Accountancy. Voor eindexaminandi een beroepskeuze ,om over na te denken. wolfheze sekretaresse beheerder verzorgingsassistente Boekenuitgever zoekt nchb A A bouwkundig medewerker Ingenieursbureau Dijkhuis B.V. ervaren tekenaar aankomend tekenaar Vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken DE GRONINGER CHRISTELIJKE BOEREN - en TUINDERSBOND ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER EEN ENERGIEKE MEDEWERKER I Dijkenen Doornbos/accountants RESERVE PORTIER Houdt vakantie in Zuid-Engeland bij een jong Engels gezin Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308- 241 Vanzelfsprekend neemt in een dynamische verkooporganisatie als Siemens de financiële administratie - mede door haar moderne opzet - een bijzonder belangrijke plaats in groepsleider financiële rekeningen ATERDAG 26 MAART 1977 TROUW/KWARTET 21 Bouwkundigen met ambities voor een verantwoordelijke en variërende werkkring kunnen solliciteren naar de funktie van bij de Chr. Woningbouwvereniging "Patrimonium - 's-Gravenhage". Voor deze funktie zijn nodig een bouwkundige opleiding op H.T.S.- niveau en representatieve en kontaktuele eigenschappen. Het werk bestaat uit een technische assistentie van de direkteur bij de voorbereiding en ontwikkeling van nieuwbouw- en renovatieplannen, het onderhouden van de nodige kontakten met overheids- en andere instanties en het medewerken in bouw- en projectteams. Voor Ambitieuze gegadigden tot 40 jaar biedt deze funktie uitstekende perspectieven. Aan deze belangrijke funktie zijn verbonden een goed salaris naar gelang leeftijd en bekwaamheid, 21 werkdagen vakantie per jaar, 7 '/i vakantietoeslag en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zulks zoals vastgelegd in een CA. O. Sollicitaties te richten aan het kantooradres, Zinkwerf 5. Den Haag. vraagt een voor gewapend beton, en staalcontructies. Gegadigden zullen moeten beschikken over een M.T.S.-opleiding bouwkunde. Sollicitaties te richten aan het bureau, Kwinkenplein 59, Groningen. Tel. 050-136447. De direktie van het centraal bureau van bovengenoemde vereniging zoekt kontakt met kandidaten voor de funktie van Zij zal, onder verantwoordelijkheid van de sekretaris van de direktie, de dagelijkse leiding hebben van de afdeling sekretariaat en tevens zelf een aktief aandeel leveren in de te verrichten werkzaamheden. Een goed opleidingsniveau en tenminste enkele jaren ervaring als sekretaresse zijn voor de vervulling van deze funktie vereist. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de huidige sekretaresse. mevrouw Eva van Drie. telefoon (08389) 9007 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie. Heelsumseweg 50 te Bennekom. Praediniussingel 15 te Groningen vraagt voor haar afdeling huishoudonderwijs een Naast type-werkzaamheden zal deze kracht ook bij de financiële en salaris-admistratie worden betrokken. Voor deze interessante baan vragen wij een medewerkster met ervaring in soortgelijke werkzaamheden. Zij dient in het bezit te zijn van een Meao- en typediploma dan wel een diploma op een zelfde niveau. Salaris tussen M.416.- - H 984 - per maand lexcl. verh. per 1 jan. 1977) Opname in het Alg. Burg. Pensioenfonds. Tevens wordt voor het secrotanaat en voorlichting gevraagd De zeer gevarieerde taak zal o.a. bestaan uit het voorbereiden, notuleren en verslaan van vergaderingen..verzorging van de editie van "Ons platteland", samenstellen van sprekerslijsten, informatie verstrekken aan leden, controlewerkzaamheden van de publiceren stukken enz. De aard van de functie maakt het noodzakelijk dat regelmatig des avonds een beroep op deze medewerker zal worden gedaan. Opleiding minimaal MLS 3 jaar en/of Meao of H.L.S. Salaris tussen f\.692. - -/2.336.- per maand (excl, verh. per 1 jan. 1977). Belangstellenden met een positief Christelijke levensovertuiging worden verzocht hun sollicitatie met opgave van referentieadressen te richten aan het bestuur van de Groninger Chr. Boeren- en Tuindersbond, Praediniussingel 15, Groningen. Het bestuur van de MARIUS TEN CATE STICHTING te Amsterdam, beherende 4 woongebouwen voor bejaarden aan de Amstelveenseweg te Amsterdam, roept gegadigden op voor de functie van van één dezer woongebouwen, bestaande uit 69 flats. Vereist wordt: prettig in de omgang met bejaarden ruim algemeen technisch inzicht minimum leeftijd 30 jaar. Geboden wordt: moderne tweekamer-huurwoning in het complex salaris nader overeen te komen. Brieven met uitvoerige inlichtingen te richten aan het bestuur der Stichting p/a Postbus 10796 te Amsterdam. We kunnen ons voorstellen datje nog geen vastomlijnd idee hebt van wat je na je eindexamen HEAO, VWO. HAVO of MEAO wilt gaan doen. Iets interessants natuurlijk. Met inhoud. En karrièrekansen. Welnu, op het lijstje van boeiende beroepskeuzen neemt de accountancy een voorname plaats in. Belangrijk dus om daar het fijne van te weten. De Registeraccountant. Voor alle duidelijkheid een register ecountant •s een specialist die bedriiven en instellingen kontroleert en begeleidt Hij is de vertrouwensman van de moderne manager en adviseert ondernemers op administratief, organisatorisch, en financieel-ekonomisch terrein. Hoe begin je? Je begint als assistent accountant in een klem team en bezoekt de me^st uiteenlopende klienten. want je bent behoorlijk mobiel In het begin voor eenvoudige werkzaamheden, die echter allengs specialistischer. dus interessanter worden. Al met al een waardevolle trainings periode, zowel theoretisch als praktisch en een gezonde basis om op verder te bouweri. Verdere studie. Naast het praktische teamwork itheoretische studie onontbeerlijk. Met ie HEAO of VWO- diploma kun je meteen starten met de NlvRA studie voor Registeraccountant Geen gering karwei dat zeker met. maar je bent l dan ook duidelijk bezig op academisch niveau. I Daarnaast kun je je en de studie voor Accountant Admm.stratie Con sulent sluiten goed aan op de praktijk De kosten? Zoals alwel duidelijk is. vinden wij verder studeren bizonder belangrijk. Terecht worden de kosten van je studie dan ook nagenoeg geheel door ons betaald. Ook alle benodigde studie-vrij wordt in jouw belang geregeld. De toekomst. Door het werken in een veelzijdige praktijk en het tegelijkertijd doorstuderen, bouw je snel en zéker aan een uitstekende karrière Binnen onze orgamsalie maar ook daarbuiten, wént zowel bij het bedrijfsleven als bij de overheid wordt de -rvarmg opgedaan op een accountantskantoor hooggewaardeerd Dit is het begin. Inderdaad. d>! is nog maar het begin van alles wat er over de Registeraccountant in het algemeen en over onszelf m het bizonder te vertellen valt. r\u> i j*; jc w op ons kantoor ook op I andere terreinen bekwa-® men Administratieve I i studies als Praktijkdiplo-1 ma Boekhouden. SPD bon O Majkeenalspfaakmefmi -orecn cierrtereryj gesp'uk O Stuur rrni oei wat meer informatie over a :coun!ancy Naam Aores Woonplaat Telefoon Leeftijd Opleving Stop (Je iruj'-vul-;c bon m een envelop zender postzegel en ndre .ueer die ;ilvolgt Dnker enDoornbos/ac<v jnlanlo fgm Te weinig kortom Als T R :e wilt weten vul Idan onderstaande bon in Wij reageren Idaar dan zo spoedig mogelijk op ^^Ant;v>ioidriummer 11 leBilthoven. - Alkmaar Amsterdam Arnhem Doetinchem Emmen "s-Gravenhage Groningen Heerlen Helmond Hengelo (O) 's-Hertogenbosch Hilversum Leeuwarden Middelburg Nijmegen Roermond Roosendaal Rotterdam Tilburg Utrecht Zwolle PERSCOMBINATIE N.V. uitgeefster van onder meer Het Parool. Trouw en de Volkskrant zoekt een Zijn taak zal bestaan uit het vervan gen van de portiers in vaste dienst bij ziekte, vakanties en feestdagen. Hij heeft zowel een bewakingsfunktie als het wegwijs maken van bezoe kers van onze gebouwen tot taak. Hij dient in de periode mei-augustus minimaal 8 weken achtereen be schikbaar te zijn en tevens minimaal 32 uur (4 diensten) per 4 weken te kunnen invallen. Naast het basis-salaris voor deze diensten ontvangt hij een oproep- baarheidstoeslag. Het contract is voor bepaalde tijd. Inlichtingen en sollicitaties: Mevr. L. Witmer, personeelzaken Perscombi natie N.V.. Wibautstraat 131Amster dam. Telef. 020-914400 tst 504. Origineel en ns wat anders' 8-daagse vliegreis va 474,(h/p) Informatie/Boeking Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam. Tel. 020-914H00 Op twee geriatrische afdelingen kunnen wij een plaatsen. Tot haar taak behoren o.a.: - het helpen met het geven van voedsel en drank aan verpleegden; - het verzorgen van de bloemen en planten - het schoonhouden van de keuken. Voor deze funktie is een verzorgingsassistente- of Inasdiploma vereist. Tevens moet u goed met bejaarde mensen kunnen omgaan. Een chris telijke levensovertuiging is gewenst. De minimum leeftijd is 18 jaar. Het salaris variëert -afhankelijk van leeftijd en ervaring- van f 1106,- tot 1 1694,- per maand, exclusief de wettelijke toeslag. Verdere inlichtingen kunt u verkrijgen bij het hoofd van de civiele dienst, toestel 216, bij de heer J. Bennink, toestel 358 en bij mevrouw I. Meerdink, toestel 345. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie, t.a. v. de heer H. Huberts. -I1"V Psych Ziekenhuis ..Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken SECRETARESSE De Wageningse boekenuitgevers in de Kluwergroep geven een zeer gevarieerd boekenpakket uit. afge stemd op een algemeen lezerspubliek. Onderwer pen: Natuur, tuinieren, koken, handwerken, romans Ter vervanging van de tegenwoordige medewerkster die Wageningen gaat verlaten, zoeken wij voor zo spoedig mogelijk een secretaresse voor de directie Onze gedachten gaan uit naar een jonge representa tieve vrouw tussen 20 en 30 jaar met middelbare school- en secretaresseopleiding uitstekende talenkennis in woord en geschrift ervaring in een secretaressefunktie zelfstandigheid en initiatief levendige belangstelling voor de wereld van het boek Zomer Keuning Boeken b.v. Uitgeverij L. J. Veen B.V. ka RH Naast een interessante werkkring en een goede hono rering bieden wij aantrekkelijke secundaire ar beidsvoorwaarden. onder meer 8Tr vakantietoeslag, een gratificatieregeling en minimaal 20 dagen vakan tie per jaar. Wie interesse heeft om in deze funktie mee te werken in een middelgrote, levendige boekenuitgeverij wordt verzocht zich schriftelijk of telefonisch te wenden tot: PT Onderdeel van Kluwer drukkers- uitgevers ZOMER KEUNING BOEKEN B.V. Afdeling Personeelszaken Costerweg 5 - Wageningen Telefoon 08370-1 90 00 (toestel 236) SIEMENS Binnen de Hoofdboekhouding is plaats voor een actieve groepsleider die tezamen met enkele medewerkers belast wordt met het beheer en de registratie van de financiële dagboeken. Voorts zal hij nauw betrokken worden bij zowel de interne als externe verslaggeving. Hiertoe zoeken wij een Wij bieden een functie met een hoge mate van zelfstandigheid en een prettige werkomgeving. 8% vakantietoeslag, studiefaciliteiten, winstuitkering en korting op personeelsaankopen Voor deze functie zijn vereist - een opleiding op middelbaar niveau. -MBA. - tenminste 3 jaar bedrijfservaring. - leeftijd 30-35 jaar Uw sollicitatie kunt u richten aan Siemens Nederland NV. afdeling Personeelzaken. Postbus 1068 te Den Haag. onder letter P 1138 t a v de heer A R van Borselaer, tel 070 -7822 79

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 21