een goede baan methuistoe D Verpleegkundige Verpleegkundige RE FA JA Tijdelijk para) medisch werk? Daar is Randstad voor. CcD Bethel Ziekenhuis Delft DENNENHEUVEL afdelingshoofd Os part-time ziekenverzorgster gediplomeerd part-time ziekenverzorgster gediplomeerd HOOFDVERPLEEGDKUNDIGE ZIEKENVERZORGENDE Ermelo een hoofd ziekenafdeling adlunkt- direkteur/trlce rN Z-verpleegkundigen Stichting Philadelphia Tehuizen ir randstad uitzendbureau TROUW/KWAHTET 43 Welke verpleegkundige, A of A/B, zoekt een werkkring bulten de ziekenhuissfeer? In ons mooi gelegen herstellingsoord, maximaal 31 mobiele patiënten, is het prettig werken in klein teamverband. Goede contactuele eigenschappen zijn t.o.v. de benadering en begeleiding van onze pat>ènten van groot belang. Eventueel is een vierdaagse werkweek mogelijk Wel moet men bereid zi|n weekend- en slaapwachtdiensten. bij toerbeurt, te verrichten Goede huisvesting kan worden geboden. Heeft u interesse? Schrijft u dan een brief met uitvoerige inlichtingen aan de directrice van Overbosch Zr A J Huisman. ot Chr. Centrum voor iktivenng en verpleging van vgdurtg lichamelijk zieken b Halder hof Bennekom Ons centrum maakt deel uit van het komplex Prot Chr Streekziekenhuis Bennekom Oe medewerkers van De Halderhof hebben gekozen voor samenwerking in teamverband om te proberen met haar 150 bewoners en haar personeel een prettig leef- en werkklimaat te scheppen en te behouden Voor één van de 5 afdelingen zoeken wij een in de rang van 1e verpleegkundige. Afhankelijk van opleiding en e/vanng is plaatsing in of doorgroei naar de rang van 1e verpleegkundige A mo gelijk Als afdelingshoofd krijgt zij/hij de direkte zorg voor 30 bewoners De taak bestaat uit: het plannen van de werkzaamheden, het opleiden van leerling ziekenverzorgenden, het overleggen in teamverband en het onderhouden van kontakten met de bewoners en hun familie Gegadigden voor deze funktie dienen te beschikken over het diploma zie kenverpleging A of A en B en daar naast de bereidheid te hebben zich in te zetten voor de verpleging van langdurig zieken Wij zoeken op korte termijn kontakt met belangstellenden van protes tants christelijke levensovertuiging Inlichtingen worden U graag verstrekt door de verpleegkundig direktrice Zr G A v d Hel. tel 08389 - 91 01 Uw sollicitatie kunt U richten aan de afdeling personeelszaken. Edeseweg 118. Bennekom Ter voltooiing van het personeelsbestand in ons gekombineerd verpleeghuis met 155 bedden vragen wij een: hoofdverpleegkundige met de diploma's A en B en bij voorkeur een voltooide staf- resp. kaderopleiding. Naast de funktie van paviljoenshoofd be hoort het tot de taak om werkzaamheden m de verplegingsdienst te koördineren en in voorkomende gevallen voor de ver pleegkundig direkteur waar te nemen stafverpleegkundigen in het bezit van de diploma's A en/of B voor de funkties van hoofd. resp. waar nemend hoofd op een paviljoen met 31 somatische of psycho-geriatrischezieken avondhoofd met de diploma's A en B of A en bij voor keur met enige ervaring in een leiding gevende funktie. Aanstelling in een full- of een part-time dienstverband is mogelijk. hoofddocent(e) Naast het A-diploma is een voltooide of bijna voltooide docentenopleiding nood zakelijk. enige ziekenverzorgenden met ervaring, ter versterking van het afdeltngskader. 1e fysiotherapeut(e) die het hoofd van de afdeling zal moeten kunnen vervangen. fysiotherapeuten en fysiotherapie- assistenten welke samen met de leiding de moderne afdeling voor reaktivering en dagrevalida- tie haar gezicht zullen gaan geven de Samaritaan onderdeel van de Stich ting Hervormd Diakonale Gezondheids zorg, Koningin Julianaweg 59. Sommels- dijk (Middelharnts). Telefoon 01870-2500 Voor alle funkties verwachten wij van u dat u zich richt naar de positief prot. christelijke grondslag van waaruit wij in ons verpleeghuis werken. huisvesting Woonmogelijkheden in de vorm van een eengezinswoning, appartement of flatje zijn aanwezig. interesse? Schrijft of belt u dan naar de Samaritaan, Wilt u nog meer informatie ontvangen, zendt u dan de coupon in een gesloten enveloppe naar: antwoordnummer 15 in Middelharnis (dus zonder postzegel). I coupon Mijn belangstelling gaat uit naar de funktie I van Naam Straat Plaats Opleiding Huidige funktie In ons ziekenhuis met 364 bedden komt de funktie vrij van op de kinderafdeling. De afdeling telt 36 bedden (inklusief couveuse). Tevens is er plaats voor een op de chirurgische en interne afdeling. Beide afdelingen tellen 42 bedden. Sollicitanten, afkomstig buiten Delft, kunnen - zolang geen passende woonruimte is gevonden - direkt hun intrek nemen in de moderne woonflat, die zijdelings aan het ziekenhuis is verbonden. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken op onderstaand adres. Reynier de Graefweg 3, Delft. Telefoon 015 - 56 93 40. KON. NED. GASTHUIS IOOR OOGLIJDERS Wij zoeken een voor de avonddienst van 19 00-23.30 uur gedurende 7 avonden per 14 dagen. voor de nachtdienst van 23.30-08.00 uur gedurende 7 nachten per 14 dagen. Er wordt een kursus oogheelkunde en oogheelkundige verpleging gegeven, waar door dit specialisme een interessante werkkring voor u kan worden. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direktrice. waarna een in formatief gesprek kan plaatsvinden. FX DOWH RSSTRA 4T*S I TRfX IIT TEL M71MU PROTESTANTS CHRISTELIJK ZIEKENHUIS STADSKANAAL - TELEF. 05990-6850 De hoofdverpleegkundige van een van onze chirurgische afdelingen gaat binnenkort huwen. Om die reden ontstaat er een vakature. Wij willen graag in kontakt komen met een verpleegkundige die de taak van op zich wil nemen. Daartoe is het o.m. noodzakelijk, dat men - beschikt over ruime verpleegkundige ervaring - leiding kan geven aan het afdelingsteam - een kaderkursus heeft gevolgd of de studie daarvoor in een gevorderd stadium is. Sollicitaties te richten aan de heer L. Gosen, direkteur-verpleeg- kundige. Per 15 oktober '77 kun je in ons ziekenhuis weer deelnemen aan de opleiding voor De kursus wordt in samenwerking met andere ziekenhuizen gegeven en duurt twee jaren. Je kunt dan het officiële rijksdiploma behalen wat je de mogelijkheid geeft om, zo je dat tenminste wilt, voortgezette opleidingen te volgen. Om aan de opleiding deel te kunnen nemen, moet je na de basisschool nog tenminste 3 jaar, met goede resultaten, voortgezet dagonderwijs hebben genoten (bijv. Mavo-3): Ook moet je de leeftijd van 17 jaar hebben bereikt en vanuit een christelijke levensinstelling willen werken. Als je meer wilt weten, vraag dan telefonisch of schriftelijk om nadere gegevens of eventueel om een sollicitatieformulier. Hiervoor kun je bellen 03417-4848, afd. personeelszaken of een briefje schrijven aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis □n Het bestuur van de Stichting Bejaardenzorg Amstelveen, welke Stichting ook De Olmenhof beheert, vraagt wegens pensionering voor haar verzorgingstehuis T HUIS AAN DE POEL voor alle gezindten, met huisvesting voor 281 bewoners en een ziekenafdeling met 28 bedden (mannelijk of vrouwelijk) Kandida(a)t(e) heeft de zorg voor de zieke bewoners en perso neelsleden. Tevens dient hij/zij over leidinggevende capaciteiten te beschikken en goede contactuele eigenschappen. Hij/zij dient in het bezit te zijn van het diploma verpleegkunde A of A/B. Personen met een stafopleiding hebben voorkeur. Een psycho-technisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatie procedure. Salariëring en rechtpositie zijn volgens de C.A.O. Bejaarden tehuizen. Pensioenregeling P.G.G.M. is van toepassing. Inlichtingen kunnen eventueel worden ingewonnen bij de directrice, mevrouw zr. M. Brouwer, tel. 020-419351. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven met gegevens over oplei ding, ervaring, leeftijd enz. te richten aan de secretaris van de Stichting, de heer dr. C. Pauw, Populierenlaan 21, Amstelveen. In de Bijenkorf I te Nunspeet, uitgaande van de Stichting Philadelphia Tehuizen, komt vakant de tunktie van Gegadigden voor deze funktie dienen te voldoen aan de volgende vereisten: ruime ervaring in de zwakzinnigenzorg en voldoende vooropleiding voor deze funktie, goede organisatorische en kontaktuele eigenschappen. Wegens uitbreiding van het personeelsbestand kunnen bovendien nog enkele (met diploma) geplaatst worden. Voor beide tunkties wordt een prol.-chr. levensovertui ging als voorwaarde gesteld. In de Bijenkorf wonen circa 65 jongens en meisjes, in leeftijd variërend van 7 tot 25 jaar. die overdag een school of een dagopvang be zoeken. Nadere inlichtingen worden graag verstrekl door de di rectrice van het tehuis, tele foon (03412) 2740. Sollicitatiebrieven te rich ten aan het Medlach Centrum, Tongerenaeweg 1, Vierhouten. Van een groot uitzendbureau als Randstad kunt u verwachten dat het een ruim aanbod in tijdelijk werk heeft. 't Bewijs ziet u bijna elke dag in de adver tenties van Randstad in deze krant. Daur is vast wel iets bij wat u zoekt. Of loop anders even binnen bij een Randstad vestiging in uw buurt. Al was 't alleen maar om u te oriënteren. Er is altijd wel een Randstad kantoor bij u in de buurt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 43