i dlrekteur full-time verpleegkundige groepsopvoed(st)ers hoofd aktiviteitencentrum iïleruueboIcJef Fbstbus121,Sliedrecht tel. 01840-5166 r maatschappelijk welzijn en volksgezondheid beroepszaken algemene bijstandswet EEN VORMINGSLEIDSTER GROEPSLEIDER(STER) U heeft ervaring in het internaatswerk en wilt in teamverband werken? Wij zoeken enkele voor twee jongensgroepen J.P. HEIJESTICHTING-OOSTERBEEK HERHAALDE OPROEP - r PROJECTLEID(ST)ER iJëi •ZüJoJJa MAATSCHAPPELIJK werkster TROUW/KWAR^ Merwebolder. behorend tot de A.S.V.Z., een medisch- pedagogisch instituut voor 478 geestelijk gehandicapten teSliedrecht. Een aantal aktiviteiten waaronder bezigheidsaktivering en muziek vinden plaats in een aktiviteitencentrum. Tevens is hierin gevestigd de zelfstandig opererende dependance van de sociale werkplaats Dordrecht. Wij vragen een Belangrijkste taken: leiding geven aan de afdeling, hetgeen met name inhoudt: a planning en koordmatie van de aktiviteiten b. voorbereiding van werkoverleg en interne bijscholing zorgdragen voor individuele begeleiding van de medewerkers(sters) Eisen: Ervaring en opleiding m b.t. genoemde taken zijn noodzakelijk. Psychologisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van dienst, drs. J. van der Schaaf, psycholoog, tel.nr. 01840 - 5166 of 3143 (privé) Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. PROVINCIE ZUID-HOLLAND De werkzaamheden van de vierde afdeling (Welzijnsafdeling) der griffie breiden zich uit. In verband daarmee en ter vervulling van bestaande vacatures kunnen de voigende medewerkers geplaatst worden. In de bureaus 1. Twee medewerkers, die voornamelijk belast zullen worden met taken op het gebied van de beleidsvoorbereiding en de planning. Gevraagd: inzicht in het functioneren van de overheid; het kun nen leveren van inbreng in overleg-situaties: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, het vermogen in team verband te werken. Opleiding: H.E.A.O. of academisch niveau, bij voorkeur met enige ervaring in vergelijkbare functie. Leeftijd: tot 35 jaar. Rang: commies. commies-A of hoofdcommies, afhankelijk van op leiding, leeftijd en ervaring 2. Twee medewerkers, die voornamelijk zullen worden belast met het uitvoeren van subsidie-regelingen, het onderzoek van begro tingen en rekeningen van (gesubsidieerde) instellingen en het rapporteren terzake Gevraagd: nauwkeurigheid, goede schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid. Opleiding: MEAO, dan wel H AVO. met studie voor G.A.-I of bezit van het praktijkdiploma boekhouden. Leeftijd: tot 25 jaar. Rang: adjunct-commies 2e klasse of adjunct-commies, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. In het bureau 3 Twee medewerkers, die belast zullen worden met de voorbe reiding en afhandeling van de zaken, waarmee het provinciaal bestuur in het kader van de toepassing van de Algemene Bij standswet bemoeienis heeft (in hoofdzaak beslissen in beroep). Gevraagd: van de medewerkers wordt verwacht dat zij beroeps zaken logisch kunnen analyseren; dat zij zich zowel mondeling als schriftelijk helder en bondig kunnen uitdrukken, dat zij na een mwerkperiode hun werk met een grote mate van zelfstandigheid kunnen verrichten. Opleiding: juridische opleiding op H E A O - of academisch niveau met ,bij voorkeur enige ervaring met het administratieve beroep. Leeftijd: tot 40 jaar. Rang: commies. commies-A of hoofdcommies, afhankelijk van op leiding. leeftijd en ervaring. De salarissen zijn als volgt hoofdcommies commies-A commies adjunct-commies adjunct-commies 2e klasse van f 2582,tot f 3410 bruto per maand; van f 2336,tot f 2952,—"bruto per maand; van f 1865.tot f 2582,bruto per maand van f 1502.tot f 2102,bruto per maand. van f 1460.tot f 1925.bruto per maand, exclusief de toeslag ad f 30.bruto per maand in verband met de salarismaatregelen per 1 juli 1976 en exclusief de salarisver hoging ad 3.53°/o per 1 januari 1977. Beneden de 21-jarige leeftijd vindt jeugdaftrek plaats. Vakantie-uitkering 8°/o van het salaris. De provincie Zuid- Holland is aangesloten bij de Interprovinciale Ziektekostenrege ling (IZ.R) Schriftelijke sollicitaties met vermelding van volledige personalia, referenties en van de functie, waarnaar wordt gesolliciteerd, bin nen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de Griffier der Staten van Zuid-Holland. Koningskade 1 te 's-Gra- venhage. In de linkerbovenhoek van de brief en de envelop te vermelden: C A P.Z>90 TR KINDERHUIS "DE ENK" uitgaande van de Stichting "Het Leger des Heils" zoekt voor haar gespecialiseerde opvang van het jonge kind (0-6 jaarl een pedagogisch medewerker Gedacht wordt aan iemand met kennis en ervaring op het gebied van jonge kinderen en met leidinggevende capaciteiten. In samenwerking met de staf w.o. psycholoog, logopediste e.a. zal zij een specifieke bijdrage leveren aan het realiseren van de stimuleringsprogramma's t.b.v. de kinderen d.m.v. instrueren en begeleiden van de groepsopvoeders bij de dagelijkse uitvoering van de programma's. Voor deze functie is een diploma N XX of H.B.O. IW gewenst. Van onze medewerkers vragen wij een positief christelijke levensovertuiging. Salariëring volgens de geldende richtlijnen. Belangstellenden worden verzocht voor sollicitaties of nadere inlichtingen zich te wenden tot de direktie van Kinderhuis "De Enk" Badhuisweg 129 te Apeldoorn tel. 055 252019. STICHTING OPENJONGERENCENTRUM 't MALLEGAT KATWIJK AAN ZEE Wij zoeken op zo kort mogelijke termijn een sociaal kultureel werk(st)er haar (zijn) taken zullen zijn: - het werken met jongeren die bezig willen zijn met hun leef-, leer-, en werksituatie het begeleiden en aktiveren van vrijwilligers en bezoekers. - het in overleg met vrijwilligers samenstellen van programma's. - het voeren van het dagelijks beheer - het begeleiden van stagiaires. Dit in samenwerking met werkgroepen en bestuur. Gedacht wordt aan iemand: - met ruime ervaring in jeugd en jongerenwerk. - met sociale akademie of gelijkwaardige opleiding. - die de uitdaging aandurft van een éénmansfunktie. - die op de hoogte is van de bestaande subsidieregeling gen. - die kan improviseren en bereid is op onregelmatige tijden te werken. rechtspositie en salariëring volgens LOAC regeling. Diegene die geinteresseerd zijn in deze baan, nodigen wij hierbij uit om op zaterdagmiddag 16 april om 14.00 uur in 't Mallegat, Voorstraat 83, Katwijk aan Zee aanwezig te zijn voor een nader gesprek met bezoekers en bestuur. Een sollicitatiebrief is dus niet nodig, wel zouden we graag van uw komst op de hoogte willen zijn door een sollicitatie aanmelding onder postbus 124, Katwijk aan zee. 't Mallegat is een openjongerenentrum voor jongeren vanaf 17 jaar (scholieren en werkende jongeren). Het bestuur van het Christelijk Vormingsinstituut „De Ruimte" WipstriKkerallee 4, Zwolle. vraagt met ingang van 1 augustus 1977. die in staat is een relatie op te bouwen met werkende jongeren Chr Vormingswerk zinvol vindt bevoegd is voor Vormingswerk (d.w.z. pedago gische akademie. sociale academie. N-akte. Mikojel) in staat is zowel creatieve als technische naaldvakken te geven en de meer ..schriftelijke'' kursussen te behar tigen. Een psycho-techmsche test behoort tot de benoe mingsprocedure Sollicitaties aan het bestuur inlichtingen bij C vd Meent, directeur, tel.. 05200-32264 (instituut) ol 05255- 1808 (privé) „De Schutse" VERZORGINGSHUIS van de HERV. DIACONIE GORINCHEM, vraagt per 1 augustus 1977 een voor de algehele leiding varl het huie met 65 be jaarden. Gegadigden dienen een prot. chr. levensovertui ging te zijn toegedaan Salariëring volgens de C.A.O. voor personeel in bejaardentehuizen Functie-eisen: scheppen van een optimaal teel- en werkkli maat voor bewoners en personeel goede contactuele eigenschappen, leidingge vende capaciteiten, organisatorisch inzicht en bekendheid met de bejaardenzorg Tevens gevraagd voor zo sfeedig mogelijke in diensttreding een in tijdelijke dienst, in het bezit van het diploma Ziekenverpleging A en/of B. Salaris volgens de C.A.O. voor personeel in be jaardentehuizen. Uw schriftelijke sollicitaties te richten aan de secretaris van het bestuur. Arkelse Onderweg 17. Gorinchem. Medisch kinderhuis ,,'t Ruige Veld" te rc*» een tehuis met kortdurende opname voor observatie en behandeling van kinderen met ontwikkelingsachterstand en proble men op geestelijk en lichamelijk niveau begeleid door een multidisciplinair team vraagt: vereist: ervaring en opleiding in groepswerk (M.B.O.-lw, B- verpleging of andere gelijkgerichte opleiding) minimum leeftijd 21 jaar protestants christelijke levensovertuiging taak: begeleiding van een groep van 10 jongens (leeftijd 9 tot 12 jaar) met een team van vijf personen. Deze begelei ding vindt plaats in alle opvoedingssituaties, waarbij ook de school geïntegreerd is. salaris: volgens salarisschalen voor personeel werkzaam in parti culiere kindertehuizen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uitvoerige sollicitaties te richten aan de direktie van het medisch kinderhuis ,,'t Ruige Veld". Asserstraat 23 te Rolde (Dr.). telefoon: 05924-1234. "DEORANJEHOF" Is een protestants kinderhuis voor 52 jongens en meisjes 5-18 jaar te HUIZEN (HET GOOI) Binnenkort verwachten wij twee vakatures. Daarom verzoeken wij belangstellenden te solliciteren voor de funktie van GROEPSLEID(ST)ER voor een groep van max. 11 jongens en meisjes van 5-14 jaar en voor een groep van max. 11 jongens van 12-16 jaar. Met name voor de jongensgroep gaat onze voorkeur uit naar en groepsleider. Voorwaarden voor benoeming zijn o.a. dat men ervaring heeft in het inrichtingswerk of vergelijkbare werksoort met jeugdigen; dat men het werk kan doen vanuit een Christelijke levensovertuiging, en dat men een leeftijd heeft tussen 23 en 35 jaar. In verband met de beperkte studiefaciliteiten is een beëindigde of eventuele vergevorderde opleiding noodzakelijk. Helaas kan gehuwden op korte termijn geen redelijk betaalbare woning m het vooruitzicht worden gesteld. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de direktie, postbus 96 te Huizen NH - tel. 02152-58044 DeJ.P. HEIJESTICHTING te Oosterbeek is een internaat voor 200 op debiel nivo funktionerende jeugdigen. Zij wonen in recent gebouwde, z.g. "dubbel-paviljoenen", waarin 2groepen van ca. 13 kinderen. De paviljoenen liggen verspreid over een bosrijk terrein niet ver van de kern van het dorp Oosterbeek en iedere "leefgroep" wordt geleid door een team van 4 groepsopvoed(st)ers. Dit team ontvangt dagelijkse begeleiding van het unithoofd en wekelijks wordt er overlegd met de aan de instelling verbonden orthopedagoge. Er is nu een vakature bij een groep werkende en oudere schoolgaande jongens (1621 jaar) en er komt een plaats vakant bij een groep jongens van 13 tot 16 jaar die de eigen school (V.B.O.) op het terrein bezoeken. Indien u belangstelling heeft voor één van beide funkties, zien wij uw sollicitatiebrief met gegevens over opleiding, leeftijd, ervaring, enz. - graag tegemoet, gericht aan de direktie, Postbus 6, Oosterbeek. Telefonische inlichtingen-vooraf kunt u verkrijgen onder no. (085) 33 5041. De volgende informaties kunnen wij u echter nu reeds geven: arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen, waarin ook regelingen voor vergoeding van kosten verhuizing en woon-werk- verkeer, salariëring volgens rapport Haeck, bemiddeling bij het verkrijgen van huisvesting wordt gaarne verleend. Voor gehuwden is de kans op een huis in Oosterbeek de eerste tijd beperkt. [tig Door de STICHTING RAAD VOOR HET BEJAARDENWERK IN DE GEMEENTE HOOGEVEEN wordt gevraagd een VJ De functie omvat: - het voorbereiden van de planning en programmering van aktiviteiten; - het leggen van contacten met de bejaarden en de participanten vai Stichting, alsmede het leggen en onderhouden van contacten officiële instellingen; - het uitbrengen van verslagen en het doen van voorstellen aan bestuur inzake de dienstverlening; - het geven van voorlichting en advies voor bejaarden; - het onderhouden van contacten met vrijwillige medewerk(st)ers; t— - het voeren van een klein bureau. pk Daarnaast zal de te benoemen functionaris(esse) belast worden met werkzaamheden verbonden aan de door het gemeentebestuur Hoogeveen ingestelde indicatie-commissie. De gedachten gaan uit naar een energieke persoonlijkheid organisatorische kwaliteiten, goede contactuele eigenschappen belangstelling voor bejaarden. gevraagd wordt het bezit van het diploma Sociale Academie. Salaris volgens rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van i oproep in te zenden aan het bestuur der Stichting, secretariaat; Brinkstrjn 18, Hoogeveen. HET CENTRUM VOOR GEREFORMEER JEUGDWERK ROTTERDAM waarvan de primaire funktie is begeleiding, ondersteuning en advisering van aangesloten groepen in Groot-Rotterdam, zoekt op korte termijn kontakt r»:e belangstellenden voor de funktie van TEAMMEDEWERKER (m/v) met koördinerende bevoegdheden om in samenwerking en overleg met de overi u' leden van het team en het bestuur zich in te zetten voor de begeleiding en bewakii van het instellingsgebeuren. Taakstelling: - begeleiding van een aantal aangesloten groepen - beleidsvoorbereiding via team naar bestuur - leiding geven aan het buro - deelnemen aan werkbespreking met overige medewerkers - meedenken in werkgroepen - verzorging van eksterne kontakten Vereisten: - minimaal sociale akademie of vergelijkbare opleiding - vertrouwd met het werken in teamverband en in een vrijwilligersorganisatie. In su een bijdrage te leveren aan een beleid, gericht op vernieuwingen in kerk samenleving, met name in een groot stedelijke situatie - bereidheid tot participatie aan reeds bestaande en nog te ontwikkelen samenwerkingsvormen met verwante instellingen De rechtspostitie is gebaseerd op de daarvoor geldende regels vastgelegd in het LOAJ.pi Salariëring van bruto 72661,45 tot 73191,59 per maand, afhankelijk van leeftij opleiding en ervaring, verhoogd met een toeslag vergoeding ziektekostenverzekering. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de voorzitter van het bestuur, Ir. Aat de Groo|| Anthony Duyklaan 8 in Rotterdam. Tel overdag 020-5453478, 's avonds 010-185594. Sollicitaties te richten aan de stafmedewerker Intern beheer van het Centrum vo [j Gereformeerd Jeugdwerk, Postbus 99, Driebergen. g Dit moderne verpleeghuis met plaats voor 150 somatisch zieken, dal binnenkort zal worden uitgebreid tot 170 plaatsen, waarna een herindeling zal plaatsvinden, zodat er ruimte komt voor 90 somatisch zieken en 80 psycho-gerialnsche patiënten, zoekt een (Half-time) Het is noodzakelijk dat u in het bezit bent van het diploma van een Sociale Academie. Onze voorkeur gaat naar u uit wanneer u ervaring hebt en bekendheid met het opnemen en onderbrengen van patiën ten in daartoe geëigende instellingen. We stellen er prijs op wanneer u een protestants-christelijke levensovertuiging Tot uw taak zal ondermeer behoren: het begeleiden van de patiënten bij opname en ontslag. kontakten met de familie der patiënten Uw salariëring geschiedt overeenkomstig de C.A.O voor de gezondheidszorg Nadere inlichtingen, eventueel telefonisch, geelt de genees- heer-direkteur. de heer J. G. Soer. u gaarne (05200 - 40333) Uw sollicitatie kunt u richten aan HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewaterallee 20 ZWOLLE Uitgaande van de Chhsletike Vereniging Het Zonnehuismet erpleeghmzen te Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaardmgen. Zwdhom en Zwolle

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 22