Gemeente Rotterdam loon- administrateur/trice MANPOWER MANPOWER FAMILIEBERICHTEN Sint Jacob fysiotherapeute) 71 eri ree: VI i 1 OK. VERPLEEGKUNDIGEN ZIEKENVERZORGSTERS FYSIOTHERAPEUT(E) STAFFUNKTIES VERPLEEGKUNDIGEN ZATERDAG 26 MAART 1977 TROUW/KWARTE' TERD hunnen van maandag to! en me! vrl|dag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6 Op zondagavond Is dit alleen mogeli|k van 18 00-20.00 uur. Geboren op 25 maart 1977 Beatrijs dochter van Jeannette en Zeeger Deenik-Moolhuizen Amsterdam. Radioweg 5. Dankbaar geven wij hierbij kennis van het feit dat onze ouders G. S. van de Weg A. M. van de Weg-Vink op 25 maart j.l. 40 jaar getrouwd waren en dat onze vader 40 jaar als arts werkzaam is. Jaap en Toos Cees en Gerda Magda en Guus Rietie en Kees Gerard en Cocky en kleinkinderen Dordrecht. 26 maart 1977 Reeweg-Oost 151. Voor alle goede wensen en attenties die wij bij ons 50-jarig huwelijksjubileum van u mochten ontvangen, betuigen wij onze oprechte dank. Fam. W. Tijsseling Burg. Padmosweg 14. Wilnis. Na een langdurig, smartelijk en met grote moed gedragen lijden is in Christus ontslapen mijn innig geliefde, zorgzame vrouw, onze lieve mama. onze zeer geliefde dochter, schoondochter, zuster, schoonzuster, tante en vriendin Johanna Ida Bezemer - de Jong in leven echtgenote van Jacob Bezemer Hervormd predikant te Westkapelle, op de leeftijd van bijna 38 jaar. „De eeuwige God is u een woning en onder u Zijn eeuwige armen." Deut. 33 27. Westkapelle: J. Bezemer Pieter Martin Rianneke 't Harde: C. W. Wachtels v.d. Berg A. Wachtels v.d. Berg de Kok Ede. P. Bezemer J. M. Bezemer v.d. Linden Bussum: S dq Jong M. de Jong Apotheker Nieuw-Lekkerland: P. M. de Jong C. J. de Jong Knippenburg Wormer: H J. A. Wachtels v.d. Berg H. M. Wachtels v.d. Berg - Dercksen Katwijk: M. A. E. Greeuw - Wachtels v.d. Berg K. Greeuw Utrecht: J. A. E. van Toll - Bezemer H. J. W. van Toll Vleuten: W. P. H. Bezemer T. H. Bezemer - Hengstman Hoevelaken: P. A. Bezemer T. Bezemer - Brandt Beverwijk: Mej. Jac. Sonius neven en nichten Westkapelle, 23 maart 1977. De Casembrootstraat 18 Heden, zaterdag 26 maart zal een rouwdienst worden gehouden in de Hervormde Kerk voor alle belangstellenden. De dienst begint om 13.00 uur. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de Algeméne Begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Jeugdgebouw. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden overleed op de leeftijd van 88 jaar in verpleegtehuis „Kedingen" te Goor, de heer Geert ten Berge Weduwnaar van Dirkje Pater Heer en mevrouw Rippe Goor. 23 maart 1977 Diepenheimseweg 25. De teraardebestelling zal plaatsvinden op maan dag 28 maart a s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Goor. Zij. die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen worden verzocht aan bovengenoemde begraafplaats aanwezig te zijn. Op 23 maart nam de Here plotseling tot Zich m de vreze des Heren onze lieve schoonzoon, zwager en oom Meije Abma echtgenoot van K. Slegt. op de leeftijd van 60 jaar Mijn gedachten zijn niet uw ieder gedachten Mtjn wegen zijn hoger dan uw wegen zegt de Here De Here sterke zijn vrouw en kinderen. Edmonton. Canada Nieuwendam Huize ..De Kimme": H M Slegt Broek in Waterland A. Slegt-Helmich Vijfhuizen: J Slegt F Slegt-Mastenbroek Schel lingwou de: H Splinter-Slegt J J Splinter Zundcrdorp M. Eppinga-Slegt P. Eppinga neven en nichten. In Heerlijkheid opgenomen onze lieve zoon. broer, zwager en oom Tamme Leenstra echtgenoot van Eva Hogeweg Huizen A. Leenstra-de Vries Assen: H. Leenstra-Borsje S Leenstra Nicolet Albertine Anne Thomas Visalia (Calf.): E. de Groot-Leenstra J. de Groot Alice Joop Thomas Maarsbergen: M. Leenstra-Bouw W. F. Leenstra Tom Timo Tamme Hilversum: P. T J. Kips-Leenstra A. Kips Alice Jacqueline Loes Simone Hanford (Calf.): J. D. S. Leenstra 24 maart 1977 Ontroerd bij het overlijden van onze beste vriend Tamme Leenstra spreken we ons diepste respekt uit voor de wijze waarop Tamme zijn ziekbed heeft gedragen en zijn vrouw Eef voor hem mocht zorgen tot na hun pas gevierde en onvergetelijke zilveren huwe lijksdag. Haar uit handen genomen, geloven we dat Tamme nu bij zijn Heer in goede handen is. We zullen hem erg missen en leven met Eef mee. 24 maart 1977. De vriendenkring. Met diep leedwezen geven wij hiermede kennis van het overlijden van onze oud-voorzitter de heer J. H. S. Vogel Zijn nagedachtenis zullen wij in hoge ere houden. Bestuur Stichting Gecombineerd Woning beheer Zwijndrecht, 25 maart 1977. Het bestuur van de bouwvereniging „Zwijndrecht" geeft met leedwezen kennis van het overlijden van zijn oud-voorzitter de heer J. H. S. Vogel Met enthousiasme en toewijding heeft hij gedu rende een lange reeks van jaren de vereniging geleid en wij zullen zijn nagedachtenis in hoge ere houden. Bestuur Bouwvereniging „Zwijndrecht" Zwijndrecht. 25 maart 1977. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u mede te delen dat van ons is heengegaan onze ere voorzitter. de heer J. H. S. Vogel Hij was voor ons een groot vriend en een stuwen de kracht voor onze verenging. Namens de Christelijke Harmonie- vereniging „Het geklank des Ko- nings" J. Nugteren, voorzitter D. van Antwerpen, secretaris Zwijndrecht. 25 maart 1977. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren Rom. 14:8 Plotseling is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Jan de Groot op de leeftijd van 60 jaar. F. A. de Groot-Arendse F. de Groot H. de Groot-Wullink Henk-Jan Ens. 24 maart 1977 Zuiderringweg 3 II De kerkdienst zal gehouden worden op maandag 28 maart m de Geref. kerk te Ens om 13.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ens. Een ieder die de overledene de laatste eer wenst te bewijzen, wordt verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid. Thuis geen bezoek - Geen bloemen. Ik zal mijn Geert in u geven, zodat gij herleeft Ez 37:14 Na een langdurige ziekte is, toch nog onverwacht, overleden onze zuster, schoonzuster en tante Hendrika Anna Margaretha Veinst ra op de leeftijd van 70 jaar. Wezep. E. H. Veens tra J. Veens tra -Maessen Amsterdam, E. J. V*eenstra H. W. Veenstra-van der Hilst Balkbrug. H. G. Veens tra L. Veenstra-Weteringe Badhoevedorp: G. A. van Dijk-Veenstra Sj. van Dijk neven en nichten Amsterdam. 24 maart 1977 Lucellestraat 23 Correspondentie-adres: S. van Dijk, Fazantstraat 31, Badhoevedorp De teraardebestelling zal plaatsvinden op maan dag 28 maart om 12.15 uur op de begraafplaats „Westgaarde". Ookmeerweg 275 einde Osdorper- ban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van Fazantstraat 31, Badhoevedorp, on geveer 11.45 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. H. K. Bejaardentehuis "Sint Jacob" vraagt per 1 mei of eerder een voor haar loonadministratie. De loonadministratie wordt via een computer- servicebureau gevoerd. Vereist is dat men bekend is met het in service verwerken van lonen. Tevens dient men over een ruime kennis op het gebied van loonbelasting en de sociale wetgeving te beschikken. Geboden wordt: een zelfstandige baan, waarbij men| direkt onder het Hoofd van de Administratieve dienst is geplaatst. Salaris is overeenkomstig ervaring en prestatie. Tevens zijn goede secundaire arbeidsvoor waarden aanwezig. Leeftijd tot jaar. Sollicitaties schriftelijk te richten aan het Hoofd van de Adminstratieve dienst. Voor telefonische informatie kunt U bellen: 020-254962, toestel 118. R. K. Bejaardentehuis "Sint Jacob"^ Plantage Middenlaan Tel. 020-254962 Amsterdam-c. Commissarissen en directie van Verenigde Bedrijven Bredero N.V. geven met groot leedwezen kennis van het'overlijden van de heer ir. J. Nijman secretaris van het Bestuur. Met zijn deskundigheid en toewijding heeft hij in verschillende functies onze bedrijven grote diensten bewezen. Utrecht, 24 maart 1977. Gemeenteziekenhuizen: In het Bergwegziekenhuis, dat 420 bedden telt en hoort tot de Gemeenteziekenhuizen, is een klein team van fysiotherapeu ten verantwoordelijk voor de behandeling van klinische, orthopedische, chirurgische, interne, neurologische en cardio logische patiënten. Daarnaast behandelt het team poliklinische patiënten aansluitend aan de opname of op speciaal verzoek van de specialisten. Tot de taken van het team behoort boven dien de begeleiding van stagières. Wegens vertrek van één der kollega's moet dit team aangevuld worden met een in part time dienstverband tot maximaal 32 uur per week. Zowel zij, die afgestudeerd zijn en al ervaring hebben opge daan, als zij, die in 1977 hun diploma hopen te behalen, kun nen solliciteren. Het salaris is afhankelijk van ervaring en van het aantal uren dat de funktie door de kandiaat wordt vervuld. Als grondslag voor de berekening geldt een maximaal maandsalaris van f 2.582,— exclusief toelage 1976 voor een volledig dienstver band van 40 uur per week. Nadere inlichtingen worden graag gegeven door het hoofd van de revalidatie-afdeling. mej. W.A.H. de Haas. of door de medisch direktcur W.M. Rosinga, arts, Bergselaan 62, Rotter- dam-3011, telefoon 010-657777, aan wie ook schriftelijke sol licitaties kunnen worden gericht. an oi MST Delati lidde: wen exp< Bijlr perkt irden ir woi eehor an eei ORD1 erkge achti* erken eek d rid ve e ma reehoi ding i I T' aats aar d Voor medezeggenschap j Christelijk Nationaal Vakverbond Utrecht. Ravellaan 1. Postbus 247* Telefoon 030-94104) „Zalig zijn de doden die in de Here sterven van nu aan." Heden nam de Here tot Zich mijn lieve zuster Cornelia Anthonina Kloosterman weduwe sedert 21 november 1954 van Johannes Smith, in de ouderdom van ruim 81 jaar. Psalm 139 5 Kloetinge: Mej. C. Kloosterman neven en nichten Kloetinge, 24 maart 1977 Goeschestraat 13. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag te 1.00 uur op de algemene begraafplaats te Goes. In Jezus onslapen mijn lieve en zeer zorgzame vrouw Sybrig Groeneveld-Stelma op de leeftijd van 75 jaar. „Zalig zijn de reinen van hart, want zij zullen God zien". Matth. 5:8 H. GROENEVELD Baarn, 23 maart 1977 „Koningsburght", Stationsplein 46 Liever geen bezoek aan huis Zij, die afscheid van mijn vrouw willen nemen, kunnen dat doen op zaterdag 26 maart a.s. van 15.30 tot 16.00 uur in de Rouwkamer van de Nieuwe Algemene Begraafplaats, Wijkamplaan 71 te Baarn. De dienst van Woord en Gebed, die geleid zal worden door ds. G. H. Homans, zal worden gehou den op maandag 28 maart a.s. te 14.00 uur in het „Brandpunt", Oude Utrechtseweg 6 te Baarn. In aansluiting daarop zal de teraardebestelling tegen 15.00 uur plaatsvinden op de Nieuwe Alge mene Begraafplaats. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Aula. Op 22 maart 1977 is in vrede ontslapen mijn geliefde zuster, onze schoonzuster, tante en oud tante. Adriana Westbroek op de leeftijd van 81 jaar. Ermelo: J. F. Westbroek M. W. Westbroek-van Gijn Wassenaar, E. Westbroek-Doeve Berg en Dal, J. P. E. Westbroek-Baauw Den Haag, R. C. Westbroek-de Leeuw Neven en nichten Huize „De Heul" Bussum Correspondentie-adres P. Westbroek Fort 16 GORINCHEM De begrafenis heeft naar de wens van de overle dene in stilte plaats gehad. „Wie een huisvader uril eren moet omzien of er nabestaanden zijn die zorg en troost behoeven". Met grote dankbaarheid bewaren wij in ons hart de vele bewijzen van medeleven door woord, geschrift en daad, die moeder Aukje en wij ondervonden na zijn heengaan op 1 maart 1977 te Utrecht van Piebe Koelmans Uw vriendschap en vertroosting waren ons lichtstralen op een pad door duisternis. De kinderen Koelmans Ouderkerk aan de Amstel Utrecht, Marshalllaan 326 Maart 1977. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op 24 maart is na een lange en slopende ziekte, die hij in diep geloof gedragen heeft, van ons heenge gaan mijn lieve man, onze gewaardeerde broer, zwager en oom Hermanus Antonie Mastenbroek, kort na zijn drieënzeventigste verjaardag. Hij zal in onze herinnering bewaard blijven als een man, die wat hij aan schoons in deze wereld aantrof zorgvuldig bewaarde. De begrafenis heeft in alle stilte plaatsgehad, zoals hij dat in zijn bescheidenheid wenste. Amsterdam. 28 maart 1977 Postjeskade 109 Sanna Mastenbroek-Buitink G. J. Mastenbroek A. E. Mastenbroek-van Huijstee H. van der Pijl-Mastenbroek R. Buitink-Wolter A. B. de Vries-Buitink P. H. de Vries C. C. Buitink-van Berge H. U. Buitink L. C. C. Buitink-Heybrock Neven en nichten Uw uitzendbureau voor verpleegkundig werk doel graag een beroep op de meest ervaren verpleegsters, ziekenverzorgenden etc uit Utrecht en Amsterdam Vindt u een prettige werksfeer, goede salanérmg en verantwoor delijkheid belangri|k? Kunt u in alle diensten werken of geeft u de voorkeur aan alleen de dagdienst? Belt u ons vooral om uw wensen kenbaar te maken Manpower heeft per direkt de volgende funkties openstaan: Eventueel pari-time liefst voor afle diensten in Culemborg en Amsterdam In plaats van kaarten Met grote droefheid geven wij u kennis dat na een geduldig gedragen lijden van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zeer zorgzame moeder en oma Neeltje Janna Scheygrond geboren Zevenbergen geboren 22 september 1925. Zij is verlost F. W. Scheygrond M. v.d. Pols-Scheygrond C. L. P. T. v.d. Pols Teunis C. M. Scheygrond Oudenhoorn, 24 maart 1977. Hollandse weg 17. Geen bezoek - Geen bloemen Wij hopen haar teraarde te bestellen op maandag 28 maart a.s. om plm. 15.30 uur op de Algemene begraafplaats te Hekelingen. God nam tot Zich onze onvergetelijke zwager Marius J. de Jager echtgenoot van M. de Jager-van der Wel op de leeftijd van 66 jaar familie van der Wel De begrafenis heeft plaats op 28 maart 1977. Amsterdam. 23 maart 1977. Enige en algemene kennisgeving Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen Lummechien Brandsema weduwe van Comelis Albertus Jansen Rom. 8 31 39 Namens de familie: H. Bruins, ex. test. Arnhem. 21 maart 1977 „Martinushof" Correspondentie-adres: Zijpendaalseweg 47 Arnhem De bijzetting in het familiegraf heeft in alle stilte plaatsgehad op de Algemene Begraafplaats te Emmer - Compascuum. Voor Culemborg en Zaanstad In verschillonde wijken in Amsterdam Voor verdere inlichtingen kunt u bellen: 020-22 70 81. Heitigeweg 9, Amsterdam 030-33 44 04. Oudegracht 184. Utrecht Maar 's Heren gunst zal over die Hem vrezen in eeuwigheid altoos dezelfde wezen. In volle geloofsovertuiging is door de Here thuis li gehaald onze lieve zorgzame man, vader en opa (f JAN SMITH J op de leeftijd van 69 jaar. I Bedum, 25 maart 1977 Witsenborgstraat 16 A. SMITH-BALKEMA Wageningen: ZWANNIE en JAN KORTHOF- SMITH Winsum (Gr E MATTY en WIM DF. BOER-SMITH Anniek. Marleen Kantens: FRÊ en GREETJE SMITH-BLINK Erik Bedum: KLAAS SMITH Bedum: BERTH en LINEKE SMITH- r UBBENS J Suzan, Marije Bedum: WILMA SMITH Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben op 1 maandag 28 maart 1977 om 14.30 uur vanuit de Maranathakerk, Grotestraat 33 te Bedum. De rouwdienst aldaar begint om 13.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren. t Op Zijn tijd nam de Here tot Zich onze lieve haar t schoondochter, schoonzuster en tante kei ge Sybrig Stelma m^m geliefde echtgenote van H. Groeneveld op de leeftijd van 75 jaar. 2 Cor. 1 3 en 4 Baarn, 23 maart 1377. Uit aller naam: A. R. Kamps-Bijker Hiermede willen wij allen hartelijk danken voor belangstelling en deelneming betoond bij het overlijt van mijn Man onze Zwager en Oom. Hombertus Smit Overleden 18 februari j.l. uit aller naam D. Smit-Dijkstra Stedum Maart 1977. an e rsitei e. da lellig« lotier

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8