CqJ Bethel Ziekenhuis Delft I£l direktie- secretaresse ^jlvideo-technikus fischertechnlk acquisiteur (m/vr) Jellineteentnum hoofd voor haar afdeling opleidingen Medewerker Bedrijfsbureau V/ Medewerker(ster) bij de afdeling Hypotheken vrije universiteit vrije universitët Clara Feyoena Heem" clara feyoena heem i een secretaresse algemeen sekretaris (m/vr) Dagblad Trouw telefonlst(e)/ receptlonlst(e) op de financiêle-administratie medewerker huisvesting functie-analisten ZATERDAG 26 FEBRUARI 1977 TROUW/KWARTET In hm VvrplMohuto In HARDENBERG e op korte termijn plaats voor een Voor deze tunktie 0 een behoorlijke adminstratieve ervarinQ en enige kennis van de medische terminologie De aan te stelten medewerkster zal o.a. worden belast met het notuleren van vergaderingen; het zelfstandig opstellen van eenvoudige brieven; het verzorgen van de medische administratie en het maken van uittreksels ud Salariëring volgens N^.R.-hchttjnen. max. f 2.300,27 Pensioenvoorziening van het P.G.G.M. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de huidige lunktionaresse. telefoon 05232-2666, toestel 21. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van het verpleeghuis, Rheezerweg 73 te Hardenberg. -■< O C 01 O VERPLEEGHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM TE HAROENBERG. "NOORDERHAVEN", christelijk centrum voor de verzorging van geestelijk gehandicapten, zoekt een I Deze lunktionaris zal o a. een taak krijgen bij de eigen opleiding van de verpleegkundigen JÏ55S I en b'Jde rekreatie-aktiviteiten van de pupillen. kHEEREN LOO 1 Voor deze lunktie gelden de volgende voorwaarden: - een gedegen vakkennis, de bereidheid om op onregelmatige tijden te werken, - praktische ervaring als beeld-en geluid-technikus, een christelijke levensopvatting. Ervaring in de omgang met gehandicapten kan een aanbeveling zijn. Belangstellenden kunnen een schriftelijke sollicitatie sturen aan de geneesheer direkteur van "Noorderhaven", Postbus 2, Julianadorp. NOORDERHAVEN - julianadorp Zoekt voor haar rayon in het oosten van Nederland een jonge, enthousiaste vertegenwoordiger Minimum leeftijd 25 jaar. Opleiding minimaal MAVO. Verkoopervaring uiteraard noodzakelijk. De honorering van deze dynamische baan is natuurlijk in overstemming met de belangrijk heid daarvan. Tot het standaardpakket behoren o.a een goede wagen van het bedrijf, ruime onkosten vergoeding en uitstekende arbeidsvoorwaar den. Dat u een goede begeleiding zult krijgen tijdens uw inwerkperiode en daarna is vanzelfspre kend. Handgeschreven brieven met recente pasfoto te richten aan Directie Fischer (Nederland) B.V. James Wattweg 30 Vlaardingen Tel. 010-353822. Vredesopbouw een kleine, niet parti|politiek gebonden en door de overtwd gesubsidieerde orgeni- satie. a,e zen bezighoud! met informatie (maandblad, brochures) en vorming (m.n in het onderwijs) op het gebted van we- desvraagstukken zoekt ter opvolging van één van de twee huidige secretaresses voor een volledige dagtaak: Haar werk bestaat o m. uit abonnementen- en besteladministratie het verzorgen van correspondentie eenvoudig boekhoudkundig werk het nodige typewerk Wij verwachten, dat onze toekomstige me dewerkster in een klein team wil werken en meer dan oppervlakkige belangstelling heeft voor het werk van onze stichting Het secre taresse-diploma van Schoevers is vereist Salaris alhankeli|k van leefti|d. ervaring en opleiding. Schnftehike sollicitaties binnen twee weken na verschi/nmg van deze ed verten tie te richten aan de secretaris van de Stichting Vredesopbouw. Mr G. Zoon. Parkstraat 9. Utrecht DE STICHTING OECUMENISCHE HULP AAN KERKEN EN VLUCHTELINGEN waarin elf kerken en kerkelijke groeperingen in Nederland samenwerken, roept sollicitanten op voorde funktie van die in teamverband leiding zal dienen te geven aan 12-15 personen die zich bezighouden met hulpverlening in internationaal verband, zowel in de vorm van hulp aan vluchtelingen en bij rampen, als in programma's en projekten op langere termijn. Voor de juiste taakvervulling is een opleiding op akademisch niveau vereist, alsmede een goede talenkennis- in ieder geval engels en bij voorkeur ook frans en/of duits en/of spaans. Gedacht wordt aan personen tussen de 40 en 55 jaar met een oekumenische instelling, goede kontaktuele eigenschappen en bekend met het kerkelijk leven in Nederland en met ^ontwikkelingssamenwerking en hulpverlening in internationaal verband. Salariëring geschiedt volgens schaal 12 van de salarisregeling voor kerkelijke medewerkers van de Nederlandse Hervormde Kerk, excl. 7,8% vakantietoeslag en een tegemoetkoming in de kosten voor ziektekosten verzekering. Een pensioenvoorziening is aanwezig. Sollicitaties, voorzien van een levensbeschrijving en twee referentie adressen, kunnen tot uiterlijk 15 maart 1977 gericht worden aan: Stichting Oecumenische Hulp. Postbus 13077, Utrecht, t.a.v. de heer ir. W.E.R. van Herwijnen, onder vermelding van de letters "A.S." op de enveloppe. De afdeling advertentie-exploitatie wenst haar landelijke acqui sitie uit te breiden met een jonge, energieke voor een team dat tot taak heeft advertentieruimte te vprkopen aan voornamelijk landelijke adverteerders en reklamebureaus. Dit team wordt ondersteund door onze afdeling marketing- en mediaresearch met relevant cijfermateriaal. Voor deze funktie denken wij aan iemand met een opleiding op middelbaar niveau met goede kontaktuele eigenschappen en verkoopervaring. Een diploma media-planning (SRM) zal een aanbeveling zijn. Hij/zij zal in hoofdzaak telefonische contacten onderhouden met een zeer variërend klantenbestand, waarbij in een later stadium het accent meer naar de buitendienst zal verschuiven. De juiste man of vrouw kan rekenen op een zeer boeiende funktie. die goede toekomstmogelijkheden biedt. Belangstellenden kunnen zich schriftelijk wenden tot de personeelafdeling van Trouw/Kwartet b.v., Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. E. Verwilligen. Nadere informatie over de funktie-inhoud wordt u graag verstrekt door de heer H. van Linden, tel. 020-913456 toestel 798. De Nederlandse Christelijke Rels-verenlging te Den Haag vraagt op korte termijn voor de afdeling groepsreizen degelijk werkende kracht met verantwoordelijkheidsgevoel en reisbureau-ervaring. Leeftijd tot 35 jaar. Inzet is belangrijker dan leeftijd. Geschreven sollicitatie te richten aan: OWSItUM I Pnsthus 1 Postbus 1035 Den Haag (tel 070 -814691) Laboratorium Jellinekcentrum Het moderne laboratorium van het Jellinekcentrum, gevestigd in de Sarphati- straat 75. houdt zich bezig met klinisch/chemische onderzoeken tb.v. de drugs- en alcoholklinieken. De werkzaamheden worden in nauw teamverband ver richt en liggen op klinisch chemisch terrein. MAVO? 25 30 Jaar? En Interesse In een baan met veel kontakten? Wij zoeken een vriendelijke die vlot de telefoontjes beantwoordt, op prettige wijze de bezoekers ontvangt en daarnaast graag allerlei administratieve werkzaamheden verricht en het diverse typewerk verzorgt Een baan met de nodige afwisseling voor een man/vrouw tussen de 25-30 jaar, die over goede kontaktuele eigenschappen beschikt en bij voorkeur ervaring heeft in de omgang met alcohol- en drugsverslaaf den. Dit laatste is van belang i.v.m. de noodzakelijke observatie van het wachtkamergedrag van de patiënten. Heeft u dan ook nog een MAVO- opleiding, dan bent u wellicht de man/vrouw die wij zoeken. Inlichtingen bij S.D. Sluisdom, afdeling personeelszaken, tel. (020) 246922. Schriftelijke sollicitaties te richten aan mr. D.B.W. Postma, postbus 3907, Amsterdam. Co6p. Condensfabriek "Friesland" producente van voedingsmiddelen zoekt voor de afdeling Personeelszaken van haar hoofdbeddjf te Leeuwarden (ca. 2200 medewerkers) een Aan het ontwikkelen en uit voeren van ons Personeels beleid, dat een in de diverse bedrijfssektoren passende wijze van funktioneren beoogt, levert onze afdeling Opleidingen een bijdrage door het maken van plannen voor VORMING, OPLEIDING en TRAINING (V.O.T.) en het uitvoeren hiervan; het begeleiden van ver anderingsprocessen van individuen en groepen in het bijzonder daar waar V.O.T.-aktiviteiten gevraagd worden; het ontwikkelen en formu leren van het opleidings- en personeelsbeleid. Een vijftal gespecialiseerde funktionarissen werkt hiertoe samen met medewerkers van Personeelszaken en andere afdelingen. De leiding van deze groep koördineert de deelaktivi- teiten, rapporteert hierover en is verantwoordelijk voor het afdelingsbudget en de kwaliteit van deze dienst verlening. Voor deze leidinggevende funktie met veel in- en externe kontakten willen wij graag kennis maken met een ervaren opleidingsfunktiona- ris resp. onderwijskundige op universitair- eventueel H.B.O.- nivo bij voorkeur met een sociaal-bedrijfskundige instelling. Leeftijd 30 - 40 jaar. Een psychologisch geschikt- heidsonderzoek is onderdeel van de selektieprocedure. Indien u in deze funktie geïnteresseerd bent, kunt u drs. S. R. Rolf bellen voor inlichtingen. (05100 - 41041 toestel 452). Coftp. Condensfabriek "Friesland" Brieven onder nr. Postbus 226 Leeuwarden. In ons ziekenhuis is op korte termijn plaats voor een Hij zal een belangrijke bijdrage leveren in de; - administratieve prganisatie - interne periodieke verslaglegging - budgettering/begroting - interne kontrole. Voor deze funktie wordt gedacht aan iemand met: - S.P.D.-1 of gelijkwaardige opleiding - ervaring in soortgelijke funktie - belangstelling voor automatisering - leeftijd van 25 tot 30 jaar. Informatie kunt u inwinnen bij heer C. H. Lieffering, hoofd administratieve dienst, toestel 2929. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken, op onderstaand adres. Reynier de Graefweg 3. DelfLTelefoon 015- 5693 40. amsterdam Voor de Dienst Personeelszaken wordt contact gezocht met kandidaten voor de functie De taak omvat het adviseren en bemidde len bij huisvestingsproblemen van mede werkers en buitenlandse gasten die vooi korte of langere tijd huisvesting zoekea De medewerker dient hiervoor te beschik ken over kennis van gemeentelijke voor schriften inzake huisvesting, hypotheek mogelijkheden. de regels en proceduies voor het verkrijgen van woonvergunnin gen en subsidies. Voorts wordt verwacht dat hij in stait is goede contacten op te bouwen met wo ningbouwverenigingen, makelaars, huis vestingsbureaus, hotels, pensions e.d Opleiding ten minste op V.W.O. niveau. Ervaring met soortgelijke werkzaamhjden strekt tot aanbeveling. Leeftijd niet ouder dan 35 jaar. Instemming met de doelstelling var de Vrije Universiteit wordt verwacht. Inlichtingen kunnen worden ingewornen bij de heer Drs. C. Jonker, tel.: (20- 548 43 88. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 020-567, te richten aan de Dienst Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert amsterdam De Dienst Personeelszaken vraagt vtor de afdeling Personele Organisatie twee die voornamelijk zullen worden belast net het inventariseren, beschrijven en waz- deren van functies in het Academisch Ziekenhuis. Vereisten HBO-opleiding, bijvoorbeeld H.T.S. chemische techniek en HEAO Ervaring in het analyseren van functie strekt tot aanbeveling. Instemming met de christelijke doelstel ling van de Vrije Universiteit wordt ge vraagd. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer L.J. van Amerongen, tel.: 020- 548 36 66. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 020-347, kunt u richten aan de Dienst Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam- Buitenveldert. AGO verzekeringen omvat als dienstverlenende organisatie een groot aantal aktiviteiten op het gebied van levens- en schadeverzekeringen. Bij de afd. Hypotheken is nu plaats voor een medewerker(ster) die als taak krijgt het zelfstandig behandelen en afwerken van aanvragen voor leningen. Wij zoeken iemand met een middelbare opleiding met commercieel inzicht, die in het bezit is van of studerend is voor het diploma makelaar onroerend goed of bereid is deze studie te ondernemen of ervaring heeft opgedaan bij een notariskantoor. Ook een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid is vereist. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer D. Visser, tel. 020 - 26 34 16. Sollicitaties kunt u richten aan M. J. M. van Angeren, afd. Personeelzaken, Herengracht 182, Amsterdam. verzekeringen

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 26