r vrije universiteit W 770 chef administratie hoofd aankomend registeraccountant. 'sHeeren Loo-Lozenoord personeelszaken ■-4J- De Interkerkelijke coördinatie commissie ontwikkelingsprojekten sekretaris binnenland en interkerkelijke relaties Stichting Overijssel stafmedewerker-coördinator BODEMKUNDIGE/ECOLOOG ADJUNCT DIRECTEUR/TRICE amsterdam wetenschappelijk medewerker voorde theorie van de geschiedenis in het bijzonder de geschiedenissociologie BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID I GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN hoofd van de afdeling woning- en huisvestingszaken der gemeentesecretarie ZATERDAG 26 FEBRUARI 1977 TROUW/KWARTET (Prot.Chr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo Ten behoeve van onze inrichting, waar ruim 800 personeelsleden samenwerken, vragen wij een Zijn taak zal bestaan uit: verdere uitbouw van de dienst personeelszaken leiding geven aan deze afdeling adviseren aan de directie t.a.v. het te voeren personeelsbeleid adviseren aan de hoofden van dienst in allerlei personeelsaangelegenheden. Het hoofd personeelszaken legt direct verantwoording af aan de geneesheer directeur. Als vereiste voor een goede functievervulling wordt een hogere beroepsopleiding personeelswerk of gelijkwaardige opleiding gevraagd. Daarnaast wordt ruime praktijk ervaring op prijs gesteld. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een protestants-christelijke levensovertuiging. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur, uiterlijk 30 maart 1977. een Protestantse organisatie ter bevordering van ontwikkelings werk in de derde wereld zou gaarne op korte termijn in kontakt willen komen met belangstellenden voor de funktie Gedacht wordt aan een predikantle) met ervaring overzee, die binnen een team kan werken en kommunikatief van aard is. Op hem/haar wachten vele taken. Wij noemen: het bevorderen van een goede relatie met het "achterland" van ICCO, te weten Protestantse kerken en dito organisaties het verzorgen van de public relations van ICCO het onderhouden van kontakten met internationale organisaties zowel in Europa als overzee I het meewerken aan de organisatie van een gestrukfreerde dialoog tussen een aantal partners overzee en ICCO reflektie op ons werk, vooral vanuit onze achtergrond. Sollicitaties vóór 31 maart a s. aan de Algemeen Direkteur ICCO, Stadhouderslaan 43, Utrecht. Funktie-omschrijving gaarne beschikbaar (tel. 030-51 77 04: Mw. T.M. Heida.) Provinciaal Instituut voor Welzijnsbehartiging Voor ons bureau Onderzoek zoeken wij een Ons Institu ut leven d.m. v. onderzoek, documentatie, overleg enadvisering bijdragen aan de beleidsvorming en de planning op sociaal-cultureel terrein van pro vincie en gemeenten ook worden diensten verleend aanpaniculiere organisaties en instellingen. De gezochte functionaris vervult een coördnerend leidinggevende rol binnen een onderzoek-team van 6 medewerkers Tot zijn opdracht behoren: 1. de ondersteuning van de bewaking van de voortgang der werkzaamheden van het bureau; 2. de zorg vooi een goed contact met de opdrachtge vers; 3 het (mede) opzetten en uitvoeren van onderzoeks projecten; 4. het bijdragen aan de algemene beleidsontwikkeling van het instituut met name betreffende onderzoek en welzijnsplanning. Vereist zijn: sociaal-wetenschappelijke opleiding; praktijkervaring als onderzoeker, liefst in vergelijkbare functie; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaar digheid; affiniteit en bereidheid tot het werken in teamverband Geboden wordt een rechtspositieregeling overeenkomstig die bij de provinciale overheid. Aanstelling vindt plaats op arbeidscontract jn salarisklasse f 3.410 tot 74.774 bruto pei maand Belangstellenden voor deze functie wordt verzocht (binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad) hun sollicitaties te richten aan de directeur van de Stichting Overijssel. Postbus 625. Zwolle, onder vermelding van "sollicitatie" Nadere informatie kan worden gegeven door de directeur drs. S. Hogervorst of door drs. A. Th. van Wees, plv. coordinator van het bureau onderzoek, tel. 05200-16746 PROVINCIE OVERIJSSEL Bij de provinciale planologische dienst is een vacature voor een die zijn taak zal vervullen bij de onderafdeling onderzoek van de afdeling plannen landelijk gebied. De onderafdeling richt zich vooral op onderzoek van het landelijk gebied ten behoeve van het samenstellen van streekplannen, het toetsen van gemeentelijke plannen en de inbreng van deskundigheid bij andere plannen die betrekking hebben op de ruimtelijke ordening. Taken - Inventarisatie, kartering en interpretatie van bodem, reliëf en waterhuis vegetatie - bewerken van deze gegevens voor adviezen. Vereist Veldervaring, kennis en inzicht om bovenvermelde taken te kunnen verrichten. Opleiding H.B.C.S H.L.S., H.S.T.L. e.d. of academische opleiding bodemkunde, geomorfolo- gie, vegetatiekunde Salaris Afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding maximaal 73.849.— per maand. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan de directeur van de provinciale planologische dienst van Overijssel, Luttenbergstraat 2 te Zwolle. Inlichtingen worden verstrekt door ir. H.W. Schut, tel. 05200-77177. De Gemeenschappelijke Openbare Bibliotheek Zaanstreek zoekt, wegens benoeming van de huidige functionaris tot adjunct rijksinspectrice van het bibliotheekwerk in N.H. en Utrecht, een De gedachten gaan uit naar een vaktechnisch bekwame functio naris die ook thans een leidinggevende functie heeft en beschikt leidinggevende en stimulerende kwaliteiten inzicht in bedrijfsorganisatorische zaken ervaring in personeelstraining en begeleiding goede contactuele eigenschappen het diploma B.O.B. of gelijkwaardig. Voorts moet hij/zij instaat zijn om in teamverband samen te werken met de niet-biblioteektechnisch directeur en de diensthoofden. De G.O.B.Z. verzorgt een gebied met 125.000 inwoners, heeft 6 vestigingen en 1 bibliobus, 32.000 lezers, 85 personeelsleden en had in 1976 ruim 1.600.000 uitleningen. De G.O.B.Z. heeft een afdeling voor bejaarden, zieken en gehandicapten, een schoolbibliotheekdienst en verwacht in de nabije toekomst 2 nieuwe filialen en een fonotheek te realiseren. Kennis van speciale afdelingen en bibliotheekinrichting kan derhajve goed van pas komen doch is geen vereiste. Voor inlichtingen gelieve u contact op te nemen met de huidige adjunct-directrice mej. J. H. Eisink, tel. 075-172252. Schriftelijke sollicitaties gaarne aan het bestuur van de stichting Ge meenschappelijke Openbare Bibliotheek Zaanstreek, Pauwenven 14, Zaandam. De Faculteit der Letteren vraagt ten behoeve van de Subfaculteit Geschiedenis een Gezocht wordt een persoon, die in staat is, aan de hand van de moderne stromingen in de geschiedwetenschap en sociale weten schappen. de methodologie en de kennistheoretische en weten schapsfilosofische implicaties daarvan te behandelen en een en ander te toetsen aan de historische praktijk De te benoemen medewerker krijgt tot taak- het geven van onderwijs in de kandidaats- en doctoraalfase. het verrichten van onderzoek op het betreffende terrein. Van de te benoemen medewerker wordt verwacht. het inleiden in de begrippen en tevens in de vroege en huidige stromingen van de geschiedenissociologie; het volgen van nieuwe ontwikkelingen binnen zijn discipline en binnen de theorie varrde geschiedenis in het algemeen; het op competente wijze ingaan op het verband van de geschie denissociologie met de geschiedenis- en wetenschapsfilosofie. Gedacht wordt aan iemand met geschiedtheoretische en wijsgeri ge scholing en vertrouwdheid met historisch onderzoek Tevens strekt vertrouwdheid met sociaal-wetenschappelijke pro blematiek tot aanbeveling Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij Prof. di M C Smit. tel 023-24 05 04 s avonds van 18.30 tot 19 30 uur en overdag tel 020-548 49 40 Schriftelijke sollicitaties, met opgave van curriculum vitae en referenties, vóór 22 maart te richten aan de Dienst Perso neelszaken der Vrije Universiteit. De Boelelaan 1105. post bus 7161. Amsterdam, onder vermelding van vacature nummer 451-497 Tot onze taak behoort de uitvoering van: de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. Voor ons Rayonkantoor te AMSTERDAM zoeken wij een Funktie eisen: Als serieuze kandidaten beschouwen wi*\ degenen die beschikken over: goede leidinggevende en organisato rische kwaliteiten; behoorlijke ervaring in de uitvoering van bovengenoemde wetten; goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid; opleiding op middelbaar niveau; diploma Sociale Verzekering. Funktie-informatie: De taak van dezefunktionaris bestaat uit: leiding geven aan circa 15 administra tieve medewerkers; verzorgen van instrukties en begelei ding van deze medewerkers; organiseren en koördineren van de administratie op het rayonkantoor; regelmatig onderhouden van kontak ten met werkgevers, werknemers, als mede met buitendienst-funktionarissen van onze bedrijfsvereniging. Kandidaten moeten bereid zijn, als dat nodig is, te verhuizen naar AMSTERDAM of direkte omgeving. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Naast goede sekundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een salaris tot maximaal f3.286,— bruto per maand. Gegadigden kunnen hun uitgebreide schriftelijke sollicitatie richten aan het hoofd van onze afdeling personeelszaken Drs. L. Schut, Utrechtseweg 30-32 te Zeist. BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN 's-GRAVENHAGE roepen, wegens pensionering van de huidige functionaris in de tweede helft van 1977, gegadigden op voor de functie van Deze afdeling, die 100 medewerkers telt, is met name belast met: a. bestuurs- c.q. beleidszaken betreffende het beheer en de exploitatie van het gemeentelijk woningbezit 23.000 woningen) en het bezit van woningcorporaties voor zover aan het toezicht van het gemeentebestuur onderworpen 27.000 woningen) alsmede betreffende het woonruimtevraagstuk en de doelmatige woon ruimteverdeling; b. werkzaamheden tot (verzekering van de) uitvoering van bestuurs- c.q. beleids beslissingen via Woonruimtewet, huursubsidieregelingen e.d., voor zover zij behoren tot de activiteit van het Gemeentelijk Bureau voor de Huisvesting (als onderafdeling) of van andere daartoe aangewezen gemeentelijke instanties. De te benoemen functionaris dient te voldoen aan de volgende eisen: opleiding op academisch- of daarmee gelijk te stellen niveau; ervaring op het gebied van beleidsvoorbereiding bij de overheid; grote organisatorische kwaliteiten, mede i.v.m. te ontwikkelen initiatieven tot nieuwe taken; vermogen om op eigentijdse wijze leiding te geven en de consequenties van een modern personeelsbeleid toe te passen; inzicht in bestuurlijk handelen en gevoel voor bestuurlijke verhoudingen met daarbij een open oog voor de huidige maatschappelijke ontwikkelingen; elastisch omschakelingsvermogen van hoofd- naar bijzaken, ook in de contac tuele sfeer. De honorering van deze functie zal evenals het salaris in het tijdvak voorafgaande aan de opvolging van de huidige chef, met wie zo mogelijk enige tijd moet worden samengewerkt in onderling overleg op basis van kennis en ervaring worden be paald. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het huidige Hoofd van de afdeling de heer J. L. A. J. Lancée, telefoon 070-62.41.21, toestel 3053. Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onder zoek door een extern bureau verwacht. Het resultaat hiervan wordt zo mogelijk direct na afloop door de psycholoog met de sollicitant besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht na toestemming van de kandidaat. Sollicitaties te richten aan Burgemeester en Wethouders met vermelding van volledige personalia en onder bijvoeging van referenties, binnen 14 dagen onder nr. P.V. 615 te zenden aan de Directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Personeelsvoorziening. Burgemeester De Monchyplein 10, 's-Gravenhage. De Accountantsdienst van Nationale-Nederlanden N.V. zoekt in verband met verbreding van haar werkterrein een Het Nationale-Nederlanden concern is een typisch administra tief bedrijf waarin moderne computertechnieken van vitaal belang zijn. Het is veelzijdig actief in de financiële sector: levens- en schadeverzekeringen, spaarkas, beleggingen zoals onroerend goed, hypotheken, leningen en vestigings financiering e.d. De Accountantsdienst contro leert de tot het concern behorende maatschappijen en organen. Zij maakt intensief gebruik van de door verdergaande automatisering geboden mogelijkheden tol moderne controlemethodieken. De aankomend registeraccoun- tant krijgt de gelegenheid zich te verdiepen in de bedrijfsproblema- tiek van een van de grootste dochterondernemingen van het concern, Victoria-Vesta in Ede. Hij zal met name kunnen inspelen op ontwikkelingen op het terrein van de automatisering. Sollicitaties schriftelijk aan Nationale-Nederlanden N.V., Sociale Zaken. Afd. Personeelsvoorziening, Prinses Beatnxlaan 15, Postbus 4930. Den Haag-2040. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door mejuffrouw drs. G. Hospers, 070 - 711862. Nationale-Nederlanden Verzekert 't wel. En goed.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 22