FAMILIEBERICHTEN lOfrOENSDAG 6 APRIL 1977 TROUW/KWARTET 11 Met grote dankbaarheid en vreugde geven wij kennis van de geboorte van een l (MUSJt OUT®"37 DOCHTER usje van Sara en Gershon, op 3 april 1977 15 Niesan .r5 Gravenhage. Mariastraat 28 ^opperrabbijn en mevrouw M. Fink ijdel. adres: Diakonessenhuis Bronovo, Den Haag. igtT leut 'n Plaats van kaarten «^Op D.V. 18 april a.s. zijn i dtonze ouders prêj S SCHERPENZEEL den en datA SCHERPENZEEL- ld. KOR rnt jaar getrouwd. jOp 15 april a.s. kunt U "icn hiermede gelukwen- van 19.30 uur tot fel.00 uur in Gebouw ..Irene". Wagendijk 43 te |Kockengen Jan.Siem, Janneke, Fieke en Wil na. Kockengen Kipengen 14. Geboren 2 april 1977: MARK FREEK Zoon van Jan en Wil Sto- ker-Scholma, broertje van Jogien Amsterdam, 9. ,'elasquezstr. 2 Petrus 3 13 In deze week voor Pasen is rustig en gelovend in het zoenoffer van Jezus Christus ontslapen onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Pieter Riemer van Dijk in de gezegende ouderdom van 91 jaar, sinds 25 april 1963 weduwnaar van Ebeltje Brandsma. Groningen, 4 april 1977 H. W. Mesdagstraat 17 Australië: P. Bolt Australië: S. Meindertsma - Van Dijk Deventer: m H. C. van Dijk J. C. van Dijk Bolt Ubach over Worms: T. B. van Dijk G. G. van Dijk Sikkema Rijswijk (Z. H.) J. A. Doornbos van Dijk P. Doornbos Ulrum: C. M. van Dijk A. P. van Dijk - Heller Australië: B. Koole - van Dijk J. L. Koole Bedum: G. Boven van Dijk H. Boven Ruinerwold: J. van Dijk A. van Dijk Venhuizen Glimmen (Gr.) H. van Dijk J. B. van Dijk - Wielinga klein- en achterkleinkinderen Vader is opgebaard in Huize Patrimonium, Beu kenlaan 36, Groningen. Bezoek woensdag 6 april, 19.00 - 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 7 april om ca. 14.00 uur op de begraafplaats „Sel- werderhof". Voorafgaand is er een dienst van Woord en Gebed om 13.00 uur in de kerkzaal van Huize Patrimonium, ingang Berkenlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Huize Patrimonium. Condoleantie-adres: H. C. van Dijk, van Swietenstraat 14, Deventer. In plaats van kaarten. Na een ernstig ongeval is door Jezus thuisgehaald onze lieve Berthus Hij was pas 20 jaar. In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen Joh. 14 2 Groningen, 3 april 1977 Wimpel 10 Ede. Bettekamp 18 Zijn ouders, br oers, zuster en zwager ooms en tantes Fam. Westerhof. De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 7 april a.s. te 11.15 uur in de Ned. Herv. Kerk te Noorddijk (Gr.), waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop in café De Maar. 20 jaar oud werd, door een auto-ongeluk, onze fijne kleinzoon en neef BERTHUS WESTERHOF uit onze familiekring weggerukt Wij leggen de naam van onze Berthus in Uw Handen. B. Wissink-Kruitbosch W. Kruitbosch Ottawa, Fam. F. G. Wissink Amsterdam, E W. Wissink J. de Vries Huizen, Fam. J. Bout Enige en algemene kennisgeving Ter nagedachtenis aan het plotselinge overlijden van Kees en Marijke Bekker en hun kinderen Gert-Jan Keesje zal er D.V. zaterdag 9 april 1977 om 13.00 uur een rouwdienst worden gehouden onder leiding van Ds. L Buitenhuis in de Geref. Kerk, Spoorstraat te Bodegraven. De teraardebestelling zal na afloop van de dienst binnen de familiekring plaatsvinden. Familie Bekker Bodegraven, 6 april 1977. Enige en algemene kennisgeving. „Hetzij wij dan leven, hetzij u>ij steroen, wij zijn des Heren". Romeinen 14 vers 8. Tengevolge van de vliegramp in Tenerife gingeif op 27 maart 1977 van ons heen Jacques Paul, op de leeftijd van 34 jaar, Marian Paul-Dinkelaar, op de leeftijd van 31 jaar, Michael Paul, op de leeftijd van 9 jaar. Rotterdam: F. A. Paul W. J. Paul-de Jong Rockanje: A. B. Dinkelaar-van de Berg W. H. van der Linde Rotterdam: A. J. Paul M. A. Paul-Schoufour Esther Linda Rotterdam: A. de Koning-Paul F. C. A. de Koning Rotterdam: J. de Jong-Paul C. de Jong Ronald Vincent Nieuwerkerk aan den IJssel, Mozartstraat 23 Correspondentie-adressen: F. A. Paul, Tjaskerlaan 91, Rotterdam. A. B. Dinkelaar-van de Berg, Waaldrift 18, Rockanje. De herdenkingsdienst heeft plaats op donderdag 7 april a.s. om 13.30 uur in de Goede Herderkerk, Kastanjeplein 28 te Rotterdam-Schiebroek, waarin hoopt voor te gaan de weleerwaarde heer ds. W. H. den Ouden. De teraardebestelling zal daarna plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Nieuwerkerk aan den IJssel. Aankomst aan de begraafplaats circa 14.50 uur. Gelegenheid tot condoleren voor de dienst in de kerk van 12.30 tot 13.15 uur. Tot onze diepe droefheid nam de Here geheel onverwacht van ons weg, mijn geliefde echtge noot, onze vader en grootvader Ds Mr Abraham Luteijn op de leeftijd van 85 jaar. De Bilt: M. W. Luteijn-Grondijs Utrecht: P. J. Luteijn M. F. T. Luteijn-Versteeg Gouda: J. A. Luteijn M. Luteijn-Boer Abcoude: M. M. Sterk-Luteijn A. A. Sterk en kleinkinderen De Bilt, 3 april 1977, „De Akker" B 10. Corr.-adres: D. van Troostwijkstraat 40, Abcoude Geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Soestdijkseweg 265 Z te Bilthoven; aldaar geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden don derdag 7 april om 11 uur in de Opstandingskerk, le Brandenburgerweg te De Bilt, waarna de be grafenis zal plaatshebben op dc Algemene Be graafplaats „Brandenburg", gelegen naast de kerk. Na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in de Opstandingskerk. De kerkeraad van de hervormde gemeente te Onstwedde heeft met leedwezen kennis genomen van het overlijden van haar oud-predikant ds. mr. Abraham Luteijn Zij gedenkt met dankbaarheid zijn arbeid als herder en leraar in haar midden. Hij diende Onstwedde in de jaren 1932 tot 1947. Zij wenst mevrouw Luteijn, kinderen en kleinkin deren de troost des Heeren toe, in dit smartelijk verlies. Namens de kerkeraad: Ds. W. J. C. van Rennes, praeses, J. Wolfs, scriba. In alle rust is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jakoba Schuiling in de ouderdom van 76 jaar. Namens de gehele familie: A. J. Schuiling Putten, 5 april 1977, Prins Hendrikweg 97. Condoleantie-adres: Meander 741, Amstelveen. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 8 april om half een op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Putten, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van de Christelijk Geref. Kerk aan de Molenstraat 33 te Putten, die om 11.45 uur begint. Op donderdag 7 april om 4.00 uur n.m. wordt een gedenkdienst gehouden voor de familie WELCKER te Laren, omgekomen bij de vliegramp te Teneri fe, in het gebouw van de Gereformeerde Kerk aan de Kerklaan te Laren (N.H.). Alle goede vrienden van Jan Willem en Rose- Marie. Ingrid en Richard, al degenen die zich met de familie op een of andere wijze verbonden weten, de school- en hockeyvrienden en zakenre laties, nodigen wij uit om dit afscheid bij tc wonen. Na afloop gelegenheid tot condoleren. Hiermede vervul ik de droeve plicht u in kennis te stellen van het overlijden van mijn compagnon Jacques Paul zijn echtgenote Marian Paul en hun zoon Michael woorden schieten te kort om mijn gevoelens te vertolken. Mijn leedwezen gaat in het bijzonder uit naar de familie leden. Albert Bruinsma. Bij het noodlottig vliegtuigongeluk te Tenerife is op 27 maart j.l. samen met zijn echtgenote en zijn zoon om het leven gekomen onze collega Jacques Paul Zijn grote toewijding en stuwende kracht zullen een blijvende indruk bij ons achterlaten. Direktie Kröger IJzer en Staal B.V B.V. Snijwerk B.V. Dijmeta Onze bedrijven zullen 7 april 1977 de gehele dag gesloten zijn. Met grote verslagenheid geven wij kennis dat bij het noodlottig vliegtuigongeval te Tenerife onze directeur de heer J. J. Paul zijn echtgenote mevrouw B. M. Paul-Dinkelaar en hun zoon Michael zijn omgekomen. Zijn nauwgezette werkwijze en grote bekwaamheid wel ke gepaard gingen met een diep sociaal gevoel zullen W1] node missen. Personeel Kröger IJzer en Staal B.V B.V. Snijwerk B.V. Dijmeta „De Heer is waarlijk opgestaan" Heden nam God tot Zich, voor ons geheel onver wacht, maar met vol vertrouwen in de opgestane Heer, onze lieve en zorgzame moeder en oma Corina Maria Gooris-Breedvelt weduwe van L. C. Gooris op de leeftijd van 84 jaar. Mede namens wederzijdse familie: Rotterdam: C. M. Gooris Bergschenhoek: L. C. Gooris D. C. Gooris-Van den Berge Kees, Gert, Rob, Peter Rotterdam, 4 april 1977. Grote "Hagen 53. aan huis liever geen bezoek geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 8.30-9 uur in de rouwkamer a/d Mathenesserlaan 470 en na de begrafenis in de kapel op de be graafplaats. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. zater dag 9 april op de algemene begraafplaats „Croos- wijk". Aankomst in de kapel om 1 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer circa 12.30 uur. Heden overleed op de leeftijd van bijna 91 jaar onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria Christina Batist P. M. Batist" C. G. Batist P. C. Batist H. C. Batist-Stieler Ph. A. Batist J. A. Batist-Hendry en kinderen F. J. Batist L. Batist-ten Bosch en kinderen M. H. Reinders-Batist R. Reinders en kinderen P. Batist W. M. Batist-Spierings Den Haag, 4 april 1977. Robijnhorst 146 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Sint Antoniushove" te Leidschen- dam. Bezoek van 17.00 tot 19.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats „Oud Eik en Duinen", aan de Laan van Eik en Duinen te Den Haag, op donderdag 7 april a.s. om 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden nam de Here tot Zich onze geliefde moe der, groot- en overgrootmoeder Everdina Buning-Smallenbroek Weduwe van Jan Buning- In de gezegende leeftijd van 88 jaar Assen, 4 april 1977 „Slingeborgh" Zwolle: J. Buning H.H. Buning-Esvelt Hilversum: H. Buning A.S. Buning-de Graaf Wassenaar: A. Smallenbroek-Stoker Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatshebben D.V. op zaterdag 9 april 1977 om 11.30 uur op het Zuiderkerkhof aan de Beilerstraat tc Assen. De herdenkingsdienst zal plaatshebben om 10.30 uur in de Marturiakerk, Thorbeckelaan 197, Assen. Gelegenheid tot con doleren na de begrafenis in de Marturiakerk. Psalm 25 7 (berijmd). Na een kortstondige ziekte heeft de Heere van ons genomen onze lieve broer, zwager, oom en neef, Albert Jacobus den Duik, op de leeftijd van 72 jaar. Uit aller naam, M. den Duik. Scheveningen, 5 april 1977. Duivelandsestraat 55. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek al daar 's middags van 5-6 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 9 april om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf rouwkamer „Atropos" om 11 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de ontvangkamer van de be graafplaats. In Jezus ontslapen mijn lieve vrouw, onze zorgza me moeder, groot- en overgrootmoeder Rebecca van Donselaar-Voogsgeerd op de leeftijd van 79 jaar. Hilversum: T. van Donselaar Harderwijk: G. M. A. van Donselaar H. van Donselaar-Oosterhagen Den Haag: W. van Donselaar D. van Donselaar-Oldenburger Zeist: R. Lit-van Donselaar Kleinkinderen en achterkleinkind Hilversum, 5 april 1977 Verpleeghuis „De Orchidee" Correspondentie-adres: Bejaardencentrum „Zuiderheide", Diependaalsclaan 337, Hilversum. Dc begrafenis zal plaatshebben op de Noorderbe graafplaats te Hilversum op zaterdag 9 april om 10.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. In stil geloofsvertrouwen is van ons weggenomen mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader, pleegvader, groot- en overgrootvader Willem Euser in de ouderdom van ruim 85 jaar H. Euser-van Gelder J. Bezemer-Euser A. Euser J. O. Eisinga M. T. Hardenbol-Euser A. Hardenbol E. J. Marico R. J. Manco-Baas A. Klein-Marico J. Klein J. Padmos-Marico J. Padmos C. M. de Bruin-Marico J. de Bruin Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam 4 april 1977 Huize „Meerweide", Grote Hagen 20, kamer 548 Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van Huize „Meerweide", bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar, woensdag a.s. van 19 30-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 7 april a.s. op de begraafplaats Charlois van de Herv. Gem. Rotterdam Zuid, Charloise Lagedijk 680. Vertrek vanaf Huize „Meerweide" om 12.00 uur, aankomst op de begraafplaats om 12.20 uur. „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Joh. 14:2 A Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen mijn geliefde Man, onze geliefde Vader. Behuwd- en Grootvader Cornelis Horsman geboren juni 1902. overleden te Sassenheim 5 april 1977. Koudekerk a d. Rijn: P. Horsman-de Bock Leiderdorp: C. Horsman N.M. Horsman-van Hemert Annette, Kees en Adriaan Leiden: M.J. Horsman Leiderdorp: Inge, Marco, Linda Em meioord. H. Horsman G.F. Horsman-Pölkermar Peter, Benny en Sjoukje Schaesberg (Limburg): A.M. Bosgraaf-Horsman G. Bosgraaf Pieter, Elsje Koudekerk a.d. Rijn: M. Folies-Horsman J. Folies Jaco en Kees, Hans Koudekerk a.d. Rijn, 5 april 1977 Koningin Julianastraat 3 Mijn man en onze vader is opgebaard in „Nieuw Poelgeest", Dr. Vlaanderenlaan 40 te Koudekerk aan de Rijn. Gelegenheid tot condoleren woensdag 6 april a.s. van 19.30-20.30 uur in „Nieuw Poelgeest". Zij die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden uitgenodigd tot het bijwonen van de algemene rouwdienst welke wordt gehouden D.V. donderdag 7 april om 14.00 uur in „Nieuw Poel geest", waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Hogewaard te Koudekerk a.d. Rijn. Aan huis liever geen bezoek. Geen bloemen. Want u>ij weten, dat, indien de aardse tent. waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5 1 Na een moedig gedragen langdurige ziekte, nam de Here tot zich op de leeftijd van 59 jaar onze zwager en oom Adolf Jasper Jensma Echtgenoot van G. Jensma-Wiertsema Zijn verwachting was van zijn Heer en Heiland. Winsum, 3 april 1977. Rottum: L. Bouwman-Wiertseme S. E. Bouwman Thesinge: G. Hellinga-Wiertsema J. P. Hellinga Uithuizen: H. Wiertsema I. Wiertsema-Neinhuis Dronten: G. Wiertsema K. Wiertsema-Brands Neven en nichten Het Bestuur van het 6de onderdeel van het Waterschap Hunsingo geeft met leedwezen kennis van het overlijden van hun vriend en collega de heer A. J. Jensma Adorp/Sauwerd, S-4-'77 In aansluiting op de kennisgeving betreffende het tragisch heengaan van onze dierbare Lydia kunnen wij u thans mededelen, dat wij haar vrijdag 8 april a.s. om 11.30 uur op de be graafplaats „Westerveld" (Gem. Velsen) naar haar laatste rustplaats zullen brengen. C. J. van der Louw R. van der Louw-Frieser Judith Amsterdam, 5 april 1977 Walborg 1 Vertrek van de uitvaartruimte van het Progres sief Joods Centrum, Graafschapstraat 8. Amsterdam. Geen toespraken. In plaats van kaarten. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blij ken van medeleven die wij mochten ontvangen zowel tijdens de ziekte als bij het overlijden van mijn lieve man, onze va der en opa. GEERT HOLLANDER Uit aller naam: M. J. Hollander Meijaard. Medemblik, april 1977 Sonoystraat 19. Heden overleed, nog on verwacht, na een kortstondig ziekbed mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Aren Apollonius Snoek op de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam: A.C. Snock-de Lege Rotterdam, 2 april 1977 Mariniersweg 22 c Gelegenheid tot condole ren woensdagavond van 20.30 21.00 uur in de rouwkamer „Silentium", Mathenesserlaan 486, Rotterdam. De bijzetting in het fami liegraf vindt plaats don derdag 7 april op de alge mene begraafplaats „Crooswijk" na afloop van de rouwdienst welke gehouden zal worden in de kapel aldaar om 11.30 uur. Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte, en na het overlijden van onze lieve moeder en oma G. RIEPMA WIERINGA betuigen wij namens de familie onze oprechte dank Loppersum. maart 1977

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 11