Wnd.Hoofd Verpleegkundige hooge burch U> Bethel Ziekenhuis Delft koördinerend hoofd het nieuwe spittaal hoofd verzorging/verpleging enkele gediplomeerde Beiaardenhelpsters en/of Bejaardenverzorgsters opleiding tot ziekenverzorgende hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen kinder- verpleegkundige /J een ziekenverzorgster streekziekenhuis warnsveld /Wutphen diëtist bejaarden verzorgster HUISARTS Ju Ermelo 1 ARTS Protestants Christelijke Stichting voor Bejaardenzorg "0LDENHAGHEN" HOOFD VERZORGING EN VERPLEGING HOOFD VERZORGING EN VERPLEGING ZATERDAG 26 MAART 1977 In ons ziekenhuis met 364 bedden komt op de afdeling gynaecologie de funktie vrij van De afdeling telt 42 bedden. De kandidaten dienen te beschikken over leidinggevende- en organisatorische kwaliteiten. Tevens wordt verwacht dat hij/zij gevoel heeft voor open werkverhoudingen. Aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige. Sollicitanten afkomstig buiten Delft, kunnen - zolang geen passende woonruimte is gevonden - direkt hun intrek nemen in de moderne woonflat. die zijdelings aan het ziekenhuis is verbonden. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken op onderstaand adres. Reyn ier de Graefweg 3. DelftT elef oon 015 56 93 40. „Huize Beatrix". Alieveerstraat 140. Hoogeveen In ons verzorgingshuis voor 70 bewoners kunnen ge plaatst worden. Salariènng en overige arbeidsvoorwaarden ziin overeenkomstig de C A O voor bejaarden huizen. Geen inhouding A.O.W Op de personeelsafdeling is een gezellige kamer beschikbaar. Sollicitaties te richten aan de ad/ dir dhr. L. C. Gonkel. Alteveerstraat 140. Hoogeveen RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT OPROEP AAN JONGEREN die de uitdaging aandurven van een verantwoordelijk beroepen de wil hebben om mee te helpen om de passieve- mens weer actief te maken en ook de ernstige zieken te verplegen. Ten behoeve van het verpleeg- en reaktive- ringscentrum "Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht, kan men zich opgeven voor de nieuwe cursus voor welke begin september a.s. van start gaat. Om tot deze opleiding toegelaten te worden moet men minimaal 17 jaar en 9 maanden zijn. De minimum vooropleidingseisen zijn ten minste L.H.N.O.-t, L.B.O., b c, L.T.S.-t of een daaraan gelijkwaardige opleiding. De opleiding duurt 2 jaar en vangt aan met een preklinische periode van ca. 10 weken. Nadere informaties worden gaarne verstrekt door Zr. Rensen, hoofd opleiding tel. 030-611211. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het bestuursbureau van de Richard Hoogland Stichting, Neckardreef 6 te Utrecht In ons Verpleeg en Reactiveringscentrum "Nassau- Odijckhof te Driebergen hebben wi| plaats voor enkele gediplomeerde ziekenverzorgsters ter aanvulling van onze teams op de verpleegafdelmgen. Ons centrum in nieuw en modern van bouw en heeft t't.'n kjpjciteit voor 124 lichamelijk zieken, verdeeld over 4 afdelingen van elke 31 bedden Gezien het karakter van onze stichting verwachten wij van de gegadigden een positief protestants christelijke levensovertuiging. Salariëring geschiedt overeenkomstig de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. Wilt U meer informatie' Belt U dan de hr. G. v.d. Boom. coördinerend hoofdverpleegkundige. Sollicitaties kunt U richten tot de heer N. Goedhart, v.-rplf. gkundigdirekteur Nassau Odijcklaan 3. Drieber gen, lef 10343815811 academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam Bij de Kinderkliniek van ons christelijk ziekenhuis is in verband met promotie van een van de stafverpleegkundigen plaats op de Kinderchirurgische verpleegafdelmg voor een Op de afdeling worden ongeveer 30 patientjes in de leeftijd van 0-15 jaar verpleegd, waaronder een klem aantal in de intensive care unit Met elkaar proberen wij zowel voor de kinderen, de ouders, als voor elkaar een prettige sfeer te scheppen Ervaring op het gebied van de krnder- chirurgie en intensieve verpleging, is gewenst Voor lijdelijke huisvesting zijn eventueel kamers beschikbaar Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Mevrouw A H Horlings. Coördinerend Hoofdverpleegkundige, telefoon 020- 548 23 85 U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis. De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr K 3) Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehamllkapten Hooge Burch is een Inrichting voor zwakzinnigenzorg, waarin met gebruikmaking van aan hedendaagse inzichten getoetste wijze van behandeling en verzorging, woon- en leefruimte wordt geboden aan 600 geestelijk gehandikapte 'medemensen. Het totale personeelsbestand beloopt ongeveer 550. Binnen de verplegingsdienst bestaat een vakature voor een Im/vr.) Deze funktionans. tesamen met twee kollega's rechtstreeks ressorterend onder de adjunkt/direkteur verpiegings- en opleidingszaken. is verantwoordelijk voor het opti maal funktioneren van een hem/haar toegewezen deel van de verplegingsdienst. Tot het takenpakket behoren onder meer organisatie van de dienst; voorwaarden scheppen voor nakoming van de verplegingstaken; in multidisciplinai re samenwerking verzekeren van kwaliteit en kwantiteit van de zorg. Voorkeur geniet de soilicitant(e) die naast ervaring in de organisatie van de verpleging in intramuraal verband een opleiding op H.B.O.- of vergelijkbaar ntvo heeft gevolgd. In verband met de signatuur van de inrichting wordt verlangd dat de sollicitant(e) een christelijke levensovertuiging heeft en van daaruit mede vorm wil geven aan de eigen aktiviteit en de gezamenlijke doelstelling. Een psychologisch onderzoek behoort tot de sollicitatieprocedure. Voor nadere informatie kan men bellen mevrouw C. J. M. Rozestraten-van Leeuwen, adjunkt-direkteur verpiegings- en opleidingszaken, tol: (01726) 19 20 0 Sollicitaties te richten aan de personeelsdienst Hooge Burch, Spoortaan 19 te Zwammerdam (post Alphen aan den Rijn) Het verzorgingstehuis "Broekerhaven" te Broek in Waterland vraagt: in volledige dienst Salaris en rechtspositie overeenkomstig de CAO voor bejaardentehuizen. Éénmaal in de 2 weken moet een weekeind- dienst worden vervuld. Eventueel gestoffeerde woonruimte aanwezig. Inlichtingen bij de Directrice Mevr. M. de Moed- Gort, De Draai 7 te Broek in Waterland. Telefoon 02903-1950. Sollicitaties te richten aan de secretaris, de heer A.G. Plomp. Oosteinde 8 te Broek in Waterland. Voor de afdeling Diëtetiek van ons ziekenhuis zoeken wij kontakt met belangstellenden voor de funktie van Zij zal met de reeds aanwezige diëtist belast worden met o.a. de volgende taken; het samenstellen van de diëten en de menu's het onderhouden van kontakten met de specialisten het begeleiden van poliklinische en klinische patiënten in verband met hun dieetvoorschriften het dagelijks kontakt met hoofden van verpleegafde- lingen, chef-kok, en personeel van dieetkeuken en afdelingskeukens. Belangstellenden nodigen wij graag uit hun sollicitatie brief te richten aan het Hoofd Personeelszaken. Ooyer- hoekseweg 8. Warnsveld bij Zufphen. 77-09 Wij vragen voor ons klein verzorgingshuis voor 30 bejaarden een ervaren Zij die een leeftijd hebben van 25 jaar of ouder genieten de voorkeur. Salariëring is volgens de CAO bejaardente huizen. Wij bieden een prettige werkkring in een nieuw tehuis. Sollicitaties te richten aan bejaardentehuis Bloemendal, Boldershof 4 te Amersfoort, t.a.v. H. van leperen. Tel. 033-24814. Stichting Regionaal Hervormd Bejaardencentrum 'DE HULLEN'te Oldebroek vraagt voor haar tehuis van 69 bewoners annex 10 woningen zo spoedig mogeli|k een (vrl) die de direktie bij afwezigheid kan vervangen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Salariëring volgens C A.O.-Bejaar dentehuizen. Gegadigde dient; - een reformatorische levensover tuigmg te hebben, bij voorkeur Nederlands Hervormd; - ouder te zijn dan 25 jaar en bij voorkeur ongehuwd; - in het bezit te zijn van het diploma Eventueel is interne huisvesting verpleegkundige A en/of B; mogelijk. - goede kontakten te kunnen leggen en te onderhouden. Inlichtingen worden verstrekt door de direkteur van het tehuis, de heer J. Brands, tel. 05253-1666 (privé 05253-1837). Eigenhandig geschreven sollicitaties met referenties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. zenden aan de sekretaris van de stichting, de heer D J Hoksbergen, Stationsweg 14. Oldebroek Tel 05253-1540. In het Psychiatrisch ziekenhuis "Veldwijk" te Ermelo is per 1 mei 1977 plaats voor een in tijdelijke dienst (max. 1 jaar) De werkzaamheden liggen geheel in de afdeling voor langdurig verpleegden en hebben betrekking op lichamelijke gezondheidszorg en het van daaruit participeren in het psychiatrisch behandelbeleid in samenwerking met zenuwarts, orthagoog, maatschappelijk werkende en verplegenden. Ook voor iemand, die zijn/haar wachttijd voor de opleiding tot psychiater zinvol wil doorbrengen is dit een interessante taak. Onze voorkeur gaat uit naar een arts, die ook voor zichzelf een Christelijke levenshouding op prijs stelt. Voor nadere informatie kunnen belanghebbenden terecht bij L. Boerman, hoofd medische dienst (tel. 03417-4848). Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de geneesheer-direkteur Dr. H. van Andel. Psychiatrisch Ziekenhuis an 30.60 f38.10 op 1'. cent h 1.20 Seine! Deli HVA J de sc! van et derlan 93.90 noteer De lo duldig beurst verdeE was w bonus 85. I dendv 1.30 winst Ceteci bijna Hout RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Het bestuur zal gaarne in contact treden met een die geïnteresseerd is in de tijdelijke functie van verpleeghuisarts in het verpleeg- en reaktiveringscentrum „Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht. Gedacht wordt aan een arts, die kortgeleden zijn studie heeft afgerond en in een verpleeghuis ervaring wenst op te doen. Ook komen artsen, die kortgeleden hun praktijk hebben beëindigd of dat zee binnenkort zullen doen, voor deze functie in aanmerking. In verband met het aanvaarden van een andere functie door de huidige arts wenst het bestuur de periode, die nodig is voor de vervulling van de functie van geneesheer-directeur, op deze wijze te overbruggen. Het bestuur houdt overigens de mogelijkheid open, dat de aan te stellen arts deze functie t.z.t. op zich neemt. „Tamarinde" is een jong en goed geoutilleerd verpleeghuis waarin een actieve staf gestalte probeert te geven aan de moderne visie op het verpleeghuis, waarbij behandeling en leefmilieu twee even belangrijke peilers zijn. Het huis heeft plaats voor 122 somatisch zieken, terwijl in voorbereiding is een uitbreiding met 80 bedden voor psychisch gestoorde bejaarden. Gedacht wordt aan een arts van protestants-christelijke levensovertuiging, met belangstelling voor geriatrie en bovendien bereid is tot werken in teamverband. Salariëring volgens de richtlijnen L.A.D. in onderling overleg. Sollicitaties worden gaarne, binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie, bij het bestuursbureau van de Richard Hoogland Stichting, Neckardreef 6 te Utrecht ingewacht, (tel. 030-611211). Ai Bil Hessel Mulertstraat 2, Gesticht door de Diaconiën van de Hervormde Gemeenten en de Gerefor meerde Kerken. Een verzorgingscentrum met circa 130 bewoners en 55 personeelsleden 40 zorgwoningen 1 serviceflat. Wegens huwelijk van het huidige hoofd, roept het bestuur van de stichting kandidaten op voor de funktie van Als verantwoordelijk hoofd van de afdeling verzorging en verpleging zal kandidate de bekwaamheid moeten bezitten om leiding te geven aan het onder haar gestelde personeel. Het begeleiden van de afdelingshoofden en het coördineren van de verzorgings- en verplegingswerkzaamheden vormen een van haar belangrijkste taken. Voor deze funktie zoeken wij bij voorkeur een Stafverpleegkundige met diploma A en B. Tevens is de funktie vakant van Waarnemend Het waarnemend hoofd zal het hoofd verzorging en verpleging moeten assisteren en eventueel vervangen. Voor deze funktie zoeken wij een verpleegkundige met diploma A. Verdere informaties over het centrum bij de direkteur de heer P. van der Molen Telefoon 05291 2628 In eerste instantie zullen kandidaten in aanmerking komen die voldoen aan de volgende wensen. - kerkelijk meelevend protestant - leidinggevende- en organisatorische capaciteiten - goede contactuele eigenschappen - ervaring in soortgelijke funktie Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O.-Bejaardente huizen. Pensioen conform de PGGM- regeling. Sollicitaties - eiqenhandig geschreven met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding en ervaring, vergezeld van een pasfoto te richten aan de secretaris van de Stichting de heer H l. Voogt, Sandbergstraat 15 te Ommen 5Bne,et

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 38