FAMILIEBERICHTEN WOENSDAG 13 APRIL 1977 TROUW/KWARTI kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 1B.00-20.00 uur. Enkele Fam»- Berichter. staan op PaG. 13 Geboren: Chantel Mireille dochter en zusje van Annemarie en Guus Janssen-de Vries Mare Eelde. 7 april 1977. Tijd. Acad. Ziekenhuis. Groningen. Gode dankbaar en blij ho pen wij met onze kinderen, klein- en achterkleinkinde ren zaterdag 16 april de dag te herdenken van ons 55- jarig huwelijk. G. Zomer A. K. Zomer- Streutker Hoogeveen, Goltguldenstraat 13. Gelegenheid te feliciteren 's avonds van 7-8.30 uur in het Hotel Homan. Stati- onsstr. 3. Hoogeveen. God gaf grote vreugde en dankbaarheid om de geboorte van onze Lodewijk Jan Koos van Oord Marianne van Oord-van Putten Covert Sander Madrid. 10 aprü 1977 Calle Marbclla 51 Mirasierra Op 22 april a.s. hopen wij A. Horsting en H. Horsting van Weerdhuizen D.V. met onze kinderen en kleinkinderen te herdenken, dat wij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Amsterdam-O.V. Sassenheimstraat 45 I Dankbaar en blij delen wij U mede dat onze ouders en grootouders W. Breedijk en A. Breedijk-Honingh D.V. 28 april 45 jaar getrouwd zijn. Ieder die hen wil feliciteren is van harte welkom op donderdagavond 28 april tussen 8 en 10 uur in Motel Katwoude, Wagenweg 20, Katwoude. Kinderen en kleinkinderen. Holijsloot, april 1977 Bloemendalergouw 69 Dankbaar hopen wij op 22 aprü a.s. met kinderen en kleinkinderen ons 40-jarig huwelijksfeest te vieren. D, J. v. Wijngaarden W. K. v. Wijngaarden-v. d. Beerekamp Hengelo (O.), 12 aprü 1977 H. Roland Holststraat 14 Gelegenheid tot feliciteren van 16.30-18.00 uur in restau rant Madras. P.C. Hofstedestraat. Soli Deo Gloria. Op 21 aprü 1977 D.V. gedenken onze ouders en grootou ders Jacob de Vink Agatha W. de Vink-Fokker Dat ze 50 jaar geleden samen de zelfde weg kozen, die ze onder de leiding Gods tot op vandaag mochten gaan Hun dankbare kinderen Wilnis Wijnand en Rina de Vink Roden Henk en Diny de Vink Noorden Greetje en Johan Alblas en kleinkinderen Gaarne geven wij u de gelegenheid hun te feliciteren op vrijdag 22 april van 20-22 uur in gebouw Beatrix te Woerdense Verlaat. Woerdense Verlaat 19 Post Noorden. Heden ontvingen we het voor ons zo droevige bericht, dat op Paasdag tot haar levende Heer is heengegaan, onze lieve oudste zuster, schoonzus ter en tante Johanne Henriëtte Elzenga-Gispen Sedert de oorlog weduwe van Lucas F. Elzenga in de ouderdom van 79 jaar Amstelveen: W. H. Gispen J. W. M. Gispen-Harrewijn Berg en Dal: B. Gispen-van Eijnsbergen 's-Gravenhage: A. M. C. van Eijnsbergen-Gispen Büthoven: R. Gispen P. J. Gispen-Jouwersma neven en nichten Bennekom, 10 april 1977 „De Heer is waarlijk opgestaan". Op de avond van de eerste Paasdag nam God tot Zich, geheel onverwacht, onze lieve Kie Pronk op de leeftijd van 73 jaar. Uit aller naam, W. F. L* Oosten-de Mos Schcveningen, 10 april 1977 Neptunisflat, 3, Nieuwe Parklaan 144. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Schcveningen >'t Statenhuys', Slatenlaan 78. don derdagavond van 7—8 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdagmid dag 15 april te 1.45 uur in de Ichtuskerk, Duin- kerksestraat 11, waarna de bijzetting in het fami liegraf zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 3 uur. Openbaringen 22: 1, 2 en 3a Met Pasen overleed mijn lieve man, onze trouwe vader Dr. Frédéric Jean Krop op de leeftijd van 60 jaar D. E. Krop-Hanken Hortense-Paul Henri Rotterdam, 11 april 1977 van Aerssenlaan 11 geen bezoek - geen bloemen geen toespraken Maar op verzoek van de overledene eventueel giften voor de Boomplanting van het Joods Natio naal Fonds, op giro 317597 t.n.v. mevr. J. Wolf-van Nispen, Rotterdam. De crematie zal plaatshebben vrijdag 15 aprü 1977 in het crematorium Rotterdam-Zuid, Maeter- linckweg 101 omstreeks 16.00 uur Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren. In Jezus ontslapen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Jansje Elisabeth Kuijken-Schaafsma op de leeftijd van 75 jaar. Amsterdam, D. Kuijken E. F. Kuijken-Boer Canada, M. F. Kuijken Zwijndrecht, P. A. van Lenten-Kuijken Canada, J. Dekker-Kuijken H. M. Dekker kleinkinderen en achterkleindochter Amsterdam, 10 aprü 1977 Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres: D. Kuijken, Raphaëlplein 9, Amsterdam Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donderdag avond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P. C. B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 15 april om 12 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Vertrek van het Raphaëlplein 9 ongeveer 11.15 uur. Op de dag dat wij Zijn Opstanding mochten gedenken behaagde het de Here tot Zich te nemen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jansje Elisabeth Kuijken-Schaafsma weduwe van Cornells David Kuijken Je bént niet dood de Heer heeft je geroepen bij Hem te wonen in Zijn glanzend huis; Je hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, je hébt ze nu want je bent veilig thuis. Je bent niet dood je mag voor eeuwig leven, je bent verlost van onvolkomenheid, van pijn en van verdriet. Cod zal je geven van onbegrensd geluk in onbegrensde tijd. Swifterbant: A. D. Schaafsma Zeist: A. Schaafsma-Moerman Haarlem: A. P. Kloosterhuis-Schaafsma Hilversum: P. A. Schaafsma C. R. Meester Havelte: J. M. Overmeer R. Overmeer-Elkebout Smithviüe Canada: A. W. Schaafsma D. H. Schaafsma-Swen Neven en nichten Amsterdam, 10 april 1977. Met grote verslagenheid vernamen wij het plotse linge overlijden van onze goede collega en vriend Roelof Lageveen zijn echtgenote en hun dochter Rita die bij een noodlottig ongeval waren betrokken. Gezamenlijk Personeel Reyn. de Blaey êc Co, vestiging Amsterdam. Heden bereikte ons het ontstellende bericht, dat bij een noodlottig ongeval is overleden Roelof Lageveen die ruim 25 jaar aan onze maatschap was ver bonden. Zijn werkkracht en toewijding zullen wij met grote erkentelijkheid blijven gedenken. Reyn, de Blaey Co registeraccountants. Zie, Ik heb u in mijn handpalmen gegrift. Jesaja 49:16a In Jezus ontslapen mijn zeer geliefde dochter, onze lieve zuster, schoonzuster, tante en nicht Johanna Jacoba Maartje Dekker op de leeftijd van 50 jaar F. J. Dekker Nel en Daan Truus en Peter Simon en Cora Frank en Angeniet Maarten en Bep Mies en Wim Jacky en Piet neven en nichten Wüh.a van Hulsentop Scheveningen, 12 april 1977 Werfstraat 34 Condolëancebezoek aan huis 's middags na 3 uur. Geen bloemen. Annie is opgebaard in Rouwcentrum Schevenin gen ,,'t Statenhuys" alwaar geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 15 april te 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf Werfstraat 34 te 11 uur. Tot onze grote droefheid overleed volkomen on verwacht onze zeer geliefde en zorgzame moeder en grootmoeder Hendrika van Namen-den Dikken op de leeftijd van 72 jaar Joh. 14: 1 en 2 Brussel: A. van Namen T. J. van Namen-Uittenbogaart Anthonie, Jozien Zwijndrecht: P. van Namen M. van Namen-Plaisier Arie, Mariëtte, Pieter Rijswijk: W. A. van Namen Den Helder: A. van Namen J. A. P. van Namen-van Eek Petra, Arie-Wiüem Zwijndrecht, 10 aprü 1977 Rotterdamseweg 181 De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 15 april a.s. te 12 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Hieraan zal voorafgaan een dienst in de Bethelkerk, Rotter damseweg 73, aanvang 11 uur. Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis donderdagavond van 7-9 uur, en na afloop van de begrafenis in het rouwcentrum, ingang Uranus- straat. Tot onze diepe droefheid werd plotseling van ons weggenomen, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Hendrika den Dikken weduwe van Arie van Namen Zwijndrecht: W. den Dikken Renesse: H. den Dikken J. den Dikken-van Driel Zwijndrecht: S. den Dikken-Verschoor C. den Dikken-Maaskant 's-Gravenhage: A. Bol-den Dikken B. Bol Neven en Nichten Zwijndrecht, le Paasdag 1977. „Veilig in Jezus armen" Door een tragisch ongeval is van ons weggerukt ons kind Koelie Kosian oud 15 jaar Zij leefde met blijdschap J. D. Kosian G. J. Kosian-Kaspers Hermien Thea Amsterdam, 9 aprü 1977 Postjeskade 217. Thuis geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 april van 19.00 tot 20.00 uur in de Ned. Hervormde Pro Rege kapel Andreas Schelfhoutstraat 39a te Amsterdam. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden in ge noemde kapel op donderdag 14 april om 11.15 uur, waarna aansluitend gelegenheid is tot condoleren van 12.00 uur tot 12.30 uur. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden op de Nieuwe Ooster begraafplaats te Amsterdam. Heidelbergse Catechismus, Zondag 1. Heden nam God, nog onverwacht, tot Zich in Zijn heerlijkheid mijn geliefde Vrouw, onze lieve Zus ter, Behuwdzuster, Tante en Oudtante Johanna van den Brink echtgenote van Johannes Willem Bakker ;in de leeftijd van 81 jaar. J. W. Bakker en verdere familie Nieuwendam. 9 aprü 1977 IJdoornlaan 403 De overledene is opgebaard in een der rouwka mers Zandpad 3a (Stadhouderskade naast het Vondelpark), gelegenheid tot afscheidnemen woensdagavond van 19-20 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden don derdag 14 april te 14 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van huis, IJdoornlaan 403, te 13.15 uur. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen Op Goede Vrijdag nam God tot Zich, na een moedig gedragen lijden, onze lieve zuster, schoon zuster en tante Jacoba Maria Capel-van Beek weduwe van Willem Capel in de leeftijd van 64 jaar. Zutphen: E. van Ast-Van Beek W. van Ast Renkum: S. Peelen-van Beek T. Peelen Bennekom J. van Beek Bennekom: J. van Beek J. van Beek-Van Ede Monster: W. van Beek W. P. van Beek-Van der Kooij Neven en nichten Ede. 8 april 1977 MargrieUaan 7 Geen bloemen De rouwdienst zal worden geleid door de Wel- eerw. Heer Ds G. Meijster op woensdag 13 april in de aula van het Prot. Chr. Streekziekenhuis te Bennekom, om 13.30 uur waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats Hartenseweg te Renkum om 14.30 uur. Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze collega de heer J. M. te Booy Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen Medewerkers inkoopafdeling Vrije Universiteit Amsterdam, 11 april 1977 In zijn Heer ontslapen onze geliefde Vader, Groot- en Overgrootvader Harm Dijkema in de hoge ouderdom van 93 jaar, sinds 1953 weduwnaar van Klaaske Oortman Zondag 1 Heid. Cath. Stedum, 7 april 1977 Lopsterweg 4 Groningen: J. Wieringa Stedum: E. Mars-Dijkema H. Mars Groningen: R. Dijkema F. Dijkema-Pot Stedum: B. H. Dijkema G. Dijkema-Olthof Emmeloord: J. Zijlema-Dijkema T. Zijlema Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis heeft dinsdag 12 april plaatsge vonden. „Ik wil zingen van mijn Heiland Na een moedig gedragen lijden nam de Here tot Zich mijn zeer zorgzame man, onze vader en grootvader Arie Verbaas op de leeftijd van 64 jaar. Rotterdam: L. M. Verbaas-Condyts Rotterdam: M. M. Weedage-Verbaas J. Weedage Capelle a/d IJssel: M. M. H. Herpst-Verbaas S. Herpst Rotterdam: L. M. Vrijhof-Verbaas J. J. Vrijhof Papendrecht: J. Verbaas L. Verbaas-Bijl en kleinkinderen. Rotterdam, 12 april 1977 Max Planckplaats 91 Geen bezoek - Geen bloemen. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 16 april om 11.30 uur in de kapel op de algemene begraafplaats „Crooswijk", waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis circa 11 uur. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat na een moedig gedragen lijden van ons is weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Arie Verbaas op de leeftijd van 64 jaar. „Hij is verlost." Rotterdam: A. C. Schop-Verbaas Ermelo: P. G. Verbaas N. Verbaas-Ouboter nichten en neven. Rotterdam, 12 april 1977. Bestuur, directie en redactie van de Stichting „De Elisabethbode" geven met hartelijk meeleven kennis van het overlijden van de heer C. Lettinga Als bestuurslid van het begin af heeft hij 40 jaar zijn kracht en zijn wijze adviezen gegeven in deze dienst van het evangelie van Christus. Onze hemelse Vader sterke zijn vrouw met zijn vertroosting. Lochem, 9 april 1977. Enige en Algemene Kennisgeving Heden overleed tot onze diepe droefheid onze geliefde zuster en tante Cornelia van Dort op de leeftijd van 75 jaar. Uit aller naam: J. Mast 's-Gravenhage, 9 april 1977 Huize „Zwedenburg", Zwedenburg 99 Correspondentie-adres: de Pintostraat 55 te Rot terdam. Geen bloemen geen toespraken De bijzetting in het familiegraf op de be graafplaats Oud Eik en Duinen, Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage zal plaatsvinden don derdag, 14 april a.s. om 10 uur. Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na langdurig lijden heeft God in Zijn barmhartig heid tot Zich genomen onze schoonzuster en tante Alida Catharina Weenink op de leeftijd van 81 jaar Ommen: M. Weenink-Carton en kinderen De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 16 april 1977 op de Algemene Begraafplaats te De* demsvaart om 11.45 uur Vooraf vindt de rouwdienst plaats om 11 uur in gebouw „Antenne", Wilhelminastraat 1, De- demsvaart. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de .Antenne." Want gij zijt gestorven, en uw leven is verborgen met Christus God. Collossenzen In volle zekerheid van het geloof, is in Jei ontslapen onze lieve zorgzame man, vader en o; Jacob Cok op de leeftijd van 77 jaar Hazerswoude: D. P. Cok-van der Meij Zoetermeer: Nico en Thea Cok-Topper Jurriaan en Irene Rockanje: Maarten en Anneke Cok-Koudijs Edda Hazerswoude, 12 april 1977 Bruggestraat 1 Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 15 april o ll de Algemene Begraafplaats te Koudekerk den Rijn. Aankomst aan de aula 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren donderdag 14 april avonds van 19.30-21.00 uur aan huis, en na f begrafenis in de aula. Uit haar moeizaam, maar zo dapper gedrage i lijden haalde God op Paaszondag bij Zich thu onze innig geliefde Elisabeth Visser-Vink op de leeftijd van 56 jaar. Psalm 40 4 (onberijmt Leeuwarden, 10 april 1977. Büderdijkstraat 27. Leeuwarden: J. Visser Conny en Maarten Jos Rotterdam: Fam. M. Vink-Mout Barendrecht: Fam. D. d& Keijser-Vink De overledene is opgebaard in de aula van Protestants Christelijke Uitvaartvereniging, Jei sumerstraat 43 te Leeuwarden. De begrafenis zal plaatsvinden op 14 aprü a.s. plm. 15.00 uur op de Noorderbegraafplaats, Scha pendijk te Leeuwarden, voorafgegaan door rouwdienst welke zal worden gehouden om 14.31 uur in „de Fenix", Valeriusplein te Leeuwarden Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in bovengenoemde kerk Liever geen toespraken In de dankbare herinnering aan wat zij voor ons geweest is nam God Zijn moegestreden kind, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma t~' zich Niesje Outshoorn-Burggraaff op de leeftijd van 76 jaar Nu de Heer is opgestaan, vangt het nieuwe lever aan Wilnis: K. Outshoorn kinderen en kleinkinderen Wilnis, 10 april 1977 Burg. de Voogtlaan 31. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden donderdag 14 aprü a.s. om 14.00 uur op de Ned. Herv. begraafplaats te Wilnis. Vooraf wordt er in „De Schakel", achter de Geref. kerk, een rouwdienst gehouden welke aanvangt om 13.30 uur. De overledene is opgebaard Ringdijk 5. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag van 19.00-21.00 uur Heden overleed in haar Heer en Heiland na een moedig gedragen lijden in de leeftijd van 91 jaar onze zuster, behuwdzuster en tante Immetje Kool oud-verpleegster Psalm 23 onberijmd Uit aller naam: M. Kool Apeldoorn, 11 aprü 1977 Huize Casa Bonita Corr.-adres: De heer M. Kool, Hazenboslaan 45, Oegstgeest. Geen bezoek. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de aula van de Monuta Stichting, Loolaan 67 te Apeldoorn, waar gelegenheid is tot tekenen van het condoleance register donderdag a.s. van 18.00-18.45 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 15 aprü om 14.00 uur op de algemene begraafplaats, Ramsbrugweg te Wenum (Apeldoorn). Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de aula van de begraafplaats. Al zou mijn vlees en mijn hart bezwijken, Mijns harten rots en mijn erfdeel is God voor eeuwig. Ps. 73 26 onberijmd Op le paasdag is naar haar Heer en Heiland gegaan, na een smartelijk lijden, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder, zuster, schoonzuster en tante Truus Siliakus-van der Werf in de leeftijd van 81 jaar. Voorburg: H. J. Siliakus Rijswijk Z.H.: J. van Mastrigt-Süiakus A. van Mastrigt Zoetermeer: A. H. Wold-Siliakus J. Wold T. H. Berends-Siliakus J. J. Berends klein- en achterkleinkinderen Voorburg, 10 april 1977. Sonnenburghlaan 2. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van het rusthuis „Nieuw Heeswijk" aan de Sonnenburgh laan 2. De rouwdienst wordt gehouden in „Nieuw Hees-, wijk" vrijdag 15 april a.s. om 3 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden in het familiegraf op de begraafplaats „Eikelenburg" aan de Eikelen- burglaan te Rijswijk omstreeks 3.45 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8