a Trouw FAMILIEBERICHTEN chemisch laborant vo fe een docent N XII leraar handelskennis leraar Frans intomart ddb amanuensis amanuensis liet ouderwijs vraagt vacatures lil de gezoiidlicidsaorg hoger personeel wclzi jus cii vormingswerk TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-20 00 uur. Dient elkander door de hef de Dankbaar en blij geven wij ki-nnis dat onze Ouders. Groot- en Overgrootouders C. Redeker en J. C. Redeker- V oskamp D V op 9 maart a s. 55 jaar getrouwd zijn. Hoorn J C Warnars-Redeker H J Warnars Amsterdam C. Vogelvang-Redeker J. Vogclvang Klein- cn achterkleinkinderen .De Kimme" kamer 913. Becmstcrstaat 546. Amster dam-N In Jezus ontslapen onze geliefde broer en zwager Pieter Visschcr Hzn te Haren Arnhem: A. M. van Lente- Visscher T. Groeneveld- Visscher J. W Groeneveld Utrecht J. Visscher Y. Visscher Righarts Op zaterdag 19 maart a.s. hopen wij met onze kinderen onze zilveren bruiloft te vieren Receptie van 16 00 - 17.30 uur in Auberge le Grillon. Rijksstraatweg 6. Glimmen. Glimmen. Eikenweg 15 H. van Dijk J. B. van Dijk-Wielinga Na moeitevolle jaren heeft de HEERE tot Zich genomen mijn lieve man. onze vader en groot vader Kornelis van Huizen Op de leeftijd van 81 jaar, echtgenoot van Eline Oosterheert. eerder van Jantje Reinink. „Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin" Assen. 6 maart 1977 De Klenckestraat 22 Assen: E.van Huizen-Oosterheert Amersfoort G. H. van Huizen G. van Huizen—van de Bandt Groningen A C. Miedema—van Huizen J. J Miedema Enschede G. van Huizen "s-Hertogenbosch: N. H. van Huizen T. van Huizen-van de Sandt en kleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 10 maart om 14.00 uur op de begraafplaats „De Boskamp" te Assen Vooraf zal er om 13 00 uur een samenkomst zijn in de Maranathakerk Nobellaan 140. waar na de plechtigheid gelegenheid is te condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Cods goedheid is te groot i oor het geluk alleen. Zij gaat in alle nood door heel het leven heen. Voor ons geheel onverwacht is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader. Schoonvader en Opa Johannes Bestebreurtje op de leeftijd van 54 jaar L Bestebreurtje-de Dreu Nel en Jaap Els eyi Henk Hanne en Ruud Marianne en Kees en kleinkinderen Rotterdam. 4 maart 1977. Teldersweg 54. De overledene ligt opgebaard in het rouwcentrum ..Zuid-Holland' Maasdamstraat 4 (Mijnsheren- plein) Bezoek en gelegenheid tot condoleren al daar dinsdag a s van 19.30 tot 20.00 uur De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden woensdag 9 maart a.s. in de Vrede- vorstkerk. Wilgenplaslaan 200 te Rotterdam- Schiebroek Aanvang van de dienst om 11 30 uur. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats ..Crooswijk". om 1230 uur. Vertrek vanaf de Vredevorstkerk om 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats Met diep leedwezen geven wij kennis van het plotselinge overlijden op 4 maart j.l. van de heer Johannes Bestebreurtje Prokuratiehouder van ons bedrijf, in de leeftijd van 54 jaar Wij verliezen in hem een bekwaam medewerker en een zeer gewaardeerd kollega. Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar zijn echtgenote en kinderen. Phs. van Ommeren (Nederland) b.v. Direktie en Personeel Heden is van ons heengegaan, in vol vertrouwen op zijn Heer. nog geheel onverwacht, onze gelief de vader, behuwd- en grootvader Martinus Kapteijn weduwnaar van C. C. Jonkman in de ouderdom van 75 jaar. Hazerswoude: W Kapteijn P A. Kapteijn-van Iperen Paul Leiden. 6 maart 1977 Huize ..Groen Hoven". Witte Rozenstraat 21 Correspondentie-adres Rhynenburcherlaan 78. Hazerswoude De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 10 maart a s te 1100 uur op de algemene be graafplaats „Rhijnhof" Na de begrafenis gele genheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, uant slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een reihg huis. (Psalm 4 3) In dit vertrouwen is overleden onze lieve man en vader Pieter Visscher echtgenoot van A M. Visscher eerder weduwnaar van J. Koetsier op de leeftijd van 73 jaar. Haren A. M. Visscher-Visscher Emmen H J Visscher J. Visscher-de Groot Vancouver: J H. Visscher Vancouver: J. R Visscher P. Visscher-Kloose Vancouver: A. Offers-Visscher H Offers Madison: A. Muelling-Visscher H Muelling Groningen: J. H. Huisjes-Broek Roelofs H. J. Huisjes De Lier: A M. J. Slot-Visscher F. Slot Uitgeest: S. W. Broek Roelofs A. Broek Roelofs-Lodders Melbourne: W. van der Staal-Broek Roelofs M. J. van der Staal Emmeloord: P. M. Bavinck-Visscher B J. F. Bavinck Haren (Gr). 5 maart 1977. Jagershof 16. Liever geen bezoek aan huis. Op donderdag 10 maart om 11.00 uur zal in de Gereformeerde Kerk. Kerkstraat 14 te Haren, een rouwdienst worden gehouden, waarna de begra fenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats „Eshof". Rijksstraatweg 290. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "t Gorechthuis bij de Gereformeerde Kerk. Op 5 maart overleed onze lieve Opa Pieter Visscher Groningen: Eibellien Emmen: Pieter, Abelbert Visscher Atexandria: Solveig Parijs: UUa Hawaii: Astrid Visscher Vancouver: Janine, Erik Jan, Jody, Michelle Visscher Vancouver: Dorothy. Amanda. Patrick, Louise Offers Phoenix: Alvin Muelling Groningen: Mariette. Hanno. Sander Huisjes De Lier: Jeanet. Karen, Ellis. Carl-Peter Slot Uitgeest: Peter. Erik Broek Roelofs Melbourne: Amarja, Milenko. Henkela. Pieter. Tanneke. Oscar, David van der Staal Emmeloord Jacquelijn. Carolien. Andre Bavinck De Here heeft tot Zich genomen onze beste zwa ger en oom Pieter Visscher in de ouderdom van 73 jaar. geliefde echtgenoot van A. M. Visscher Haren. 5 maart 1977 Den Ham (Ov.>: J. Wolthuis-Visscher Groningen: l Stiksma-Visscher G.H. Stiksma Delft: W. Visscher W. Visscher-Bol nichten en neven. Ontslapen in haar Heer en Heiland, onze innig geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder Jacoba Jantina de Graaf weduwe van dr. H. Kaajan. v.d.m.. in de hoge ouderdom van 94 jaar. Hoogeveen: A. M. Kaajan A. A. A. Kaajan-van der Laan Amsterdam: C. M. Tonkens-Kaajan Bergen op Zoom: J G. den Duyn-Kaajan H. A. den Duyn Utrecht: J. Ph. G. Kaajan E. M. Kaajén-Dieters Zwolle E. Kaajan G. E. Kaajan Ketel Klein- en achterkleinkinderen. Utrecht. 4 maart 1977 Huize ..De Lichtkring", Eykmanlaan 72. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag. 9 maart as. om 10.30 uur in Huize „De Lichtkring", waarna de begrafenis om 11.30 uur zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats „Tolsteeg" (ingang Opaalweg) te Utrecht. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Enige algemene kennisgeving In de leeftijd van 66 jaar is na een langdurige ziekte, op 3 maart 1977 te Rotterdam, overleden Hendrik Nico Bluuw namens de familie: H. N. Blaauw jr. Houten. 3 maart 1977 Geen bezoek, geen bloemen. Haar leven was dienen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna (Zus) Schaeffer in de leeftijd van 67 jaar. Uit aller naam- J. Schaeffer Amsterdam. 4 maart 1977 Eerste Hugo de Grootstraat 13 Correspondentie-adres: Staalmeesterslaan 82 Amsterdam. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van Gebr. de Haan. Frans Halsstraat 6 (bij de Stadhouderskade), bezoek dinsdagavond van 7-8 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 9 maart om 14.35 uur op de begraafplaats „Westgaarde", Ookmeerweg 275 einde Osdorper- ban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van Staalmeesterslaan 82 om 14.15 uur. „Ik wil zingen van mijn Heiland..." Na een kortstondige ernstige ziekte is heden van ons heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Grietje Koetsier sedert 28 maart 1931 weduwe van Egbert Vaande- ring in de ouderdom van 99 jaar. Heemstede: J. Erkelens-Vaandering Hillegom: W. van de Beld-Vaandering L. van de Beid 's Gravenhage: E. Vaandering G. Vaandering - Gelok Heemstede: A. C. Vaandering-Zeeman Klein- en achterkleinkinderen Heemstede. 6 maart 1977 Huize „Kennemerduin" Correspondentie-adres: Lijsterbeslaan 11-Heemstede De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben don derdag 10 maart a.s. 13.30 uur, op de Algemene Begraafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede, voorafgegaan door een Dienst van Woord en Gebed in de Pinksterkerk aan de Camplaan te Heemstede, aanvangend om 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. „En nu. mat verwacht ik. Here? Mijn hoop, die is op U." Psalm 39 8 Op de dag van zijn Heer werd geheel onverwacht van ons weggenomen mijn lieve man, onze zorgza me vader en mijn grootvader Adriaan de Klerk op de leeftijd van 65 jaar. Middelburg: A. de Klerk-Dekker Uithoorn: Aad de Klerk Arianne de Klerk-Vuijk Maarten Middelburg: Jopie de Klerk Jet de Klerk Peter de Klerk Middelburg. 6 maart 1977 Marshall-laan 6 De begrafenis zal plaats vinden donderdag 10 maart 1977 om plm. 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Middelburg. Hieraan vooraf gaande vindt voor de familie en belangstellenden een korte plechtigheid plaats in „De Hoeksteen", Rozenburglaan, Dauwendaele, Middelburg. Deze plechtigheid vangt aan om 13.00 uur. Na afloop van de begrafenis bestaat er gelegenheid tot con doleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen - Geen toespraken Liever geen bezoek. We werden diep getroffen door het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Adriaan de Klerk Zwijndrecht: P. de Klerk M. W. de Klerk-v.d. Berg. A. de Klerk H. de Klerk-v. Loon B. A. Euser-de Klerk G. Euser A. v. Dam-de Klerk J. v. Dam Peterborough, Canada M. H. v. Die-de Klerk W. v. Die Maassluis: J. Stehouwer-de Klerk J. Stehouwer Heidelberg. Zuid-Afrika. Ant. de Klerk E. de Klerk-Middelhoek Randburg, Z.-Afrika: M de Klerk M. de Klerk-Haverkamp neven en nichten. Moge de Here zijn vrouw en kinderen in dit verlies nabij zijn. Zwijndrecht 6 maart 1977. Heden is in Jezus ontslapen onze lieve moeder en oma Hermina Anna Koolstra-Bolman weduwe van Paulus Koolstra op de leeftijd van 67 jaar. Alphen a/d Rijn: W. Langman Peter, Robert, Mariska, Maarten Castricum: C. H. Langman-Koolstra J. Langman Yvette, Patricia. Marielle Ede: R. Koolstra G. Koolstra-Wieringa Paul. Hermien, Miranda Lunteren. 6 maart 1977. Oude Arnhemseweg 32. Correspondentie-adres: Anna Paulownastraat 6 te Castricum. De overledene is opgebaard in de rouwkamer. Stationsstraat 4 te Lunteren, alwaar dagelijks bezoek. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 10 maart a.s. om 12.15 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Oranjestraat te Lunteren. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De Heere heeft het in Zijn ondoorgrondelijke raad goed gedacht tot Zich te nemen onze lie ve oudste zoon en broer Huibert Gerrit van Dijk in de leeftijd van 30 jaar. Psalm 23. J. van Dijk C. van Dijk-Korver Nel Willem Marleen Kesteren, 7 maart 1977 LEIDSCHE WOLSPINNERIJ N.V., fabrlkante van NEVEDA wol. vraagt voor haar ververij-laboratorium te Veenendaal een die m het bezit dient te zijn van het diploma M B O - chemische richting, een j gelijkwaardig diploma ot die hier voor in opleiding is. Voor een goede kracht kan een aanstelling op gunstige voorwaarden, met I pensioenregeling en winstdeling in uitzicht worden gesteld. Johar Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent opleiding en l ervaring te richten aan: Leidsche Wolspinnerij N.V.. Spoorlaan 2. Veenendaal. fc,LE an He Na langdurig lijden overleed heden in de Her vormde Stichting ..Grabbehoff' te Dordrecht, op de leeftijd van 71 jaar. onze lieve broer, zwager, oom en oudoom Gerard Johan van Oostveen weduwnaar van D.M. van Kleef oud-secretaris van de Kamer van Koophandel te Dordrecht ridder in de orde van Oranje-Nassau Uit aller naam: W. G. van Oostveen Dordrecht, 5 maart 1977 Correspondentie-adres: John F. Kennedylaan 17, Rijswijk. De rouwdienst wordt D-V. gehouden op don derdag 10 maart a.s. in de Pauluskerk te Dordrecht aan de Nassauweg, aanvang 13.30 uur. De teraardebestelling zal in besloten kring plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht. Het is ons een droeve plicht kennis te geven van het overlijden van onze oud-secretaris Mr. G. J. van Oostveen Het bestuur van de Kamer "van Koophandel. enFabrieken voor Dordrecht en Omstreken Dordrecht. 5 maart 1977. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Heden is op 53-jarige leeftijd van ons weggeno men onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Gijsbert Jan Vonk echtgenoot van Ruurtje Gastel Zeist: A. P. Vonk-Los Dordrecht: M. A. Bais-Vonk H. Bais Nijmegen: P C. Vonk A. M. Vonk-de Jong Bunnik: M. C. Koudijs-Vonk B. Koudijs Giessenburg: J. F. Vonk E. J. Vonk-Bolwijn Nijverdal: A. B. C. Vonk G. P. Vonk-Koning Voorschoten: W. A. Vonk A. R. Vonk-Dijkstra neven en nichten Zeist, 6 maart 1977 Gerolaan 62 De crematie zal plaatsvinden donderdag 10 maart tegen 13.15 uur in het crematorium „Westgaarde", Ookmeerweg 275, eind Osdorperban, Amster dam, bereikbaar met bus 23. In de volle zekerheid des geloofs nam God tot Zich mijn geliefde vrouw en onze zorgzame moeder en oma Nieske Matser-Roelofsen op de leeftijd van bijna 73 jaar. „De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 121:8 Velp: E. Matser G. Oosterink-Matser J. M. Oosterink Doesburg: J. van Beek-Matser H. J. van Beek Almelo: E. Matser A. Matser-Thijs en kleinkinderen Velp. 5 maart 1977 Bosweg 13 Geen bloemen Donderdag 10 maart a.s. wordt om 11.30 uur een rouwdienst gehouden in de Geref. Kerk. Park straat te Velp, waarna de teraardebestelling om 12.15 uur plaatsvindt op „Heiderust" té Rheden. De overledene is opgebaard in het mortuarium van „Het Ziekenhuis", Pres. Kennedylaan 100, Velp. Bezoekuur van 18.00-19.00 uur. imp n£ Vereniging voor Chr. Beroepsonderwijs *Pringv voor Leiden en omstreken iepeier Voor de Chr. school voor lager en middelbaar beroeps onderwijs „BOSHUIZEN" le Leiden. Toussamtkade 51 Irhaal. C wordt zo spoedig mogelijk gevraagd: (29 lessen per week) Positief chr. levensovertuiging. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen zo spoedig moge- j. lijk te zenden aan de directrice van de school, mej. M. C. Visser. Inlichtingen verstrekt vorengenoemde directrice, tel: l tschool 071-130841 en thuis 071-761079 CHR. MAVOSCHOOL te ZWARTSLUIS Gevraagd: voor direct: 18 lessen. Voor de cursus 77-78: voor 25 lessen. Aanvulling tot volledige weektaak I mogelijk. Voor inlichtingen/soll. R. D. Leenman, dir., Sporllaan 12. ZWARTSLUIS, tel. 05208-2147 of 1675 (privé). Duizenden vrijwilligers geven ons wekelijks schriftelijke informatie I over o.a. televisie-kijken en hel kopen van consumenten- I artikelen. Ter begeleiding worden zij eens per week of per vier j weken op maandag of dinsdag door vaste kontaktpersonen namens ons instituut voor markt- en opinie-onderzoek bezocht. - Wi) zoeken daarvoor de gemeente Berkel. Gorinchem. Gouda. - Hardmnveid. Lekkerkerk. Maassluis. M.ddelharnis. Oud Beyar- land. Ouderkerk a d. Ussel. Reewijk. Vlaardmgen. Zuidland FREE LANCE MEDEWERK(ST)ERS Hun taak omvat tevens het zoeken van nieuwe onderzoekdeelne- j mers volgens instructie, voor zover nodig in verband met vervan- ging. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met De heer E Toonen. Intomart B V., Noordse Bosje 15. Hilversum. 1 Telefoon (035-) 40151 VLAARDINGEN VERENIGING VOOR CHRISTELIJK VOORTGEZET ONDERWIJS vraagt t.b.v. de Scholengemeenschap Groen van Prinsterer indiensttreding: direkt of zo spoedig mogelijk t.b.v. de Scholengemeenschap Westland- Zuid datum indiensttreding: 1 juni 1977 ln!lchtlngen:Drs. A. den Boer, plv. rector scholengemeenschap Groen van Prinsterer tel.: 010-357000. Dr. J. van der Schaar, rector scholengemeenscahp Westland-Zuid Tel.: 010-348555. Brieven te richten aan het bureau van de Vereni ging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Vlaar- dingen. van Hogendorplaan 100a. Elke zaterdag in de rubrieken Zorg ervoor dat uw advertentiemateriaal donderdag met de eerste post in ons bezit is. Vooralle inlichtingen: Telefoon 020-913456 tst794,783 en 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10