A refaja refaja J hoofd verpleging en verzorging VERZORGSTERS vereniging "bartiméus" zktiviteitenleider bartiméushage zÈkenverzorgenden/ btjaardenverzorgenden aofd afdeling fysiotherapie verpleegkundig hoofd fysiotherapeut hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen VERPLEEG KUNDIGEN praktijk-docente gemeenteziekenhuis dordreeht „DE SIONSBERG" eerste verpleegster/ waarnemend hoofdverpleegkundige HOOFDDOCENTE „DE SIONSBERG" NACHTHOOFD bejaardenverzorgster bejaardenhelpster radiologisch laborant(e) Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde TrOUWlezers en lezeressen ftTERDAG 26 FEBRUARI 1977 TROUW/KWARTET 25 Het Bejaardencentrum „Theresia-Rustoord", is gevestigd te Ouderkerk a/d Amstel, dichtbij i Amstelveen/Amsterdam (fietsafstand). Welke komen onze afdelingsteams versterken? Gezamenlijk hebben zij de verantwoor ding voor de verzorging van ruim 80 bewoners. Het salaris en de overige arbeidsvoor waarden zijn overeenkomstig de CAO voor de Bejaardentehuizen. Voor inlichtingen/sollicitatie kunt u zich wenden tot Mevr. ft. H Kroese-Buys, adjunct-directrice, Ron de Hoep Oost 25, Ouderkerk a/d Amstel. Telefoon: 02963-3451 (van maandag t/m vrijdag tussen 9.00 en 17. CO u Het ceitrum Bartiméushage, liggend tussen de woonkernen van Driebergen en Doorn, is een leefgemeenschap van plusminus driehonderd visueel meervoudig gehandicapten, in leeftijd variërend van drie tot ongeveer dertig jaar. Voor en van de spelgroepen van het dagaktivi- teiüncentrum zoeken wij per 1 maart een Onje voorkeur gaat uit naar iemand met dp opleding Kleuterleidster, MBO-iw (met ruime ervtring in de zwakzinnigenzorg) en K O. I Zij zi de begeleiding van een kleine groep jong j volv*assenen in een aktiviteitenprogramma op zich moeten nemen. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, ervaring en diploma's onder nummer DAC-77.1.3 te richten aan: RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT In ors moderne verzorgingstehuis „Warande", Necbrdreef 10 te Utrecht wonen 110 bejaarden en er iaën ziekenafdeling van 8 bedden. Op brte termijn kunnen worden geplaatst enkele in let bezit van het vereiste diploma. Vai gegadigden wordt verwacht dat zij bereid zijn tot iet periodiek verrichten van avond- en wekenddiensten. ngstellenden worden gaarne uitgenodigd voor eei oriënterend gesprek; telef. afspraak hiervoor kaï gemaakt worden met Zr. van Ginkel of BrBos (0:0-611211). Sbriftelijke sollicitaties te richten aan het b6tuursbureau van de stichting, Neckardreef 6 te Lkecht. DR. J.N.VOORHOE VE HUIS UTRECHT lenkort komt in ons verpleeghuis, met reactiverings- Img voor somatisch zieken beschikbaar de functie leze afdeling waar tevens op ruime schaal poliklini- k behandelingen worden verricht zijn naast het hoofd (6 medewerkers werkzaam. Ifonische verzoeken om nadere inlichtingen kunnen tht worden tot het huidige afdelingshoofd onder nr. "~T246 toestel 254. ►ifteli|ke sollicitaties te richten aan de geneesheer beur. adres v. Heuven Goedhartlaan 3, Utrecht. academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam Bij een van de kinderafdelingen van ons christelijk ziekenhuis is de vacature ontstaan van in de rang van Hoofdverpleegkundige Op deze afdeling worden kinderert van alle leeftijden verpleegd, voornamelijk algemene pediatrie en oogheelkunde. Het team bestaat uit 12 verpleegkundigen (waarvan 2 cursisten kinderaantekening), een spelleidster, een receptioniste en circa 7 leerling-verpleegkundigen. De kinderaantekening is voor deze functie vereist, alsmede een ruime ervaring Een voltooide stafopleiding strekt tot aanbeveling. Salaris en verhuiskosten volgens Rijksregeling en directe opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor tijdelijke huisvesting zijn eventueel kamers beschikbaar Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Mevrouw A H. Horlings, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, telefoon: 020-548 23 85. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis. De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. K. 1 In het Verpleeg- en Reactiveringscentrum "Nassau- Odijckhof" te Driebergen, gelegen op de Utrechtse Heuvelrug, isi.v.m. toename van het aantal behandelin gen plaats voor een (evt. part-time) Het huis biedt plaats aan 124 somatisch zieken. Op de moderne geoutilleerde afdeling fysiotherapie worden de meest uiteenlopende behandelingen verricht (o.a. hydrotherapie) In teamverband wordt gewerkt aan de reactivering van patiënten, klinisch en poliklinisch. Ook worden op de afdeling enkele stagiaires begeleid. Gezien het karakter van ons huis zoeken wij een medewerker met een positief protestants christelijke levensovertuiging. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de richtlijnen van de N.Z.R. Verdere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hoofd van de afdeling fysiotherapie de heer J. Oechies (tel. 03438-5811). Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de geneesheer direkteur A. Voorwinden, Nassau-Odijck- laan 3, Driebergen. STREEKZIEKENHUIS GORINCHEM Gegevens: soort: algemeen ziekenhuis, overheidsin stelling. capaciteit: 296 bedden, bezet tingsgraad 94%. ligging: vlak bij het kruispunt van de wegen Rotterdam-Nij- megen en Utrecht-Breda. Afstand tot Rot terdam, Utrecht en Breda ca. 35 km. Gevraagd: a. voor de verschillende afdelingen (full-time) gediplomeerde verpleegkundigen; b. voor de hoofdwacht een eveneens gediplomeerde verpleegkundige (10 nachten werken 4 nachten vrij; c. voor de afdeling neurologie een A of B verpleegkundige voor de wacht, eveneens 10 nachten werken en 4 nachten vrij. Op deze afdleing bestaat ook de mogelijkheid voor een part time verpleegkundige maar dan 7 nachten werken 7 nachten vrij. Geboden: een werkkring, waarin het samendoen een •essentieel begrip is. In een overheidsinstel ling komt de premie A.O.W. voor rekeningen van de werkgever. De I.Z.A. regeling alsmede de pensioenregeling van het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds zijn van toepassing. Sollicitaties te richten aan de wnd. direktrice Zr. H Visser, Postbus 90 te Gorinchem. diakonessenhuis Het Diakonessenhuis- Retaja in Dordrecht, gelegen aan de rijksweg Rotterdam- Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden. Het komplex omvat zes verpleegaldelingen, een psychiatrische kliniek, een centrum voor haemodialyse, een polikliniek met traumatologische functie, een klinisch-chemisch- en isotopenlaboratorium, een verpleegkundige opleiding en een personeolstlat voor 190 intern gehuisveste leerling verpleegkundigen. De medische stat bestaat uit plm. 40 specialisten. Het ziekenhuis heelt ruim 700 medewerkers in dienst. Op de interne alsmede op de chirurgische afdelingen van ons ziekenhuis kunnen op korte termijn enkele worden geplaatst. Sollicitanten voor deze funktie dienen rekening te houden met onregelmatige- en weekend diensten. Het vinden van passende woonruimte levert in Dordrecht over het algemeen geen problemen op. De arbeidsvoorwaarden en honorering zijn con form de bepalingen overeengekomen in de CAO voor het ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 444 te Dordrecht. GEREFORMEERD BEJAARDENTEHUIS HUIZE'DE SCHUTSE' Hemsterhuisstraat 123 Amsterdam-Slotervaart Telefoon: 020-150666 In ons tehuis, waar c.a. 150 bewoners worden verzorgd, komt. door het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van ons tegen woordige hoofd, binnenkort een vakature voor Onze gedachten gaan uit naar iemand met pos. prot. chr. levensovertuiging, aan wie wij de optimale zorg voor onze zieke en gezonde bewoners kunnen toevertrouwen. Vereist is het diploma ziekenverpleging A/B of A, alsmede ervaring in het leiding geven aan mede werkers. Verder dient men te beschikken over een goed organisatorisch inzicht en goede kontaktuele eigenschappen. Salariëring in de rang van Hoofdverpleeg kundige. volgens de C.A.O. voor Bejaarden. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen kunt U richten aan de direktrice zr. A. A. Nagel. Wie heeft er belangstelling voor de functie van in de rang van verpleegkundige A. Deze aantrekkelijk functie (maan- t/m vrijdag dagdiensten), ressorteert onder het "hoofd opleidingen". De praktijk-do cente zal zowel de leerlingen van de inservice opleiding als van externe opleidingsscholen tijdens hun stages op de afdelingen begeleiden. Tevens zal zij medewerken aan de invoering van de teamverpleging op de afdelingen. Het gemeenteziekenhuis heeft een capaciteit van 570 bedden en een aparte hartbewakingsafdeling. In verband met de aanwezige opleiding in de specialismen interne geneeskunde en algemene chirurgie zijn vrijwel alle disciplines in de medische staf van het ziekenhuis vertegenwoordigd. Salaris volgens rijksregeling. Het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds is van toepassing. Secundaire arbeidsvoorwaarden volgens gemeentelijke regeling. Telefonisch kunt u inlichtingen verkrijgen onder nummer 078-32222. toestel 115 of 266. bankastraat 57 Uw sollicitatie kunt u richten aan de verpleegkundig directrice, Zr. A. v.d. Plas, Postbus 306 te Dordrecht. Spreekuren dinsdag en vrijdag van 11.00 uur tot 12.00 uur. PROT. CHR. ZIEKENHUIS DOKKUM-TEL05190-4215 Ten behoeve van onze modern geoutilleerde afdeling Obstetrie en Gynaecologie kunnen wij op korte termijn plaatsen een Vereisten zijn: - ruime ervaring - protestants-christelijke levensovertuiging - leidinggevende en organisatorische capaciteiten. Dokkum heeft uitstekende woonmogelijkheden te bieden*. Sollicitaties te richten aan de direktie van het ziekenhuis. Postbus 39. Dokkum. diakonessenhuis Het Diakonessenhuis- Refala In Dordrecht. gelegen aan de rijksweg Rotterdam- Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden. Het komplex omvat zes verpleegaldelingen, een psychiatrische kliniek, een centrum voor haemodialyse. een polikliniek met traumatologische functie, een klinisch-chemisch- en isotopenlaboratorium, een verpleegkundige opleiding en een personeelsflat voor 190 intern gehuisveste leerling verpleegkundigen. De medische stat bestaat uit plm. 40 specialisten. Het ziekenhuis heelt ruim 700 medewerken in dienst. In ons ziekenhuis ontstaat de vakature voor een Voor deze funktie zoeken wij een docente die in samenwerking mei de aanwezige docentes o.a zorgdraagt voor: het goed lunktioneren van de opleiding tot A verpleegkundige alsmede voor de kwaliteit van de opleiding: de coördinatie van de interne opleidin gen voor de kinderaantekening, hartbe- waking en haemodialyse: het regelen van de stages op de ver pleegaldelingen: Onze gedachten voor deze funktie gaan uit naar een verpleegkundige met een docen tenopleiding en bi] voorkeur met ervaring in een vergelijkbare lunktie. De arbeidsvoorwaarden en honorering zijn conform de bepalingen overeengekomen in de CAO voor hef Ziekenhuiswezen. Het vinden van passende woonruimte le vert in Dordrecht over hel algemeen geen problemen op. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 444 te Dordrecht. PROT. CHR. ZIEKENHUIS DOKKUM TEL05190-4215 In ons algemeen ziekenhuis dat beschikt over 140 bedden, die verdeeld zijn over de afdelingen: - Interne geneeskunde - Chirurgie Kinderziekten Gynaecologie en Obstetrie zoeken wij een vervangend Vereisten zijn: - ruime ervaring - protestants-christelijke levensovertuiging - leidinggevende en organisatorische capaciteiten. Dokkum heeft uitstekende woonmogelijkheden te bieden. Informatie wordt gaarne verstrekt door de ver- pleegk directrice, tel 05190-4215 (toestel 121) aan wie tevens sollicitaties kunnen worden gericht, p/a Postbus 39, Dokkum. "ACHTER DE HOVEN" te Sprang-Capelle vraagt een GEDIPLOMEERDE of Leeftijd boven 18 jaar. Salariëring volgens richtlijnen C.A.O. Informatie bij directrice (tel. 04167-3010) tussen 14.00 e 17.00 uur. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Wij vragen voor onze röntgenafdeling diagnostiek en therapie I onhovoltage) een gediplomeerd De huidige afdeling beschikt over moderne apparatuur (angiografiel en zal na de tot stand koming van de renovatie van het ziekenhuis nog belangrijk worden uitgebreid. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de radiologen S.M. de Boer en W.P.2. van Ouwerkerk, alsmede de heer H.A.W. Letmeath. hoofd radiolo gisch laborant, tel. 06389 9101 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Edeseweg 118, Benne kom. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven: tel. 020—913456, Toestel 743

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 25