FAMILIEBERICHTEN Dl sp WOENSDAG 30 MAART 1977 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur. Blij en dankbaar herdenken wij vandaag dat onze ot Wens, A. Boerma en P. C. Boerma-Offringa 45 jaar geleden zijn getrouwd. Cathrien en Wim Leder Janny en Hans Breekveldt Tineke en Wim Oskam Ab en Ria Boerma Harmke en Geo de Kruijk Rienk en Margriet Boerma en kleinkinderen. We vieren deze dag in familiekring. 's-Gravenhage, 30 maart 1977. Enige en algemene kennisgeving Tot ons groot verdriet zijn bij de vliegramp te Tenerifc omgekomen mijn lieve zoon, schoon dochter en kleinkinderen, onze geliefde broer, schoonzuster, nicht en neef Jan Willem Welcker 51 jaar Joan Rose Mary Welcker - Robbers 51 jaar Ingrid Welcker 18 jaar Richard Welcker 14 jaar J. M. Welcker - van Wessem J. M. Welcker C. A. Huwijler Welcker H. R. Huwijler Peter. Bart, Barbara A. W. Brink - Welcker A. H. Brink Rinse. Sjoers, Tjeerd, Taco M. J. A. van der Sleen van Wesse». Correspondentie adres: P'a Roemer Visscherstraat 21 Amsterdam Met groot verdriet hebben wij het bericht ontvan gen dat onze klasgenote en vriendin Hella Bul de dood heeft gevonden bij de vliegrami) Tencrife. Zij bracht in onze klas een vrolijkheid mee. d' r ,i j nooit zullen vergeten. Klas B4a van het Hermann WesseliriU College te Amstelveen. Marly, Lia, Martine. Annette, Tot*. Jacqueline, Erik, Herman, Kees. Kees. Janet. Louella. Pim. Boudewijn, Erik. Carla. Reni.Corz Roland. Arjen. Simon, Marc, Danja. Ingrid, Jitty en klassedocent Watze de Vries. Hoe zullen wij volbrengen wat door de eeuu-en duren moet een mens te zijn die sterven moet Wij branden van verlangen tot alles is voltooid. Allen die horen tot de Schoolgemeenschap van het Hermann Wesselink College, zowel te Amstel veen als te Mijdrecht geven met grote droefheid kennis van het plotselinge overlijden van de leer lingen Hella en Aukje Bul die met hun ouders verongelukten bij de 'lieg- ramp op Tenerife. Moge hij. die gezegd heeft „Ik ben de opstanding en het leven" hen. maar ook hun achtergebleven zus en broer in zijn hoede nemen. Amstelveen/Mijdrecht. 28 maart 1977 Bij de tragische vliegramp op Tenerife verloor Novib (Nederlandse Organisatie Voor Internatio nale Ontwikkelingssamenwerking) twee zeer ge liefde medewerkers: JO MANDERS HENK MANDERS Ruim 12'/i jaar hebben zij zich in hun administra tieve taken volledig ingezet voor de Novib. Zij vormden een onmisbare schakel in aktiviteiten zoals Gast aan Tafel. Aktie Sahel en Eten voor India. Met hun groot gevoel voor humor en hun altijd opgeruimde karakter waren zij voor hun mede werkers een steun in het dagelijks werk. Bovenal hebben wij twee echte vrienden verloren. Ons medeleven gaat uit naar de nabestaanden. Wij wensen hen veel sterkte toe in de komende tijd. Namens bestuur en medewerkers Novib. Sjef Theunis. Algemeen sekretaris. Met ontsteltenis vernamen wij. dat bij het tra gische vliegtuigongeval te Tenerife uit ons mid den werden weggenomen onze lieve Caroline en Rund van Moock Genève. J. H. van Moock-van Ettinger Zurich. Peter-Igor en Christine van Moock Amstelveen. H. van Dijk C. W. van Dijk-Baars Meers (L). Carry en Piet Zijlstra Schipluiden. Rita en Huig van Dijk Wetteren (Belgie). Erna en Gerard Oskam Amstelveen. Conny en Jim van Dijk Amstelveen. Hélene en Ruud van Dijk neefjes en nichtjes Amsterdam. 27 maart 1977 Correspondentie-adres: H. van Dijk, Graaf Aclbrechtiaan 83. Amstelveen. „God is ons een toevlucht en sterkte, ten zeerste bevonden een hulp in benauwdheden Ps. 46-1 Met verslagenheid geven wij u kennis dat door een vliegtuigongeval, uit ons midden zijn wegge nomen onze dierbare kinderen, onze zwager en zuster, onze oom en tante Bram Haeck op de leeftijd van bijna 38 jaar Ineke Haeck-Ottevanger op de leeftijd van bijna 33 jaar. Hoofddorp: A C Haeck W. C. Haeck-v.d. Ent IJmuiden: T. J. Ottevanger G. A. K. Ottevanger-Friedl Driehuys: R. F. Ottevanger R. Ottevanger-Schoof Rokus-Corneel Akersloot, 27 maart 1977. Startingerweg 21. Correspondentie-adres: A. C. Haeck. Kruisweg 877, Hoofddorp. De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 1 april om 19.30 uur in de Gereformeerde Kerk. Marktplein te Hoofddorp. Na afloop van de dienst is in de kerk gelegenheid tot condoleren. Een eventuele begrafenis zal in alle stilte plaatsvinden. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het noodlottig vliegtuigongeval, waarbij onze Direc teur de Heer K. Bereiter en echtgenote op 27 maart j.l. te Tenerife om het leven kwamen. Als stuwende kracht, gesteund door zijn echtge note. heeft hij met een grote persoonlijke inzet op zakelijk en sociaal terrein. Algemeen Reken Centrum (ARC) en haar medewerkers een on schatbare dienst bewezen. Ons leedwezen gaat in de eerste plaats uit naar de familieleden. Wij hopen, dat zij de kracht, welke hij zelf zo in grote mate had, kunnen vinden dit verlies te dragen. Wij geloven in zijn geest te handelen als wij de door hem uitgestippelde weg zullen blijven vol gen. Wij zullen nog veel aan hem denken. Medewerkers Algemeen Reken Centrum bv, Prof. J. H. Bavincklaan 3, Amstelveen. Op maandag 28 maart j.l. werden wij opgeschrikt door de trieste mededeling, dat de Heer K. Bereiter en echtgenote op 27 maart bij een vliegtuig ongeval om het leven zijn gekomen. Als initiatiefnemer van de oprichting van de Per soneelsvereniging "ARCREATIE", hebben wij veel aan hem te danken. Wij zullen zijn actieve inbreng node missen. Bestuur en Leden Personeels vereniging ARCREATIE, Prof. J. H. Bavincklaan 3, Amstelveen. Bij het noodlottig vliegtuigongeval te Tenerife is op 27 maart j.l. samen met zijn echtgenote om het leven gekomen de Heer K. Bereiter, Directeur onzer vennootschap. Zijn werkkracht, inzicht en toewijding hebben hem tot een voor ons onvergetelijke persoonlijk heid gemaakt. Zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blijven. Commissarissen van Algemeen Reken Centrum b.v. Prof. J.H. Bavincklaan 3 Amstelveen. Geschokt namen wij kennis van het noodlottig vliegtuigongeval op 27 maart j.l. te Tenerife, waar bij onze Directeur de Heer K. Bereiter en echtgenote om het leven kwamen. Als voorzitter van de Ondernemingsraad van ARC. gaf hij op inspirerende wijze gestalte aan het overleg binnen onze organisatie. Wij zullen zijn zakelijk inzicht en sociale bewogenheid nim mer vergeten. Ondernemingsraad Algemeen Reken Centrum bv. Prof. J. H. Bavincklaan 3. Amstelveen. Met verslagenheid ontvingen wij het bericht dat bij de vliegtuigramp op Tenerife zijn omgekomen de heer W. H. Beke technisch adjunct-direkteur en zijn echtgenote, mevrouw E. M. Beke-de Jongk Wij zullen hun nagedachtenis in ere houden. Commissarissen, direktie en medewer kers B.V. Herenkledingfabriek v/h Gebr. Levie Groningen. 29 maart 1977 Tot onze ontsteltenis en leedwezen ten gevolge van het noodlottig vliegtuigongeluk vernamen wij het droeve nieuws van het overlijden van Jack Paul zijn echtgenote Marian en hun zoontje Michael Onze deelneming gaat uit naar de wederzijdse families. W. H. Kroger C. E. Kröger-Neeleman De direktie van Pan American World Airways betuigt haar deelneming aan de nabestaanden van alle passagiers en bemanningsleden die bij de vliegramp op 27 maart 1977 op Tenerife om het leven zijn gekomen. Amsterdam, 28 maart 1977. Direktie Pan American World Airways Nederland. TRÓUW/KWARTET PS 12 - Rtfe-— Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van de heer P. Zijp, 29 jaar, chef reisbureau de Magneet te Be verwijk; mevr. T. Zijp-van Haarlem, 28 jaar; Ronald Zijp, 1 jaar, ten gevolge van de vliegramp op Tenerife op 27 maart 1977. Onze gevoelens van oprechte deelneming gaan uit naar de nabestaanden. Direktie en medewerkers Holland International Travel Group B.V. Rijswijk, 28 maart 1977. ISDA De gezamenlijke verenigingen van vliegend personeel van KLM, geven met grote verslagenheid kennis van het overiijdei van collega's en passagiers door een noodlottig ongeval Tenerife. Wij herdenken onze collega's: Z. A. J. L. Veldhuyzen van Zanten gezagvoerder K. Meurs Eerste Officier W. Schreuder Boordwerktuigkundige C. W. Sonneveld Purser A. Th. A. van Straaten Assistent Purser A. C. Bouvy Stewardess H. W. Fleur - Toby Stewardess B. M. Joosse - Wildschut Stewardess W. M. Keulen Stewardess M. Mey - Lefeber Stewardess J. H. M. Schuurmans - Timmermans Stewardess J. M. L. van Staveren - Maréchal Stewardess M. M. Tom - Karseboom Stewardess M. E. Viergever - Drent Stewardess Dat zij rusten in vrede Onze gedachten gaan uit naar de nabestaanden. Vereniging van Nederlandse Verkeersvliegers Vereniging van KLM Boordwerktuigkundigen Vereniging van KLM Cabinepersoneel. Amstelveen, 28 maart 1977 Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11 25 Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno- meri van het overlijden ten gevolge van de vlieg ramp op Tenerife zondag 27 maart 1977, van Tini Groenewoud. leerlinge aan de vormingsklas van onze school. Onze gevoelens van oprechte deelneming gaan uit naar de nabestaanden. Amsterdam, 29 maart 1977 Schoolcommissie, directie, personeel en leerlingen van de 4e Amsterdamse christelijke school voor Beroepson derwijs, Derkinderenstraat 44. Namens het College van Bestuur der Vrije Uni versiteit geven wij met verslagenheid kennis van het overlijden bij het vliegtuigongeluk op Tene rife van de heer Drs. T. G. J. J. Blekemolen wetenschappelijk medewerker bij de Subfaculteit Scheikunde, op de leeftijd van 27 jaar. en van zijn echtgenote S. W. Blekemolen-Broertjes op de leeftijd van 22 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij hen. Amsterdam, 29 maart 1977 De Boelelaan 1105 K.van Nes. voorzitter H. Hoogenkamp, secretaris Met ontsteltenis geven wij kennis van het bericht dat wij ontvingen dat bij het vliegtuigongeluk op Tenerife op 27 maart j.l. uit de gemeenschap van de subfaculteit Scheikunde aan de Vrije Universi teit is weggenomen Drs. Th. G. J. J. Blekemolen wetenschappelijk medewerker in de vakgroep Algemene en Analytische Chemie. Wij verliezen in hem een medewerker en vriend, die wij om zijn persoon en werk met waardering zullen blijven gedenken. Namens de subfaculteit Scheikunde aan de Vrije Universiteit Prof. dr. R. J. Planta, voorzitter, Dr. S. Balt, secretaris. Amsterdam, 29 maart 1977. Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling heengaan van onze zeer gewaardeerde medewerker Tom Blekemolen en zijn vrouw Suzanne Blekemolen Broertjes. Dankbaar denken wij aan zijn persoonlijke inzet en vriendschap. Wij hopen dat de familie de kracht wordt gegeven dit verlies te dragen. Namens de vakgroep Algemene en Analytische Chemie van de Vrije Universiteit N. H. Velthorst U. A. Th. Brinkman Amsterdam, 29 maart 1977. Bedroefd geven wij langs deze weg kennis dat tengevolge van het vliegtuigongeval van ons zijn weggenomen onze dierbare Reind Timmerman Klaasje Timmerman-Steenbergen José Robert-Jan Caryn Op vrijdagmiddag 1 april om 2 uur is er gelegen heid tot het bijwonen van een herdenkingsbijeen komst in de Nederlands Hervormde Kerk te IJhorst De begrafenis zal in stilte plaatsvinden. J. Timmerman G. Timmerman-Garritsen G. Steenbergen-van der Linde Opa van der Linde Harm en Hillie Kloeze-Timmerman Lucas en Gini Steenbergen-Veeningen Jan en Hanneke Steenbergen-Cats Betty Steenbergen en Henk van Driel Aurie en Ada Block-Timmerman Jan Timmerman en Hilly Prins De Wijk (Dr.) 27 maart 1977 „God is ons een toevlucht en sterkte, ten zeerste bevonden een hulp in benauwdheden", PS. 46-1 Diep bedroefd geven wij u kennis, dat door een vliegtuigongeval uit ons midden zijn weggenomen onze lieve papa en mama, onze kinderen, onze zuster en zwager, onze broer en schoonzuster Egbert Groen op de leeftijd van 35 jaar Anna Neeltje Groen-Kant op de leeftijd van 32 jaar. Willem Aart en Marlotte Fam. Kant Fram. Groen Hoofddorp 27 maart 1977 Boekanierlaan 12 Correspondentie-adres: G. Groen, Kruisweg 875, Hoofddorp. De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 1 april om 19.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Marktplein te Hoofddorp. Na afloop van de dienst is in de kerk gelegenheid tot condoleren. Een eventuele begrafenis zal in alle stilte plaatsvinden. Tengevolge van een verkeersongeval verloren wij op 28 maart j.l. onze goede vriend, compagnon en collega Mr. A. J.J. Stoz advocaat en procureur. in de leeftijd van 52 jaar. Jhr. Mr. J. C. Schorer Mr. J. Ozinga Mr. Marianne Nuyten Mr. G. C. van Kalmthout-Daniëls Mr. P. J. L. Kretzschmar Mr. J. F. G. Schouten Mr. E. P. Roëll - Steenkamp alle administratieve medewerkers De uitvaartdienst en de crematie vinden op uitdrukkelijk verzoek van de overledene in stilte plaats. Utrecht, 29 maart 1977. Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden, ten gevolge van een vlieg tuigongeluk, van ons mede-bestuurslid, mevrouw M. Bekker-Groenewoud en haar man, de heer C. G. Bekker en hun kinderen Gert Jan leerling van de Verhoeff-Rollmanschool en Kees leerlingetje van de Prinses Margriet kleuterschool Rii rTEi dez elsio gew het 1 et na afs< sie i Één i elope hts i aan hts e Heni stadh ipen club subsi ve ctie, regen dear lam, i geb ik Zo: rige Ije. W lecheE club ls ZOI jd te jnldde tball< als den s n Zor min ifesso Doe scho n of 1 est o gema uwja: nneei er lid. Z rken ov< slanc Bu] steur er Ja< en n ten a ee use Moge God de familie sterken in deze voor hen «&rge, droevige dagen. Namens het Bestuur van de Ver. voor Chr. Nat. Schoolonderwijs te Bodegraven. H.W. Mandemaker, voorzitter J. A. van der Vlist, secretaris Bodegraven, maart 1977. In Jezus ontslapen onze beste broer en zwager Paulus van Weeren op de leeftijd van 77 jaar Jes. 41 10 Bussum: J. van Weeren G. van Weeren - Passchier Amsterdam: S. van Weeren van Wijnen Katwijk: A. van Weeren Leiden: J. van Riet - van Weeren Hilversum: A. Boekkooi - Van Weeren P. Boekkooi Leiden: C. Bon - van Weeren 29 maart 1977. God nam uit de familiekring weg onze beste zwager Paulus van Weeren op de leeftijd van 77 jaar. Leiden, 29 maart 1977 Amersfoort: C. S. Rodenburg-van Dommelen J. Rodenburg Leiden: W. H. van Dommelen. Enige kennisgeving. Voor ons geheel onverwacht, is heden overleden, onze lieve schoonzuster, tante en vriendin Johanna Maria Margaretha Ingwersen op de leeftijd van 79 jaar. Cez. 136 (oude berijming) Amsterdam, R. Ingwersen-Blankenberg Heemstede, J. A. Ingwersen-van Eek neven en nichten Leiden, N. Aartsma Bilthoven, J. Westerik C. Westerik-Spelt Bilthoven, 25 maart 1977. Dierenriem 21. Ingevolge de wens van de overledene heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. 008 neck Oost parti naar later wacl was spor ligge dens en maa elgei zich van dat spor bere met tie I Oos teel gan het| proi 815: 159. Inst vijf vee: de was tUSJ spo tot het Jei ïas AM£T jaren :r l ït i lonk 1 eugc )Uite Fond vaak later teerd Peh hetl Italil Haai kam Onm werp 907c dedi til H de v latei lage in d< Doo: rels( «tag ken CoU

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14