-o-o-o- jan van nassau DOCENTEN 3- - onderwijsadviescentrum noord-twente- Ten behoeve van de afdeling systeembegeleiding: a. een Coördinator b. een Pedagoog-Didacticus Ten behoeve van de afdeling individuele begeleiding: c. een Orthopedagoog d. een Testassistent(e) Ten behoeve van de scholen met stimuleringsleerkrachten: e. een Consulent Algemene informatie: Prins Hendrik Internaat een staflid voor de geestelijke verzorging ZWIJNDRECHT DEVELSTEINCOLLEGE DOCENTEN VOOR: ROTTERDAM Leraar wiskunde leraren voor: Hardenberg - N.O. Overijssel leraren/leraressen voor: Koudum 2 leraren (leraressen) leraar (lerares) Zandvoort een JONGE, ENERGIEKE LERAAR 's-Hertogenbosch LERAREN/LERARESSEN voor: hervormde pedagogische akademie vcgelsang laan 1 - utrecht DIREKTEUR - Een docent Nederlands - Een stafdocent Ekonomie en Recht, - Een docent Geschiedenis en Maatschappijleer - Een stafdocent Personeelswerk MARCUSCOLLEGE DOCENTEN ZATERDAG 26 FEBRUARI 1977 TROUW/KWARTET a" Z Het onderwijsadviescentrum Noord-Twente, een mterleve ris beschouwelijke schoolbegeleidingsdienst, gevestigd te Almek) is in 1976 van start gegaan met de begeleiding van scholen voor kleuter- en lager onderwijs en met hulp aan individuele leerlingen. De werkzaamheden worden uitgevoerd in een voorlopige organisatie van twee afdelingen, die in een definitieve opzet van de dienst als twee functiegroepen bliiven bestaan. Binnen de dienst lopen nog een tweetal speciale projecten, t.w. begeleiding van scholen met stimuleringsleerkrachten en van het onderwijs aan anderstalige kinderen. Voor de uitbouw van de dienst zoekt het bestuur van het O.A.C. contact met kandidaten voor verschillende funkties. voor de afdeling. Hij bepaalt in goed overleg met de aanwezige medewerkers het gezicht van de afdeling. Het coordmatorschap van de afdeling systeembegeleiding is een onderdeel van zijn dagtaak. Hij zal daarnaast een aantal scholen begeleiden, hetzij in de sector van het bastsondrwijs. hetzij in de sector van het buitengewoon onderwijs. De kandidaat voor de vervulling van de vacature is onderwijs kundige en heeft een opleiding op doctoraal of vergelijkbaar niveau. Hij heeft een ruime ervaring in onderwijs en schoolbegeleiding, hij verstaat de kunst om soepel leiding te geven. Een belangrijk onderdeel bij de begeleiding van scholen in het werkgebied is in de integratie KO-LO (kleuteronderwijs - lager onderwijs). Kleuterschool en lagere school groeien naar elkaar toe in de basisschool van de toekomst. Het is van belang dat daarbij de waarde van het kleuteronderwijs niet in het gedrang komt. Speciaal voor het bewaren en versterken van het kleuter-eigene in de nieuwe basisschool zoek en wij voor onze dienst een medewerkster. Zij heeft ruime ervaring in het kleuteronderwijs. Studie op haar terrein is gewenst of minstens de bereidheid tot theoretische verdieping. Naast de andere systeembegeleiders neemt zij de begeleiding op zich van een aantal scholen. Samen met de aanwezige testassistente assisteert hij/zij de overige medewerkers van de afdeling individuele begeleiding bij het psychologisch testen van kinderen. Tevens zal hij/zij helpen bij het uitwerken van verkregen onderzoekgegevens ten behoeve van begeleiding en hulp. Hij/zij heeft zo mogelijk het N.I.P.-diploma en hij/zij kan typen. met specialisatie orthodidactiek. Binnen de afdeling, die een inter-disciplinaire werkwijze kent. heeft hij de eindverantwoordelijkheid voor de op te stellen handelingsplannen De kandidaat voor de functie heeft kennis van en ervanng met het opstellen van handelingsplannen ten behoeve van leerlingen met gedrags- en/of leermoeilijkheden. Hij is psycho-diagnostisch geschoold, heeft een voltooide acade mische opleiding of is in het bezit van het diploma MO-B (orthol-pedagogïek. Binnen het werkterrein van het O.C.A. bevindt zich een groot aantal scholen, die een extra leerkracht hebben aangetrokken in het kader van de onderwijsstimulenng op grond van sociale indicaties. Het bestuur van het O.A.C. zoekt ten behoeve van de begeleiding van genoemde leerkrachten en voor de coördinatie van het stimulanngswerk een consulent. De kandidaat voor de functie heeft een ruime ervaring in het betreffende onderwijsveld; hij heeft een gedegen vervolgstudie gedaan. In de fase van opbouw, waarin het O.A.C. verkeert, is creativiteit ten aanzien van het werkveld een welhaast noodzakelijke eigenschap, speciaal met betrekking tot de inhoudelijke vormgeving van het stimuleringspakket. Een benoeming zal geschieden voor een periode van voorlopig drie jaar. Voortzetting van het dienstverband na die periode is niet uitgesloten. Van de kandidaten voor elk van de functies a t/m e wordt vereist, dat zij goede contactuele eigenschappen hebben. Zij beschikken over een rijbewijs BE. De salariëring naar functie volgens rijkvegeling. De rechtspositieregeling van de gemeente Almelo is van toepassing. Sollicitaties binnen 14 dagen aan het bestuur van het Onderwijsadviescentrum Noord-Twente, Turfkade 37 (Postbus 62), Almelo, tel. 05490-64561 Gegadigden kunnen een sollicitatieformulier en mformatlmateriaal aanvragen Inlichtingen worden in eerste instantie verstrekt door de directeur van het Onderwijsadviescentrum, de heer drs. J.A. Zijlstra. Prot. Chr. Internaat voor plm. 300 schippersiongeren in de leeftijd van 6-17 jaar te Vreeswijk (fcieuwegeirvZuid) vraagt per augustus a.s. van de in het internaat gehuisveste jeugd, voor plm. 5 dagdelen per week. Gezocht wordt naar een theologisch geschoolde kracht, die tot taak krijgt: a. het verzorgen van kinder- en jeugddiensten; b het geven van catechetisch onderricht aan de oudere jeugd (3 4 groepen); c. het begeleiden van het groep spers on eel ten aanzien van de godsdienstige opvoeding. Deze taak zal worden uitgevoerd onder de gemeenschappelijke verantwoordelijk- heid van de drie plaatselijke Protestantse kerken (Hervormde Gemeente Vreeswijk, Hervormde Gemeente "Dijkveld" b.w.i.w.; Gereformeerde Kerk "Nieuwegem"). Afhankelijk van de opleiding etc. behoort een tweede opdracht, in samenwerking met 6én van de plaatselijke kerken, tot de mogelijkheden. Salaris volgens de rijksregeling voor personeel werkzaam in internaten voor schippersjeugd Sollicitaties en inlichtingen Directeur Prins Hendrik Internaat, Prins Hendnklaan 9. Nieuwegem-Zuid. Telefoon 03402-39744. CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP ATHENEUM EN HAVO. Ptantageweg 1, tel. 078-2 77 09. Gevraagd per 1 augustus 1977 Nederlands Engels Geschiedenis Aardrijkskunde Economie I Handelswetenscheppen Biologie Muziek Tekenen Letijn 20 uur 2e graads 45 uur, waaronder 1 V.B. Ie graads 16 uur 2e graads V.B. 1e graads 1 10 uur Ie graads 16 uur Ie graads 12 uur 2e graads 22 uur 1 e en 2e graads 14 uur 2e graads 2 uur Ie graads Frans zo spoedig mogelijk 19 uur wegens vervanging. Woningposrtie gunstig. Met ingang van augustus 1977 zullen de lessen worden gegeven in een modern nieuw schoolgebouw. Zj die positief staan tegenover het Protestants Christelijk Onderwijs kunnen informaties inwinnen bij en hun sollicitatie richten aan de rector O. de Koning. Chr. scholengemeenschap "Johannes Calvijn" Mare 67, Postbus 91014 Rotterdam-3024, tel. 1900 77. Gevraagd zo spoedig mogelijk 29 uur, 1e, 2e of 3e gr. en per 1 augustus a.s. Frans 26 d 29 uur, Ie 2e gr. Duits 26 d 29 uur, 2e of 3e gr. Engels 1 e gr. volledige betrekking Biologie 29 uur, Ie, 2een3e gr. Ook naar een gedeelte van de vacture kan gesolliciteerd worden. Alleen sollicitanten met protestants christelijke levens overtuiging kunnen voor een benoeming in aanmerking komen. Sbllicitaties aan de rector, dr. W.K. Walstra, die desgewenst inlichtingen geeft. Christelijk* Mavo Gramsbei gerweg 34, Gevraagd, per 1 augustus 1977 Biologie 17 uur Nederlands 8 tot 14 uur Geschiedenis 10 uur Aardrijkskunde - 8 uur Studielessen en Studiebegeleiding - 8 uur Maatschappijleer 8 tot 10 uur Combmat* van vakken tot een volledige weektaak is mogelijk. Van sollicitanten wordt verwacht dat ze het Christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen. Inlichtingen bij en sollicitatiebrieven z.sp.m. aan de directeur C. Lma. Tel 05232-2326 (school) 1274 (huis). Chr. Scholengemeenschap "Zuidwest Friesland" (Mavo, Lto an Lhno) In verband met pensionering en vertrek van een collega naar Curacao gevraagd met ingang van 1 augutsus augustus a.s Gewenst is een bevoegdheid voor 1 of meer van de volgende vakken: Handelskennis, Engels en Wiskun de. Door een combinatie, ook met andere dan de hier boven genoemde vakken, zijn 2 volledige weektaken beschik baar. Tevens gevraagd voor 13 uur Muziek. Prachtige omgeving (meren, bossen van Gaasterland). Wij zoeken collegals, die het Chr. Onderwijs bewust willen dienen en bereid zijn in teamverband te werken. Inlichtingen bij de directeur A. Klop. Tel. 05142-1646 (school). 1314 (huis). Sollicitaties vóór 15 maart a.s. aan de secretaris J. de Vries, Zwarteweg 17, Kodum. Christelijke MAVO school, Sophiaweg 10, Tel. 02507-4440 Gevraagd per 1 augustus 1977: in het bezit van één of meer van de volgende bevoegdheden: DUITS - ENGELS - BIOLOGIE - HANDELSKENNIS Bij combinatie van vakken is 29 uur beschikbaar. Ook studerenden kunnen solliciteren. In ons interconfessioneel team is plaats voor een collega die kerkelijk meelevend is en het Christelijk onderwijs uit overtuiging dient. De gemeente verleent volledige medewerking bij het vinden van passenden huisvesting. Tevens gevraagd: een LERAAR MUZIEK (cantor-organist), 6 uur. Inlichtingen bij en sollicitaties voor 15 maart a.s. aan de directeur, de heer J.R. Berkenbosch, Sophiaweg 6 te Zandvoort, tel. 02507-4283. MEPPEL Chr. Scholengemeenschap voor Mavo en Havo Jullanastraat 22. Postbus 119. Meppel Tel. 05220-51728. Met ingang van 1 aug. a.s worden i.v.m. de groei van onze havo gevraagd (Ie graads of ervoor studerend) voor ECONOMIE HANDELSWETENSCHAPPEN MAATSCHAPPULEER MUZIEK TEKENEN HAKDVAAR0IGHEI0 TEXTIELE WERKVORMEN GESCHIEDENIS 3nur Guur 5 of 9 uur 10 uur 13 uur 19 uur ±7 uur ±11 uur (3e graads) Tekenen is examenvak in havo. Van sollicitanten wordt verwacht een po sitieve instelling t.o.v. het christelijk on derwijs. Inl. J. G Gerritsen, adj. dir. tel. 51452 Int. en soli. W. Buddenberg. dir. tel. 51729. Chr. Scholengemeenschap Ds. H. Pierson voor HAVO en MAVO Sam. Morsestraat 2. Gevraagd per 1 augustus 1977: frans 18 uur Ie of 2e gr. duits 29 uur Ie of 2e gr. geschiedenis 29 uur Ie of 2e gr. aardrijkskunde 29 uur Ie of 2e gr. wiskunde 19 uur 1e of 2e gr. natuurkunde 22 uur 1e of 2e gr. biologie 14 uur Ie of 2e gr. hendelswetenschappen 8) ±11 uur 1e of 2e gr. economie muziek 3) 20 uur 1e of 2e gr. Combinaties en/of deelbetrekkingen zijn mogelijk. De Havo is in opbouw en zal per 1 augustus 1977 4 klassen van het 4e leerjaar bevatten. In verband hiermede wil het bestuur graag docenten benoemen die bevoegd zijn om ook in de bovenbouw van de Havo les te geven. Ook studerenden voor een 1e gr. bevoegdheid worden uitgenodigd te solliciteren. I.v.m. de nog met volgroeide Havo-afdeling, zal het aantal lessen het komende jaar toenemen. Het is niet moeilijk om een geschikte woning te vinden in 's-Hertogenbosch of omgeving. Aan gegadigden die het christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen wordt verzocht hun sollicita ties te richten aan de directeur, de heer J P. Sinke. die ook graag alle gewenst inlichtingen verstrekt. Telefoon school: 073-133395 Telefoon thuis: 073-135014 Per 1 augustus 1977 ontstaat op onze akademieleen P.A. met 353 studenten en een Havo-top met 237 leerlingen) de vakature van Het bestuur stelt zich voor tot benoeming over te gaan in nauwe samenwerking met een voordrachtscommissie, waarin alle betrokkenen zijn vertegenwoordigd. De eerste, informatieve fase is van strikt vertrouwelijke aard. Naast het verstrekken van persoonlijke gegevens wordt van de sollicitant(e) verwacht dat deze zijn/haar sollicitatie motiveert en zijn/haar visie geeft op de ontwikkeling van christelijk onderwijs in het algemeen en van het onderwijs in deze sektor in het bijzonder. Voor eventuele informaties kan men zich wenden tot de waarnemend voorzitter van het bestuur, de heer B. Buddingh, Hilvertseweg 289, Hilversum (035-4491*42). Sollicitaties worden ingewacht vóór 15 maart bij de secretaris van het bestuur, mevrouw J.W. Weener-Marang, H. Tollensstraat 16, Utrecht. Aan de Christelijke Sociale Akademie "de IJsselpoort" te Kampen willen we beroepsvoorbereidend bezig zijn voor een funktie in het welzijnswerk. Daarbij willen we ons oriënteren op Christus en Zijn Evangelie van gerechtigheid en v.ede. Het team van medewerkers zouden we graag per 1 augustus zien uitgebreid, om verschillende taken over meerderen te kunnen verdelen en de hier volgende lessen te kunnen garanderen. (12 uur). waarbij de gedachten uitgaan naar een ekonoom met recht in het doktoraal pakket of omgekeerd. (14 uur). die als taakopdracht heeft a. de organisatorische en onderwijskundige opbouw van de studierichting Personeelswerk, alsmede het opbouwen en onderhouden van het kontakt met bedrijfsleven, arbeidsorganisaties etc.; b. het verzorgen van enkele lessen in het basisjar, als onderdeel van de verkenning van de verschillende werkvelden, waarvoor we opleiden én de lessen theorie en methodiek van het personeelswerk aan het tweede jaar, waar Personeelswerk een keuze is geworden. Hiervoor is een akademische opleiding, bij voorkeur in één der gedrags wetenschappen. vereist, alsmede ruime ervaring in de personeelssektor. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij twee leden van het direktieteam, de heren W, van der Vaart en S.W.J. van Zoutman, Buiten Nieuwstraat 85, Kampen, telefoon 05202-6449. Sollicitaties te richten aan de secretaris van het bestuur de heer W.C. Veenendaal op bovengenoemd adres. Algemeen Christelijke Scholengemeenschap Havo-Atheneum GROOTEBROEK De Aanloop 6, Postbus 38, Grootebroek Tel. 02285-14744. Gevraagd per 1 augustus 1977 voor Nederlands Frans Duits Engels Geschiedenis Aardrijkskunde 35 uur 43 uur 28 uur 40 uur 26 uur 22uur Handelswetenschappen Economische wetenschappen twee') 8 uur Wiskunde 29 uur Natuurkunde 20 uur Biologie 12 uur Muziek 24 uur Tekenen 4Uur deze vakature is eventueel aan te vullen met een aantal uren economie. Voor de vakatures van 26 uur of meer is in de komende jaren een VB beschikbaar. In enkele gevallen kan bovengenoemd aantal uren aangevuld worden met studielessen of taakuren. Sollicitaties naar een deelbetrekking zijn ook mogelijk. Verder is er een vakature Katechese 15 uur In verband met een evenwichtige opbouw van de school gaan onze gedachten uit naar een docent(e) van Rooms Katholieke huize. Deze functie is verder te combineren met schoolpastoraal werk en/of enige uren maatschappelijleer. Vanwege het bijzondere karakter van de school wordt van alle sollicitanten een positieve instelling verwacht t.a.v. de oecumene. Het Marcuscollege is een groeiende school, en omvat met ingang van augustus 1977 de eerste vier leerjaren Havo en Atheneum. De school kent een verlengde (tweejarige) brugperiode. Dit jaar is de eerste fase van de nieuwbouw betrokken. Vanuit Oostelijk West-Friesland zijn goede treinverbindingen met Amsterdam en Alkmaar. Door de opening van de Markerwaarddijk is er tevens een snelle wegverbinding met het centrum van het land. De woningmarkt is bijzonder gunstig te noemen. In de sollicitatieprocedure is overleg ingebouwd met vakcollege's (telefoonnummers zijn te verkrijgen via het secretariaat van de school: 02285-14744). Sollicitaties te richten aan de rector van de school, drs. J.J.M. Molenaar, die tevens gaarne alle inlichtingen zal verstrekken. Telefoon 02285-14744 (school) of 02285-13551 (thuis).

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 28