lfc m I£J m werkmeester (m/v) administratiecentrum predikant(e) vrije universiteit assistente vrije universiteit SEKRETARESSE stichting iröiecten iroiecxen SCHOOL hoofd dokumentatie/informatie Huishoudelijke hulp/huisgenote secretaresse direktie- sekretaresse ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" direktie-secretaresse clara feyoena heem informaticus stich£tncj7 irojecten SCHOOL voorlichtingsmedewerker V. secretaresse personeelszaken ZATERDAG 19 MAART 1977 Hot ALGEMEEN DIAKONAAL BUREAU van do Gorofomtoordo Kerken in Nederland te Lousden zoekt voor spoedige indiensttreding een I bij het Secretariaat voor Ontwikkelingssamenwerking (SOS) Het SOS gaat u.t van de Beleidsraad voor Zending en Werelddiakonaat ens behartigt de voorlichting en bewustwording inzake ontwikkelings samenwerking binnen de gereformeerde kerken. Daarnaast onderhoudt het kontakten met diverse instellingen op dit gebied in eigen land en I daarbuiten. Voor deze funktie wordt een meisje gezocht, dat belangstelling heeft voor de betrokkenheid van de kerk bij ontwikke lingssamenwerking, - HAVO- en sekretaresse-opleiding heeft, - enige ervaring heeft in het stenografisch notuleren van vergaderingen, - goede kennis heeft van moderne talen, in het bijzonder Engels - een leeftijd heeft van ong. 20 jaar. - graag functioneert binnen een teamverband. De salariëring vindt plaats volgens de kerkelijke salarisregeling Sollicitaties graag vóór 1 april a.s. bij de afd. Personeelszaken van het Dienstencentrum, Postbus 202, Leusden-C. Telefonische informatie bij de secretaris voor ontwikkelingssamenwer king, C.H. Koetsier, tel. 033 43244. Bij de Bedrijfsgemeenschap "Schiemond" ressorterend onder de Gemeentelijke Sociale Dienst, is een vakature voor een Het Administratie- en Dokumcntatieccntrum verricht administratieve werkzaamheden voor derden. Bij de werkmeester berust de begeleiding van en de leiding over de werknemers die in het kader van de sociale werkvoorziening werkzaam zijn in de administratieve sektor. Gedacht wordt aan éen funktionaris die in staat is een groep medewerkers met diverse psycho-sociale achtergronden te begeleiden. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij in het bezit zijn van M.B.O./S.P.O., M.B.O./I.W. of een hiermee vergelijkbare middelbaar pedagogische opleiding, alsmede dat zij beschikken over enige administratieve ervaring. In verband met het leidinggevende karakter van de funktie wordt een minimum leeftijd gesteld van 35 jaar. Het salaris bij aanstelling ligt, afhankelijk van opleiding en ervaring, tussen f 1809,- en f 2582,— per maand, excl. een toeslag van f 30,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan tot de selektieprocedure behoren. Belangstellenden wordt verzocht onder nummer 4209 een sollicitatieformulier aan te vragen bij de heer R.E. Monsanto, personeelsfunktionaris van de G.S.D., Lange Kerkstraat 60, Schiedam. Telefoon (010) 269051. STICHTING VOOR DE LEERPLANONTWIKKELING (S.L.O.) in Enschede vraagt zo spoedig mogelijk voor haar Bureau een De SLO te een door de overheid gesubsidieerde instelling die dienstverlenend optreedt ten behoeve van het niet-universitaire onderwijs. Zij heeft onder meer tot taak: V_/ het op aanvraag ontwerpen of doen ontwerpen van modellen voor onder wijsleerplannen, schoolwerkplannen en onderwijsleerpakketten; het adviseren van onderwijsorganisaties en -instellingen, alsmede de ministers van Onderwijs en Wetenschappen en Landbouw en Visserij over dezo modellen; het verstrekken van informatie en voorlichting hieromtrent. Funktie-informatie: Het Hoofd Dokumentatie/informatie zal zijn/haar af deling binnen het Bureau van de Stichting grotendeels van de grond af moeten opbouwen. Tot de werkzaamheden behoren onder meer de ontwikkeling van een dokumentatiesysteem ten behoeve van de direktie en de afdelingen van het Bureau; de opbouw en organisatie van d9 bibliotheek; de ontwikkeling van een dokumentatiesysteem ten behoeve van de leerplanontwikkeling; het samenwerken met verwante dokumentatie- instellmgen in binnen- en buitenland; het ieiding geven aan de afdeling Dokumenta tie/informatie. Funktie-eisen; opleiding en ervaring in dokumentatie en bibli otheekwerk; goede en mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid in het Nederlands; passieve en aktievo kennis van het Engels en bij voorkeur ook van Duits en Frans, leidinggevende capaciteiten; communicatieve vaardigheden. kennis van het onderwijs en het leerplanontwikke- tingswerk strekt tot aanbeveling. Aanstelling. De aanstelling en bezoldiging geschieden vol gens rijksregeling. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing; Salaris afhankefyk van opleiding, ervaring en leef tijd bedraagt minimaal 2.644,- en maximaal 4.501.- per maand, exclusief loontoeslagen. Sollicitaties, vergezeld van aen curriculum vltae, binnen 2 weken na verschl|nlng van deze advertentie te richten aan de dlrekteur, dra. B. Wlldeboer, postbus 2041, Enschede. Tal. 053-640640. Onze huishoudelijke hulp gaat ons na 7 jaar verlaten. Wij zoeken nu een prettige, zelfstandige plaatsvervangster, van goede getuigen voorzien, die ook genegen is van tijd tot tijd met ons een lang weekend mee te gaan naar ons huis in Zwitserland. Er is een werkster aanwezig. Geboden wordt: eigen zit- en slaapkamer, douche en toilet. Salaris nader overeen te komen. Boulevard 25, Zeist. Tel. 03404-14563. amsterdam Bij het Economisch Sociaal Instituut van de Vrije Universiteit is plaats voor een ervaren voor halve werktijd. Van haar wordt verwacht dat zij zelfstandig het secretariaatswerk voor het Instituut ver zorgt De werkzaamheden bestaan o.m. uit steno graveren en typen in Nederlands en Engels, notuleren en administratie. De eisen voor deze functie zijn: middelbare schoolopleiding; steno Nederlands en Engels; type-diploma; zelfstandige instelling; organisatorische capaciteiten Werktijden kunnen in onderling overleg ge regeld worden. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw Jacobs-Sie, telefoon: 020- 548 46 21 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 0510-787, te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam- Buitenveldert. Adv NED. GASTHUIS WOR OOGLIJDERS Voor de verpleegkundig direktrice zoeken wij een Haar taken zullen bestaan uit: - het zelfstandig kunnen assisteren bij het administratief beleid van de verpleeg- kundigfe sektor; - het behandelen van de korrespondentie; - notuleren van vergaderingen; - het verzorgen van dokumentatie en ar chief; - het assisteren in het opname-beleid. Om deze zelfstandige en verantwoorde lijke funktie te kunnen verrichten is gewenst: - een goed organisatievermogen; - een schoolopleiding op middelbaar ni veau; - sekretaresse-opleiding met ervaring; - leeftijd van 25 tot 35 jaar. Arbeidsvoorwaarden conform C.A.O. zie kenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direktrice, waarna een informatief gesprek kan plaatsvinden. f.C. DOSDERSSTRA\Tf>51 TRECHTTELOJO-712424 DE INTERKERKELIJKE COÖRDINATIE COMMISSIE ONTWIKKELINGS- PROJEKTEN een Protestantse organisatie ter bevordering van ontwikkelingswerk in de Derde Wereld zoekt voor spoedige indiensttreding een voor het verzorgen van de Engelse en Nederlandse korrespondentie en voor de administratieve begelei ding van de projekt-behandeling. Onze voorkeur gaat uit naar iemand - met minimaal MAVO- of gelijkwaardige opleiding - met goede typevaardigheid - met een goede kennis van de Engelse taal - met belangstelling voor ontwikkelingswerk - die bereid is haar gevarieerde werkzaamheden in een klein team te verrichten. Sollicitatiebrieven gaarne richten aan de Algemeen Direkteur van ICCO, Stadhouderslaan 43, Utrecht. Voor ons personeelsrestaurant zoeken wij een die samen met nog enkele collega's diverse restaurant werkzaamheden gaat ver richten. Aan deze functie zijn variabele werktijden verbonden, waar voor een toeslagregeling van toepassing is. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunnen worden gericht aan de adjunkt- direkteur Personeelszaken, Rijksstraatweg 113, Benne- broek, telefoon (02502) 7741. te bennebroek (n.h.l UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS- TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN In het Verpleeghuis "Clara Feyoena Heem" teHARDENBERG is op korte termijn plaats voor een Voor deze interessante funktie is een goede administra tieve ervaring en enige kennis van de medische termino logie vereist. De aan te stellen medewerkster, die kan rekenen op een baan met vele facetten, zal o.a. worden belast met het notuleren van direktie-vergaderingen; het zelfstandig voeren van een groot deel van de correspondentie; het verzorgen van de medische administratieve en het maken van uittreksels uit rapporten. Salariëring volgens N.Z.R.-richtlijnen*max. 72.300.27 per maand. Pensioenvoorziening van het P.G.G.M. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de huidige funktionaresse, telefoon 05232-2666, toestel 21 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van het verpleeghuis, Rheezerweg 73, te Hardenberg. II G K C G K G K VTIU VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM TE HARDENBERG. amsterdam Het Centraal Laboratorium van de Subfa culteit der Psychologie vraagt een met het oog op diverse computertoepassin gen in het psychologisch onderzoek. Momenteel wordt van een PDP-1 5/76 ge bruik gemaakt (onder DOS-15). Vervan ging door een multiprogrammerings- systeem is in voorbereiding. Taak: aanpassen/uitbreiden van de systeem software, en waar nodig het creëren van nieuwe software; begeleiding van onderzoekers bij het programmeren van experimenten; voorlichting en verzorging van docu- Er wordt verondersteld dat men zich ver diept in de aard van de beoogde toepassin gen en zelf initiatieven ontwikkelt t a v. de software-organisatie, een en ander in over leg met het hoofd van de computerdienst en andere betrokkenen. Gedacht wordt aan iemand met bijv. een informatica-opleiding aan een Technische Hogeschool of Universiteit, dan wel ie mand met goede ervaring in een vergelijk bare situatie. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot drs. F. van der Ham, telefoon: 020- 548 38 64 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 610-807, te richten aan de Dienst Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Am sterdam. STICHTING VOOR DE LEERPLANONTWIKKELING (S.L.O) in Enschede vraagt zo spoedig mogelijk een De SLO is een door de overheid gesubsidieerde instelling die dienstverlenend optreedt ten behoeve van het niet-universitaire onderwijs. Zij heeft onder meer tot taak: het op aanvraag ontwerpen of doen ontwerpen van modellen voor onder wijsleerplannen, schoolwerkplannen en onderwijsleerpakketten; het adviseren van onderwijsorganisaties en -instellingen, alsmede de ministers van Onderwijs en Wetenschappen en Landbouw en Visserij over deze modellen; het verstrekken van informatie~en voorlichting hieromtrent. Funktie-informatie: De te benoemen funktionaris zal worden belast mef: het verzorgen van de interne en externe voorlich ting, onder meer door het redigeren van bulletins, brochures en artikelen; het adviseren omtrent het te voeren beleid op het gebied van de voorlichting; het onderhouden van kontakten met voorlichtings- funktionarissen van verwante onderwijsorganisa ties, onderwijspers en andere nieuwsmedia. een brede algemene ontwikkeling, onder meer blijkende uit een middelbare schoolopleiding en journalistieke opleiding; ervaring op het gebied van de voorlichting en/of journalistiek; goede redaktionele vaardigheid; organisatorische capaciteiten; beheersing van moderne talen; bekendheid met het onderwijs strekt tot aanbeve ling. De aanstelling en bezoldiging geschieden volgens rijksregeling. De Algemeen Burgerlijke Pensioen wet is van toepassing. Salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en erva- ring bedraagt minimaal 2.644,-- en maximaal 3.819,- per maand, exclusief loontoeslagen Sollicitaties, vergezeld van een curriculum vltae, binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie te richten aan de direkteur, drs. B. Wlldeboer, postbus 2041 te Enschede. Tel.: 053-840840. Aanstelling: Nederlandse Christelijke Radio Vereniging Bij de NCRV is op korte termijn plaats voor een In het veelzijdige NCR V-omroepbedrijf neemt de afdeling Personeelszaken een bescheiden, maar belangrijke plaats in. De werkzaamheden van de nieuwe medewerkster zullen naast de gewone secretaressewerkzaamheden bestaan uit alle administratieve werkzaamheden, die behoren bij een vast dienstverband en het solliciteren. In haar werkzaamheden wordt zij bijgestaan door een administratief assistente. Voor een goede taakvervulling achten wij het noodzakelijk het volgende van de kandidate te vragen - goede administratieve aanleg en ervaring - moet met vertrouwelijke gegevens kunnen omgaan - taktvol met mensen kunnen omgaan - passen in het bestaande team - bereidheid om met moderne kantoorapparatuur te werken - op korte termijn in staat zijn de lopende zaken over te nemen - opleiding op minimaal HAVO-niveau - niet jonger dan 22 jaar Belangstellenden voor deze gevari eerde en interessan te funktie. die kun nen instemmen met het doei van de NCRV. kunnen hun sollicitatie richten aan de afdeling Per soneelszaken, Post bus 330 te Hilver sum. onder nummer PZ/6. "NOORDERHAVEN", een centrum voor verzorging en ontplooiing van geestelijk gehandicapten uit de provincie Noord-Holland, zoekt op korte terrpijn contact met een die bereid is, samen met de reeds aanwezige collega de geestelijke verzorging op Noorderhaven op zich te nemen en verder uit te bouwen. Noorderhaven gaat uit van de Vereniging 's Heeren Loo, te Amersfoort en biedt plaats aan ruim 600 pupillen. Als taak voor de aan te stellen functionaris wordt, in nauwe samenwerking met de staf, onder andere gezien: - de geestelijke verzorging van de pupillen, waaronder het leiden van aangepaste kerkdiensten - contact onderhouden met de ouders van de pupillen - begeleiden en instrueren van de leerling-verpleeg kundigen in cursusverband en op de leefgroepen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Ds C. de Jong, geestelijk verzorger van Noorderhaven. Schriftelijke reacties, eventueel met vermelding van personalia, opleiding en ervaring, worden ingewacht bij de geneesheer-directeurS. Leenstra, zenuwarts, Postbus 2 te Julianadorp. NOORDERHAVEN- Chnslelijk centrum voor geestelijk gehandicapt

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 28