CDK verhoogt J rente Uitdaging aan ervaren Salesmen RANK XEROX HAGEVELD Sparen met opzegtermijn. 5' 4° a (ongewijzigd), 3 maanden opzegging, eerste inleg mm. f 500.- Sparen met vaste termijn. 7,an0 (was 7%), Taonderstukken. Hypotheekrente. DE NEDERLANDSCHE BANK N.V. te Amsterdam vakantie verblijf huishoudelijke hulpen (vrl.) SECRETARIS familie Dagelijks over de krant aandelen vrije universiteit gewoon lector INTERNAAT voor jongens DIREKTEUR ervaren salesmen middelbare schoolopleiding ZATERDAG 5 MAART 1977 TROUW/KWARTET 22 Nieuwe rentetarieven bij de N.V. Crediet- en Depositokas, de spaar- ïnstelling van De Grenswisselkantoren N.V. per 5 maart 1977 In verband met de ontwikke ling van de rente op de kapitaalmarkt heeft CDK, spaannstelling van De Grenswisselkantoren N.V. haar rentetarieven als volgt verhoogd: j Dagelijks opvraagbaar sparen 4,aao (ongewijzigd), op boekje of rekening S'/'a^o (ongewijzigd), 6 maanden opzegging, eerste inleg min. f 1000,- 6° o (ongewijzigd), 12 maanden opzegging, eerste inleg min. f 1000,- 2 jaar vast 8° o (was7V2%), 3 jaar vast 8hQo (was 8%), 4 jaar vast 8'?°o (was 8'/i%), 5 jaar vast 834°o (was8'/z%). 6 jaar vast Eerste inleg min. f 1.000,- 7,4°tj (was63At%), Spaarbewijzen 2 jaar, eind waarde f 100,- of f 1.000,- Aankoopbedragen f 86,93 of f 869,37 (niet tussentijds verzilverbaar) BU1^ (was 8%), Spaar- bewijzen/Rentespaarbrieven 5 jaar, eindwaarde f 100.- (aankoopbedrag f 67,27) of aankoop f 500,- /f 1.000,- (emdwaaide f743,21/f 1.486,42); tussentijds verzilverbaar. 8Wb (was 8'/4%), Rente- spaarbrieven 5 jaar vast, aankoop f 1.000,-/f 5.000,- (eindwaarde f 1.503,66/ f7.518,30). per 3 maart 1977 9°o Hypotheek rente 5 jaar vast (met gemeentegarantie of tot 70% van de taxatiewaarde) 9,4°t> Tophypotheek, 5 jaar vast N.V. Crediet en Depositokas spaarinstelling van Da Grenswisselkantoren N.V. \foor alle diensten van de N.V Credtet- en Depositokas kunt u lerecht bij de 60 vestigingen van De Grenswissel kantoren N V. (niet alleen aan de gren zen. maar ook op de stations) en bil alle CDK-agenten »n Nederland. (samenwerking van NV Nederlandse Spoorwegen, N.V AMEV en Pierson Heldnr.a Pieison N.V. Hookikantoor: Centraal Station. Amsterdam FVxtbus 721 Teletoan 020-22 13 24. Telex 14101. HET VAKANTIEVERBLIJF heeft op de Veluwe - nabij Voort huizen - een op een fraai landgoed gelegen buiten, dat een aantal twee persoons logeerkamers bevat en geheel is ingericht als voor haar personeelsleden en hun gezinnen. Voor het a.s. seizoen worden ge vraagd die naast de huishoudelijke taken tevens bedieningswerkzaamheden in de eetzaal, enz. zullen verrichten. Ervaring in soortgelijke functies strekt tot aanbeveling, doch is geen vereiste. Leeftijd: 18 tot ca. 30 jaar. Dienstverband: 18 april (of later) tot 30 september. Geboden wordt: afwisselende werkzaamheden in prettige omgeving; maandloon naar leeftijd. Bovendien volledige vrije kost en inwoning; periodieke vergoeding van reiskosten voor bezoek aan ouders. Gegadigden voor deze functie kunnen een afspraak maken voor een informatief gesprek (telefoon 020-263133, toestel 3293) of een schriftelijke sollicitatie, vermeldende leeftijd, opleiding, ervaring, enz. richten aan de afdeling Personeei- zaken-uitvoering van De Nederlandsche Bank N.V.. Post bus 98. A'dam-C. Het NEDERLANDS, CHRISTELIJK ONDERNEMERS VER BOND te Rijswijk, Centrale van Christelijke Ondernemersorganisaties in het Midden- en Kleinbedrijf vraagt zo spoedig mogelijk een Zijn taak zal bestaan uit: - de voorbereiding en de uitvoering van het bestuursbeleid - informatie en voorlichting aan de leden. Onze gedachten gaan uit naar iemand met - een academische opleiding of een vergelijkbaar niveau - een positieve instelling m.b.t. de christelijke sociale organisaties - een gerichte sociaal economische belangstelling en ervaring - organisatorische en contactuele kwaliteiten -politieke interesse - gevoel voor publiciteit en public relations. Geboden wordt - een salariëring gebaseerd op de regeling voor het overheidsper soneel - een veelzijdige functie - eeen dynamisch werkklimaat. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan de Algemeen Secretaris van het NCOV, Treubstraat25te Rijswijk De Algemeen Secretaris, Mr. G. van Muiden, en de plv. Algemeen Secretaris, de heer W. de Graaff, zijn graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken (tel. 070-99.27.22). Kennisgeving Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op vrijdag 1 april 1977 te 10.30 uur ten provinciehuize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in open bare vergadering van een com missie uit hun college zullen behandelen de tegen het be stemmingsplan „Driebergen- Noord" van de gemeente Drie- bergen-Rijsenbiirg ingediende bezwaarschriften OPENBARE BEKENDMAKING De commissie waterkwali teitsbeheer provincie Utrecht komt op dinsdag 15 maart 1977, te 14.00 uur, in openbare verga dering bijeen in het dienstge bouw van de noolwalerzimi- ringsinrichting Amersfoort, Neon weg 30 te Amersfoort. De te behandelen stukken lig gen vanaf 9 maart 1977 ter inza ge bij het secretariaat van de commissie. Oude Gracht 403 te Utrecht. Utrecht. 2 maart 1977. prof. ir. A. C. J. Koot. voorzitter mr. P G. Scherks, secretaris. amsterdam In de Faculteit der Economische Weten schappen is de functie vacant van in de Staatshuishoudkunde Deze lector zal worden belast met het ge ven van onderwijs en het doen van onder zoek op het gebied van de monetaire theo rie en de leer van het bank- en krediet wezen. Gedacht wordt aan een econoom die be schikt over wetenschappelijke kwaliteiten, blijkend uit een dissertatie of daarmee ver gelijkbare publicaties. Daarnaast strekken in het bankwezen opgedane praktische er varing en het bezit van didactische kwalitei ten tot aanbeveling Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht Voor nadere inlichtingen kan men zich wenden tot de voorzitter van de benoe mingscommissie. Prof. dr. L F. van Muis winkel. De Boelelaan 1105, Amsterdam, tel 020-548 46 06 of 02135-836 74 Ook zij die op mogelijke kandidaten de Aan dacht willen vestigen, worden vriendelijk verzocht zich tot hem te wenden. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 750 6-667. kunnen gericht worden aan de Dienst Personeelsza ken. De Boelelaan 1105, postbus 7161 Amsterdam m BISSCHOPPELIJK COLLEGE HEEMSTEDE atheneum (met latijn) (eigen school) gymnasium/havo/mavo (scholen in Haarlem en Heemstede) U bent met uw zoon op zoek naar, een nieuwe school. Hebt u ook gespeeld met de gedachte, dat een school internaat een mogelijkheid is? Ons college wil een leer- en leefgemeenschap zijn voor jongens Studiebegeleiding, schooladvies, beroepskeuze en persoonlijkheidsvorming krijgen veel aandacht. Om de band met het gezin en de eigen omgeving te be houden zijn de jongens in de weekends thuis. Stelt u vrijblijvend op de hoogte. Inlichtingen bi/ de directie van Hagevel'd. Cruquiusweg 15. Heemstede. Telelonisch bereikbaar tussen 9.30 en 10.30 uur; 023 - 2Ö2350 Voor het op te richten buro van de Gelderse Stichting voor Culturele Zaken (provinciale culturele raad), adviesorgaan van het provinciaal bestuur van Gelderland wordt gevraagd een Het buroteam zal bestaan uit 3 stafmedewerkers (waaronder de direkteur), alsmede een buro-sekretaresse. De administratie is ondergebracht bij een gemeenschappelijk administratief apparaat van de provinciale raden in Gelderland. Van het buroteam wordt verwacht dat het in samenspel met het bestuur een bijdrage gaat leveren aan de vormgeving van de relatie overheid en partikulier (maatschappelijk) initiatief in de provincie op het werkterrein van de stichting. De te vervullen funktie is die van organisator, begeleider en coördinator van alle werkzaamheden op het beleids- en bestuursniveau van de stichting. In de taakstelling betekent dit onder meer; - het onderhouden van kontakt met de Gelderse instellingen en organisa ties op cultureel terrein. - het signaleren van en inspelen op nieuwe ontwikkelingen op het brede terrein van de cultuur - het vormgeven aan de adviezen aan het provinciaal bestuur, alsmede aan nota's en rapporten op het werkterrein van de stichting - het voorbereiden en het uitvoeren van het beleid van het stichtingsbestuur. Hiervoor vraagt de stichting iemand met leidinggevende kapaciteiten, waarvoor als kwalificaties kunnen gelden: - kennis van het werkterrein - kennis van en inzicht in de werking van het openbaar bestuur - kennis van organisatieontwikkeling - ervaring in overlegsituaties en vaardigheid in het beslissen - een universitair niveau. Aanstelling geschiedt in beginsel in de rang van Administrateur (min. f4228. max. f5217. exklusief toeslag van f 30.— ingevolge de Machtigingswet). In het algemeen zijn de arbeidersvoorwaarden van de provincie Gelderland van toepassing. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieproce dure. Sollicitatiebrieven te richten aan de voorzitter van het stichtingsbestuur mr. E. Wilmink, Kerkplein 13, Zaltbommel (binnen 10 dagen na verschijning van dit blad). Tot dit adres kunnen belangstellenden zich tevens om telefonische inlichtingen wenden (overdag 04180-2346, 's avonds 04180-2201). i Rank Xerox is een over de hele wereld werkzame onderneming die zich specialiseert in jjaarografische communicatie. Zeg Rank Xerox, en men denkt aan eigentijdse reprografie. In 1948 waren wij de eersten die de xerografische kopieermachine op de markt brachten. Dat was het begin van een stormachtige ontwikkeling op het terrein van informatieoverdracht. Dank zij de toepassing van de laatste technologische bevindingen en gezonde vernieuwingsdrang is Rank Xerox de grote pionier waar het gaat om apparatuur die beantwoordt aan de vraag naar steeds meer geavanceerde, steeds meer aangepaste informatie systemen. Rank Xerox beschikt daarvoor over de ideeënmakers, die - inspelend op de vraag uit de markt - die apparatuur ontwikkelen, die de efficiency in bedrijven ten goede komt. Zij zorgen ervoor, dat de verkoopstaf zijn adviezen ook altijd in concrete toepassingen kan omzetten. Wegens uitbreiding van onze activiteiten vragen wij voor diverse rayons Als zo'n salesman moet u passen in het volgende kader U bent niet de man, die alleen maar orders plaatst, U bent meer dan datU bent de man, die door zijn ervaring, inzicht en kennis onze filosofie "efficiency in communicatie" gestalte zal moeten geven. Want dat doet u Adviseren in de efficiency van de informatie verwerking Bij bedrijven, instellingen en overheid. U bent de man, die - op basis van grondige analyse van schriftelijke corhmunicatiesystemen - de klant pasklare oplossingen biedt. Met andere woorden - gegeven de interne bedrijfssituatie en -problematiek - de best afgestemde Rank Xerox apparatuur weet in te passen Daarmee schept u tevens de vereiste, hechte vertrouwens relatie tussen u en uw klanten. Bij uw - zeker niet eenvoudige - taak staat u niet alleen. In de eerste plaatst staat Rank Xerox achter u met haar professionele aanpak/waarbij door middel van marktsegmentatie wordt bereikt, dat ook steeds een specialistisch advies kan worden uitgebracht. Daarenboven weet u zich geruggesteund door de activi teiten van een minutieus werkende marketingafdeling. Aan de taak uw klanten (bestaande en nieuwe) te overtuigen van de voordelen van datgene, wat Rank Xerox hen heeft te bieden kopieer- en dupliceerapparatuur van wereldklasse Aan ons de taak u daar degelijk op voor te bereiden Gedurende drie vier maanden krijgt u daarvoor een grondige training en begeleiding als salesman, om straks - als het aankomt op het geven van efficiency-adviezen - uw capaciteiten ten behoeve van de klant optimaal te kunnen aanwenden. (Ten overvloede zij hierbij vermeld, dat Rank Xerox u gedurende die opleidingsperiode uw volle salaris betaalt, inclusief de provisie, die u in die tijd normaal zou hebben verdiend.) Spreekt het voorgaande u aan, dan bent u wellicht de man, die wij in deze verantwoordelijke functie met ontplooiings mogelijkheden kunnen aan stellen. Wij zijn namelijk een snel groeiende onderneming en dat betekent, dat ook u in uw ontwikkeling niet behoeft stil te blijven staan. Het is aan u, uw toekomst bij ons te maken. Als basis vragen wij daarvoor een Bovendien dient u te beschikken over de nodige bedrijfs economische kennis en een goed stuk ervaring in of met de verkoop. Want kennis, inzicht en ervaring zijn de drie peilers, waarop u bij Rank Xerox carrière kunt maken. Uiteraard met alle hulp en steun van onze kant. Wij bieden u - een hoog vast inkomen - een aantrekkelijke provisie regeling (De eerste vier maanden wordt uw provisie gegarandeerd - een auto; ook voor privé- gebruik - een aantrekkelijke onkostenvergoeding - een 13e maand salaris - 8% vakantietoeslag - een goede pensioen voorziening. Kortom al die arbeidsvoor waarden, die u in een groot concern als het qnze mag verwachten. AIS u belangstelling hebt voor deze salesfunctie-met-toekomst, verzoeken wij u schriftelijke te solliciteren - met vermelding van uw personalia, opleiding en ervaring - bij de afdeling Personeelzaken van Rank Xerox (Nederland) BV. Maassluisstraat 2, Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 22