Een enkeltje Jakarta kost nu verpleegkundig adjunct- direcieur/trice Trouw KLM Thuis in de lucht. wegens functioneel leeftijdsontslag Boek bij de KLM-agent. FAMILIEBERICHTEN Het Zendingscentrum adviseur op economisch en linancieel gebied DIRECTEUR-ADJOINT ïs 2s et (lei Eer en ben VRIJDAG 18 MAART 1977 TROUW/KWARTET JUWELEN. GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. te» 023-320481 Haartem (t>| de Ridderstraat) KLM met z'n 355.000 intensieve lezers en lezeressen EEN ONMISBAAR ADVERTENTIE MEDIUM Als u het plan hebt om zonder reisonder- breking naar Jakarta te vliegen dan kunt u nu gebruik maken van een nieuw en zée'r voor delig tarief: 1323 gulden voor een enkele reis in de economy class. En wilt u na enige tijd ook weer, zonder ergens onderweg uit te stappen, terugreizen, dan betaalt u voor een retourtje twee maal 1323,-, dus 2646 gulden. Dat is maar liefst 1844 gulden minder dan een normaal jaarretour. U moet wel aan een paar voorwaarden voldoen. Dit zijn de jy voornaamste: «Geen reisonderbreking «Alleen geldig voor direkte vluchten tussen Amsterdam en Jakarta (overstappen niet toegestaan) Het vliegticket is één jaar geldig. Mocht u op de heen-, of terugreis wel uw reis willen onderbreken dan kunt u dit goedkope enkeltje combineren met een normaal enkele reis jaartarief. De KLM-kantoren en -agenten geven u graag nadere inlichtingen. Als u deze lichtbak ziet hangen dan weet u dat u het goede adres bent. De KLM-agent. Hij is grondig het vak opgeleid en weet alles van bestemmingen en tarieven, vaccinaties en visa. Hij heeft aan strenge eisen moeten voldoen om te worden wat hij nu is. De KLM-agent, uw vertrouwde adviseur. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. In plaats van kaarten. Met dank aan God, hopen onze ouders en grootouders D. de Ruiter en A. de Ruiter-Kranendonk op 25 maart a.s. hun 50 jarig huwelijk te herdenken. Mies en Hanny en kleinkinderen Atine. Ronny Dick, Johan. Ridderkerk, maart 1977 J.C. Bachstraat 20. Een ieder die hen wil gelukwensen, is van harte welkom, op de receptie. 25 maart a.s. van 19.30-22.00 uur, in de zaal van de Geref.Kerk, Kerkweg Ridderkerk. Soli Deo Gloria 17 maart mochten wij met onze lieve ouders en grootouders Christiaan Peters en Maria van den Henvel gedenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Woubrugge, Vierambachtsweg 65A. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Aafke en Gep Enno Christiaan Gert-Jan Vinus en Ida Rent- Miranda Christiaan Psalm 18 vers 31 Gods weg is volmaakt: De rede des Heeren is doorlouterd Hi] is een schild allen, die op Hem betrouwen Na jarenlang m zwakke gezondheid geleefd te hebben is toch zeer plotseling van ons weggeno men, onze geliefde man, vader, behuwd en groot vader Cornelis Hogewoning echtgenoot van W. J. Dubbelaar op de leeftijd van 56 jaar. Katwijk: W J. Hogewoning-Dubbelaar C. Hogewoning D Hogewoning-van Klaveren B. Hogewoning Cornelis en Johannes Katwijk, 16 maart 1977. Zonnebloemstraat 17. De begrafenis zal D.V plaats vinden a.s. zaterdag 19 maart des n.m. 1.30 uur op de Begraafplaats aan de Kerklaan te Katwijk aan de Rijn. Vertrek van het sterfhuis om 1.00 uur. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 8-9 uur en na de begrafenis in de zaal aan de Kerklaan te Katwijk aan de Rijn. In God is mijn heil en mijn eer De Rostssteen mijner sterkte, mijn toevlucht is in God Heden is zeer onverwacht van ons weggenomen onze onvergetelijke zwager Cornelis Hogewoning echtgenoot van W. J. Dubbelaar in de leeftijd van 56 jaar. Katwijk aan Zee: J. Dubbelaar Katwijk aan Zee: J. Dubbelaar Maasdijk: A. Dubbelaar E. Dubbelaar-Rasters Katwijk aan Zee: A. van Rijn-Dubbelaar Valkenburg (Z.H.): B. Dubbelaar M. Dubbelaar-van Veen Scheveningen: C. Guyt A. M Guyt-Dubbelaar Büthoven S Dubbelaar M Dubbelaar-Cosser A. Dubbelaar-van Rhee Katwijk. 16 maart 1977. Ja. amen. ja, op Golgotha Stierf Hij voor onze zonden en door Zijn bloed wordt ons gemoed gereinigd van de zonden In dit geloof is op 89-jarige leeftijd overleden onze lieve vader, groot- en overgrootvader Albert Ruiter oud-hoofd van de Chr. School te Baflo gehuwd geweest met Elske Evenhuis eerder met Stijntje Haverkamp J. de Vries-Ruiter J. de Vries. Winsum (Gr.): G. A. Kampinga-Ruiter B. Kampinga. Assen: R. Ruiter E. Ruiter-Kampinga Grijpskerk: X. Ruiter E. Ruiter-Hut. Groningen: M. Kampen-Wiersma H. Kampen L. Wiersma T Wiersma-Braunius Klein- en achterkleinkinderen Groningen, 16 maart 1977 Correspondentie-adres: De "Wetstraat 3, Baflo. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 21 maart a.s. op de begraafplaats te Baflo. Vertrek vanaf „Concordia" om 13.45 uur. Vooraf zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de kerkzaal van het „Menno Lutterhuis" te Groningen (ingang Bezettingslaan), aanvang 11.00 uur. Gelegenheid tot rouwbeklag: maandagmorgen te Groningen van 10.30 tot 11.00 uur, en na de begrafenis te Baflo in „Concordia". Hiermede vervullen wij de droeve plicht U in kennis te stellen van het overlijden van J. H. Koolstra oud president-directeur van ons bedrijf in de ouderdom van 73 jaar. Directie en medewerkers Koolstra-Van der Veen B.V. Leeuwarden, 17 maart 1977 Correspondentie-adres: Menemerdijk 7, Slappeterp Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 19 maart 1977 van 19.00-19.30 uur in de aula van de Prot. Chr. Uitvaartvereniging, Jelsumerstraat 43 te Leeuwarden. Tevens op de dag van de begrafenis een half uur vóór de aanvang van de dienst van Woord en Gebed in de Salvatorkerk, Archipel- weg. Leeuwarden, die gehouden wordt op maan dag 21 maart a.s.; aanvang 14.30 uur, waarna de begrafenis plaats zal vinden op de Noorderbe graafplaats. t „Hij is het die ons Zijne vriendschap biedt". Psalm 103 In Gods ontferming opgenomen Jan Harm Koolstra geboren: 25 december 1903 te Sneek overleden- 17 maart 1977 te Leeuwarden Akkrum: F. Koolstra-Krol Leiden: R. J. Koolstra A. Koolstra-van Wieren Slappeterp: G. Koolstra L. M. Koolstra-Kuipers Dokkum: E. Reitsma-Koolstra R. Reitsma Leeuwarden: L. Koolstra S. Koolstra-Heidinga Drachten: I. F. Brouwer-Koolstra G. Brouwer Szn. en kleinkinderen Correspondentie-adres: Menamerdijk 7. Slappeterp Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 19 maart 1977 van 19 00-19.30 uur in de aula van de Prot. Chr. Uitvaartvereniging, Jelsumerstraat 43 te Leeuwarden. Tevens op de dag van de begrafenis een half uur voor de aanvang van de dienst van Woord en Gebed in de Salvatorkerk. Archipelweg. Leeu warden, die gehouden wordt op maandag 21 maart a.s.: aanvang 14.30 uur, waarna de begrafe nis plaats zal vinden op de Noorderbegraafplaats. zoekt voor uitzending naar Rwanda een We zoeken voor déze functie bij voorkeuV een financieel deskundige eventueel een econoom met praktische ervaring. Een groot deel van de taak zal bestaan uit het opleiden van plaatselijke penningmeesters én het adviseren van de Eglise Presbyterienne au Rwanda in financiële aangele genheden en in haar pogingen tot financiële onafhanke lijkheid. De gewenste kracht zal in staat moeten zijn om vanuit een behoorlijke kennis en praktische ervaring de E.P.R. in Rwanda op een eenvoudige wijze te dienen. Leeftijd: tot 35 jaar met mogelijkheid van 55+-ers. Schriftelijke informatie kan worden ingewonnen bij het Zendings centrum, Postbus 204, Leusden-C., tel. 033-43244, toestel 252. Het is ons niet mogelijk persoonlijk te bedanken j voor al het meeleven dat I wij ondervonden na het j overlijden van onze lieve en zorgzame man, vader en opa Toni Jantinus Wilhelminus Doek Langs deze weg willen wij u laten weten dat uw mede leven ons tot veel troost en steun is geweest, waarvoor onze oprechte dank. F. Doek-de Leeuw Kinderen en kleinkinderen Nieuw-Amsterdam maart 1977 Pour un Centre d'études international, dépendant du Conseil oecuménique des Eglises, on cherche un appelé a assumer la responsabilité de la gestion financiè- re, de la direction des sections logement et cuisine et de l'entretien des batiments et pare, etc. II sera chargé de crèer un afflux de clientèle (groupes touristiques ou séminaires) pour occuper Ie Centre entre les périodes réservées aux étudiants. Cette offre s'adresse une personnalité bien formée dans tous les domaines de l'hótellerie et du marketing de cette branche. Les intéressés sont invités a présenter leurs oftres détaillées (lettre manuscrite, curriculum vitae, photo, prétentions de salaire, copies de certificats, langues parlées) au Conseil oècuménique des Eglises. Bureau du personnel, 150 route de Ferney, 1211 Genève 20. „God staat aan het begin en Hij komt aan het einde. Zijn woord is van het zijnde oorsprong en doel en zin." Gezang 1, vers 4 Heden overleed op veertienjarige leeftijd in de Dr. Mr. Willem van den Bergh stichting onze zoon en broer Aart Jan Lodewijk geboren 2 augustus 1962. C. A. de Geus T. E. de Geus-Bikker Elies Noordwijk, 16 maart 1977. Waddinxveen, Mozartlaan 4. Gelegenheid tot een ontmoeting om hierbij stil te staan op vrijdag 18 maart a.s. des avonds tussen 7 en 8 uur in het rouwcentrum, Jan van Bijnenpad 1, ingang tunnelzijde, te Waddinxveen. Aan de begrafenis op zaterdag 19 maart a.s. op de Algemene begraafplaats, Alberdingk Thijmlaan 2, gaat vooraf een Woorddienst in de Ontmoe- tingskerk, Groensvoorde 1, aanvang 2 uur n.m. van zijn adjunct-directrice zoekt Huize Kranenburg, Morse straat 9 te 's-Gravenhage, een Huize Kranenburg is een gemeentelijk tehuis, ressorterend onder de Gemeentelijke Sociale Dienst te 's-Gravenhage, waarin 100 bejaarden worden verpleegd en 36 bejaarden worden verzorgd. Het totale personeelsbestand bestaat uit ca. 90 medewer kers. De adjunct draagt de verantwoordelijkheid voor de verple ging en verzorging en vervangt de directeur bij diens afwe zigheid. Bij deze functie wordt gedacht aan een verpleegkundige: met een opleiding op H.B.O.-niveau met enige jaren ervaring in het leidinggeven meteen eigentijdse visie op verpleging, verzorging, per soneelsbeleid en samenwerkingsvraagstukken. Afhankelijk van ervaring en opleiding is aanstelling moge lijk maximaal in de rang van hoofdverpleegkundige A (d.m.v. een toelage kan het salaris worden verhoogd tot max. 3.410,per maand, excl. 30,— per maand alge mene toeslag). De salarisverhoging per 1 januari 1977 is in deze bedragen nog niet verwerkt. Gegadigden dienen bereid te zijn medewerking te verlenen aan een psychologisch onderzoek. Het resultaat wordt zo mogelijk direct na afloop door de psycholoog met de kandidaat besproken. Het rapport zal slechts worden uitgebracht na toestemming van de kandi daat. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van G.S.D. nr. 122, worden gaarne tegemoetgezien door de afdeling Per soneel, Neherkade 110, te 's-Gravenhage. Op Zijn tijd nam de Here tot Zich, na een langdu rig ziekbed. Zijn kind, mijn lieve man, onze zorgzame vader en pake Gerrit Lutgendorff op de leeftijd van 61 jaar. J. Lutgendorff-Hoekema kinderen en kleinkinderen. Apeldoorn, 17 maart 1977 Geulstraat 10. Liever geen bezoek aan huis, geen bloemen. Gelegenheid tot bezoek en condoleantie zaterdag a.s. van 18.00 tot 18.45 uur in het rouwcentrum ..Monuta Stichting". Derk Kamphuisweg 6 te Ugchelen (Apeldoorn). Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 21 maart om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk. Kerkeburen te Makkum, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de algemene begraafplaats aldaar. Voorafgaande is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk om 13.30 uur. Psalm 25 8 (berijmd) Met diepe droefheid geven wij u kennis dat plotse ling van ons weggenomen is mijn innig geliefde dochter, onze zuster en schoonzuster Lena van Rijn-Plug echtgenote van W. van Rijn oud 59 jaar. Scheveningen: Wed. B. Plug-van der Bent Broers en zusters en verdere familie De begrafenis zal plaats vinden D.V. maandag 21 maart des namiddags 2.30 uur op de Nieuwe Begraafplaats „Duinrust", aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal worden gehouden des n.m. 1.45 uur in het Herv. Kerkel. Centrum, Voorstraat 74 te Katwijk. Scheveningen: 16 maart 1977 Westduinweg 1383. „Gij toch, Gij zijt hun roem, de kracht van hunne kracht. Uw vrije gunst alleen wordt d' ere toe gebracht! Wij stekent 't hoofd omhoog en zullen d'eerkroon dragen door U, door U alleen, om 't eeuwig welbehagen, want God is ons ten schild in 't strijd perk van dit leven en onze Koning is van Isrels God ge geven". Psalm 89:8 Heden nam de Here tot Zich na een langdurig, maar geduldig gedragen lijden, mijn lieve man, onze lieve vader en opa Hendrik Aarnout Rouw op de leeftijd van 67 jaar. D. Rouw-De Visser Bep, Dieneke, Wim Jr. De Lier: Fred, Jopie, Gonnie Harry en Martin Schoonhoven: Jacques, Gonnie en Jaapje 's-Gravenhage, 13 maart 1977. Uitgeeststraat 21. De begrafenis heeft 17 maart in stilte plaatsgehad. Liever geen bezoek. Vervolg Familieberichten op Pag. 9 God heeft in Zijn grote liefde opgenomen in Zij Heerlijkheid Arie van der Meer geboren te Maassluis, 13 mei 1904 overleden te Alphen a.d. Rijn, 16 maart 1977 Uit aller naam: Tr. van der Meer-Homburg. Alphen aan den Rijn, de Smethstraat 11. Gelgenheid tot condoleren, maandag 21 maart a in de benedenzaal van de Salvatorikerk, ingal Ambonstraat van 10.45-11.15 uur. De dienst van Woord en Gebed zal daarna houden worden in deze kerk, aanvang 11.30 uu De teraardebestelling vindt in besloten famil kring plaats. Heden behaagde het de Heere, tot onze die droefheid, plotseling uit ons midden weg te nemi onze geliefde man en vader Anthony Barend Kramer op de leeftijd van 57 jaar. J. Kramer-Faro Ben en Saraja Gert en Marian Breda 15 maart 1977. Wilderen 320. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag I maart a.s. te 14.00 uur, in de kapel van de graafplaats De Bieberg te Breda, waarna aid! de teraardebestelling zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid r de kapel van de begraafplaats. Voor uw medeleven, ons betoond na het heengaa onze lieve, oudste zuster Annie Rijksen-Koning betuigen we onze oprechte dank. Zeist: G. Koning-de Graaf Leiden: F. C. Koning J. Koning-Steenbergen Utrecht: E. Schalkwijk-Koning J. C. G. J. Schalkwijk Gouda: Joh. Koning 's-Gravenhage. B. Bos-Koning

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18