vrije universiteit I/U l/KJ lo vrije universiteit algemeen directeur/directrice ADJUNKT-DIREKTEUR BEHEERSZAKEN vrije universiteit vrije universiteit wetenschappelijk medewerk(st)er amsterdam bedrijfseconomisch medewerker (m/v) sekretaris wetenschappelijk (hoofd)medewerker (m/v) BEHEERSFUNKTIONARIS wetenschappelijk medewerk(st)er de rijksoverheid vraagt loco secretaris-generaal plv. hoofd sector water adjunct-directeur beheers-en financieringszaken ZATEflDAG 26 MAART 1977 TROUW/KWARTET 3 ,TER amsterdam •Bi| de Subfaculteit Sociale Geografie en Planologie van de Interfaculteit der Aard rijkskunde en Prehistorie kan worden ge plaatst een m de vakgroep ecumenologie en onderwijs geografie, die belast is met de opleiding van aardrijkskundeleraren (Ie graads) De gedachten gaan daarbij uit naar een pas afgestudeerde in de sociale geografie met belangstelling voor. en 20 mogelijk erva ring met. onderzoek in één van de toepas singsvelden van de sociale geografie Zijn/haar taak zal bestaan uit het geven van onderwijs en het verrichten van onder zoek op het terrein van de onderwijsgeo- grafie Hij/zij zal tevens moeten participe ren in het onderwijs in de kandidaatsfase in de doctoraalscriptiebegeleidmg en in de organisatorische taken van de vakgroep, waaronder het voorbereiden en leiden van excursies voor aanstaande leraren Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht Nadere inlichtingen bi| Dr J van West- rhenen, tel. 020-548 36 19 of 020- 78 05 09 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105. postbus 7161. Amsterdam-Buitenvel- dert. onder vermelding van vacature nummer 711.5- 907 ^qftjès Méér dan een miljoen lezers zien uw aanbieding De Financieel Economische Dienst zoekt contact met kandida ten voor de functie van bij de nieuwe afdeling Bedrijfs-Economische Zaken waar momen teel 4 medewerkers werkzaam zijn De afdeling heeft tot taak het verzamelen en verstrekken van be drijfseconomische informatie t b v het beleid op alle niveau s Daarbij ligt het accent op het analyseren van de informatie, de informatieveredeling, de kostenanalyse en het doen van bedrijfs economisch ondéïzoek De taken zullen zowel zelfstandig als in nauwe samenwerking met andere afdelingen binnen en buiten de Dienst tot uitvoering moeten worden gebracht Gedacht wordt aan jonge bedrijfseconomen of kandidaten met een gelijkwaardioe opleiding Inlichtingen bij de heer R Bouwens telefoon 020-5 48 43 46 Het salaris kan maximaal 3 819 - bruto per maand bedragen Van gegadigden wordt verwacht, dat zij instemmen met de doel stelling van de Vrije Universiteit Een psychologisch onderzoek kan een onderdeel vormen van de selectieprocedure Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacature nummer 013-797. te richten aan de Dienst Personeels zaken De Boelelaan 1105. Postbus 7161. Amsterdam m stichting samenwerkende ROTTERDAMSE KRUISVERENIGINGEN De Stichting is ontstaan uit een samensmelting van de afzonderlijke Kruisverenigingen in Rot terdam Deze organisatie streeft naar een gekwalificeerde en moderne thuisgezondheidszorg. Dit vraagt om een veelheid van uitvoerende taken, grote aandacht voor werkbegeleiding en administratieve ondersteuning De Stichting participeert in multidisciplinaire samenwerkingsverbanden op het terrein van de gezondheidszorg. Het totale personeelsbestand omvat ca. 400 medewerkers. Het bestuur van de Stichting zoekt voor de leiding van deze organisatie contact met belangstellenden voor de func tie van In deze functie komen in het bijzonder de volgende werkaspecten aan de orde de algemene coördinatie van de beleids voering de belangenbehartiging van de organisa het samen met directe medewerkers vast stellen van streefdoelen het bewaken van de voortgang van de be sluitvorming en van de uitvoering van de besluiten Gedacht wordt aan gegadigden van acade misch niveau met relevante management-er varing. bij voorkeur in een gelijksoortig ge richte organisatie Van veel belang is het vermogen om in tallo ze overlegsituaties zowel sociale vaardigheid als zakelijk inzicht te tonen. Deze belangrijke functie wordt volgens ge meentelijke normen op het niveau van hoofd administrateur gehonoreerd. Eventueel verder gewenste inlichtingen wor den gaarne telefonisch gegeven door D.J. Mulder, sociaal medicus van de SSRK. tele foon 010-671122 toestel 212 of 240 Als de belanghebbende dit wenst, zullen de resultaten van een eventueel psychologisch onderzoek eerst met hem/haar worden besproken Rapportering aan de opdrachtgever volgt alleen na zijn/haar toestemming Van de conclusie ontvangt hij/zij een afschrift. Eigenhandig geschreven brieven met uitvoerige gegevens worden onder nummer 1443 ingewacht bij Psychologisch Adviesbureau Dr. J.C.H. Bokslag bv, Nieuwe Binnenweg 474, Rotterdam, tel. (010) 77 18 33 STICHTING VOOR DE LEERPLANONTWIKKELING IS.L.0.1 te Enschede vraagt tegen 1 augustus 1977 een ten behoeve van de Commissie Modernisering Leerplan Economische Wetenschappen en Recht. Funktie-informatie: Binnenkort zullen de commissies modernisering leerplan worden omgezet in Adviescommissies voor de Leerplanontwikkeling (ACLO's) De sekretanssen van de ACLO's worden rechtspositioneel bij de SLO ondergebracht ten behoeve van en onder verantwoordelijk heid van de ACLO. Tot de taken van de sekretaris behoren; a het vervullen van alle sekretanele werkzaamheden voor de plenaire zittingen, het dagelijks bestuur, de werkgroepen en de subgroepen van de ACLO-er; b. Het onderhouden van de nodige kontakten zoals met overheids instanties, de SLO. andere ACLO's en met het onderwijsveld; c het volgen van ontwikkelingen op het gebied van de leerplan ontwikkeling. Funktie-eisen. Voor een goede vervulling van zijn taak dient de te benoemen funktionaris: a. een afgestudeerde ekonoom te zijn of een daarmee gelijk waardige opleiding te hebben gehad. b. onderwijservaring te hebben in het voorgezet onderwijs. c. blijk gegeven te hebben van belangstelling voor en kennis van ontwikkelingen in het onderwijs; d. m staat te zijn zowel schriftelijk als mondeling goede kontakten te onderhouden. Aanstelling: De aanstelling en bezoldiging geschieden volgens rijksregeling. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Standplaats Enschede. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van deze oproep te richten aan de SLO. postbus 2041 te Enschede, onder vermelding van "Sekretaris ACLO-erl. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de huidige sekretaris Mr. G van Dijk, Roemer Visscherstraat 45 te Arnhem Tel 085 616020 en bij de voorzitter van de CMl er Prof Dr H de Haan. Bordewijklaan 24. Groningen. Tel. privé: 050 260438, tel. ccon fac 050 117478 STICHTING VOOR DE LEERPLANONTWIKKELING IS.L.O.) te Enschede vraagt zo spoedig mogelijk voor haar Bureau een De S.L.O. is een door de overheid gesubsidieerde instelling die dienstverlenend optreedt ten behoeve van het niet universitaire onderwijs. Zij heeft onder meer tot taak: - het op aanvraag ontwerpen of doen ontwerpen van modellen voor onderwijsleerplan nen, schoolwerkplannen en onderwijsleerpakketten. - het adviseren van onderwijsorganisaties en -instellingen, alsmede ministers van Onderwijs en Wetenschappen en Landbouw en Visserij over deze modellen - het verstrekken van informatie en voorlichting hieromtrent. Funktie-informatie: De adjunkt-direkteur beheerszaken vervult, onder verantwoorde lijkheid van de direkteur en in nauwe samenwerking met deze en de adjunkt-direkteur leerplanzaken onder meer de volgende taken: - het mede beoordelen van aanvragen, in het bijzonder ten aan zien van hun personele, organisatorische en financieel-ekono- mische gevolgen. - het mede leiding geven aan de opstelling van het jaarlijkse werkprogramma van de S .L.O. het opstellen van de jaarlijkse begroting en de meerjarenramin gen. het mede inrichten en leiden van het Bureau van de S.L.O. - het voorbereiden en uitvoeren van beleidsbeslissingen op het gebied van financieel-ekonomisch beheer, administratie en personeelsbeleid. - het mede onderhouden van kontakten met onderwijsorganisa ties en instanties. Funktie-eisen: - universitaire opleiding, bij voorkeur op sociaal-ekonomisch ter rein. - leidinggevende capaciteiten. - communicatieve vaardigheden. - ervaring met vergelijkbare werkzaamheden binnen een onderwijsorganisatie of- instelling; - kennis van het leerplanontwikkelingswerk strekt tot aanbeve ling. Aanstelling: - De aanstelling en bezoldiging geschieden overeenkomstig* rijksregeling. De Algemene Burgelijke Pensioenwet is van toepassing; - Salaris, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd maximaal 76824 - per maand, (exclusief eventuele loontoeslagen). Sollicitaties, vergezeld van een curriculum vilae en referenties, binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie te richten aan de direkteur, Drs. B. Wildeboer, postbus 2041, Enschede, Tel. nr.: 053-840840. W amsterdam De Faculteit der Letteren vraagt voor de subfaculteit Geschiedenis een voor het geven van onderwijs en het ver richten van onderzoek op het gebied van de economische en sociale geschiedenis Het betreft een 8/10 of 10/10 functie Voor deze functie komt een historicus of een econoom in aanmerking, die de econo mische en sociale geschiedenis in zijn/haar doctoraal examen heeft opgenomen Enige kennis van de sociologie strekt tot aanbeveling. De benoeming zal vooralsnog geschieden voor een periode van vier jaren Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht Nadere informatie bij Prof dr W J Wierin- ga. Minervalaan 26 Amsterdam, tele foon: 020-72 67 04 (thuis) of 548 30 25 (Vrije Universiteit). Schriftelijke sollicitaties (met curriculum vitae en opgave van eventuele publicaties) voor 20 april 1977 aan de Dienst Personeelszaken der Vrije Universiteit. De Boelelaan 1 105. Post bus 1 61Amsterdam, onder vermei ding van vacaturenummer 451 -887 DE AKADEMIE VOOR EXPRESSIE DOOR WOORD EN GEBAAR - UTRECHT vraagt met ingang van 1 augustus 1977 een belast met een takenpakket omvattende: beheer gebouwen, lokalen, materialen onder houd); beleidsuitvoering m.b.t. het totale huisvestingspro gramma; management van de financieel-economische sektor; zorg voor studentenvoorzieningen (buiten- en binnen- schools); zorg voor personeelsvoorzieningen (secundaire ar beidsvoorwaarden); zorg voor algemeen sociaal-culturele voorzieningen (leefbaarheid). Deze funktie schept de materièle, formele en sociale voorwaarden t.b.v. de realisatie van het onderwijs aan de Akademie. Gevraagde kwaliteiten: economisch-financieel des kundige, organisatiedeskundige, beheersjurist. De funktie moet gekombineerd kunnen worden met een onderwijstaak. Ervaring in de onderwijswereld is belangrijk; ook bezitters van het diploma Sociale Akademie, richting personeelswerk kunnen reflecteren. Bezoldiging vindt plaats volgens rijksregeling en is afhankelijk van de bevoegdheidsgraad (excl. 7,8 vakantietoelage: AOW/ AWW premie voor rekening van de werkgever; aangesloten bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds). Sollicitaties vóór 18 april a.s. te richten aan de Sollicitatiekommissie van de Akademie, Postbus 407 (Janskerkhof 18 te Utrecht, onder vermelding van "beheersfunktionaris". Inlichtingen: F.A. van Kreuningen (wnd. dir.) of b.a. H A. Houtzager (administrateur) telefoon 030-312690. amsterdam Bij de subfaculteit der Sociale Geografie en Planologie kan worden benoemd een (volledige dagtaak) binnen de vakgroep algemene en sociale geografie en historische geografie Hij zij dient te participeren in de onderwijs taken voor het kandidaats- en doctoraal examen, die de vakgroep behartigt, en in het onderzoek dat in de vakgroep wordt verricht De gedachten gaan in het bijzonder uit naar een pas afgestudeerde m de sociale geo grafie met belangstelling voor wijsgerige en theoretische aspecten van de sociale geografie, alsmede voor de historische geo grafie Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht Naere inlichtingen zijn te verkrijgen bij dr A O. Kouwenhoven. telefoon 020- 548 36 10 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Dienst Personeelszaken De Boelelaan 1105. Postbus 7161. Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 7117-917 (mnl./vrl.) vac. nr. 7-075910156 voor het Departement van Buitenlandse Zaken De personeelsbezetting van het departement bestaat uit twee groepen, t.w. het personeel van de Buitenlandse Dienst dat overwegend werk zaam is bij de Nederlandse diplomatieke of consulaire vertegenwoordigingen in het buitenland en het personeel dat werkzaam is bij de diverse onderdelen van het Ministerie te 's-Gravenhage. Besloten is tot integratie van deze groepen van personeel over te gaan. Taak: de functionaris zal. onder directe verantwoordelijkheid van de Secretaris- Generaal. als algemene taak krijgen, op basis van een door een Commissie van Advies uitgebracht rapport inzake de totstandkoming van één geïntegreerde dienst voor het gehele departement, alle maatregelen te ontwerpen, uit te werken en in te voeren die nodig zijn om de integratie op korte termijn te verwezenlijken, en daarvoor een dynamisch en vooruitziend personeelsbeleid te ontwikkelen waarin mede zeggenschap van het personeel een ruime plaats krijgt; leiding geven aan de twee bestaande personeelsafdelingen, in het perspectief van de totstandkoming van een geïntegreerde dienst en wordt tevens belast met de samenvoeging van deze personeelsafdelingen tot een organisatorisch geheel waarvan betrokkene de leiding zal hebben. Voorts regelmatig overleg plegen met de personeelsvertegenwoordigingen en met het personeel in binnen- en buitenland. Vereist: ruime ervaring met het ontwikkelen van personeelsbeleid en met het leiding geven aan de personeelsdienst van bij voorkeur een complexe organisatie, die werkzaam is in binnen- en buitenland. Standplaats: 's-Gravenhage/Leidschendam. Salaris: max. f8166,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-073710156 voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t.b.v. het Directoraat-Generaal voor Milieuhygiëne, Sector Water Taak: de functionaris geeft mee leiding aan de werkzaamheden van een multidisciplinair team van medewerkers met een juridische, technische of natuurwetenschappelijke opleiding. Naast behandelen van meer algemene beleidsvraag stukken dient een specialistische inbreng te worden geleverd t.b.v. de juridische en be stuurlijke kant van onderwerpen waarbij de sector overwegend in adviserende functie betrokken is en die in algemene zin zijn aan te duiden als de zorg voor de kwaliteit van het water, zowel oppervlaktewater als grondwater, zowel in nationaal als in internationaal verband. Hij/zij geeft daarbij direct leiding aan enkele juridische beleidsmedewerkers. Voorts is hij/zij belast met taken m.b.t. de dagelijkse gang van zaken binnen de sector o.a. van organisatorische en administratieve aard. Vereist: doctoraal examen Nederlands recht, b.v.k. administratief- en/of bestuursrechtelijke richting; kennis van bestuurlijke en ambtelijke verhoudingen; ervaring in leidinggevende functie(s); ervaring t.a.v. het waterstaatsrecht strekt tot aanbeveling. Standplaats: Leidschendam. Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. 16253,- per maand. (mnl./vrl.) vac. nr. 7-0752/0156 voor het Ministerie van Landbouw en Visserij t.b.v. de Directie Landbouwonderwijs Taak: als lid van de directie mee ontwikkelen, bepalen en uitvoeren van het beleid o.m. door het ontwerpen van administratieve, financiële en boekhoudkundige richtlijnen en regelingen; opstellen en bewaken van de begroting van het landbouwonderwijs en adviseren terzake van de begroting van de Landbouwhogeschool; behandelen van vraagstukken voortvloeiend uit regelen inzake het beheer en subsidiëring van het landbouwonderwijs; leiding geven aan het financieel en materieel beheer van de directie alsmede het behartigen van organisatorische, plannings- en personele vraagstukken. Gevraagd: b.v.k. voltooide universitaire opleiding rechten of economie; ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring max. f5217.- per maand. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief een toeslag van max. f 30,- per maand en 7,8°/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 36