KÜ NEEL GEVRAAGD w m m CIM assistente nerv Hanab f tcosrm ?msmi bedrijfseconomische medewerkers vrije universiteit ■ÜCD- vrije universiteit matsep.. hoofduitvoerders PUBLICITEITSMEDEWERKER vrije universiteit protestants christelijk streekziekenhuis bennekom personeels- funktionaris instrumentmaker medewerkers mi SECRETARESSE BUITEN DIENSTFUNCTIONARIS administratief medewerk(st)er Sfffsum Laméris Instrumenten by ervaren telefoniste/receptioniste fc wetenschappelijk medewerker(m/v) LEUKE VAKANTI VOOR JONGE MENSEN ZATERDAG 16 APRIL 1977 TROUW/KWAFfe i HUIZE 'DE SCHUTSE' Hemsterhuisstraat 123 Amsterdam-Slotervaart Tel. 020-150666 Voor de administratie van ons tehuis" zoeken wij voor spoedige indiensttreding een Maandag t/m vrijdag van negen tot één uur. Bij voorkeur met Pos. Prot. Chr. Levensover tuiging. Boekhoudkundige ervaring is wel gewenst. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen kunt U richten aan de administrateur, de heer W. H. Fritz. Het komplex van gezondheids voorzieningen te Bennekom omvat behalve het Streek ziekenhuis. een tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden, een reaktiveringscentrum voor langdurig zieken en een school voor verpleegkundigen en verzorgenden. Ruim 800 medewerkers(sters) werkzaam in de verpleging en verzorging, de medische- paramedische- en civiele diensten zetten zich in voor behandeling, verpleging en verzorging van ca. 650 patiënten en bewoners. Bij de sektie personeels voorziening van de centrale afdeling Personeelszaken komt vakant de funktie van Als rechterhand van het hoofd personeelszaken heeft de personeelsfunktionans als voornaamste taken: - werving, selektie en aanstelling; - leiding en begeleiding van 2 medewerksters van de sektie personeelsvoorziening - het leveren van een eigen bijdrage bij het .bepalen, ontwikkelen en uitvoeren van het personeelsbeleid; - na gebleken geschiktheid het hoofd personeelszaken bij diens afwezigheid vervangen. Voor een goede vervulling van deze funktie achten wij noodzakelijk: middelbare opleiding, aangevuld met diploma Sociale Akademie. ricljting personeelswerk; - ervaring in een soortgelijke funktie; - leeftijd tussen 23 en 30 jaar. Gezien de samenstelling van ons personeelsbestand, zal een vrouw in de genoemde funktie evenzeer tot haar recht kunnen komen als een man. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen worden met belangstelling tegemoet gezien door het hoofd personeelszaken. Edeseweg 118, Bennekom. (Gem. Ede), telef 08389-91 01. toestel 22 17. Centraal Instituut Midden- en Kleinbedrijf vraagt wier taak zal bestaan uit het verrichten van onderzoeken betrekking hebbend op krediet- en/of adviesaanvragen. De onderzoeken betreffen een kritische beoordeling van de ondernemer, de marktsituatie, de daarop gebaseerde exploitatiebegroting alsmede het investerings- en financieringsplan. Gevraagd wordt: - theoretische opleiding minstens op S.P.D.-niveau; - goede contactuele eigenschappen; - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - bij voorkeur ervaring in he\ midden- en kleinbedrijf. Geboden wordt: na een ruime inwerkperiode. een ambulante werkkring met een behoorlijke salariëring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor nadere informatie kan telefonisch contact worden opgenomen met de heer J Peet (tel. 020- 10 08 71. toestel nr. 146). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Sollicitaties gelieve u te richten aan de directie van het CIMK, Osdorpplein 4. Amsterdam (Osdorp). DE NEDERLANDSE CHRISTELIJKE REIS-VERENIGING te Den Haag vraagt op korte termijn voor de afdeling groepsreizen een goede degelijk werkende kracht met verantwoordelijk heidsgevoel en reisbureau-ervaring. Leeftijd tot 35 jaar. Inzet is belangrijker dan leeftijd. Geschreven sollicitatie te richten aan: r Pn« Postbus 1035 Oen Haag (tel 070 814691) amsterdam Bij de subfaculteit der Biologie is op korte termijn plaats voor een Van kandidaten wordt verwacht dat zij be reid zijn de instrumentmakersopleiding te volgen voor het Leidse diploma B-metaai van de Vereniging tot bevordering van de opleiding tot instrumentmaker te Leiden. De aanstelling in het kader van genoemde opleiding zal in verband hiermee voors hands zijn voor een periode van ca. 4 jaar. Vereiste opleiding: MTS fijnmechanische techniek. Voorkeur genieten zij die reeds in het bezit zijn van het Bemetel diploma Instrument maker. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de instrumentmakerij, de heer P C. Rijninks. Biologisch Laborato rium, De Boelelaan 1087, Amsterdam - Buitenveldert, telefoon: 020-548 41 79 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 0340-1197. te rich ten aan de Dienst Personeelszaken, De Boelelaan 1105. Postbus 7161. Recreatie-centrum „DE VIER FOREESTEN", Gortelseweg 8 te Vierhouten (Veluwe). 1 ha. groot. ca. 50 kamers. 100-120 gasten, midgetgolfbaan, verwarmd zwembad en sportaccom modatie, vraagt per 1 mei of nader te bepalen datum: Ben je 18-22 jaar. bereid om alle voorkomende werkzaamheden te verrichten en beschikbaar tot 1 oktober 1977, dan bieden wij: - Afwisselend werk huishoudelijk alsmede buffet - Salaris naar leeftijd met na gebleken geschiktheid 10-20% extra toeslag. - Reiskostenvergoeding - 8% vakantietoeslag Na beëindiging seizoen 1 maand betaald verlof - Vaste aanstelling niet uitgesloten. Ben je geïnteresseerd, kom dan persoonlijk eens praten na telefonische afspraak. Tel. 05771-323. Het Metaalinstituut TNO te Apeldoorn, dat zich specialiseert op speur- en ontwikkelingswerk op het gebied van metalen en produktietechnieken. vraagt voor de leider van de afdeling Algemene Metaalkunde een De afdeling bestaat uit ca. 50 medewerkers, die onderzoek verrichten voor de metaalindustrie, hetgeen voor een belangrijk deel gebeurt in samenwerking met andere afdelingen van het instituut. De door ons gezochte secretaresse moet zelfstandig kunnen werken en goede kontakten kunnen onderhou den binnen de eigen afdeling en daarbuiten. Aangezien een deel van de kontakten plaats vindt met buitenlandse relaties is een goede zowel mondelinge als schriftelijke beheersing van de Engelse- en Duitse taal vereist. Terwijl kennis van de Franse taal wenselijk is. Naast het normale secretaressewerk heeft zij de leiding van het afdelingssecretariaat, waar drie typistes werkzaam zijn. Een goede uitvoering van deze taak vraagt om een middelbare schoolopleiding, enig organisatietalent en ervaring in en soortgelijke functie. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afd. personeelszaken van het TNO-Complex Apeldoorn, postbus 342 te Apeldoorn, onder vermelding van nummer 77-04. Grote Instelling zoekt die beschikt over een goede algemene ontwikkeling. op sympathieke wijze met mensen kan omgaan, het tot zijn eer rekent mensen op objectieve wijze voor te lichten. gehuwd en ouder dan 25 jaar is. Wij bieden hem een vaste positie met goede toe komstmogelijkheden. een afwisselende werkkring, een goede honorering, vrij gebruik van auto. Indien men niet van zijn huidige werkkring wenst te veranderen is ook de mogelijkheid aanwezig om in de avonduren een aan trekkelijke bijverdienste te verwerven. Mocht u over telefoon beschikken, wilt u dan het nummer van uw aansluiting in uw brief vermelden? Brieven onder nr. 7025 aan het Bureau Trouw, A'dam. amsterdam De afdeling Catalogisering van de Cen trale Bibliotheek vraagt ten behoeve van de onderafdeling Afwerking een Zijn/haar taak zal o m bestaan uit: het in overleg met het hoofd catalogise ring leiding geven aan de dagelijkse werkzaamheden van de onderafdeling het beheer van de centrale standcatalo gus het nummeren en etiketteren van boe ken en tijdschriften het sorteren en distribueren van catalo guskaartjes het onderhouden van regelmatige con tacten met andere bibliotheekafdelingen Voor deze functie is vereist: Opleiding op H A V O.-niveau Diploma van een BDA of GO-A3 cursus goede contactuelè eigenschappen Aanstelling geschiedt in beginsel voor de tijd van twee jaar. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 070 - 1247 te richten aan de Dienst Personeelszaken De Boele laan 1105. postbus 7161, Amster dam. biinenh lisarchitect-verkoper zijn taak zal zijn in onze „goed wonen"-,,w.k." zaak zelfstandig de cliënten te adviseren, calculaties te maken en technisch het werk te begeleiden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie. binnenhuisarchitectuur goed wonen wageningen, hoogstraat 83, tel. 08370-19007 QDO^QDCEQD Hanab BV. met vestigingen in Valkenburg (Z.H.), Veendam en Eindhoven, behoort tot de divisie leidingwerken van Stevin Groep NV. Op het gebied van de aanleg van kabels, leidingen en zinkers neemt Hanab BV een vooraanstaande positie in. Wij hebben op korte termijn plaatsingsmogelijkheden voor enige met ervaring in ondergronds- en/of bovengronds leidingwerk. Min. leeftijd: 25 jaar. Opleiding: minimaal MTS, bij voorkeur HTS WenW of Wktb. Geschikte kandidaten krijgen voldoende ontplooiingskansen. Naast een uitstekende honorering bieden wij gunstige secondaire arbeidsvoorwaarden, volgens regelingen van de Stevin Groep. Sollicitaties, met opgave van referenties, gelieve u te richten aan de afdeling personeel en organisatie van ons bedrijf. Een psycho-technisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Boonrak 45, Postbus 5, Valkenburg (Z-H.) Tel. (01718)-71941 Biltstraat 449 Utrecht Tel. 030-33 50 33 Laméris Instrumenten bv is een' gevende handelsondernemint beweegt op het gebied van van hoogwaardige medische i schappelijke instrumenten erf tuur ten behoeve van specialii kenhuizen, verpleeghuizen, la(j en wetenschappelijke instelling Dit modern geleide en georg^ internationaal georiënteerde b buitenlandse vestigingen en'ra 400 medewerkers expand» durend. De afdeling publiciteit heeft als belang rijkste taak het verschaffen van informatie over de door ons te leveren instrumenten en apparaten. Deze informatie-verschaffing vindt plaats d.m.v. advertenties, direct-mail campagnes en het uitgeven van verschillende huis organen. Ter versterking van deze afdeling zoeken wij een Pon ctiilunllo nitunorinn i/an rio ni ihliritoit Een stijlvolle uitvoering van de publiciteit is noodzakelijk. Daarom dient onze nieuwe medewerker te beschikken over een goed taalgevoel en een grote belangstelling voor de moderne publiciteitsuitingen. Enige ervaring in het reklame-vak strekt tot aanbeveling. Onze belangstelling gaat uit naar een jongeman, leeftijd 20-25 jaar, opleiding op MEAO-niveau. Voor nadere inlichtingen kuntv ons bellen en vragen naartoestel 358. Handgeschreven sollicitatie? zien van een recente pasfoto^ te worden gericht aan de c onder vermelding van de irl PUBL. Het bejaardentehuis ..AVONDLICHT" Dilgtweg 3, Haren (Gr.), uitgaande van de Stichting Hervormde Diakonale Tehuizen te Groningen, vraagt een ie die tevens administratieve werkzaamheden kan verrichten. H 2( Salariëring volgens de CAO voor de Bejaardentehuizen. x Onregelmatigheidstoeslag is van toepassing. Sollicitaties te richten aan de direktrice T.J. Algra. die ook 'r telefonisch inlichtingen wil geven onder nr. 050-345145. I amsterdam De Faculteit der Letteren vraagt ten be hoeve van de subfaculteit der Engelse taai en letterkunde een voor de taalverwerving van het Engels De te benoemen functionaris zal worden belast met onderzoek en met practicum-, fonetiek- en vertaalcolleges. Hij moet bereid zijn te gelegener tijd enige bestuurlijke taken te vervullen. Instemming met de doelstelling der Vrije Universiteit wordt verwacht. Inlichtingen worden verstrekt door Drs. C J Koster, tel 020 - 548 30 77 of 02945 - 30 60 (privé). Sollicitaties met curriculum vitae en (eventueel) een overzicht van publicaties binnen 14 dagen te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105. postbus 7161. Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 433-1137 Lees erover het kleurrijk programma Perscombin 5 reizen Inlormatie/boeking Wlbautstraat AMSTERDAI TEL. 020-914

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 30