684 guld FAMILIEBERICHTEN 'n prachtlg(°f- autocarrels^ naar Lugano (Zwitserland WOENSDAG 16 MAART 1977 TROUW/KWARTET hunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020*913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16.00*20.00 uur. Ellen and Jimmy Mc Bride announce the marriage of their only daughter Margaret to Egbert elder son of Fokke and Rie Boonstra of Enschede. Holland at the Assembly of God. 223 Moore Road Durban on Saturday 12th March 1977 at 11 a.m. address: Agency House - Pioneer Electronic Box 3802 - Durban S.A. Tot ons groot verdriet namen wij kennis van het heengaan van onze geliefde en bekwame arts Dr. A. C. Ooster huis in leven homeop.-arts te Amsterdam. Fam. T. Philippo. Amsterdam Op 12 maart nam de Heere tot Zich onze lieve broer, pleegbroer, zwa ger en oom Derk Lion wonende te JJoogeveen Wtllowdale (Can M Hellinga-Lion R Hellinga Groningen: T Lion-Smit Grand Rapids (U S.A.): G Lion-Noorman Groningen T. Lion Ezinge M Wieringa-Lion A. Wieringa Groningen: O. K. Lion K. Lion neven en nichten Wie niet sterven kan ver staat de kunst van leven niet" Onze moeder en oma Helena Stuip van der Plas Zij is 70 jaar geworden kinderen en kleinkin deren Haarlem. 15 maart 1977 Spaarnrijkstraat 54. Gelegenheid tot af- scheidnemen in het Uit vaartcentrum, Zijlweg 63 te Haarlem van 14.00-15.00 uur en van 19 00-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 18 maart om 14.00 uur op de Noorderbegraafplaats te Haarlem. Vertrek van Spaarnrijk straat 54 omstreeks 13.40 uur. Aan huis geen bezoek. Op Gods tijd is uit ons midden weggenomen, mijn lieve man. onze zorgzame vader, groot en over grootvader en broer Jan van Dalen in de ouderdom van 76 jaar na een gelukkig huwelijk van 52 jaar. Psalm 103 (onber.) Assen. 13 maart 1977 Bro^klaan 9 H. van Dalen-Broekman Nw. Pekela E. Wessels-van Dalen Lemmer: R. Lemstra-van Dalen J. Lemstra Delft. W. van Dalen A. van Dalen-Jedema Assen: H. van Dalen H. H. van Dalen-Spier Nw. Pekela: G de Jonge-van Dalen J. de Jonge Veen wouden: J. van Dalen Klein- en achterkleinkinderen De Vrijgem. Geref. Kerk van Amsterdam-C. geeft met gevoelens van droefheid maar tegelijk dankbaar voor het vele dat de Here in hem heeft gegeven kennis van het overlijden van haar vroegere ouderling, broeder dr. H. R. Rookmaaker Wij eren hem als iemand die ons voorging in het letten op de wereld buiten ons. De kerkeraad namens de gemeente: H. de Jong, praeses F. H. Ottersberg, scriba Amsterdam. 14 maart 1977. De Heer is mij tot hulp en sterkte: Hij is mijn lied, mijn psalmgezang. Hij was het, die mijn heil bewerkte, dies loof ik Hem mijn leven lang. Psalm 1187 In de volle zekerheid van het geloof is heden van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, be huwd- groot- en overgrootmoeder, zuster en tante Marretje Marinus weduwe van Martinus Vlaanderen. op de leeftijd van 83 jaar. Nederhorst den Berg: C. Vlaanderen N. Vlaanderen-Portengen Diemen: M. Kruyswijk-Vlaanderen N. Kruyswijk Nederhorst den Berg: A. van Duyn-Vlaanderen J. van Duyn 's-Graveland J Holdings-Vlaanderen M. Holdings Nederhorst den Berg: L. Vlaanderen Nederhorst den Berg: J. Vlaanderen. Kleinkinderen en achterkleinkind. s-Graveland: J. Marinus en verdere familie. Nederhorst den Berg. 15 maart 1977 Prunuslaan 25 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager. Brinklaan 132 te Bussum Condoleance- bezoek aldaar donderdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 18 maart a s 's morgens om 10.30 uur in de Geref. Kerk aan de Dammerweg te Nederhorst den Berg. waarna de begrafenis omstreeks 11.30 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats „Hornhof" aan de Slotlaan te Nederhorst den Berg Geen bloemen. „De Heer is mijn Herder" Psalm 23 Heden nam de Heere onverwacht tot Zich, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Dirk Rutgers op de leeftijd van 63 jaar A. Rutgers-Drenth Anneke en Rob Gerda en Paul Arnoud, Ruben, Kirsten Rotterdam, 14 maart 1977 Troelstrastraat 12 b Condoleancebezoek in de rouwkamer Mathenes- serlaan 470 donderdag van 19.30-20.00 uur Geen bloemen Geen bezoek aan huis De dienst van woord en gebed zal gehouden worden in de Statensingelkerk. Statensmgel 105, vrijdag 18 maart a.s. om 13.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats „Crooswijk" omstreeks 14.00 Op 14 maart nam de Here uit onze familiekring weg onze geliefde broer, zwager en oom Dirk Rutgers echtgenoot van A. Drenth. H Rutgers F Rutgers-Kamminga Den Haag G. de Boer-Rutgers Stadskanaal: T Rutgers-Drenth Gieten J.H. Rutgers J. Rutgers-Eleveld Rotterdam: H.O. Rutgers T. Rutgers-Wiersema Bedum A. Rutgers-Herenius Groningen: H. Rutgers G. Rutgers-Boer Ermelo: H. Tempel-Drenth J. Tempel Schiedam. A. Eijkelenboom-Drenth C. Eijkelenboom Onstwedde: J. Drenth J. Drenth-Lukens neven en nichten. Op Gods tijd, maar voor ons toch nog onver wachts. heeft Hij tot Zich genomen mijn innig geliefde man. onze lieve vader en grootvader Hendrik Wilting op de leeftijd van 65 jaar. Echtgenoot van W. LAMBERTS. „Want het zichtbare is tijdelijk, maar het onzichtbare is eeuwig". (2 Cor. 4 18b). Schoonoord. 11 maart 1977. Slenerweg 20. Schoonoord: W. Wilting-Lamberts Emmen. J. Wiltmg J. Wilting-ter Horst Emmen: G Koopman-Wilting B. Koopman Appelscha: H. Wilting H. Wilting-Hoogenberg Schoonoord: H Wilting en B. Voortman (verl.) en kleinkinderen. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 16 maart om 14.00 uur vanuit de Geref. kerk te Schoonoord Voor het bijwonen van de rouw dienst wordt u verzocht om 13.15 uur in de kerk aanwezig te zijn. Na afloop van de begrafenisplechtigheid gelegen heid tot condoleantie in het jeugdgebouw achter de kerk. Geen bloemen De besturen en de raadsfracties van de A.R. en C.H. Kiesverenigingen te Veenendaal geven met leedwezen kennis van het overlijden van hun gewaardeerd bestuurs- en fractielid, wethouder E. C. Diepeveen Met grote dankbaarheid aan God, gedenken wij het werk dat hij in een lange reeks van jaren voor onze gemeente heeft gedaan. Wij spreken hierbij de wens uit, dat het Woord van onze God uit Jesaja 51:12a: „Ik, Ik ben het, die u troost" voor allen die met hem verbonden warei.' in ver vulling zal gaan. Veenendaal. 14 maart 1977 A.R. Kiesvereniging: W J. de Swart, voorzitter B. J. Vrieling, fractievoorzitter C.H. Kiesvereniging G. E. Baas, voorzitter C. van Genderen. fractievoorzitter God nam tot Zich in Zijn eeuwige rust onze lieve zoon, broer en zwager Harry Aten Op de leeftijd van 28 jaar. De Meern: K. G. Aten-Vuurens van Es Amsterdam: Chris Amsterdam: Henk en Gail Harderwijk: Ineke en Frank De Meern, 14 maart 1977 Rijksstraatweg 38 De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 18 maart om 12.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Woerd laan 14 te De Meern Aansluitend vindt de teraardebestelling plaats op de begraafplaats van de Herv Gemeente te De Meern. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in „De EUevoet" achter de Geref. Kerk „Zalig zijn de doden die in de Here sterven van nu aan." Openb. 14 13A Heden werd plotseling in heerlijkheid opgenomen mijn lieve vrouw onze lieve moeder en oma Jannetje Rus echtgenote van P. Gootjes. Zij werd 63 jaar. P. Gootjes Schermer horn: J. de Wilde-Gootjes G. D. de Wilde Leerdam: L. Jong-Gootjes J. Jong Waarland: P. Gootjes L. Gootjes-Robbemont St. Maarten: J. Gootjes F. M. Gootjes-Haaima Amsterdam: B. v.d. Stoel-Gootjes J. v.d. Stoel Broek op Langedijk: M. Rippen-Gootjes F. Rippen en kleinkinderen Heiloo, 15 maart 1977. J. P. Hasebroekweg 6. De rouwdienst zal plaatsvinden op zaterdag 19 maart 1977 in de Ger. Kerk te Heiloo aan de Noordergeeststraat om 11.00 uur v.m. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats aan de Holleweg om plm. 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk na afloop van de begrafenis. „In dood en leven, Heer, wees Gij nabij" God heeft onze lieve schoonzuster en tante Jannetje Gootjes-Rus voor ons geheel onverwacht tot Zich genomen. Wij zullen haar in onze familiekring zeer missen, want zij leefde mee in ieders vreugde en in ieders verdriet. Sterke de Heer onze broer en zijn gezin. Numansdorp: G. Gootjes B. W. Gootjes-de Zeeuw St. Maarten: J. Gootjes P. Gootjes-Koolaard Heerhugowaard: A. Vethaak-Gootjes Westerland: T. Tiemersma-Gootjes S. Tiemersma Schagen. M. Gootjes A. Gootjes-Bes Amsterdam: C. Gootjes S. van Son nichten en neven Na een langdurig moedig gedragen lijden is in Jezus ontslapen onze jongste zuster Martha Feenstra echtgenote van Jan Storm in de leeftijd van 52 jaar. Maarssen: H. J. Feenstra-de Haan 's-Gravenzande: IJ. Feenstra C. A. Feenstra-van Wijk Amsterdam: A. Bossenbroek-Feenstra Utrecht: A. Meijer-Feenstra H. W. Meijer Driebergen: M A. Bossenbroek-Feenstra W. J. Bossenbroek Johannes 10:29 Nieuwendam. 15 maart 1977. Een vrouw die de Here vreest, die zal geprezen worden. Spr. 31 30b. Met droefheid om het gemis, maar dankbaar om zeker te mogen weten, dat God Zijn kind. Zijn eigendom, mijn lieve onvergetelijke vrouw, onze moeder en grootmoeder tot Zich nam in Zijn Eeuwige Heerlijkheid Martha Storm-Feenstra op de leeftijd van 52 jaar. Uit aller naam: J. Storm Amsterdam, 15 maart 1977 Enkhuizerstraat 8 huis Geen bloemen. Geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 18 maart om 11.15 uur in de „Noachkerk", Nieuwen- dammerdijk hoek Beemsterstraat te Amsterdam noord, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.30 uur op de Noorderbegraafplaats, Buikslo- termeerdijk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de „Noachkerk". Diep bedroefd, maar toch dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede, dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve vader en grootvader Hermanus Stradmeijer weduwnaar van Berendina Kramer op de gezegende leeftijd van 83 jaar. Bergen op Zoom, B. M. Schripsema - Stradmeijer L. Schripsema Jacqueline. Marjolein Allard en Saskia Amsterdam. H. G. Stradmeijer E.C J. Stradmeijer - de Jong Diederik, Marlys en Ingeborg Amsterdam. 13 maart 1977 Johannes Verhulststraat 179 De overledene is opgebaard in de rouwkamer „SAX" P C. Hooftstraat 38-40 Zowel thuis als in de rouwkamer geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 18 maart des namiddags te 3 uur op de begraaf plaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk Met grote droefheid geven wij kennis dat de Here na een moedig en geduldig gedragen lijden tot Zich heeft genomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en onvergetelij ke oma Klaaske Pekelharing echtgenote van E. Batema, op de leeftijd van 67 jaar. Naarden: E. Batema Meerlo: P. R. Batema E. M. Batema-Bolhuis Robert - Jeroen Annemarie Bussum: J. N. H. Bongaards-Batema J. H. Bongaards Norbert, Carl Amsterdam: E. Batema J. G. Smit Amsterdam: R. Batema G. M. Batema-Molenaar Nieuw-Vennep: E. E. Y. Deurloo-Batema A. H. Deurloo Naarden. 14 maart 1977 Juliana van Stolberglaan 15 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum. Condoleance-bezoek aldaar donderdagavond van 8.30-9.30 uur. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Geen bloemen. De rouwdienst, te leiden door de weleerwaarde heer Ds. R. Strijker, zal worden gehouden op vrijdag 18 maart a.s., 's middags om 12.30 uur in de Geref. Kerk aan het Wilhelminaplantsoen te Bussum, waarna de begrafenis omstreeks 13.30 uur zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats „Valkeveen", aan de Valkeveenselaan te Naarden. Na een ernstige ziekte heeft de Here tot Zich genqmen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Klaaske Batema-Pekelharing echtgenote van E. Batema Bussum R. Pekelharing-Van Veen Amsterdam Y. Pekelharing Doetinchem J. A. Pekelharing - Tiegelaar Amsterdam L. Loman Amsterdam G. Pekelharing Bussum J. G. Pekelharing A. H. Pekelharing-Roffel Amsterdam H Pekelharing M.J. Pekelharing-Van de Berg neven en nichten Naarden, 14 maart 1977 Juliana van Stolberglaan 15 Heden nam de Here tot Zich onze lieve schoon zuster Klaaske Batema-Pekelharing op de leeftijd van 67 jaar. Utrecht: D. S. Batema A. Batema-Kuiper Bussum: J. Batema A. Batema-Schenk Utrecht: J. Nieuwenhuijsen-Batema G. Nieuwenhuijsen Hoorn: A. A. Batema Naarden, 14 maart 1977. „Vrees niet, geloof alleenlijk" Heden ontsliep in het „Bethel"-ziekenhuis te Delft in stil geloofsvertrouwen, na een zorgzaam leven, onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en over grootmoeder Petronella Sonneveld weduwe van Abraham van Staalduinen in de ouderdom van 81 jaar. Naaldwijk: M. G. Vreugdenhil van Staalduinen C. Vreugdenhil 's-Gravenzande: N. Kuiper-van Staalduinen W. Kuiper G. van Staalduinen P. B. van Staalduinen- Beekenkamp A. P. van Berkel-van Staalduinen A. van Berkel Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenzande, 15 maart 1977. Condoleantie-adres: Heenweg 3. Gelegenheid tot condoleren van 3-5 en 7-9 uur n.m. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 18 maart a.s. om 1.30 uur n.m. in de aula op de algemene begraafplaats te 's-Gravenzande. waar na de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. PENSI O. Heer, die onze Koning zijt, laat niets Uw njk verhmdren en open voor Uw kindren de poorten van Uw woning wijd. Laat, met Uw feestkleed aan mij tot Uw bruiloft gaan. Uit zijn levensavond ging over tot de Eeuwj Morgen onze zeer lieve vader, groot- en overgri vader Otto Johannes van der Bijl sinds 15 juli 1968 weduwnaar van G< Outshoorn Vader werd 83 jaar Rijswijk: C. van der Bijl J. E. van der Bijl-Bos Bodegraven. C. C. van der Bijl G. van der Bijl-Vermeulen Bussum: J. G. van der Bijl G. van der Bijl-Dozy Mijdrecht: P. van der Bijl kleinkinderen en achterkleinkind. Mijdrecht, 15 maart 1977 Huize „Avondlicht". Dorpsstraat 75 correspondentieadres: P. van der Bijl, Hertogenstraat 35. Mijdrecht oor De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag maart om 11.00 uur in huize „Avondlicht" Mijdrecht, waarna de begrafenis zal plaats he ben op de Algemene begraafplaats aan de Noor j dammerweg te Uithoorn om 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van begrafenis in de aula van de begraafplaats.' iMST: oncei ers za aren. ngrij taan i ïorga laus hadc zaal, een ilden rsoon istrop rtgebc Psalm 10315- Heden nam de Heere geheel onverwacht uit oi midden weg. mijn lieve man. onze zorgzame vadi en grootvader, broer, zwager en oom Cornelis van Waaij op de leeftijd van 70 jaar. Benthuizen: C. J. van Waaij-van der Neut Maarsi.en: A. van Bemmel-van Waaij J. H. van Bemmel Benthuizen: W van Waaij K. W. van Waaij-van Staalduinen A. van Waaij J. van Waaij-Kooman en kleinkinderen Benthuizen: J. P. van Waaij en verdere familie Benthuizen, 12 maart 1977. Vrijheidslaan 13. De overledene is opgebaard in het Verenigingsg bouw „De Bron", Dorpsstraat te Benthuizen D rouwdienst is bepaald op donderdag 17 maart a om 10.30 uur in de Ned. Herv. Kerk te Benthuize waarna de begrafenis zal plaatsvinden om c 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats „Vred rust" aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis „De Bron". Geen bloemen ondrai zond tvang maan armee ncerte de iereen /eld( •rhalvt gavon n 25 gi luiste Voor de blijken van belangstelling welke wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het over van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, sc moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Bastiaantje Maria Poot-Hofman willen wij U hartelijk danken. In het bijzonder H.H. Doktoren en verplegend pen van het verpleeghuis te Delft. FAMILIE A. POOT Delftsestraatweg 167 Delfgauw Voor uw blijken van medeleven betoond tijde ziekte en na het overlijden van mijn lieve vroi moeder Christina Heezen-Smits zeggen wij u hartelijk dank. Fam. H. W. Heezen Eibergen, maart 1977 Paalhaarstraat 21 Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middelro dat aambeien doet wegschrompelen PUn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwl De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H* Met Sperti Preparation H ver ben h Iderbo wel het ilr scnrompelen ook hardn(" aambeien. IWOOrd Sperti Preparation H Idt Zij en ontsmettend. Voor dfoot, v< snelle, afdoende behaq„ van aambeien is er m3c"' middel: Sperti Prcpara zalf en zetpillen. «Handjsburg In blijmoedig vertrouwen op haar Heiland is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en zuster Grietje Bolhuis-Bontius sedert 24 oktober 1975 weduwe van Geert Bolhuis. Zij was bijna 83 jaar. Suriname: Hilly en Piet Henk en Tiny Jannie en Gerrit Gerrit Kor en Jouk Klein- en achterkleinkinderen broers en zusters Vroomshoop, 15 maart 1977 Hammerstraat 23 Zij die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden verzocht bij de rouwdienst aanwezig te zijn, welke gehouden wordt zaterdag 19 maart a.s. om 12.00 uur in gebouw „Irene", Julianastraat 18, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de centrale begraafplaats „Dennenhof". Kennisgeving. Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend, dat de op donderdag 17 maart 1977 om 14.30 uur belegde vergade ring van een commissie uit hun college ter behandeling van de tegen het bestemmingsplan ..Rading West 1975" der ge meente Maartensdijk ingedien de bezwaarschriften geen door gang Zal vinden. Een nieuwe datum voor deze vergadering is nog niet bepaald; deze zal te zijner tijd op de gebruikelijke wijze bekend worden gemaakt. KENNISGEVING. Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op maandag 18 april 1977, te 10.30 uur ten provinciehuize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun col lege zullen behandelen de tegen het bestemmingsplan Zuider- wal van de gemeente Oudewa ter ingediende bezwaarschrift. Kennisgeving Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op maandag 18 april 1977 te 11.30 uur ten provinciehuize. Achter St Pieter 20 te Utrecht, in een openbare vergadering van een commissie uit hun col lege zullen behandelen de tegen het bestemmingsplan „Nieuwe Singel" van de gemeente Oude water ingediende bezwaar schriften. t op d< |en in 1 de ach Ider. iet scl freemc •erkt l t Hern pian hi Al v a ging rkin Ongelooflijk goed. blijkt Uit. da lenlevi] jverscl I zout. feelem; en scl Boek snel bij JJ2®" men Ider tateer Rerscombi/pok ge prakei en. w! iond e deze liking Wibautstraat ptuurt Amsterdam Tel 020-914* reuen kerke! en ve gezier king. itn de samei

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10