Trouw FAMILIEBERICHTEN gesloten. EEN REÜNIE EROP UIT PER EIGEN AUTO? Uw fraaie bungalow staat in Praia dos Tres Irmaos 396 ZATERDAG 26 FEBRUARI 1977 TROUW/KWARTET 10 kunnen van maandag tof on mot vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is drt alleen mogelijk van r 18 00 20 00 uur. {R BOREN *Ba>tiaan Hendrik Rt'Jia en Rob Mekking vp J5 februari 1977 ÜQtiel jV ddre> ihc>cr> es&enhuis |ta.«rr.^n tNi'ikade 35.Weesp met uw 40-I Opa en oma gefeliciteerd 1 jang huwelijk Uw kleinkinderen Greetje. Wimmie, Eric, Tonny. Anja, Jeroen. Saskia. Dirk Jan. Gen. Esther. I Michiel en Kijra 1 In plaats van kaarten Öp ziterdag 5 maart a s hopen wij D.V. met onze lieve! ouuei s Tj. Veenstra G. H. Veenstra-Norder Mm 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen: Janneke en Koob Tonny en Don Jolanda G«- c nheid tot feliciteren 's middags van 15.00-16.30 uf. o! 's avonds van 20 00-23 00 uur in het Dorpshuis ..De Vyjrkórf" te Nieuweroord. Nteuweroord februari 1977 Oude Wijk 12 Op 12 maart 1977 hopen wij D.V. met onze kinderen te herdenken, dat we 25 jaar geleden getrouwd zijn. Wij Mut billen dit feest vieren op vrijdag 11 maart a.s. in ..Sassenheim". A! u ons wilt feliciteren, dan bent u daar van harte welkom van 17.00 tol 18 30 uur. Lou Colijn Betsy Colijn-Vis Joke en Mohamed Lies en Leo Harry Ellen Martin Sussenheurv 27 februari 1977 Wilheminalaan 21 „Wat zal ik. mei Gods gun.tien ortrlaan" Dankbaar voor wat hij boven bidden en denken in zijn leven heeft ontvangen is opgenomen door zijn Heer. die hij zovele jaren als predikant heeft mogen dienen, mijn innig geliefde Man. onze lieve Vader. Groot- en Overgrootvader Jan Dijkstra oud 82 jaar Balk F. Dijkstra-Abma Hoorn Klaske Griffioen-Dijkstra Henk Griffioen Zwolle. Jenk Dijkstra Jèlly Dijkstra-van Rij Spijkenisse. Ger Steigenga-Dijkstra Chris Steigenga Zwolle. Watte Dijkstra Olga Dijkstra-Tuyten Delft Wieke Gillebaard-Dijkstra Sicco Gillebaard Renkum: Anne Dijkstra Paterswolde: Gerben Dijkstra Nely Dijkstra-Winsemius Haarlem: Yme Elings-Dijkstra Dick Elings Haarlem: Marv Dijkstra Wageningen Poke de Kam-Dijkstra Tinus de Kam Klein- en achterkleinkinderen Balk. 24 februari 1977 Talmapark 9 De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den dinsdag 1 maart a.s. om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk van IJlst, waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats te Oosthem. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula te IJlst. Onze beste vriend Ds. Jan Dijkstra is heden ingegaan in de vreugde van zijn Heer Steenwijk. Waardeel 112: F. H. Kamphuis P. Kamphuis-van 't Wel OVF.RW'ELDJGEND' De talloos vele bewijzen in allerlei f vi :i. .an vriendschap en genegenheid bij ons 50-jarig bo a elijksfeest maken het ons onmogelijk ieder persoon- lijk t-edank>n Daarom langs deze weg onze heel héél i hartelijke dank' Han en Tan Koning-v.d. Berg Eindhoven, februari 1977 23 februari overleed on ze geliefde zwager JAN BIJLEVELD Emeritus predikant te Rijnsburg. Maossluis J Hoogendam en echtgenote Am -terdam J Hoogendam Schiedam A M Hoogendam en echtgenote Schiedam B G Hoogendam Schiedam J Hoogendam. Wij zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van ons koorlid Gerrit v.d. Steen op de leeftijd van 50 jaar. De Here geve zijn vrouw en kinaeren troost en kracht om dit verlies te dragen. Namens het bestuur van het Geref. kerkkoor Slikker veer. Mevr. A. Vergeer- v d Blom Presidente Slikkerveer. 24 februari 1977. De Gereformeerde Kerk van Aduard geeft met diepe ontroering kennis van het heengaan van haar vroegere predikant ds J. Bijleveld Met grote dankbaarheid denken wij terug aan de liefde en trouw waarmee hij onder ons gewerkt heeft vanaf 6 oktober 1946 tot 1 april 1948 en vanaf 1 juli 1950 tot november 1952. In de tussenliggende periode was hij legerpredikant m Indonesië. Hij ontving uit de handen van zijn Zender de kroon der heerlijkheid. De Here onze God trooste zijn vrouw en kinderen met zijn liefde en genade. Namens de kerkeraad Drs H. T. van Bochove, voorzitter J Nieuwenhuis. secretaris Op 21 februari is zacht en kalm ontslapen onze zo innig geliefde en zorgzame vrouw, moeder en grootmoeder Hermina Brouwer-de Vrij op de leeftijd van 78 jaar Katwijk aan Zee Dr. M. Brouwer Brisbane: H. M. Brouwer J. Brouwer-Harteveld Santpoort: S. Brouwer E. L. Brouwer-Keulemans Katwijk aan Zee: P. de Raad-Brouwer B de Raad Vlissingen: B. J. H. Visser-Brouwer A. A. Visser en kleinkinderen Katwijk aan Zee. 25 februari 1977 Boulevard 167 De crematie heeft inmiddels in stilte plaatsge vonden. Geheel onverwacht nam de Here tot Zich, bereid om heen te gaan, onze geliefde schoonzuster en tante Ella Christina Vtrbtrk-Dr Jong weduwe van S. Verbeek Zij mocht 85 jaar worden Familie Verbeek Familie De Jong 's-Gravenhage. 24 februari 1977. Laan van Meerdervoort 751. Correspondentie-adres Thorbeckelaan 651. Bezoek aan de rouwkamer. Fred Hendnklaan 7. maandag 28 februari van 19 00-20 00 uur De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden dinsdag 1 maart om 13 00 uur in de aula van ..Westauin'Ockenburghstraat te 's-Gravenhage Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatshebben In Jezus ontslapen onze lieve vriendin Aukeline Oudman-Buurma geliefde echtgenote van Jan Oudman Beter dan aardse vrienden zal altijd haar Vriend Jezus zijn. Moge dit ook nu ervaren worden door haar man en kinderen. Emmeloord. 25 februari 1977. M. Geertsema-Boersma Fam. L. Scholtens Fam D W. Kadijk Fam. E. Oosterhoff Het hoofdbestuur van de Vrouwenbond C.N.V. geeft hierbij met weemoed kennis van het overlij den van haar hoofdbestuurslid, mevrouw C. Andewcg-Pittijn Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar haar echtgenoot en verdere familieleden. Namens het hoofdbestuur J. Dijkstra-de Vries, presidente A. Vunderink-ten Napel, secretaresse. Utrecht, 23 februari 1977. Psalm 23 ..De Heer is mijn Herder mij ontbreekt niets" Op 25 februari nam God tot Zich mijn lieve vrouw, onze lieve en zo zorgzame moeder en oma Aukeline Oudman-Buurma op de leeftijd van 64 jaar. Bijna 40 jaar mochten wij getrouwd zijn Emmeloord: J. Oudman Gendringen: Luurt Oudman Atty Oudman-Kroeske Jan. Emmy. Robby en Ben Bant: Niek Oudman Janke Oudman-Brouwer Jan-Niklaas en Gerben-Pier Emmeloord: Corry Doornbos-Oudman Jurjen Doornbos Ankeline en Harmen Zevenaar: Siebolt Oudman Ria Oudman-Memdertsma Jan-Siebolt Stiens Henk Oudman Greetje Oudman-Koning Henry en Michèl Emmeloord. Bourgondiëstraat 21. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 1 maart om 14.00 uur in De Ontmoeting. Europalaan te Em meloord, waarna de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Een ieder, die de overledene de laatste eer wenst te bewijzen, wordt verzocht om 14.00 uur in de kerk aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Heden overleed onze lieve Moeder. Schoonmoe der en Oma Cbristina Elisabeth Zimmerman—Hemker oud 92 jaar. „Wij zijn God dankbaar te mogen geloven, dat Hij bij Moeder was tn leven en tn sterven en dat zij nu bij Hem is" IJsselstein: J. W. Zimmerman C. Zimmerman—Molenaar Nieuwegein: Ton en Marian Schiedam: Kees en Tineke Epe, „De Boskamp", 21 februari 1977 Corr. adres> J. W. Zimmerman, Touwlaan 28. IJsselstein (U De begrafenis heeft op vrijdag 25 februari 1977 op de Nieuwe Oosterbegraafplaats te Amsterdam-O. in stilte plaatsgevonden. Zo kort na het overlijden van onze lieve Dochter en Zuster Corrie, geven wij u nu kennis, met grote droefheid, van het overlijden van mijn innig geliefde Man. onze lieve, zorgzame Vader, Schoonvader en Opa, Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Johannes van Dijk Sr. op de leeftijd van 60 jaar. C. van Dijk-Oostveen J. van Dijk Jr. E. van Dijk-Waterreus Mandv Shirley W. van Herk Marjorie F. van Dijk N. van Dijk-de Jong C. Oostveen-Snoek J. Oostveen P. Oostveen-Stavast G. Oostveen W. Oostveen-Kruysheer A. Heuvelmans N. Heuvelmans-Oostveen Rotterdam. 24 februari 1977 Joost Banckertsplaats 118 De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Voor schoterlaan 51. Bezoek aldaar: zaterdagmiddag van 4.30-5 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden maandag 28 februari a.s. op de algemene begraafplaats „Crooswijk" aan de Kerkhoflaan 1-5. na aankomst in de kapel te circa 2.15 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer te 2 uur. Met grote verslagenheid geven wij U kennis van het overlijden van onze direkteur en oprichter de heer J. van Dijk Sr. Zijn enthousiasme en diepe menselijkheid zullpn wij nooit vergeten. Personeel Automobielbedrijf J. van Dijk en Zoon B.V. Rotterdam. Schiedamseweg 204-210. Wij zijn diep getroffen door het bericht dat heden onze directeur en oprichter de heer J. van Dijk Sr. is overleden Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar zijn vrouw en zoon welke wij heel veel sterkte wensen in deze dagen. Personeel Taxibedrijf J. van Dijk en Zoon b.v. Rotterdam, Rosenveldtstraat 54 Met groot verdriet geven wij u kennis dat heden is overleden onze directeur en oprichter de Heer J. van Dijk Sr Wij hebben hem leren kennen als een eerlijk, getrouw en enthousiast mens die in onze gedachten zal blijven voortleven als een plichtsgetrouw voorbeeld. Personeel Assurantiekantoor J. van Dijk en Zoon b.v. Rotterdam, Rosenveldtstraat 54 In verband met het overlijden van onze direkteur en oprichter van onze vennootschappen, de heer J. van Dijk Sr zijn onze Bedrijven maandag 28 februari a.s. de gehele dag Automobielbedrijf J. van Dijk en Zoon B.V. Taxibedrijf J. van Dijk en Zoon B.V. Assurantiekantoor J. van Dijk en Zoon B.V. Botterdam, Schiedamseweg 204-210. A.G.M. Behrens Plastisch Chirurg Alg. Ziekenhuis. Zonne straal Hilversum Alg Ziekenhuis. Zonneglo ren Soest. Praktijk hervat. r Uw advertentie in wordt door 355.000 koopkrachtige Nederlanders gelezen. j DE N.H. DIACONESSEN INRICHTING TE MEPPEL organiseert op vrijdag 22 april 1977. Opgave van deelname vóór 1 april a.s. aan de Besturend Zuster, Zr. A.G. Glasbergen, Hoogeveenseweg 38, Meppel. Op de enveloppe vermelden: Reünie. Ontdek de schoonheid van twee ruige landen' Noorwegen v a 699,- Schotland v a 398,- Informatie/Boeking Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam. Tel. 020-914400 lAlgarve Portugal) 8-daagse vliegreis v a Informatie/Boeking Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam. Tel. 020-914400 T ..Here. Gij doorgrondt en kent mij; Gij kent mijn zitten en mijn opstaan. Gij verstaat van verre mijn gedachten." Tot onze grote droefheid is van ons heengegaan, onze lieve jongste zoon, broer en vriend Arno van der Sleen op de leeftijd van 19 jaar Hoogeveen: P. van der Sleen B. G. van der Sleen- Jansen in de Wal Groningen: Gertjan en Tea Maarssen: Marijke en John Hoogeveen: Brenda Hoogeveen, 24 februari 1977. Kapteynlaan 27. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 1 maart a.s., om 12.00 uur vanuit de Zuiderkerk, Baarlelaan 1, Hoogeveen Gelegenheid tot condo leren van 11.00-11.30 uur -Aanvang van de rouw dienst 11.30 uur. Voor de vele bewijzen van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn dierbare man, onze geliefde vader en onze lieve opa J. K. H. van Dam zeggen wij u hartelijk dank. A. H. C. van Dam-de Bruin Cor en Ans Bob en WUly Martha en Marius Max en Corrie en de 12 kleinkinderen Leiden, februari 1977 Roodenburgerstraat 26 ..Wees getrouw tot den dood en Ik zal u geven de kroon des levens." (Openb. 2:10) Eén dag na zijn 74ste verjaardag en in vol geloofsvertrouwen is in zijn Heer en Heiland van ons heengegaan, mijn liefdevolle en inniggeliefde Man, onze zeer zorgzame Vader. Schoonvader en Opa, Broer en Zwager, Oom en Neef Hendrik Schraa drager van de eremedaille, in goud, verbonden aan de orde van Oranje Nassau. Echtgenoot van Antje Maria van der Hout v.d. Hout Brunssum: A.M. Schraa Oakville (Can.) L. Pop - Schraa L. Pop Mississauga N. S. Laning - Schraa B.J.R. Laning Marken I. Mendel - Schraa G. Mendel Heerlerheide J. Schraa R. Schraa - Pietersma Valkenburg J. Schraa R. Schraa - Lunenborg Hulsberg H. Schraa jr. M. Schraa - Beckeringh en kleinkinderen fam. Schraa fam. Van der Hout Brunssum, 24 februari 1977 Kruisbergplantsoen 17 De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 1 maart a.s. om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Treebeek le Spoordwarsstraat, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Treebeek. gelegenheid tot condoleren vanaf 13.30 uur in de benedenzaal van voornoemde kerk. De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het De Weverziekenhuis te Heerlen. Bezoek van 16.00-17.00 uur. „Want ik ben verzekerd, dat niets ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods. welke is in Christus Jezus, onzen Here Voor ons toch nog onverwacht nam de HERE heden tot zich mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Johanna Henriëtte Catharina Toeset geb. Ames op de leeftijd van 78 jaar. Haarlem: C. E. Toeset Arnhem: Henny Toeset Schagen: Jo en Cor Meijer-Toeset Evert Hilversum: Corry Toeset Wou brugge: Nita en Cees de Lange-Toeset Martijn en Arnoud. Haarlem. 25 februari 1977 Mr Cornelisstraat 40 rd De Dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden dinsdag 1 maart a.s. in de Koningkerk aan de Kloppersingel fingang Zoeherstraat 32) om 14.15 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben, vanuit de kerk, op de begraafplaats „Westerveld" te Driehuis Velsen omstreeks 15 30 uur. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming ons betuigd bij het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze moeder en oma Grietje Omvlee-Veldman zeggen wij u hartelijk dank Uit aller naam: J. Omvlee Dedemsvaart. Lepelaarweg 31 Uw meeleven, uw aandacht, uw gebed voor ons na het onverwacht heengaan van onze lieve Zoon en Broer Henri heeft ons bijzonder gesterkt. Wij hadden u hiervoor graag persoonlijk willen bedan ken, maar dat is onmogelijk. Daarom langs deze weg onze hartelijke dank- Fam. M. Dijkema Bedum. februari 1977 Julianalaan 16 Dat u met ons meeleefde na het overlijden van onze man en vader Jan Bos, emerituspredikant van de Gereformeerde Kerk te Emmeloord heeft ons veel goed gedaan. Wij danken u daarvoor hartelijk. Namens ons allen J. Krijgsman-Bos. Daar het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van belangstelling ons betoond, na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze beste zuster, schoonzuster en tante Janna Wijtsma-de Ruiter willen wij dat bij deze doen. In het bijzonder danken wij de weleerwaarde heer Ds. G van Loenen voor de geestelijke bijstand, de huisarts en doktoren en verplegend personeel van het St. Elisabeth ziekenhuis voor de liefdevolle verpleging en verzorging, en de buren voor de geweldige steun. Tevens danken wij Begrafenisonderneming Van der Luit voor de correcte uitvoering van de begrafenis. A. Wijtsma en verdere familie Leiderdorp, februari 1977. Molenaarstraat 17.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10