In de greep t an de streep. Rij P&C. 24.' Peek &Cloppenburg 29.' W Trouw Trouw Trouw FAMILIEBERICHTEN ELKE OCHTEND OPNIEUW is Ontdek deze zomer héél Griekenland en maak zo n boeiende klassieke rondreis! Man rijdt in op vriend ex-vrouw Noordzee-olie is duur geworden Beslissing over p 'Almelo' valt ;a' na verkiezingen >r Man liet hond en zes jongen in i een kamer achter VRIJDAG 8 APRIL 1977 TROlAi KWARTET i hunnen van maandag tot en me» vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. 1937 1977 Hij doet met ons. Hij gaat ons in en uit Heeft in zijn handen onze naam geschreven. Op 22 april is het 40 jaar geleden dat onze ouders en grootouders getrouwd zijn Jan Ravensbergen en Lena Ravensbergen-Schoneveld hun blijde kinderen en kleinkinderen Rijnsburg. 8 april 1977 Vliet Z.Z. U. U kunt hen daarmee feliciteren op woensdag 20 april a s in de Voorhof. Vüet N.Z. 36 van 17.00 tot 18.30 uur te Rijnsburg. In plaats van kaarten Dankbaar en blij delen wij u mede dat onze ouders en grootouders F. A. den Hartogh en E. den Hartogh-den Besten Deo Volente 22 april 40 jaar getrouwd zijn. Hun trouwtekst was: Deut. 31 8 Ieder die hen wil feliciteren is van harte welkom op donderdagavond 14 april tussen 8 en 10 uur in Vereni gingsgebouw aan de Kortenhoevenseweg te Lexmond. Kinderen en kleinkinderen Lexmond. april 1977 Lakerveld 38 Heden nam de Here voor ons toch nog onver wacht tot Zich. onze lieve vader, schoonvader, grootvader, broer, zwager, oom en huisgenoot Gerardas Couprie weduwnaar van Jannigje Elizabeth Jonker op de leeftijd van 71 jaar. Heeze (N.-Br.): J. J. Couprie S. Couprie-Bergstra Gerard Eltne Voorburg: J. Couprie J. Coupne-van der Horst Amersfoort: E. de Kwaadsteniet-Couprie C. J. de Kwaadsteniet Hoevelaken: G Couprie J. E. Couprie-Matray Nicole Frédérique Rijswijk: H. van Veen-La ngeweg en verdere familie Rijswijk. 6 april 1977 Jozef Israëlslaan 10 Geen bezoek aan huis Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Honor Postremus, Emmastraat 11 te Rijswijk. Bezoek van 4.30-5.30 uur. De teraardebestelling in het familiegraf zal plaatsvinden zaterdag 9 april om 1 uur op de algemene begraafplaats aan de Sir Winston Churchill-laan te Rijswijk. Vertrek vanaf het rouwcentrum om 12.40 uur. Na de teraardebestelling gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met droefheid delen wij u mede dat God onze jongste broer Gerard Couprie op de leeftijd van 71 jaar, uit ons midden heeft weggenomen. Amsterdam. 11 april 1977. Amsterdam: T. Coupne-Stammer Amsterdam: C. Couprie E. Couprie-Visch Zeist: M. J. Verdoom-Couprie A Verdoorn Amsterdam: E. Messink-Couprie. „Ruwe stormen mogen woeden, alles om mij heen zij nacht. God, mijn God zal mij behoeden. God houdt voor mijn heil de wacht Moet ik lang zijn hulp verbeiden, zijne liefde blijft mij leiden: door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij in 't eeuwig licht." Gezang 445 3 Na een langdurige ziekte nam God voor ons toch nog onverwacht tot Zich mijn geliefde man. onze zorgzame vader en grootvader Ge IT it Oltktma op de leeftijd van 66 jaar. Rotterdam: J. Okkema-van de Velde Rotterdam: Johan Okkema Slikkerveer Gré van 't Hoff-Okkema Paul van 't Hoff Gert-Paul Marten Harr o-Jan Heinenoord: Harry Okkema Ria Okkema-den Adel Marco Menno Rotterdam, 7 april 1977 Statensmgel 44 b Bezoek en gelegenheid tot condoleren in de rouw kamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vneselaan) vrijdag van 20.00-20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag a.s. op de begraafplaats Oud-Kralingen", Kralingseweg 334. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.30 uur. Aankomst in de kapel circa 11.50 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condo leren in de kapel. De aktuele streep. Hemd in regenboogstrepen. Pol./katoen. <*90 De klassieke streep. Hemd in sjieke lijnvoering. Pol./katoen. /^r|9Q De sportieve streep. Hemd in gestreept India-katoen. Als mijn lichaam zinkt in de aard, 't is mijn vast geloofsvertrouwen blijft mij een gebouw bewaard, en 't geloven wordt aanschouwen. Tc Zal aan het stof der aard ontvlied, en dan eeuwig Jezus zien.' Heden nam God tot Zich onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Lena Hoogteijling-Segaar sedert 20 november 1969 weduwe van Jan Gijsbertus Hoogteijling op de leeftijd van 85 jaar. Alphen aan den Rijn: M. C. Hoogteijling Culemborg: P. J. Hoogteijling E. Hoogteijling-van Wijk Alphen aan den Rijn: K. Hoogteijling C. Hoogteijling-Hoogendoorn Alphen aan den Rijn: C. Vitters-Hoogteijling J. F. Vitters kleinkinderen en achterkleinkinderen Alphen aan den Rijn, 5 april 1977. Van Boetzelaerstraat 94. Geen bezoek - Geen bloemen De begrafenis zal in stilte plaats vinden. Kaarten worden niet verzonden. Mattheüs 11 vers 25 en 26 Heden overleed zacht en kalm na een langdurige ziekte onze lieve moeder en oma, behuwdzuster en tante Dirkje van Manen-Pronk weduwe van Arie Jan van Manen. op de leeftijd van 72 jaar. Mede namens verdere familie: P. van Manen Rijswijk. 6 april 1977, „Huize Sammersbrug", Lichten bergweg 10 Correspondentie-adres: Van Zegwaardstraat 356, Voorburg. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in Rouwcentrum Scheveningen 't Statenhuys, Statenlaan 78 te 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren zater dag 9 april om 11.30 uur tot 12 uur. Daaropvol gend zal de teraardebestelling plaats hebben om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan te 's-Gravenhage. Vertrek vanaf 't Statenhuys om 12.10 uur. Met leedwezen delen wij u mede, dat na een ernstige ziekte is overleden Mevrouw H. Dik Vanaf 1943 tot 1970 was zij verpleegkundig di rectrice van ons Verpleeghuis. Dankbaar zullen wij ons herinneren hoe zij, in vaak moeilijke omstandigheden, zich volledig heeft ingezet voor de verzorging van onze patiënten. Groningen, 4 april 1977 Namens Bestuur en Directie van de Stich ting Prot. Chr. Verpleeghuis P. G. van Delden, voorz. W. van der Bend, secr. „Maar de Heer zal uitkomst geven" Psalm 42 vers 5 (oude ber.) Bevrijd van het vele lijden dat hij zo geduldig droeg, riep de Heer tot Zich, Zijn kind, mijn lieve zorgzame man Menko Lourent Vinhuizen op de leeftijd van 54 jaar. Bedum, 4 april 1977 Waldadrift 4 B. H. Vinhuizen-Dijksterhuis De begrafenis heeft heden in intieme kring plaatsgevonden. Voor de vele blijken van belangstelling welke wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze heit, en onze lieve pake Pieter Boonstra willen wij u hartelijk danken. Mw. A. Boonstra-Gjaltema kinderen en kleinkinderen. Utrecht, april 1977. Langs deze weg dank ik allen, die na het overlijden van mijn lieve vrouw Pieternella de Lege-Luhrman in woord en schrift en met de daad haar wilde gedenken. Uw hartelijk en welgemeend medeleven heeft mij goed gedaan. P. de Lege Rhoon, april 1977 Ghijseland 274 DANKBETUIGING Uw medeleven bij het smartelijk verlies van mijn innig geliefde, onvergetelijke man Maarten van Rijn heeft mij diep ontroerd. Ik zeg u bij deze, mede namens de verdere familie, voor uw belangstelling hartelijk dank. A. C. van Rijn-Hoffmeijer 's-Gravenzande, April 1977 Langestraat 239 Winkelen begint op de advertentie pagina's van ELKE ZATERDAG IN advertentie; pagina's voor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND- EN HOGER PERSONEEL Inlichtingen Advertentie- exploitatie Tel. 020-913458 Toestel 794 reep. 783 en 750. de kleine gerubriceerde advertenties in verschijnen ook als Victories in de Volkskrant Vertrek elke zondag v a. 3 april Informatie/ Boeking Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam Tel. 020-914400 Jaar cel voor stelen en verzilveren cheques Van een verslaggever AMSTERDAM De rechtbank in Amsterdam heeft donderdag de 25- jarige koopman A. M. uit Den Haag wegens het stelen, vervalsen en in nen van girokaschèques conform de eis veroordeeld tot een jaar gevan genisstraf met aftrek. De koopman werd als een van de hoofdfiguren beschouwd van een bende, die uit brievenbussen van grote flatgebouwen in de Bijlmer meer en Voorburg chèques stal, ze vervalste en met behulp van door M. verschafte vervalste paspoorten en andere valse legitimatiebewijzen de chèques Inde. Op die manier zou de groep minstens 23.000 gulden heb ben kunnen opstrijken. Vier andere verdachten werden eveneens conform de eis veroor deeld. De 22-jarige E. A. uit Amster dam kreeg zes maanden met aftrek waarvan drie voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. De 22- jarige O. S. uit Utrecht kreeg drie maanden met aftrek, de 25-jarige I. D. uit Amsterdam werd veroordeeld tot achttien weken met aftrek waar van twaalf weken voorwaardelijk en de 28-jarige A. van L. uit Utrecht tot drie maanden voorwaardelijk. Alleen tegen de 36-jarige S. K. uit Amsterdam werd een andere straf uitgesproken. Hij kreeg zeventien weken met aftrek waarvan dertien weken voorwaardelijk na een eis van zes maanden waarvan drie maanden voorwaardelijk. HAARLEM De 55-jarige Haar lemse timmerman J. A. S. heeft don derdagochtend geprobeerd zijn 47- jarige stadgenoot E. van D. van het leven te beroven. Na zijn daad meldde S. zich bij de politie. S. was naar zijn zeggen uit jaloe zie met zijn auto tegen de achter kant van de fiets van Van D. gere den, die samen met de ex-vrouw van S. op de Oranjekade in Haarlem reed. Van D. werd meegesleurd en kwam tegen een andere auto te recht. Hij is met schedelletsel en inwendige kneuzingen in het Elisa beth Gasthuis opgenomen. De ex- vrouw van S. bleef ongedeerd. Smokkel amfetaminen: een jaar gevangenis AMSTERDAM De rechtbank In Amsterdam heeft donderdag de 34- jartge caféhouder H. D. uit de hoofd stad wegens amfetaminesmokkel veroordeeld tot een jaar gevangenis straf met aftrek. Tegen hem was twee Jaar geëist. De 48-jarige F. D.. eveneens uit Amsterdam, kreeg ze ven maanden met aftrek waarvan vijf maanden voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. Belden waren tussen december 1974 en januari 1976 betrokken bij drie smokkeloperatles, waarbij in totaal ongeveer zes kilogram amfetamine van Nederland naar Zweden werd gebracht. ROTTERDAM De prijs van 1 olie uit de Noordzee is het eez kwartaal van dit jaar gestegen boven de veertien dollar (35 guld per vat van 159 liter, zo meldt Britse vakblad Petroleum Ecc mist. Dat is ruim anderhalve dol meer dan er voor de zogenaa Arabian Light, de referentie-olie1 de OPEC betaald wordt. De pr tie in de Noordzee bedraagt momej teel ongeveer een miljoen vaten dag, waarvan ruim zeshonderdc zend Uit de Britse sector. De prijsstijging werd verooreaaT door de enorme vraag van met nan de Verenigde Staten naar znL velarme olie. van onze parlementsredactie DEN HAAG Premier Den O heeft gisteren na afloop van het aj bin'etsberaad nog eens benadrur dat het nog geruime tijd zal duit voordat het kabinet een definitiei beslissing zal nemen over de omstP den uitbreiding van de ultn centrifugefabriek in Almelo. Hij lf er geen twijfel over bestaan dat „g ruime tijd" betekent, dat de besli sing wordt uitgesteld tot na de v« kiezingen. Het kabinet heeft gisteren geruir •tijd over de Almelo-kwestie gespi ken, nadat er deze week misversta:r den waren ontstaan naar aanleidi1 van een brief die minister Lubb< (economische zaken) aan de Tweei Kamer stuurde, en waarin hij ui eenzette, dat hij commerciëel roif' was met de partnerlanden Engelai1 en West-Duitsland. Premier Den na afloop: „We hebben nog eens ra11 nadruk gesteld, zoals ook in de brf° van minister Lubeers stond, dat door het kabinet nog geen besli kan worden genomen alvorens h exportcontract met Brazilië en e,c port van verrijkt uranium in bfr algemeen geregeld is." Van een verslaggever EINDHOVEN De 22-jarige pi heeft in een woning aan de Willef straat in Eindhoven, waar hij r voor kort een kamer huurde, hond met zes jongen achtergelat De dieren hebben drie weken op sloten gezeten in een kamer. Er andere kamerbewoner heeft ze af t toe te eten gegeven. Al die üjd af de honden niet bulten geweest. P.K. vertrok drie weken geledi zonder een adres achter te laM omdat hem de huur was opgezeg De honden zijn, in zorgwekkeni toestand overgedragen aan asiel.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10