wolfheze Die nieuwe leien jasjes van moet )e ruiken! medewerk(st)er bewegingstherapie OPRECHTE VEILING 180r Maak jc sterk met het f FAMILIEBERICHTEN Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - 241 een medewerkster B.V. Invert» och eluis ideli etek Én in nks i •gelr artij unnt Dnst ellic eeft: ie nii et tó eind erou' rchti illen laar etis de 1 niet 1 resei ener: em b let gi CsJLutbcA Chr Nationaal Va' ff 1^1 \l j de kleine centrale I ^1 met de grote inbrc Utrecht. Ravcllaan 1 Postbus 2475, Telefoon 03 VRIJDAG 25 MAART 1977 hunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00*19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. In plaats van kaarten Met dankbaarheid aan God delen wij u mede, dat het Deo Volente woensdag 30 maart a.s. 50 Jaar geleden zal zijn dat onze geliefde ouders en grootouders H. Zeggelaar en W. E. G. Zeggelaar-Florissen in het huwelijk traden. Slikkerveer: Jan en Henny Nijkerkerveen: Janny en Jan Apeldoorn. Bernhard en Henny Ede: Bram en Lia en kleinkinderen Receptie om gezondheidsredenen alleen voor de naaste familieleden. Ede, maart 1977 Veenderweg 28, Ede In de verwachting van het eeuwige leven is van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Trientje Timmer-Smit weduwe van Andreas Timmer, op de leeftijd van 83 jaar Utrecht: A. Duizer-Timmer A. T. Duizer Hamilton (Can.): A. Bilan-Timmer S. Bilan Epe: H. Boele-Timmer A. H. L. Boele Klein- en achterkleinkinderen Zwolle, 23 maart 1977 Bejaardentehuis de Molenhof, kamer 275 Correspondentieadres: Vredenburglaan 8, Epe. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 26 maart op de algemene begraafplaats te Delfzijl 11.30 uur. Vooraf zal in gebouw „Het Anker" bij de Gerefor meerde kerk, M. van Coehoomsingel 21 te Delfzijl een rouwdienst worden gehouden, welke om 10.30 uur aanvangt Indien u de dienst wenst bij te wonen, wordt u verzocht 10.15 uur in het gebouw aanwezig te zijn. Na een zeer langdurig maar gezegend ziek-zijn, is in Jezus ontslapen nujn lieve man Tamme Leenstra geb. 2 oktober 1924 E. Leenstra-Hogeweg Emmeloord, 24 maart 1977 Barkstraat 28 Gelegenheid tot condoleantiebezoek maandag 28 maart a.s. des avonds van 7 tot 8 uur in de aula van de begraafplaats te Emmeloord. Dinsdag 29 maart zal In de Jeruzalemkerk een rouwdienst worden gehouden om 15 uur, waarna de begrafenis in familiekring zal plaatsvinden. Voor u die van buiten Emmeloord komt is er gelegenheid tot condoleantie in een der zalen van de Jeruzalemkerk na afloop van de begrafenis. Zie, Ik maak alle dingen nieuw. Openbaring 21:5 God nam tot Zich onze schoonzoon, zwager en oom Tamme Leenstra op de leeftijd van 52 jaar. Velp: A. A. Hogewag Sr. M. Hogeweg-Post Bergen (N.H.): A. Vtsser-Hogeweg J. P. Visser Velp: M. Hogeweg Diepenveen: G. Hogeweg L. E. Hogeweg-Wuijster Drachten: P. M. Gerritsma-Hogeweg K. W. Gerritsma Dordrecht: Jac. Hogeweg C. M. Hogeweg-Cramer Hardegarijp: H. M. van Rooyen-Hogeweg Q W. M. van Rooyen Delft: A. A. Hogeweg jr. J. Hogeweg-Kruit Be rkel- Roden rijs C. de Vrij-Hogeweg C. de Vrij jr. Hoogezand: H. Hogeweg J M. Hoge weg-Keller Rotterdam: J. W. Hogeweg neven en nichten 24 maart 1977. Te Zal eeuwig tingen van Gods goe- dert ierenheén. Psalm 89:1 Heden nam de Here tot Zich onze lieve zuster, behuwd zuster, tante en oud-tante en huisgenote Willemijntje de Wekker-Lok weduwe van Abraham J. de Wekker op de gezegende leeftijd van bijna 86 jaar. Uit aller naam: Woerden M. Lok Leiden: N. Jasperse Leiden. 23 maart 1977 Apollolaan 356 De overledene is opgebaard in het Rouwcentrura Van der Luit. Haagweg 31. Leiden Bezoek aldaar vrijdag n.m. van 7-7.30 uur en zaterdag n.m. van 12-12J0 uur. Geen bloemen. De rouwdienst is bepaald op maandag 28 maart a.s. om 2 uur in de Aula van de begraafplaats „Rhijnhof" te Leiden, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Algemene kennisgeving Zeer plotseling nam God tot Zich, mijn lieve en zorgzame man Relnder Bennink op de leeftijd van 60 jaar Z. Bennink-Marissen Psalm 39: 10 en 8 De ben verstomd, ik doe mijn mond niet open, want Gii hebt bet eedaan. en nu, wat verwacht ik Here? Mijn hoop die is op U. Joh. Poststraat 23. Nieuwlande, 24-3-1977 De rouwdienst zal plaatsvinden D.V. op maandag 28 maart 1977 in de Geref. Kerk te Nieuwlande om 14.00 uur. Degenen die Reinder de laatste eer willen bewijzen worden verzocht dan aanwezig te zijn. Om 13.30 uur is er gelegenheid te condoleren. «Leer ons alzo onze dagen tellen". Voor ons onverwacht is heden rustig van ons heengegaan onze lieve, trouwe man, papa en zoon, Joop NIJmxn, geb. 19 oktober 1926 te Rotterdam. Hij stond altijd voor iedereen klaar. Zondag 1. J. Nijman-Lentink Anja en Eric Gert en Evelyn Lisé A. Lentink-Aalders Voorburg, 24 maart 1977. Park Leeuwensteyn 17. Joop is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis St Antoniushove te Leidschendam. Bezoekuren van 17-19 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 26 maart a.s. om 14 uur in de aula van de Oosterbegraafplaats. Rodelaan 64 te Voorburg, waarna de bijzetting in ons familiegraf zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in bovengenoemde aula. RAAD VAN BEROEP EN AMBTENARENGERECHT TE ZWOLLE Met ingang van 1 april 1977 zullen de Raad van Beroep en het Ambtenarengerecht te Zwolle worden gehuisvest in het Gerechtsgebouw, Latten- bergatraat 5 te Zwolle. De Griffier. HAARLEM Bllderdljkstraat 1A Tel. 023-316486 Dir. F. G. de Weert Veiling van ECHTE INBOE DELS met fraaie KUNST en ANTIEK, t.ó.v. de weledelgestrenge Heer Notaris Mr. H. D. de Vries Robbé uit Haarlem op dinsdag 29 maart tot en met vrijdag 1 april 1977, telkens om 10 uur begin nende. KIJKDAGEN: vrijdag 25. zaterdag 26, zondag 27 en maandag 28 maart 1977, telkens van 10 tot 16 uur. Plotseling werd van ons weggenomen onze on vergetelijke tante en oma Tiny Groeneveld We zullen haar heel erg missen Haar pleegkinderen: Geldrop: Henk en Martha Marian en Rienck Tom en Riet Joke en Folke Fred Baam: Jan en Ina Inge Arnoud Ivonne 23 maart 1977. In ons psychiatrisch dogrisksnhuis "Welgelegen" te Velp lijn 90 petion ten in degbehandeiing. Ten behoeve van de bewegingstherapie zoeken wif een Vereiet Ie een C.I.O.S.-opleiding, zo mogelijk aangevuld met een akte J. Tevens dient men bereid te zijn zich te verdiepen in de psychiatrische Het talaria varieert, afhankelijk van opleiding en ervaring, van mini maal f 1.963,- tot maximaal 12.362,- exclusief wettelijke toeslag. Een christelijke levensovertuiging vinden wij van belang. Kandidaten kunnen alvorens te eolBeheren Inlichtingen inwinnen bij Zr. Louisas, tel. 086-9196 53. Schriftelijks sollicitaties kunt u richten aan de direktie van het Psychiatrisch I Ziekenhuis "Wolfheze", t.a.v. de heer yVSV H.Huberts T I/">"1 Psych. Ziekenhuis „Vereniging lol Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" Importzaak van progressieve bouwmaterialen vraagt voor spoedige indiensttreding ter versterking van onze verkoop-afdeling. Onze gedachten gaan uit naar een welbespraakte dame met een middelbare schoolopleiding, die ook enige type-ervaring heeft. Na een inwerkperiode, om materialen en klanten te leren kennen, zal zij belast worden met de zelfstan dige telefonische verkoop van deze produkten. De materialen worden niet verkocht aan aannemers of partikulieren, maar hoofzakelijk aan handelaren en andere wederverkopers. De dame (haar leeftijd is nauwelijks belangrijk) die zich tot dit werk aangetrokken voelt en meent het daarvoor geschikte karakter te hebben, wordt ver zocht schriftelijk te solliciteren of telefonisch kontakt op te nemen. INVERBO PUTTEN (Gid) tel. 03418-2644 17) Diep getroffen geven wij kennis van het nog vrij plotseling overlijden van onze vice-voorzitter, de heer Ir. J. Nijman Hij was een vriend en een stuwende kracht, die ons vanuit zijn geloof wist te inspireren. Voorburg. 24 maart 1977. Allen die verbonden zijn aan de Christelijke Scholengemeenschap Voorburg t Loo, Christelijke Huishoudschool Prinses Beatrix. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 28 maart a.s. op de Oo ster begraafplaats Rodelaan te Voorburg, om 14.00 uur. TROUW/KWAR' Onze lieve en onvergetelijke vriendin/zuster Tlny Groeneveld-Stelma is afgereisd naar haar Heer en Heiland Zij was voor ons in woord en daad een voorbeeld. Fam. Luijendijk Baarn, 23 maart 1977. De Heer 's mij tot hulp en sterkte, Hij is mijn lied, mijn psalmgezang. Hij was het, die mijn heil bewerkte, dies loof Tc Hem mijn leven lang. Psalm 118 7a (oude berijming) Heden is kalm en rustig van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en onze lieve opa Mxrius Johannos de Jager op de leeftijd van 66 jaar. M. de Jager-van der Wel Suze en Kees Mieke en Jaap Robert en Anneke en kleinkinderen Amsterdam, 23 maart 1977. Woestduinstraat 53". Thuis geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot afscheid nemen in een rouwka mer van de Coöperatie P.C., Ookmeerweg 273, Amsterdam-Osdorp, vrijdag van 14.30—15.30 uur en 18.00—18.20 uur. Zaterdag en zondag van 13.00-15.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maandag 28 maart a.s. tegen 11.45 uur op de begraaf plaats „Westgaarde". Ookmeerweg/Osdorperban, Amsterdam-Osdorp (bereikbaar met bus 23). Op 23 maart nam de Here plotseling tot zich, in volle zekerheid Gods kind te zijn, onze lieve zoon, broer en oom Meije Abma Buordszoon, echtgenoot van K. Slegt, op de leeftijd van 60 jaar. Edmonton Alberta, 128 Street - 11607, Canada. Amsterdam: H. Abma-Tiersma Holy sloot: P. Abma K. Abma-Huisman IJsselmuiden: N. van der Loo-Abma J. van der Loo Neven en nichten Na een moeitevol lijden is heden in volle vrede ontslapen, onze lieve schoolzuster Truus Vunderink-Sissink in Alberton, Zd.Afrika, in de leeftijd van 44 jaar. God trooste W1M en de kinderen. Namens de familie in Holland: G. Vunderink, Ede (Gld.) Sweelincklaan 49 Nee *>mste de Door de vele blijken van meeleven na het o4ok er den van mijn man, onze vader en grootvafdwor Adrianus den Bok is het ons niet mogelijk ieder van U persoonto dai bedanken. Iet-ma Daarom willen wij U langs deze weg haflist v: bedanken voor uw warme belangstelling, [ereldi door voelen wij ons zeer getroost en Eestefc^en Mede namens de kinderen en jde S kinderen, oek is A. den Bok-van Rooijen llisme Driebergen, maart 1977 Sterreboslaan 17. DE ste tof. H lalyse Diep getroffen door het medeleven persoon^ ve schriftelijk na het zo plotselinge overlijde^ onze dierbare dochter en zus Hilda is het voor ons onmogelijk allen persoonl bedanken. Wij hopen dat u langs deze weg onze welgenj dank zult willen aanvaarden. Z. Holtland J. Holtland-van der Steege en kinderen. Blankenham, maart 1977 Blokzijlerdijk 26. kht w zijn gemaakt van heel zacht leer.,, Voordatje ze aantrekt^ moetje er even lekker/ je neus tussen steken* Dan ruik je het interieur J van 'n Oldtimer MG.\ De onmiskenbare geur) van nonchalante luxe. (36-44) taliaa leter0 it mi geve oet vi tzelf

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12