VU-bestuur wil van alle leden van commissies en raden een verklaring Pandbriefbiljetten Het dal der Craddocks O Westland Utrecht C/(H Onthullingen Werken in geest van doelstelling Werkgroep wil minder ver gaan Hypotheekbank nv RADIO EN TELEVISIE Trouw/Kwartet TV-COMMENTAAR Als de Journalist Oltmans in de buurt komt. Is er meestal wel iets aan de hand. Willem heeft namelijk, slimme globetrotter die hij ls, aparte zintuigen voor wereldnieuws, waarin hij teil een rol kan spelen. Hier en Nu bracht hem zaterdagavond op het scherm, terwijl hij met de nodige geheimzinnigheid opzlenharende onthullingen omtrent de moord op president Kennedy in het vooruitzicht stelde. Oltmans stond op het punt naar de Verenigde Staten te vertrekken om door een commissie van onderzoek als getuige te worden gehoord. De Nederlandse Journalist vertelde aan Gijs Brandsma tien Jaar te hebben besteed aan nasporingen in deze nog altijd duistere aanslag. Donderdag 3 maart zou hij een man naar ons Land hebben gehaald, die. naar zijn zeggen, een overwegende rol In de moord heeft gespeeld. Met een bekende politieterm kwalificeerde Oltmans deze figuur als een zeer grote vis'. Hij is echter niet gevangen, want op 5 maart zou hij ln Brussel zijn ondergedoken Brandsma kreeg te horen dat de man reeds een bekentenis heeft afgelegd en uit de 'oliehoek' afkomstig is. Niet zakelijk, maar ideologisch, verduidelijkt Willem Oltmans. HIJ zei een foto te bezitten van nog een andere figuur in het volgens hem uit waarschijnlijk vier man bestaande complot tegen Kennedy. Deze man zou zich ophouden In Florida. Ook op dit punt wenst de onderzoekscommissie te weten over welke informaties Oltmans beschikt. Kennelijk vond Oijs Brandsma het een spannend verhaal, zodat hij helemaal vergat Willem met enige twijfels te bestoken. Ik weet niet wat Ut ervan moet denken. Dat een Nederlander meer zou weten dan de federale recherche van de V8 lijkt een door Ton Hydra onbestaanbaarheid, maar enfin. Hier en Nu had eens wat anders dan de .vaste nummers' ln de actualiteitenrubrieken. Een onderwerp dat op een ander vlak tot nadenken stemde, was de reportage met opiniepeilingen over de gevolgen van echtscheidingen. Daarmee gaf het NCRV-team een verlengstuk aan René van Nie's film Een stille Liefde. Els de Jong. vertegenwoordigster van de organisatie voor gescheiden mensen, hield een Interessant betoog. ZIJ stelde dat ln de Juridische praktijk te weinig rekening wordt gehouden met de rechten van het kind, hoewel die op de eerste plaats horen te komen. Zij meent daarom dat de scheidingsprocedure van het Departement van Justitie dient te worden overgeheveld naar Volksgezondheid. Met belangstelling heb ik geluisterd naar de manier waarop president Carter telefonisch contact met zijn onderdanen mogelijk maakt en op welke wijze hij de ..opbellers" tegemoettreeedt. Gelijktijdig probeerde ik mij voor te stellen hoe het op ons zou overkomen als ons staatshoofd of onze minister-president deze methode zou navolgen. Dat bezorgde me enige binnenpret Ik hoor premier Den Uyl nog niet zeggen: „Hallo Ton. leuk dat Je belt Wat fijn, dat bij Jou in het Gooi de zon schijnt; hier zie ik alleen maar buien hangen". Ook de reactie» van het studio publiek bij Hier en Nu heb ik niet gehoord over Carters toenadering tot het volk. Misschien een gemiste kans om ais NCRV hilariteit te verwekken op zaterdagavond. Dit als tegenhanger van de KRO, waar Aad van den Heuvel met medewerking van Herman van Veen, minister Pronk, psychiater Van der Lande en de acteur Ton van Duinhoven de kijkers vlak voor het slapen gaan met angstcomplexen confronteerde. Leerzaam voor sterke geesten. Van onze onderwijsredactie AMSTERDAM Het bestuur van de VU-vereniging wil in de toekomst van alle leden van besturen, raden en officiële commissies een verklaring ei sen. waarin staat dat zij naar vermogen in de geest van de doelstelling van de Vrije Uni versiteit willen werken. De werkgroep doelstelling heeft eveneens geadviseerd de toe passing van de bereidverkla ring uit te breiden, maar vindt het niet nodig dit ook te laten gelden voor vakgroepbesturen en officiële commissies De universiteitsraad van de Vrije Universiteit zal morgen opnieuw over deze kwestie vergaderen Daar bij liggen verschillende nieuwe stuk- ken op tafel. Allereerst is er een brief Wijder van het bestuur van de vereniging voor wetenschappelijk onderwijs op gereformeerde grondslag Vervol gens heeft de commissie-doelstelling een nieuwe nota opgesteld. Ten slot te hebben enige fracties uit de raad een standpunt op papier gezet Van bepaalde mensen aan de VU wordt een verklaring geëist waarin deze bereidheid wordt vastgelegd. Bij de benoeming van hoogleraren, lectoren, docenten met leeropdracht en leidinggevende funcUonarissen ziet het bestuur van de vereniging daar zelf op toe. Bij bestuurlijke functies is dat moeilijker, omdat de universiteit hier eigen bevoegdhe den heeft Wel moet het bestuur de reglementen goedkeuren en daar door kan het toch bepaalde grenzen trekken. Die grenzen zijn nu ln dis cussie. De brief van het bestuur der vereni ging kiest ais uitgangspunt dat de Vrije Universiteit een christelijke in stelling is en mqet blijven. Dat moet onder meer blijken uit de zogenaam de „Regelen", waarin allen die tot de universitaire gemeenschap behoren geacht worden in de geest van de doelstelling te werken. Dat geldt voor bestuur en beheer, voor we tenschapsbeoefening en onderwijs, voor de verhoudingen binnen de uni versiteit en het optreden naar buiten. Het bestuur van de vereniging wil de bereidverklaring op wijdere schaal toepassen dan nu het geval ls. Zij zou dan niet alleen gelden voor de uni versiteitsraad. maar ook voor alle (sub)faculteltsraden en -besturen, of ficiële commissies en vakgroepbe sturen. Van de leden van het college van bestuur wordt uitdrukkelijke in stemming met de doelstelling ver langd; dat zou ook voorde voorzitter van de universiteitsraad moeten gaan gelden. De meerderheid van de commissie doelstelling volgt in zijn advies de lijn van het verenigingsbestuur een heel eind. maar wil een uitzondering maken voor commissies en vakgroepbesturen. Commissies heb ben doorgaans een adviserende be voegdheid en nemen zelf geen beslui ten. Een bereidverklaring is dan niet zo nodig. Ook voor vakgroepen is er geen noodzaak de verklaring te ei sen. omdat de meerderheid van de leden der vakgroep bestaat uit we tenschappelijk personeel in vaste dienst. En die hebben zich ooit be reid moeten verklaren om in de'geest van de doelstelling te werken Commentaar studenten De belde studentenfracties in de uni versiteitsraad hebben inmiddels uit voerig commentaar gegeven op de verschillende voorstellen. De pro gressieve studentenfractie (de groot ste groep) wil voor de universi teitsraad de bereidverklaring handhaven ..zolang men niet poogt met de doelstelling in de hand een progressief beleid onmogelijk te ma ken". Aan uitbreiding van deze pro cedure heeft de fractie echter geen enkele behoefte. De progressieve studenten kondigen in hun brochure „Handjes samen, oogjes open" aan dat zij 'een massale beweging op de universiteit' willen ontketenen om uitbreiding te verijdelen. De fractie van VUSO-studenten wil op verschillende punten verder gaan dan de bereidverklaring mogelijk maakt. Volgens Harm Scheepstra is een bereidverklaring voor belangrij ke bestuursfuncties nog niet duide lijk genoeg. Zolang niet geregeld wordt wat de bereidverklaring pre cies inhoudt (in hoeverre is iemand aanspreekbaar op deze bereidheid?) is het voor bepaalde functies nodig om uitdrukkelijke instemming met de evangelische doelstelling te eisen. Speciaal vrodaag De KRO vertoont de Neder lands-Belgische speelfilm An gela van Nikolai van der Heyde uit 1973. Ned. 1720.00 Na de laatste aflevering van de serie over Paul Gauguin (20.25), volgt Koning Klant. Ned. 2/21.25 Begraven onder uitkeringen is een programma van Marinus Huybregts over mensen die het een ellende vinden dat ze niet meer aan het arbeidsproces kunnen deelnemen. Ned. 1/22.10 In Achter het Nieuws wordt de donderdag overleden prof. ir W. Schermerhorn herdacht. Verder informatie over de kwes tie van de grondpolitiek en een reportage over het pas geopende centrum voor werklozen ln het Limburgse Nieuwenhagen. Ook aandacht voor de negentigste verjaardag van de Amsterdamse arts Ben Sajet. Ned. 2/22.15 Sterren die voorbijgingen, een rubriek van de WDB, bevat herinneringen aan de beroem de, maar in eenzaamheid ge storven filmacteur Willy Fritsch. Duitsl. 1/21.00 De EO start een serie over het leven van Constantijn Huygens. HUv. 1720.10 In de chr. geref. kerk van Harderwijk wordt een lijdens-' overdenking gehouden. HUv. 1720.30 De NCRV zendt een geheel geïmproviseerde en zeer realis tisch aandoende hoorspeldocu mentaire over gezinsmoeilijk heden uit. HUv. 2/22.18 RADIO-EN TELEVISIEPROGRAMMA^ Radio vandaag HILVERSUM I (299 ai to FM-kaaale»). TROS 7 00 Nieuws. 7 02 <S) Rustig bijko men. 7 30 Nieuw* 7.41 Actue-ochtendeditie. 8 30 Nieuws. 8.36 Gymnastiek voor de huisvrouw 8.45 (Si Kom er maar gesprek en klassieke muziek. I Sphinx, programma voor haar. hem en de hele kJeintjcs <10.30 Nieuws. 10.33-10 45 Ka- houtertijd) RVU: 11.40 Programma over literatuur en muziek VPRO 12.00 Plet Ponskaart presenteert (1126 Mededelingen tbv. land- en tuinbouw). 13 30 (Si Muziek. 13 00 Permanent Wave. programma voor de vrouw. 15.30 Nieuws 15.33 (S) Nova Zembla, informatief programma. EO: 1615 De EO deze ^eek. 16 20 tS) Licht en uitzicht. 17 05 (Si Eigen wijs, kleuterprogramma. OVERHEIDSVOORLICHTING: 17 20 Vast en zeker. Uitzending van het Ministerie van Taken. EO: 17.30 Nieuws 17J2 tiek. 7 20 Vandaag maandag, gevarieerd programma. (8.00 Nieuws. 8.11 Actualitei ten) 8.30 Het levende woord. 8.35 Te Deum Laudamus: gewijde muziek. 9.00 Plein Pu bliek: gespreksthema: Ondernemingsraad (935 Waterstanden) 11.00 Nieuws. 11.03 Plein muziek. 12.00 Het nuttigen van etenswaren is toegestaan: lunchprogram- ma 13.00 Nieuws. 13.11 Hier en nu. Aanslui tend- Kunst en vliegwerk: informatie over actuele tentoonstellingen. 13.30 Onder schooltijd: programma voor luisteraars in de school en daarbuiten. NOS: 14.30 Boe renbont. programma over boeren, tuinders. burgers, en buitenlui 14.50 Den Haag deze week. 15 00 Kijk op buitenland. NCRV. 15.30 NCRV-Leerhuis: leesoefeningen in de bijbel. 1542 Een goed kwartier. 18.00 Nieuws. 16 03 Rozegeur en prikkeldraad: gevarieerd informatief programma 17.55 Mededelmgeq. 18.00 Nieuws. 18.11 (S) Hier en nu. Aansluitend: Makro, sociaal econo mische rubriek. 18.40 (S) Muziek in vrije tijd (P.P 19.00 Uitzending van de Katholieke Volkspartij). NCRV: 19 45 (S) Met uw in stemming, lied van de week 20.00 Nieuws, 20.05 (S) I Solisti Venet» o.l.v. Claudio Sci- mone m.m.v. sol en het NCBV Vocaal En- TV vandaag 22.55 SYMBIOSE 234» NOS: Journaal II1» Uitzending van de Christelijk Unie. EO: 18.30 Nieuws. 18.41 (S) De grote opdracht: zending en evangeli satie 19 00 (S) Ronduit muzikaal en infor matief jongerenprogramma 1940 (S) De Bijbel open bgbelstudie. 20.00 (S)Grammo- founmuxick 20.10 (S) Leer mij o heer. uw lijden recht betrachten. Lijdens- overdenking NOS 21 30 (S) Openbaar Kunstbent 21.40 Voor blinden en U-chtxienden 21.35(3) Tambu. programma met informatie en verzoekplaten voor de Antillianen in Nederland 2230 BOND ZONDER NAAM. 22 30 Nieuws NCRV 22 40 Hier rn nu VERONICA 2235 (S> Muziek en informatie. 23 55-24 00 Nieuws HILVERSUM II <403 m en KM-kanalen). NCRV 7 00 Nieuws- 711 Ochlendgymna*- I 11.10 NOS/NOT: 1A1» TELEAC: Wij on h* 18.45 NOS: Barvtoot 194» VARA: Oe aanvaller. tv-Rm 19.30 Dal ik dK nog mag meemaken. 19.06 KRO: The FlMstones. tekenfilmserie 1930 De ewnturenvenPaPk*e«nwv enTer 2135 NOS: Journaal 2100 KRO: Angela, vervolg Leringen. discuss* 20.00 NOS: Journaal 2039 VARA. Het leven van f*aul Gauguin. 2135 KoomgWanl 21.90 Man over de vloer, comedy-sene 22.19 Achter hel nieuwe 23.09 NOS: Journaal ASTERIX EN CLEOPATRA semble. Werken van Albinoni en VivaldL 20.57 (S) Pianokwartet van Brahms, uitge voerd door solisten. 2135 (S) Literama. 22.18 Gezinscrisis, of: Ieder loopt op zijn manier het huis uit; serie documentaire luisterspe len. NOS: 23.00 Met het oog op morgen met om 23.05 actualiteitenoverzicht. 23.20 De Van Wijnen-Hofland versie. 23.52 Even ont spannen voor het slapen gaan yoga. 23.55-24.00 Nieuws. HILVERSUM III (445 m en FM-kanalen). KRO: 7.02 (S) Dne op je boterham. AVRO: 9.03 (S) Pep-op-drie: 'n Goed begin. 10.03 (S) Arbeidsvitaminen. 11.03 Radiojournaal. 11.08 (S) Postbus 700: verzoekplatenpro- gramma. 12.03 (S) Joost mag niet eten. 14.03 Radiojournaal. 14.06 (S) Pop-Kontakt I: Ad Visser de hit-visser. 15.03 (S) Pop-Kontakt II: Muziek met Meta. 16.03 (S) De Hitmeester met o.a. de Telefoon-top-5 (17.03 Radiojour naal). NOS( 18.03 De vacaturebank. 18.10 (S) NOS-maaL AVRO 19.02 (S) Het stenen tijd- perk 20.05 (S) Superclean Dreammachine. 21.02 (S) De Negen-uur-jazz-show. 22.02 Ra- diojoumaal. 22.05 (S) Blues, ballads beat. 23.02 (S) Candlelightshow. (0.02 Radiojour- naai). 1.02-7.00 (S) 'n Nachtje AVRO. HILVERSUM IV (FM-kanalen). VARA. 7.00 Nieuws. 7.02 (S) De vroege Mozart (II): klassieke muziek. 9.00 Nieuws. 9.02 Kinde ren een kwartje? Programma over school en thuis. 937 Wonen, verschil tussen huis en thuis. 9.50 (S) Schoolradio. 10 00 (S) Hoogte punten uit Studio I: Sonates voor piano en viool 10.50 (S) Juilliard Kwartet: klassieke muziek 1230 (S) Feest der herkenning: Pia notrio van Mendelssohn. 13.00 (S) Maak eens nader kennis metde componist Franz Schreker 14.00 Nieuws. 14.02 Keuren en kiezen: programma over ons koop- en leefgedrag. 14.30 Springtij in stadsvernieu wing, gesprek. 15.00-17.00 Auturo Toscanini SM1DJE VERHOLEN >- t v 'ÜL'y\ 143: Angstig weggedoken in het ruim van het schip wachtten Karei en Piet af wat er nu verder gebeuren ging. Ze zagen er nu nog zwarter en ontoonbaarder uit dan ooit en hun kleren hingen in flarden aan hun lijf. Doch het einde van hun lijden was nog niet in zicht, want lading na lading kolen werd ln het ruim ge stort. Op een gegeven ogenblik was de hoeveelheid kolen zelfs zó gjoot geworden, dat ze er zich gemakke lijk achter konden verbergen. Ein delijk en ten lange leste scheen er genoeg geladen te zijn,want het storten van de kolen hield op en een gespierde dekknecht smeet onder donderend geraas de luiken op het ruim. Toen werd het stil en donker tegelijk „Wedden dat we tóch nog in Afrika belanden?" mopperde Karei. „Dat wordt een reis om de wereld in een onbekende oceaansto mer. Als wij hier maandenlang zon der eten opgesloten blijven in dat ruim, -dan vinden ze ons skelet, als ze de luiken eindelijk opengooien!" „Vent, wat ben Je plotseling som ber!" viel brigadier Piet uit. „We blijven hier toch zeker niet rustig zitten! We zullen heus wel proberen er uit te komen! Hoor maar, de boot vaart al!" En voor de zoveelste maal had brigadier Piet gelijk. Het eentonige gestamp van de scheepsmotoren begon de ruimte te vullen en uit het getril van de wan den en het geklots van het water konden ze duidelijk opmaken, dat de boot inderdaad voerPiet besloot nu eens poolshoogte te gaan nemen en ontstak een lucifer. „Schei nou uit!" tierde Karei. „Di rect steek je de kolen ook nog in de brand!" „Zwam niet!" zei Piet. „Kolen steek je zo maar niet in de brand! Kijk liever maar eens hier! Daar zit een luikje!" FERD'NAND 121 Hij scheen het niet eens -e waarderen dat zijn echtgenote geheel anders was dan de meeste vrouwen. Vermoedelijk had Grace hem getrouwd om zijn geld. waar hij haar geen ongelijk ln kon geven, want zo'n huwelijk ambieerde hij ook. Hij vroeg zich af of Craddock hartstocht in haar kon wekken, waar hij zichzelf wel toe in staat voelde als hij de kans zou krijgen. Hij trachtte nog eens vergeefs de Benz te starten, en besefte dat deze geen al te comfortabel onderdak zou bieden. Toen hij dit tegen Grace zei, stelde ze voor, een meter of honderd terug te lopen, waar een soort schuilhut was voor jagers ln de win ter. Daar zouden ze de volgende dag kunnen afwachten, zei ze. Al schok te hem dit voorstel een beetje, toch ging hij er maar al te gretig op ln. ze namen een lantaren mee en gin gen in de schuilhut zitten die aan een zijde open was, aan de bosrand lag en een paar meter hoger lag dan de weg. Daar legden ze bij het licht van de lantaren een vuurtje aan van sprokkelhout. De bodem was be dekt met varenloof. Hij bood haar aan zijn Jas te lenen, maar ze sloeg dit af. Het was warm genoeg, zei ze. Bovendien had ze geen slaap en zin om nog wat te praten. Ze ging iets dichter bij hem zitten en leunde een beetje tegen zijn schouder, zodat hij in stilte de kapotte ontsteking van de Benz zegende. Meer en meer kreeg hij de indruk dat ze iets van hem verwachtte en daarom nam hij op een gegeven moment het Initia tief. Hij wendde zich naar haar toe. hief haar hoofd met een hand onder haar kin naar het zijne op en kuste haar ervarea Het had nog niet het gewenste resultaat, dus deed hij het nog eens terwijl hij zijn ene arm om haar schouder legde. Ze maakte zich voorzichtig uit zijn greep los en zei. met een zweem van een glimlach: „Kussen mag je me, Roddy, maar meer ook niet. Ik zit hier graag op mijn gemak en niet om je hier de hele nacht van het lijf te houden." „Ik snap geen snars van je, Grace," zei hij beledigd. „Waarom schep Je anders zo de gelegenheid?" „Nee, Roddy, eerlijk zijn. Dat ls mijn schuld niet, maar ik probeer er gewoon het beste van te maken." „Ik ook. maar jij laat dat niet toe." .Nee, Roddy, maar niet terwille van mezelf. Zelfs niet terwille van PauL" „Omwille van wie dan?" „Om je vader en jou." „Wat heeft de ouwe daar mee te maken?" „Hij is trots op Jou en dol op Paul. R F. Delderlleld „De Boekerij. Baarn En al kan hij mij niet zo erg waarde ren, toch merk ik dat daarin verbe tering komt." „Ach wat, die man begint kinds te worden," riep Roddy. „Iedere man tussen de twintig en zestig zou je waarderen. Ik bijvoorbeeld ook, vanaf het eerste ogenblik dat ik je zag en nu nu ben ik dodelijk verliefd op je, Grace." Hij voelde dat ze zich terugtrok en voegde er snel aan toe: „Zo'n kans als deze kon Ik me gewoonweg niet laten ontgaan, en ik weet dat jij ln het minst niet zo voor mij voelt. Maar je kunt me er niet op aankijken dat ik een gele genheid als deze meteen aangrijp. Een vrouw als jij heb ik nog nooit ontmoet, Grace." Ze zweeg even. Toen zei ze: „Je bent heus niet verliefd op me, Roddy. Paul wel. maar jij niet. Ik geloof nooit dat jij voor je vijfendertigste in staat zult zijn een vrouw lief te hebben. Dan misschien wel, als je je wilde haren kwijtzultzijn. En je zult ln dat geval een ideale echtgenoot kunnen zijn." „Hoe weet je dat?" „Omdat ik zelf ook nooit verliefd geweest ben. Toch trouwde ik Paul niet zozeer om zijn geld als omdat ik meende dat het tussen ons goed zou gaan. En daarom ben ik beslist niet van plan hem voor de gek te houden. Dat vind ik goedkoop. We zullen ons dus netjes moeten gedragen." Ze installeerde zich extra gemakkelijk tegen zijn schouder en sloot haar ogen. Zoiets had hij nog nooit meege maakt, maar haar eerlijkheid en be roep op zijn gezonde verstand won nen het van zijn verlangen. Hij dutte half in. Grace bleef echter wakker. Ze dacht: „Hij is feitelijk net zo'n type als Paul; alle mannen die ik ontmoet zijn volwassen jongens. Als Paul me kon zien zou hij niet gelo ven hoe onschuldig Roddy is. Zelfs al zou ik in zijn armen liggen, dan bleef hij nog een onschuldige ziel, maar gelukkig trekt hij geen profijt uit de situatie." Toch zou ze wel willen dat zij, als vrouw, met mannen kon experimen teren. om alle soorten mannen te leren kennen. Het zou een interes sante ervaring zijn, bedacht ze. Wat zouden Paul en John Rudd ervan zeggen, als ze hun dit voorval vertel de*' Wordt vervolgd Horizontaal: 1. tussenzetsel, 5. paard. 8. groen in de wapenkunde. 10. oningewijde, 12. snoer om papie ren aan te rijgen, 14. vreemde munt, 15. mand. 17. peulvrucht, 18. kwe ken. 20. boom, 21. teil, 22. oorzaak. 24. troefkaart. 26. ogenblik, 27. droo goven, 29. bijbels figuur, 31. soort aap, 32. kashouder, 33. Europeaan, 34. lof. Verticaal. 2. noorse goden. 3. geit, 4. soort kers. 5. opstootje. 6. vette vloeistof. 7. priem, 9. Europeaan, 11. ontzag. 13. versieringsmotief. 15. verhindering. 16. plant, 18. voorzet sel, 19. knopje op een priktol, 23. javaans dorp, 24. dwaas, 25. sloom, 27. rivier in Zwitserland, 28. duiven hok, 30. dof, 31. honingdrank. Oplossing vorige puzzel. Horizon taal. 1. isolement 2. nol-ana-gea 3. tema-era-gm 4. es-anker-Ob 5. node- animo 6. ara-Ida-ree 7. tael-er-air 8. Ier-enig-rij 9. elpenbeen. Verticaal: 1. intonatie 2. soes-ora-el 3. olm-Ada-Erp 4. laan-ei-lee 5. ene- kade-nn 6. mare-na-rib 7. eg-Ari-rage 8. nego-Mei-re 9. tamboerijn ADVERTENTIE In coupures van 11 000.- oI 110 000 - Aan toonder uoopiijd 5 jaar Hoofdsom plus rente is ook eerder opneembaar opklim mend van 5Yi na twee jaar lof 8V« na vt|f taar Volgens samen gestelde interest. Verkrijgbaar bi| uw adviseur voor verzekeringen of belastingen en onze kantoren. Amsterdam. Sarphatistraat t 020-252525.tst 4ten42

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 4