FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 14 -APRIL 1977 TROUW/KWARTET PS 12 - RW kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Dankbaar en verblijd ge ven wij u kennis van de geboorte van Jacobus Christiaan zoon van Wayland en Arda Pond-de Visser Suf folk-Virginia, U.S.A., 12 april 1977 Fam. de Visser, Witsenburgselaan 26. Nijmegen. Op D V. 28 april 1977 hopen onze ouders en grootouders L. West land en G. Westland-van W'essel te herdenken dat xij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Huizen Nh Korte Langewijnseweg 3. 1927 1977 Blijf mft hen Heer Donderdag 28 april a s. hopen onze lieve oudste zuster en zwager, oom en tante Dirk Schuitemaker en Gerritje Schuitemaker-Heemskerk de dag te herdenken dat ze 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat ze nog vele jaren in gezondheid voor elkaar en met ons gespaard mogen blijven is de wens van: Rijnsburg: Fam. Heemskerk neven en nichten Katwijk Nieuwe Duinweg 19. Ik zal raad geven. Mijn oog zal op u zijn Ps. 32 vers 8b Met grote dank aan God hopen D.V. donderdag 28 april a s. onze lieve ouders en grootouders J. E. Goedhart M. A. Goedhart-v.d. Berg de dag te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Dat zij voor elkaar en ons. nog lang gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Jan en Ali Marijke Alme Anke Joanne Dorpsstraat 8a. Koudekerk a/d Rijn. 14 april 1977. Gclgenheid tot feliciteren: Donderdag 28 aprü a s. van 16 00 tot 17.00 uur in hotel Groenendijk, Rijndijk 96 te Hazerswoude. D.V. 21 april 1977 hopen onze lieve Ouders en groot ouders C. Doelman C. Doelman-Verduyn te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Dankbaar voor Gods Zegen hopen we deze dag te vieren. Woubrugge Jeanne en Arie Peters-Doelman Eindhoven Jaap en Anja Doelman-Wildeboer Hengelo Paul en Jinke Doelman-Hoekstra Maasland. Comc en Jaap v.d. Kooij-Doelman en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren in Hotel Toor - Stationsplein 2 op Donderdag 21 april van 19.30 - 21.00 uur. Alphen a'd Rijn. van Lennepstraat 35. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze medewerker Pieter Adrianus Sepers Met dankbaarheid denken wij terug aan de tijd dat hij voor ons bedrijf zijn beste krachten heeft gegeven. Moge zijn vrouw en zoontje de kracht verkrijgen om dit voor hen zo smartelijk verlies te kunnen dragen. Directie Van Daalen Transport B V. Naaldwijk. 12 aprü 1977. Diep verslagen geven wij u kennis van het plotse ling overlijden van onze collega Pieter Adrianus Sepers Wij zullen hem blijven gedenken als een prettig mens en een fijne collega. Het gezamenlijk personeel Van Daalen Transport B.V. Naaldwijk. 12 apnl 1977 Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van Dr. F. J. Krop in leven voorzitter van de exynencommissie van de Leidse Onderwijsinstellingen. Wij gedenken hem in dankbaarheid voor het vele werk dat hij vele jaren voor ons deed Directie en medewerkers. Leidse Onderwijsinstellingen Leiderdorp. 14 april 1977. „Jezus leeft en tnij met Hem" In de Glans van het Paasfeest is van ons heenge gaan naar de eeuwige „Schuilplaats Des Aller- hoog sten" onze lieve en wijze moeder, oma. zus ter. schoonzuster en tante Cornelis Veldhoen-Maaskant 26 juli 1890 112 april 1977 weduwe van Jan Veldhoen sinds 28 januari 1945. Barend recht: T. Booij-Veldhoen W. Booij Utrécht: T. van der Gugten-Veldhoen P. van der Gugten Barendrecht: N. Moekestorm-Veldhoen J. C. Moekestorm Son: E. Snikkers-Veldhoen J. Snikkers Heerjansdam: M. van der Ent-Veldhoen W. van der Ent Ede: M. Veldhoen H. Veldhoen-Leentvaar Barendrecht: W. Veldhoen L. Veldhoen-Schipper Waddinxveen: C. Geel-Veldhoen J. D. Geel klein- achterkleinkinderen en verdere familie Barendrecht, 12 april 1977. 2e Barendrechtseweg 250 Aan huis geen bezoek. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 16 april 11.00 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, waarna de be grafenis zal plaats vinden plm. 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula. Heden ging van ons heen mijn geliefde broer, mijn huisgenoot, onze oom Hendrik Gerrlt van Schappen Geboren 7 juni 1894 te Veenendaal. Verzadiging der vreugde is bij Uw aan gezicht." - Psalm 16 vers 11 Veenendaal: ft Hermien G. van Schuppen Renkum: M. Doeze Jager Namens neven en nichten: Hemmen: Ineke Schneider-van Schuppen A. J. Schneider Veenendaal: J. J. van Schuppen Mine van Schuppen-van den Bosch Renkum, 12 april 1977 ..De Blauwe Spar", Dorpsstraat 171 Gelegenheid tot condoleancebezoek, donderdag 14 april, van 19.30-21.00 uur. Dorpsstraat 171. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 16 april op de oude algemene begraafplaats, On der de Bomen te Renkum, om 11.30 uur* Vraag en antwoord Zondag 1 Op de zeer hoge leeftijd van 101 jaar heeft de Here tot Zich genomen Zijn kind, onze lieve tante Elizabeth Dlemer (dochter van ds Jan Diemer) Zij woonde sedert 1962 in de „Nebo-Flat" in Groningen. Groningen, 8 april 1977 Uit aller naam: W. de Jonge De begrafenis heeft woensdag 13 april jl. plaatsgehad. Op tweede Paasdag is op 71-jarige leeftijd rustig en vredig van ons heengegaan onze lieve vader en opa Jacob Oostwond Wij zullen hem missen Zaltbommel: Mieke Eric Franeker. Marten en Rie Remco Alexander Jacob-Jan Luzern (Zw.): Roelof en Erica Elke Martina Melbourne (Austr.): Marnix en Phyllis Leusden: Yvette en Bob Robin Menno Utrecht Sandra Leeuwarden, 11 april 1977 St Bonifatius hospitaal De crematie zal in stilte plaatsvinden te Utrecht Enige en algemene kennisgeving. Met grote verslagenheid en diepe droefenis geef ik u kennis dat op 11 april 1977 na een gelukkig huwelijk van bijna 15 jaar is overleden mijn dierbare echtgenoot Jaap Oostwond Moge hij rusten in vrede. H. Oostwoud-Dost Utrecht Joseph Haydnlaan 52 II De crematie zal op uitdrukkelijk verzoek van de overledene in besloten kring plaatsvinden te Utrecht Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mi; rusten tot de morgen en wonen inleen veilig huis. (Psalm 4 3 berijmd). Opgenomen in Gods heerlijkheid, mijn innig ge liefde man Cornells de Jong oud 66 jaar. M. de Jong-Ver burg Soest, 12 april 1977 Ireneiaan 28. De dienst van Woord en gebed zal D.V. worden gehouden op zaterdag 16 april a s., om 10.45 uur, in de Julianakerk, Julianalaan 19. Soestdijk, waarna aansluitend om 11.45 uur de teraardebe - stelling op de algemene begraafplaats aan de Veldweg te Soest zal plaats hebben. Van 10.00 uur af tot 10.45 is in „Credo" achter de Julianakerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Joh. 14 1 De Here nam tot Zich onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis de Jong echtgenoot van W. Verburg Veenendaal: A. de Jong Mijdrecht: A. Erkelens-de Jong Veenendaal: L. Zuidervaart-de Jong Chr. L. Zuidervaart Boskoop: H. Erkelens M. F. Erkelens-Vermeer 12 april 1977 God nam heden uit onze familiekring weg onze zwager en oom C. de Jong geliefde echtgenoot van onze zuster en tante M. Verburg Soest: J. Pieneman-Verburg J. Pieneman lis: Cl. van Walderveen-Verburg H. A. van Walderveen nichten en neven 12 aprü 1977. Op tweede Paasdag is na een korte ziekte, toch nog plotseling van ons heengegaan, mijn lieve man, onze vader en grootvader Derk Wolters echtgenoot van J. W. A. E. Uri, weduwnaar van G. van Egten, op de leeftijd van 84 jaar. „Bij U is de bron van het leven" Psalm 36 10 Doom: J. W. A. E. Wolters-Uri Oosterbeek: H. Ponsteen-Wolters H. J. Ponsteen Andries, Daan, Geertje, Dieuwke Odoorn: D. Katoen-Wolters P. Katoen Utrecht: J. Bouwmeester-Wolters W. Bouwmeester Tineke, Annet, Paul. Doorn, 11 april 1977, Park Boswijk 495. Correspondentie-adres: Buys Ballotstraat 46, Utrecht Liever geen bloemen Geen bezoek aan huis De teraardebestelling zal plaatshebben op vrijdag 15 aprü a.s. om 14.00 uur op de begraafplaats „Den en Rust" aan de Frans Halslaan te Büthoven. Vertrek vanaf de Buys Ballotstraat 46, Utrecht, om 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de ontvangkamer van de begraafplaats. „Afijn genade is u genoeg" 2 Korinthe 12 vers 9. In Gods heerlijkheid opgenomen, onze lieve moe der en oma Harmina Minnema-Pinkster weduwe van D. H. Minnema op de leeftijd van 79 jaar. IJ muiden: F. Minnema M. Minnema-van Roon Arnhem: J. Minnema i E. Minnema-Vermaas Rijswijk: M. T. Minnema M. A. Minnema-Ruijtenberg Ina kleinkinderen en achterkleinkind- Rotterdam. 13 april 1977 Bergweg 158 a Corr.adres: F. Minnema Abelenstraat 28. Umuiden. Geen bloemen Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het gemeentezie kenhuis Bergweg. Bezoek vrijdag van 20.15-20.45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 16 april a.s. op de algemene begraafplaats Crooswijk. na aankomst in de kapel om 9 50 uur. Vertrek vanaf Bergweg 158 a om 9.30 uur. Tevens gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel van de begraafplaats. Na een dappere strijd is op de leeftijd van bijna 65 jaar van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Cornelis Koole „Kees" onderscheiden met het ereteken Confederation Européenne des Anciens Combattants, ere-lid Royal Airforce Escapine Society en van het genootschap Engelandvaarders Castricum: J. C. Koole-van Grondelle Wormerveer: A. J. Koole C. Koole-Bas Marcel en Stefan Koog aan de Zaan: C. A. J. v.d. Woude-Koole P. H. v.d. Woude Caroline en Christa Oudorp: P. Koole M. Kooie-Gruys Heerhugowaard: L. J. Pardoen-Koole E. R. G. Pardoen Heerhugowaard C. Koole J. A. Koole-Oosting Castricum: Jaap Castricum. 13 aprü 1977 Tureluur 9 Wij hebben vader thuis opgebaard. Liever geen bezoek aan huis. De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 15 aprü a.s. om 17.00 uur in het crematorium te Schagen. Voor ons nog onverwacht, maar op Gods tijd, heeft Hij thuisgehaald mijn geliefde dochter, onze zusfen en tante Alida Kollaard op de leeftijd van 53 jaar. „Tc Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên" Psalm 89, vers 1, berijmd Dit was het laatste wat zij ons allen als rijke troost achterliet. Geen bloemen. Namens allen G. W. Kollaard Sr Utrecht, 9 aprü 1977. De overledene ligt opgebaard in de rouw-aula van het Ziekenhuis "Overvecht", Paranadreef 2, Utrecht. Bezoek aldaar woensdag 13 aprü van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal plaats hebben donderdag 14 april om 13.00 uur op de begraafplaats „Dael- wijck", Floridadreef (Overvecht) te Utrecht Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Correspondentie-adres: Lissensteyndreef 27, Utrecht. „Geloof in den Hetre Jezus Christus, en gij zvlt zalig worden." Handelingen 1631 Op 9 aprü j.L is plotseling van ons heengegaan mijn in nig geliefde man. onze zorgzame vader en opa CORNELIS LEENDERT DE BREE op de leeftijd van 56 jaar. Leiden: A. de Bree-Bruin J. de Bree J. de Bree-van Gent Michel Tim Cincinnati Ohio U.S.A.: M. E. M. Roeloffs- de Bree J. Roeloffs Ewout Leiden: D. de Bree J. B. de Bree-Michel Amsterdam: F. Schuyt-de Bree K. R. P. F. Schuyt Leiden: C. L. de Bree Leiden, 13 aprü 1977 Roodenburgstraat 28 De begrafenis heeft plaats gevonden op de algemene begraafplaats „Rhijnhof Tot onze diepe droefheid na een langdurige ziekte van ons heenge gaan, mijn lieve man, on zorgzame vader en opa Willem Vogel op de leeftijd van 66 jaar. „Tc Lag machteloos ge bonden. Gij komt en maakt mij vrij". Deventer, G. Vogel-de Vries kinderen en kleinkinderen Deventer, 9 aprü 1977 2* Pauwenlandstraat 22 Thuis geen bezoek Verzoeke geen toespraken géén bloemen. De rouwdienst zal wor den gehouden op don derdag 14 aprü om 13.00 uur in de Geref. Kerk, Smedenstraat 102 te De venter, waarna de begra fenis zal plaats hebben om plm. 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats san de Raalterweg Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis in de ontvangkamer van d« begraafplaats. Hetzij wij dan leven, hetzij dat sterven, wij zijn des Heren. Rom 14 Heden heeft de Here tot Zich genomen geliefde vader en opa Abraham van Triet weduwnaar van Elisabeth Willemina Plak». op de leeftijd van 78 jaar. Bloemendaai: A. J. van Triet J. van Triet-van Aken Lizet, Wilma. Yolanda, Marianne Leusden-Zuid: G. P. van Triet Zoetermeer: P. G. Sanderse-van Triet W. Sanderse Paul. Els Amersfoort, 13 aprü 1977 „De Schuüenburght" (flat B 12) Schuüenburgerplein 1. Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkarw van „De Schuüenburght". Zaterdag 16 aprü a.s. is om 13.00 uur de rouw C dienst in de grote zaal van „De Schuüenburght' waarna de teraardebestelling zal plaatshebba e om 14.00 uur op de Hervormde Begraafplaats t B1 Oud-Leusden. Ui ul Daar het ons onmogelijk is allen persoonlijk te bedai la voor de vele blijken van medeleven, ondervonden ra plotselinge overlijden van onze lieve man, vader en Klaas Hummel betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank voor. Uw steun is onze troost Oldekerk, april 1977. A. Hummel-Burgstra Kinderen en Kleinkind Wij betuigen U hiermede onze oprechte dank va medeleven na het overlijden van onze lieve Matthijs Albert Boers Uw belangstelling, de vele bloemen en troostvolle, den hebben ons veel kracht gegeven en zullen daa altijd in onze herinnering blijven. Jessy, Wilijne en verdere familie. 's-Gravenhage, apjü 1977. Melodiestraat 93. Voor de vele blijken van belangstelling, welke wij vi mochten ontvangen na het overlijden van onze 1 moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jacoba Maria Omvlee-Bekhuis willen wij u hartelijk danken Familie Omvlee Zuidbarge, aprü 1977 De vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na ht overlijden van onze dierbare kinderen, onze zwager en zuster, onze oon en tante Bram Haeck Ineke Haeck-Ottevanger hebben ons diep getroffen. Aangezien het ons niet mogelijk is u allen daarvoor persoonlijk t bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de stem die dit ons in deze moeilijke dagen heeft gegeven. De begrafenis heeft op donderdag 7 april j.l. plaatsgevonden op begraafplaats „Westgaarde" te Amsterdam. Familie Haeck Familie Ottevanger Hoofddorp-IJmuiden, april 1977 De vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na h overlijden van onze kinderen, onze zuster en zwager, broer en schooi zuster I Egbert Groen en Anna Neeltje Groen-Kant hebben ons diep getroffen. Aangezien het ons niet mogelijk is u allen daarvoor persoonlijk I bedanken, betuigen wij u op deze wijze onze oprechte dank voor de steu die dit ons in deze moeilijke dagen heeft gegeven. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op vrijdag 8 api j.l. op de nieuwe algemene begraafplaats aan de Vijfhuizerweg Hoofddorp. Familie Kant Familie Groen Rijsenhout-Hoofddorp, april 1977 Waar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedank willen wij graag langs deze weg allen, voor de blijken van ini medeleven, die wij bij het verlies van onze familie hebben ontvaj gen, danken. Uw medeleven was ons tot veel steun. De familie Groenewoud werd op 8 april 1977 op de nieuwe algemene begraafpla aan de Vijfhuizerweg te Hoofddorp-Haarlemmermeer en familie Bekker op 9 april 1977 op de algemene begraafplaats te Bodegraven in st ter aarde besteld. Familie Groenewoud Familie Bekker Familie Jansen Badhoevedorp - Bodegraven, april 1977. ZIE 00K FAMILIEBERICHTEN OP PAG.9

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14