Philips kleuren... echte kleuren. PHILIPS Een grote meevaller voor iedereen die nu kleur in huiswil halen. Kijkers van Nederland! Als u denkt aan kleur is het nu het juiste moment om naar uw tv-vakman te gaan. Zojuist is de bekende Philips kleuren televisie met het groene geheugen een stuk in prijs verlaagd. Een prachtige meevaller! En een machtige kleuren-tv! Want het groene geheugen maakt de bediening van Philips kleuren-televisie eenvoudiger dan ooit tevoren. Met de geheugenki regelt u kleur nog simpeler. Afstandsbediening verder ge perfectioneerd. Meer vernuftige vindingen in de nieuwste Philips kleurentelevisie. Kies de echte kleuren van Philips grootbeeld. Als we overgaan op kleur moeten we weten waar we aan toe zijn. Philips kleurentelevisie met het groene geheugen. VERLAAGD IN PRUSÜ! Kleuruitzcndingen van mindere kwaliteit moeten we soms bijregelen. En dan geeft het terugvinden van de juiste beeldinstelling later voor sommige mensen problemen. Daarom zit erop het toetsenpanecl van de nieuwste Philips kleurentelevisie een groene knop. Daarachter ligt een elektronisch geheugen.dat u voorgoed verzekert van een perfect ingesteld kleurenbeeld. Drukt u op die groene knop, dan krijgt u automatisch de ideale beeld-en geluidsinstelling terug.dic de W-installateur voor u in het W-geheugen heeft geprogrammeerd. Precies afge stemd op uw persoonlijke voorkeur. Die knop is uw absolute garantie voor opti- maal en comfortabel kijken. Als u wilt over schakelen naar een ander programma of als u het geluid harder of zachter wilt zetten, dan drukt u op het in genieuze draadloze zendertje. Ook het magische, groene geheugen is op af stand te bedienen, zonder heen en weer geloop en zonder overlast voor uw mede kijkers. Dat is pas echt ongestoord genieten van Philips kleurentelevisie. Op de nieuwste kleuren televisie van Philips kunnen we zien wat we doen. Het toestel heeft namelijk een display-toets, waarmee we de zenderinst^llingen de stand van de regeltoetsen voor beeld en geluid op het scherm kunnen laten verschijnen. Met een speciale.tele- foonknop" kunnen we met één keer drukken het geluid uit-en weer aanzetten. Ga niet over één nacht ijs. Laat u eerst grondig voorlichten door de vakman en vergelijk vooral de kleuren. Bepaal voor uzelf welke kleuren u de mooiste vindt. Vaak zijn dat de natuur getrouwe, levensechte kleuren van Philips. Hebt u voor kleur gekozen, dan kiest u toch zekervoor grootbeeld? Want dan is er immers ruim zicht voor het hele gezin. Dat zien we bijvoorbeeld aan de kleuren We merken het aan het bedienings gemak. We ontdekken het ook met het all-transistor- systeem,waarbij minder warmte-ontwikkelingen minder slijtage optreedt En in de modules.waarin veel onder delen zijn samengebracht Bijeen eventuele storing kan de vakman zo'n module in een handomdraai vervangen. Als u denkt aan kleur,dan is nu het ogenblik gekomen om uw voornemens waar te maken. Ga naar uw tv-vakman. En profiteervan die formidabele prijsverlaging. 26C568. in notehouten of witte uitvoering. N.B.Ook de Philips grootbeeldkleuren- t.v. 26C565 (zonder afstandsbediening) is in prijs verlaagd. U kunt in Eindhoven ook een brochure aanvragen waar alles over Philips kleurentelevisies in staat. Het adres: Philips Nederland B.V..VB 1/34, Antwoordnummer500, Eindhoven. j

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14