FAMILIEBERICHTEN - DINSDAG 1 MAART 1977 TROUW/KWARTET 10 kunnen van maandag tot en met vrl|dag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 16 00-20.00 uur. Met ontsteltenis vernamen wij het plotseling over lijden van Hans Nierop Hoofd van de O.G. Heldring&chool Ons warme medeleven gaat uit naar de zo zwaar getroffen familie. Wij hopen dat zjj veel kracht mogen ontvangen om dit grote verlies te kunnen dragen. Zijn groot enthousiasme voor de zwakzinnigen zorg en zijn innemende persoonlijkheid zullen bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Ouders en kinderen van de O G Heldringschool Burg. Eliasstraat 20 Amsterdam. 25 februari 1977 We zullen je zo missen Hans Peter. Ingrid. Cornc. Matthijs. Cor. Henk. Marit, Mulberry. Thea. Judith, Yvonne. Frea. Mien. An- ja. Rob. Dagmar. Margriet. Don, Carla, Annette en Piet Amsterdam. 25 februari "77. ,.Ik ben de opstanding en het leren; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven". Joh. 11 25 De Heere heeft tot Zich genomen onze lieve zus ter, schoonzuster en tante Geertruida Johanna Verschoor Sedert 29 juni "76 weduwe van J. G. Verrij Zij werd 71 jaar. Geldermnlsen A. M. Verschoor G. Eiserman Voorburg R. W. Verschoor- Schuurman Volker W Chr. Verschoor-van Herk Veenendaal L. G Verschoor-Dulfer Voorschoten J J Verschoor H. E. Verschoor-Schoolland Middelrode C. Morgenstern-Verschoor A. M. Morgenstern Utrecht W L Verschoor L. Verschoor-Los Voorburg F H Verschoor F. Verschoor-van Dorp Vclp: G Vernj A. Verrij-Kool Meppen W Zwijnenberg-Vemj J. Zwijnenberg Zeist: J Rijnberge-Vernj W Rijnberge Neven en nichten 27 februari 1977 Op Zijn tijd nam de Here tot Zich onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Aukeline Buurma gel. echtgenote van J. Oudman Joh. 14:1-3 Godlinze C. A. Smit-Buurma R Smit Azn. Km meioord: F Omta-Buurma F A. Omta en kinderen Emmeloord. 25-2-1977 De Gereformeerde Kerk van Nigtevecht heeft met diepe ontroering kennis genomen van het heen gaan van ds. J. Dijkstra Na zijn emeritaat heeft hij de kerk van Nigtevecht bijgestaan in pastorale arbeid. Van 1961 tot 1967 heeft hij in ons midden gewerkt in opdracht van zijn Heer en Heiland. Moge deze Heer zijn vrouw en kinderen troosten in dit verlies. Namens de Gereformeerde Kerk te Nigtevecht: Kand P. 't Hoen. praeses N. Dolman, scriba Nigtevecht. 28 februari 1977. De Heer is mijn Herder Heden nam de Here tot Zich onze geliefde zorgza me vader en opa Gerardus Passchier weduwnaar van Marijtje van Duin in de ouderdom van bijna 81 jaar. W. Passchier J Passchier-Klinkenberg Gerard Lia en Oene G J. Passchier A M. Passchier-van Rooijen Gerard Marianne M. Passchier Marijke Petra Noordwijk, 28 februari 1977 De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 2 maart om 13 uur in de aula van het bejaarden centrum ..Groot Hoogwaak". waarna de begrafe nis zal plaatsvinden om ongeveer 13 30 uur op de Algemene Begraafplaats te Noordwijk Gelegen heid tot condoleren dinsdag I maart van 19-20 uur in de aula van ..Groot Hoogwaak" Corr adres: G. J Passchier. Julianastraat 41. Noordwijk. Na een moedig en geduldig lijden is op de rustdag in de eeuwige rust opgenomen, onze zeer lieve en zorgzame vrouw, moeder en oma. Wilhelmina van den Hendel-Kroon in de ouderdom van ruim 74 jaar. Zij las gaarne Openbaringen 21 vers 1-8 Nijkerk: J. van den Hengel Den Haag: J A. Meijer-van den Hengel I. P Meijer Apeldoorn: W G Los-van den Hengel P Los en kleinkinderen. Nijkerk 27 februari 1977 Van de Steen van Ommerenstraat 5. De rouwdienst wordt D.V. gehouden op donder dag 3 maart, in de Goede Herder Kerk. om 2 uur. De begrafenis vindt plaats om 3 uur op de Alge mene Begraafplaats te Nijkerk. Gelegenheid tot condoleren, na afloop van de begrafenis in ,,'t Trefpunt", Willem Alexander- plein te Nijkerk. Geen bezoek, geen bloemen. Tot onze diepe droefheid nam God zondagavond tot Zich onze geliefde Zuster en Schoonzuster Wilhelmina van de Hengel-Kroon in de leeftijd van 74 jaar. Verlost uit haar lijden ging zij naar Jezus. Nijkerk: G Roelofsen-Kroon E. J. Roelofsen Nieuwleusen: T. Kroon H. Kroon-Borger Reden: E. Schipper-Kroon G. Schipper Waalwijk: B. van de Veen-Kroon H. van de Veen Nijkerk G. Kooistra-Kroon Apeldoorn. T. Holzscherer-Kroon Nijkerk: M. Kroon-Cornelisse T. Bushoff-Kroon Nijkerk. 28 februari 1977 Barneveldseweg 35. ..Wie in de schuilplaats des Aller- hoogsten u gezeten. die zal vernachten tn de schaduw des Almachtigen" Psalm 91 1 Met droefheid, maar in dankbare herinnering aan wat hij voor ons geweest is. delen wij u mede. dat de Heere tot Zich genomen heeft onze lieve man. vader en grootvader Jan Dirk van de Voort op de leeftijd van bijna 76 jaar Lunteren: D N. van de Voort-Voorwinden P. van de Voort H. A. H. van de Voort-Hammink J»n Dirk. Arjen. Rietje. Pett». Ditkt B. van Riessen-van de Voort H. A. van Riessen Rrnfe. Hcndenh. J»n Dirk. Johannes Marijke. Annebes. Beatrijs Nieuwegein: W. R. H. van de Voort Harderwijk: D. N. van de Hoef-van de Voort R. J. van de Hoef Dua. Marianne. Alice. Wouter. Jan Dirk Venlo S. A. van de Voort H. van de Voort-Eijgenraam Marjan. Edith Lunteren H. J. van de Voort Lunteren. 26 februari 1977 - Julianastraat 6 Liever geen bezoek aan huis De rouwdienst wordt gehouden donderdag 3 maart a.s. om 11.30 uur in de Bethelkerk aan de Postweg te Lunteren. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de algemene be graafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren woensdag a.s. van 19 30 tot 21.00 uur in het Diaconaal-centrum van de Bethelkerk en na de begrafenis eveneens in het Diaconaal-centrum van de Bethelkerk. Het bestuur en personeel van de Ver. tot Stichting en Instandhouding van Scholen met de Bijbel le Lunteren hebben er met ontroering kennis van genomen dat God tot zich genomen heeft hun ere-voorzitter Jan Dirk van de Voort op de leeftijd van bijna 76 jaar Gedurende vele jaren diende hij onze schoolver eniging met grote trouw en toewijding als voor zitter. De Here trooste zijn vrouw en kinderen. Namens het Bestuur A Kattenbroek voorz. T Verbeek Secr. Lunteren. 28 februari 1977. Afijn genade is u genoeg Na een langdurige ziekte nam God tot Zich. Zijn kind. onze innig geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Hendriks Bosch op de leeftijd van 82 jaar. Bussum T Bijkerk Australië: J. Bosch G. Bosch-Draayer Zwolle J Bosch G Bosch-van de Kolk M Bosch E J Bosch A. Bosch-Scheffer neven en nichten. Zwolle. 27 februari 1977 Zernikelaan 131, Berkum Thuis liever geen bezoek. Gelegenheid tot condo leren donderdag 3 maart van 19 00-19 30 uur in het rouwcentrum van de Monuta Stichting. Potgieter- singel 7 te Zwolle De begrafenis zal D.V. plaatshebben vrijdag 4 maart om 11.30 uur op de begraafplaats „Bergklooster Vooraf zal om 10 30 uur een dienst worden gehouden in het rouwcentrum. Potgietersmgel 7. Zij die de begra fenis wensen bij te wonen worden verzocht om 10 15 uur aanwezig te zijn ingenoemd rouw centrum In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Joh. 14 1-3 De Here heeft tot Zich genomen Zijn moegestre den kind. mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, tante en oma Janke van Wesep-Koolstra geboren 24 februari 1893 te Leeuwarden. Amstelveen: M. C. van Wesep Soest D. Los-van Wesep Amstelveen: M. C. van Wesep Amstelveen: J. Feenstra G. A. Feenstra-van Welbergen Amstelveen: H. Feenstra A. A. Feenstra-Idsinga Amstelveen: E C Feiken klein- en achterkleinkinderen Amstelveen, 25 februari 1977 Verzorgingshuis „De Luwte", Wimbledonpark 1, kamer 301 Geen bezoek. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantiebezoek dinsdag avond van 7.00-8.00 uur Huize „De Luwte". De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 2 maart om 13.45 uur in de aula van Huize „De Luwte", waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek van Wimbledonpark 1 ongeveer 14.30 uur. Voor ons toch nog plotseling is rustig ingeslapen mijn lieve man Leo en de zorgzame vader van Said Leopold Eduard ten Brlnke op de leeftijd van 34 jaar. Mieke ten Brinke-Kruse Said Nijverdal, 28 februari 1977. G. J. Piksenstraat 63. Gelegenheid om afscheid te nemen woensdaga vond van 7.30-8.00 uur in het Mortuarium aan de Prins Mauritsstraat 14 te Nijverdal. Zij die de overledene de laatste eer willen bewij zen worden hierbij uitgenodigd de crematieplech tigheid bij te wonen op donderdag 3 maart a.s. om 12.30 uur in het Crematorium Twente te Enschede (Usselo, Haaksbergerstraat) waar ds Geert Bak ker uit Glanerbrug zal spreken. Liever geen bezoek aan huis. Op Zijn tijd nam de Heer uit ons midden weg mijn zoon, onze broer, zwager en oom Leopold Eduard ten Brinke echtgenoot van Mieke ten Brinke-Kruse, op de leeftijd van 34 jaar. J H. ten Brinke-Kamphuis Henk en Ida Jan en Diny Wim en Greet Henri en Hennie Wilma en Bertus Gerda en John Joke en Geerhard neefjes en nichtjes Nijverdal. 28 februari 1977 Mijn ziel is immer stil tot God. van Hem is mijn heil Voor ons zeer onverwacht, heeft God tot Zich geroepen Zijn geliefd kind, mijn dierbare onver getelijke man, onze innig geliefde zeer zorgzame vader en opa Jan van Dijk op de leeftijd van 70 jaar. Valkenburg Z.H.: C. van Dijk-van der Bent D. van Dijk K. van Dijk-Haasbroek Arjan en Corine Leiden: M. J. C. van Leeuwen-van Dijk H. P. van Leeuwen Esther en Mark Loosdrecht: J. M. H. van den Dolder-van Dijk E. van den Dolder Jacco en Eward Valkenburg Z.H.. 26 februari 1977. Het Zwammerveld 19 Rouwbezoek dinsdagavond van 7.30-8.30 uur. De rouwdienst is bepaald op donderdag 3 maart a.s. om 3 uur in de Gereformeerde Kerk te Valken burg Z.H., waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Gelegen heid tot condoleren na de begrafenis in 't Tref punt" bij de Gereformeerde Kerk. 'k Zal eeuwig zingen van Gods goe dertierenheen Psalm 89 oude berijming Heden nam de Here voor ons toch nog onver- wacht tot Zich mijn geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, behuwd- en grootvader Jacob van der Steen in de ouderom van 66 jaar. A. van der Steen-Zevenbergen A. van der Steen M. van der Steen-Muizert M. A. Kraak-van der Steen J Kraak M. van der Steen A. van der Steen-van Nielen W. Mik-van der Steen H. Mik F. Koller-van der Steen A Koller M. A. Buter-van der Steen L. Buter J. van der Steen P. van der Steen-van Oudheusden A. van der Steen M. van der Steen-Rath J van der Steen en kleinkinderen Pernis. 25 februari 1977. Murraystraat 79. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Goereesestraat 10 te Rotterdam. Gelegenheid tot rouwbezoek aldaar zaterdagmid dag van 4.30 tot 5.00 uur en dinsdagavond van 7.00 tot 7.30 uur. De rouwdienst zal D.V gehouden worden woensdag 2 maart a.s. om 2.00 uur in het Gerefor meerd Jeugdgebouw. Burgemeester van Esstraat 34 te Pernis. waarna de bijzetting in het familie graf zal plaatshebben op de algemene be graafplaats te Pernis. Vertrek vanaf het Gereformeerd Jeugdgebouw om 2.30 uur. Veilig in Jezus armen Voor ons toch nog overwachts nam de Heere tot zich. onze lieve man, vader en opa Harm Hulzebos Geliefde echtgenoot van A. de Jonge eerder gehuwd geweest met A. Horlings Op de leeftijd van 69 jaar Nieuwe Pekela 26 februari 1977. J. Oldenburgerstraat E4. C. A. Huize bos-de Jonge Putten: H. Jager-Huize bos P. Jager Nieuw Buinen: H. A. Hulzebos A. Hulzebos-Piekema Apeldoorn: Tj. Hulzebos J. Hulzebos-Rabbie Nieuwe Pekela J. W. Hulzebos S. Hulzebos- van de Meulen Deventer: C. G M. Meems-Hulzebos. A. Meems. Nieuwe Pekela: M. A. Pot-Hulzebos H. A. Pot T. R. Hulzebos W. E. Meijer (verloofde) en kleinkinderen U kunt uw meeleven betonen door met ons aanwe zig te zijn bij de dienst van woord en gebed, welke gehouden zal worden. D.V. donderdag 3 maart om 2 uur in de Gereformeerde kerk te Nieuwe Pekela, waarna de begrafenis in familiekring zal plaatsvinden. Geen bloemen Tot grote droefheid nam de Here zaterdag jl uit onze familiekring weg mijn geliefde schoonzoon, onze zwager en oom Harm Hulzebos op de leeftijd van 69 jaar. Trooste de Here zijn vrouw en kinderen in dit voor hen grote verlies. Dedemsvaart: M. de Jonge-Horinga Hoogeveen: A. Malda-de Jonge J. Malda Heemse: W. de Jonge H. de Jonge-Nanning Dedemsvaart: J. E. de Jonge J. T. de Jonge-Bakker De Knm: J. Knol Toowoomba (Australië): C. G. Kamst-de Jonge H. Kamst en kinderen. ..Wat is uw enige troost, beide in het leven en sterven" Op de dag des Heren is nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Klaas Bezemer in de ouderdom van 86 jaar. Rotterdam: N. P. G. Bezemer-Vis M. Louws-Bezemer L. Louws Hoogvliet: J. A. Bezemer C. Bezemer-Kleingeld Rotterdam: A. Breukhoven-Bezemer A. Bezemer Elburg: P. A. Bijl-Bezemer W. A. Bijl klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 27 februari 1977 Huize „Waelestein", Schulpplein 50, kamer 309. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.00-7.30 uur, in de rouwka mer van Waelestein, ingang Schulpplein 46. Er zal een rouwdienst worden gehouden donder dag 3 maart in de rouwkamer van Waelestein om 11.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Hervormde Begraafplaats Charlois, Char- loise Lagedijk 680, om plm. 12.20 uur. Op de dag des Heren heeft God in Zijn heerlijk heid opgenomen onze geliefde moeder en oma, zuster, behuwdzuster en tante Leintje Louwerse weduwe van Pieter de Geus, op de leeftijd van bijna 72 jaar. 's-Gravenzande: A. te Nijenhuis-de Geus D. te Nijenhuis Ridderkerk: S. Weitering-de Geus H. Weitering Marknesse (N.O.P.): J. Valstar-de Geus J. Valstar en kleinkinderen 's-Gravenzande, 27 februari 1977. Acaciastraat 11. Corr. adres: Meidoornstraat 102, 's-Gravenzande Aan huis geen bezoek. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Dienstencentrum. Larixstraat 6 's- Gravenzande. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 1 maart van 19.30-20.30 uur in het Dienstencentrum en na afloop van de begrafenis in de aula. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woensdag 2 maart a.s. om 14.00 uur in de aula op de Algemene begraafplaats te 's-Gravenzande. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Na een langdurig geduldig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Tèke Lanting in de leeftijd van bijna 82 jaar. Hij wist zich het eigendom van Christus. Uit aller naam: G. Lanting-Veenstra Utrecht, 27 februari 1977 Nansenlaan 230 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van ziekenhuis „Oudenjn". Van Heuven Goedhart laan 1. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag van 19.00-19.30 uur. D» teraardebestelling ral plaatshebben donder- dag 3 maart om 11.30 uur op de begraafplaats „Tolsteeg", Opaalweg. Maar mij aangaande, het is mij goed nabij God te zijn. Psalm 73: 28 Heden nam de Here tot Zich, mijn lieve man, onze vader, grootvader, broer en zwager Cornells Marinus Augustijn op de leeftijd van 70 jaar. Heerde: J. Augustijn-Willemstein E. J. Hummelen-Augustijn J. Hummelen Nieuwegein: C. Augustijn D. Augustijn-Van der Linden Arnhem: N. C. Dost-Augustijn D. Dost Steggerda. J. M. de Jong-Augustijn A. J. de Jong Emmeloord: B. P. Diederiks-Krebs J. Diederiks Rucphen: M. J. Augustijn B. Augustijn-Vos Leiderdorp: G. M. Augustijn J. G. Augustijn-Van Wijk Heerde. 27 februari 1977 De Haverkamp 20 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden a.s. donder dag 3 maart, om 12.00 uur. op de begraafplaats Engelmanskamp, Elburgerweg te Heerde. Aanvang rouwdienst 11.00 uur in het rouw centrum Eperweg 1 te Heerde. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het rouwcentrum. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen Verslagen vernamen wij, dat onze spontane en levenslustige collega, Teun Dost altijd vol zorg voor zijn vrouw, zijn kinderen en zijn werk, plotseling door een noodlottig verkeers ongeval uit ons midden werd weggerukt. Wij zullen hem missen en hopen, dat de nabe staanden kracht mogen putten uit hun geloof om dit zware verlies te dragen. De medewerkers en mede werksters van het Organisatie- Adviesbureau Nederlandse Groothandel. „Christus is voor mij gestorven. Heeft gena voor mij verworven, 'k ben van dood en zonde vrij". Heden is in volle vrede ontslapen onze lieve moeder Geertruida Johanna VerriJ-Verschoor, weduwe van Joannes Gerbrand Verrij. op de leeftijd van 72 jaar. Blerick: J. F. Verrij M. J. Verrij-Vuyk Tiel: G. J. Reuser-Verrij W. Reuser Voorburg. 27 februari 1977. Koningin Wilhelminalaan 152. Geen bezoek aan huis, geen bloemen. De overledene is opgebaard in het ziekenhuis St. Antoniushove te Leidschendam. Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer op woensdag 2 maart van 17.00-17.45 uur. Op donderdag 3 maart zal in de aula van de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voor burg een korte rouwdienst worden gehouden door ds. A. Westra, waarna de bijzetting in het familie graf aldaar zal plaatsvinden, om 12.30 uur. Op Zijn tijd nam de Heere tot Zich, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna Wilhelmina Waagenaar weduwe van Hendrik Daniel van Voorthuysen in 'de ouderdom van 95 jaar. Uit aller naam: C. H. Waagenaar Aerdenhout, 25 februari 1977 Spiegelenburghlaan 25 Correspondentie-adres: Waalstraat 62 bel etage, Amsterdam De overledene is opgebaard in de rouwkamer Parklaan 36 te Haarlem. Bezoekuren aldaar van 16.00-17.00 uur en van 20.00-20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 2 maart a.s. te 13.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal, waarna aansluitend de bijzetting in het familie graf zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. ,J)e Here is mijn Herder, mij ontbreekt niets." Heden nam de Here tot Zich, onze lieve Tante Sophia Aleida Clara Kersten Zij mocht 84 jaar worden. Uit aller naam: J. M. Haitama 's Gravenhage, 26 februari 1977 Apeldoornselaan 81 Correspondentie-adres: Loenensestraat 43 Bezoek aan de rouwkamer van het ziekenhuis Leyenburg, Leyweg 275, dinsdag van 17.45-18.45 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag, 2 maart om 10.30 uur in de Valkenboskerk, Loosduinsekade 359, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 11.30 uur op „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's Gravenhage. Aan huis geen bezoek. Geen bloemen. In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven ons betoond, na het plotseling overlijden van onze lieve man, vader en grootvader Barend Menkveld willen wij u heel hartelijk danken. Mede namens de kinderen: G. F Menkveld-Rebel Renkum. maart 1977 Zwanebloemstraat 30. MEF.R FAMILIEBERICHTEN OP PAC. 9

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10