FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 22 FEBRUARI 1977 kunnen van maandag tol en mei vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18 00-20.00 uur. Met grote dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte van TAMARA UNDA Wil. Aart en Irene Platteel *s Gravenhage. 18 februari 1977 Steenzicht 51 Tijdelijk Rode Kruis Zie kenhuis. Sportlaan 600 Loof den HERE. mijn ziel, HERE. mijn God. Gij zijf zeer groot psalm 104: la Op 21 februari mochten we met onze ouders A. Drewes en T. Drewes-Huitzing hun 25-jarig huwelijksfeest vieren. Wij hopen, dat God hen nog lang voor elkaar en voor ons wil sparen. Heieen en Harry Jannie en Bert EisseJan Mieke Arie Gert Riekje Zuidhorn. Burgemeester Clevenngslaan 19. Looft den Here, want Hij ia goed. want zijn goedertierenheid is tot in der eeuwigheid Heden is nog vrij onverwacht van ons heengegaan mijn lieve Man en onze lieve Vader en Grootvader Adrianus den Bok op de leeftijd van 71 jaar Driebergen: A. den Bok-van Rooijen Pickering (Canada): T. den Bok J. den Bok-Simmelink Bryan en Diane Bilthoven: A. Bakker-den Bok R. Bakker Rouke. Margot en Jeroen Driebergen. 19 februari 1977 Sterreboslaan 17 De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum aan de Cordesstraat te Driebergen. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 24 fe bruari 1977 om 14 00 uur op de nieuwe algemene begraafplaats te Driebergen. Vertrek vanuit het uitvaartcentrum om 13.40 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de „Morgensterkapel", Melvill van Carnbeelaan 16 te Driebergen. Aan huis liever geen bezoek. Johannes 14:1-7 Heden nam God tot Zich in Zijn Heerlijkheid onze lieve moeder, schoonmoeder en grootmoeder Alberta van Egmond Weduwe van Pieter van Nieuwkoop op de leeftijd van 74 jaar. Tijdens haar leven stelde zij zich, vaak in stilte, dienstbaar aan velen, daardoor, en door haar moedig en berustend aanvaarden van haar ernsti ge ziekte, was zij ons ten voorbeeld Apeldoorn: J. van Nieuwkoop J. C van Nieuwkoop-Folkerts Bilthoven G. E. Wolters-van Nieuwkoop G. Wolters Rijnsburg: J. Smith-van Nieuwkoop W R. Smith Oegstgeest E. E. van Nieuwkoop Spijkenisse- A. van Heuven-van Nieuwkoop M. J. van Heuven en kleinkinderen Oegstgeest. 20 februari 1977 Mauntslaan 10 De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit. Haagweg 31 te Leiden. Aan het Rouwcentrum geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op donderdag 24 febru ari a s. om 11.00 uur in de ..Groene- of Willi- brordkerk" te Oegstgeest. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot con doleren in dc kerk. ..In Uw hand beveel ik mijn geest; Gij verlost mij. Here, getrouwe God." Psalm 31. Onze lieve Moeder. Schoonmoeder en Groot moeder Hilje Baarschers-Bouwes is heden. 18 februari 1977, op 90-jarige leeftijd overleden-in Huize Nimmerdor te Doorn, waar zij de laatste twee jaren zo zorgzaam verpleegd werd Appingedam W. H. Baarschers I. J. Baarschers-Bos Samia. Canada: G J. Baarschers A. Baarschers-Westra Sacramento. U S.A.* H. B Williams-Baarschers V G Williams Papakura. N -Zealand: B. A. Baarschers L. M. Baarschers-Prue Uithoorn B Baarschers J. H. Baarschers-Woltman Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Rode Klaver 59, Uithoorn. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van Begra fenisonderneming S. Jansen. Amersfoortseweg 56 te Doorn Bezoek rouwkamer dagelijks van 10-20 De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 23 februan a s om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Kampweg te Doorn, waar vanaf 12 00 uur gelegenheid is te condoleren, daarna vindt de begrafenis om 13.45 uur plaats op de Oude Be graafplaats te Doorn .Mijn genade is u genoeg" Op Zijn tijd nam Here tot Zich mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Barteldina Reitzema op de leeftijd van 68 jaar. Meeden. 19 februari 1977 Hereweg 244 Kampen: H. E. Bruinsma-Diekema H. Bruinsma Vries: G. Fekkes-Diekema J. Fekkes Nieuw-Buinen: A. Hulzebos-Diekema H. A. Hulzebos Roden: A. Diekema C. Diekema-Schipaanboord Zuidhorn: E. G. A. Dijkstra-Diekema Th. Dijkstra Roden: J. Diekema A. A. J. Diekema-Hartlief en kleinkinderen De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 23 februari in de Gereformeerde Kerk om 13.15 uur te Meeden. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren. Na een arbeidzaam leven in dienst van de naaste, nam de Heere tot Zich, Zijn kind Maria Theodora Hoekstra oud-directrice van het Oud- en Nieuw Gasthuis te Delft op de leeftijd van 74 jaar. Groningen, 19 februari 1977 Hofa Siccamasingel 157 Corr.adres: Mozartstraat 32 Uit aller naam: C. D. M. ten Berge De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van het Uitvaartcentrum „A gemeen Be lang", Esdoornlaan 187, Groningen (wijk Selwerd) Bezoek 's avonds van 7-8 uur. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 23 februari a.s. om 13.00 uur in het crematorium Groningen, aula I. Vertrek vanaf het Uitvaartcen trum om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in de koffiekamer van het cremato rium. Heden is door de Here thuisgehaald onze geliefde man, zwager en oom Hombertus Smit op de leeftijd van 85 jaar geliefde echtgenoot van D. Smit-Dijkstra Psalm 27:1 onber. Stedum, 18 februari 1977 Hoofdstraat 37 D. Smit-Dijkstra Fam. Smit Fam. Dijkstra De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 23 fe bruari a.s. vanuit de Geref. Kerk te Stedum om 14.30 uur. Aanvang van de rouwdienst 14.00 uur. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in „Trefpunt" achter de Geref. Kerk. God nam plotseling tot Zich in Zijn Heerlijkheid mijn innig geliefde man en onze zeer zorgzame vader Lodewijk Cornells Sederel op de leeftijd van 46 jaar. ..Onze ziel verwacht den Here. Hij is onze hulp en ons schild" L. Sederel-Willmes Marjo-René Wim Annette Milsbeek, 21 februari 1977 Koenselberg 28 De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van de begraafplaats „Rustoord" Postweg 60 te Nijmegen, waar de bezoektijden zijn: Woensdag a.s. van 17.00-17.30 uur en donderdag morgen van 10.00-10.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ned. Herv. kerk. Markt 2 te Gennep, aanvang 11.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Begraafplaats te Gennep. Gelegenheid tot condoleren vóór de rouwdienst in de consistorie van de kerk. Geen bloemen liever geen bezoek aan huis. Heden heeft God tot Zich genomen in volle vrede, onze nicht Anna Nederbragt in de ouderdom van 83 jaar Namens de familie P. Nederbragt J. C. Kwant Hilversum 20 februari 1977 Bejaardencentrum „Zuiderheide" Correspondentie-adres: Broekslootkade 52, Voor burg. De overledene is "opgebaard in het Algemeen Uitvaartcentrum huize „Den Huil", Utrechtseweg 11 te Hilversum. Bezoek aldaar van 10.30-12.00 uur en van 18.30-19.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op don derdag 24 februari om 11.00 uur op de Noorder Begraafplaats te Hilversum. Jezus zeide: Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij ge storven. Joh. 11:25 Onze Here God nam tot Zich Zijn kind, mijn lieve zorgzame Man Jan Nijman 63 jaar oud Mede namens de familie C. Nijman-Kromhout Bennekom, 20 februari 1977 Ericapark 30 De rouwdienst zal plaatsvinden donderdag 24 februari om 10.30 uur in gebouw ,,'t Kerkheem" achter de Ned.-Herv. Kerk te Bennekom. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om streeks 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Ede Gelegenheid tot condoleantie na de plechtigheid in ..'t Kerkheem" te Bennekom. Geen bloemen. Geen toespraken Door omstandigheden nu liever geen bezoek. Ik heb u bij uw naam geroepen. Gij zijt Mijn. Jesaja 43 IB Opgenomen in Heerlijkheid Gerrigje Gretha van der Mik-Tijsseling 80 jaar oud. Carmichael (Californië): S. van der Mik A. H. van der Mik-Woelders Rhenen: G. H. van der Mik G. A. van der Mik-Brethouwer Velp: N. S. Fokkens-van der Mik H. Fokkens Nieuw-Beierland: B. Steenwinkel-van der Mik C. H. Steenwinkel Hengelo (Gelderland): G. G. van der Boom-van der Mik J. van der Boom en kleinkinderen Renkum, 19 februari 1977. Oranje Nassau's Oord. Correspondentie-adres: Zaalboslaan 53, Velp. Geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden in de kapel van O.N.O.. Korterburg 4, Renkum, woensdag 23 februari a.s. om 11.00 uur, waarna de teraardebe stelling zal volgen op de begraafplaats „Mosco- wa", Waterbergseweg te Arnhem, omstreeks 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de koffiekamer. Onbegrijpelijk voor ons, maar in vertrouwen, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze zoon en ons broertje Tjerk Hij mocht 6 weken bij ons zijn. Egbert en Anneke de Vries-Faber Paulien en Egbert-Jan Roelofarendsveen, 19-2-77. Pieter de Jongstraat 9. Wij willen Tjerk in alle stilte begraven. Op 20 februari 1977 is in Jezus ontslapen onze geliefde Zuster en Schoonzuster Albertha van Nieuwkoop geboren van Egmond weduwe van P. van Nieuwkoop op de leeftijd van 74 jaar. Rijnsburg: C. van Egmond N. van Egmond-Heemskerk Oegstgeest: A. de Mooij-van Egmond C. de Mooij Rijnsburg: J. van Egmond J. van Egmond-Driebergen Wijk en Aalburg: J. Vos A. Vos-Colijn Loosduinen: J. Wassenaar-van Egmond Rijnsburg: J. van Egmond P. van Egmond-Heemskerk Leiden: M. Kralt-van Egmond Canada: H. van Egmond A. van Egmond-de Mooij Rijnsburg: A. van Egmond-de Mooij Noordwijk: J. van Egmond Noordwijk: P. van Egmond Rijnsburg: A. van Egmond M. van Egmond-van Starkenburg Oegstgeest Mauntslaan 10. Nu laat Gij. Heer, Uw dienstknecht gaan in vrede, naar Uw woord Uit genade ingegaan tot het feest van zijn Heer mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Willem Tom dienstknecht van Jezus Christus oud 75 jaar. De Bilt: C. H. Tom-Swen Pretoria (Z.A.): J. Trennen-Tom K. J. Trennen Uithoorn: S. Roukema-Tom P. A. Roukema Maasbracht: A. J. Verheul-Tom A. C. Verheul Nijkerk: J. Vegt-Tom N. P. Vegt Odijk W. C. H. Harts-Tom J. Harts Groningen: D. Tom F. Tom-Polhuys Zetten: J. Tom H. E. Tom-Moerman Enschede: C H. Tom en kleinkinderen De Bilt, 19 februari 1977 Soestdijkseweg 87, B6 Liever geen bezoek. Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden donderdag 24 februari om 14.30 uur in de Opstandingskerk. le Brandenburgerweg te De Bilt, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats „Brandenburg", gelegen naast de kerk. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Op zaterdag 19 februari 1977 is na een langdurig ziekzijn overleden Janna A. Borgesius analiste, 21 jaar oud Wij zullen ons haar blijven herinneren als een trouw en toegewijd medewerkster, die door haar warme persoonlijkheid veel vrienden bij ons ge maakt heeft. Ons diepe medeleven gaat uit naar haar ouders. Directie en medewerkers van het Ne derlands Hervormd Psychiatrisch Centrum „Licht en Kracht" en „Port Natal". Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland onze gpliefde zwager en oom Christiaan Rupke op de leeftijd van 59 jaar. Echtgenoot van P H. van den Heuvel. In leven Geref.'predikant te Zuidlaren. Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Zuidlaren. 21 februari 1977 Rotterdam: A. F. van den Heuvel W, H. van den Heuvel-Görlach K. A. van den Heuvel J. C. van den Heuvel Ermelo: J. G. Kuyvenhoven-van den Heuvel A. G. Kuyvenhoven Heerlen: H. N. van den Heuvel H. van den Heuvel-van den Heuvel Arhem: G. G. Laman-van den Heuvel Dieren: G. A. van Reyen-van den Heuvel J. van Reyen neven en nichten. In volle zekerheid des geloofs is vannacht overle den onze geliefde broer, zwager en oom Christiaan Rupke Predikant te Zuidlaren Koog a/d Zaan: J. Rupke W. F. M. Rupke-de Oude Canada: J. Kapteyn-Rupke C. P. Kapteyn Berkel: B. Treurniet-Rupke Rotterdam: W. F. Karreman-Rupke C. Karreman Rotterdam: M. de Baat-Rupke B. de Baat Rotterdam: W. F. Rupke Dordrecht: P. Barendregt-Rupke Nichten en neven 21 februari 1977 „Heere Gij weet alle dingen, Gij weet dat ik U lief heb." Johannes 21 17. Heden nam de Heere tot Zich onze lieve Móeder, Grootmoeder, Overgrootmoeder en Tante Rookje van der Meiden-van der Hout weduwe van Leendert Huibert van der Meiden in de gezegende ouderdom van 97 jaren. Harderwijk: J. van der Meiden J. van der Meiden-Marz Velden (L.): H. H. van der Meiden F. J. L. van der Meiden-Siegers 's-Gravenhage: H. E. van der Meiden W. A. van der Meiden-Boer Kleinkinderen en achterkleinkinderen. 's-Gravenhage, 19 februari 1977. Pensiontehuis „Duinhage", de Sav. Lohmanlaan 202. Correspondentie-adres: Van Geunslaan 12, Harderwijk. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. donderdag 24 februari om 13.45 uur in de Jeruzalemkerk (Pomonaplein), waarna de begrafenis zal plaatshebben om 15.00 uur op „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38, 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleance-bezoek in „Duinha ge", woensdag van 19.00-20.00 uur. Na de kerkdienst is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Dient elkander door de liefde. Heel rustig is in haar Heiland ontslapen onze lieve Tante en Oma Meiltje Rienks Zij is 87 jaar geworden. We kunnen alleen maar dankbaar zijn voor alles, wat God ons in haar heeft geschonken sinds ze in ons moederloos gezin kwam in 1933. De tekst die op haar kamer hing „Dient elkander door de liefde", heeft ze ons allen voorgeleefd. Hoensbroek Harry en Froukje Rienks-Grim Nederhorst den Berg Gabe en Aaf Rienks-van Thiel Vinkeveen Thijs en José Rienks-Hoogendoorn Heeg Lutske en Leen Kwakkelstein-Rienks Amsterdam Z. Sytske van Boeyen-Rienks Schagen - Meiltje en Ruud de Bruin-Rienks Amsterdam N. Johanna Rienks-Pasanea Churchill-laan 127 III, Amsterdam Z. Emilie Colenbrander-Rienks Amstelveen Pier en Ada Rienks-v. d. Heijden met hun kinderen en kleinkinderen - We willen samen naar het Evangelie van de opstanding luisteren gedurende de dienst in de aula van Zorgvlied, Amsteldijk 273. woensdag 23 februari om 15 uur. Vertrek van Oranje Nassaulaan 77. 14.30 uur. Amsterdam. 20 februari 1977 De Heer heeft op zondag 20 februari tot Zich genomen onze lieve zuster en tante Meiltje Rienks op de leeftijd van 87 jaar. Soestdijk: E van Reenen-Rienks Amstelveen: W M van Reenen Ermelo R van Reenen M. C. E van Reenen-Grijzenhout Uithoorn H Th. van Reenen A H. van Reenen-Vroom Amstelveen: P B van Reenen M. van Reenen-Haye Het bestuur van de Valeriuskliniek, de directk de medewerkers geven met ontroering kennis het overlijden van Prof. Dr. J. F. Folkerts emeritus-hoogleraar aan de Vrije Universiteit op de leeftijd van 66 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij hoe hij vele aan de Valeriuskliniek verbonden is geweest de afdeling neurologie met grote bekwaamheid trouw heeft opgebouwd en geleid. Namens het bestuur: S. Feitsma, voorzitter H. Nijenhuis, secretaris Namens de directie: D. Essink, wnd. algemeen direct A. Poot, adj.-directrice Namens de medewerkers: J. C. Koetsier. Amsterdam. 18 februari 1977 ir iïrï \B( Het College van Dekanen van de Vrije Univei teit geeft met droefheid kennis van het heenga van zijn emeritus-hoogleraar J. F. Folkerts die tot 1 september 1976 verbonden was aan Faculteit der Geneeskunde. Zijn werk en persoon worden in brede kri dankbaar herdacht. Ons medeleven gaat uit ni zijn nabestaanden. J. de Ruiter, rector-magnificus R. H. Rozendal, secretaris Amsterdam, 18 februari 1977. Met ontroering heeft de Faculteit der Geneeskui de van de Vrije Universiteit kennis genomen v het overlijden van Prof. Dr. J. F. Folkerts Zij gedenkt in dankbaarheid al hetgeen hij r grote toewijding en trouw voor de Faculteit het verricht H. L. Langevoort, decaan W. Ferwerda, ab-actis Amsterdam, 21 februari 1977. Heden is na een korte ziekte van ons weggenom mijn lieve man, onze lieve vader en grootvadej Pieter Mons Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. geboren op 4 mei 1903. 's-Gravenhage: A. Mons-van Klaveren Amsterdam: A.C.M. Spijkerboer-Mons A.A. Spijkerboer Voorschoten: M.J. Blok-Mons S.J.E. Blok Enschede: A.M. Thoenes-Mons Amersfoort: M. Nije-Mons K. Nije en kleinkinderen. 's-Gravenhage. 18 februari 1977. Segbroeklaan 430. Liever geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 23 bruari om 12 uur op de begraafplaats „Nieul Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2 A. Vertrf vanaf het woonhuis om 11.30 uur. Gelegenheid de familie te condoleren na afloi van de begrafenis in de ontvangkamer van begraafplaats. De begraafplaats is bereikbaar met bus 19. 26 2. Heden heeft de Heer in haar slaap tot Zich geno- ;g men oóze trouwe zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina Maria van der Stoel op de leeftijd van bijna 71 jaar. „Veilig in Jezus' armen." Bergen op Zoom: A. G. van der Stoel C. van der Stoel-Sieling Leiderdorp: M. M. van der Stoel-Treur Leiden: A. v.d. Berg-Wille J. H. v.d. Berg Chula Fista, California: A. Niemeyer-de Graaf J. Niemeyer San Marcus. California: G. Roest-van der Stoel C. P. Roest Geldrop: J. P. van der Stoel G. van der Stoel-Roest Leiderdorp: A. van Wijck-van der Stoel J. van Wijck Ontario, California: H. van der Stoel C. van der Stoel-Roest neven en nichten De begrafenis zal D.V. plaatshebben op donder dag 24 februari a.s. des nam. te 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. 1 ie Op zijn tijd heeft God voor ons nog onverwac) tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzus^ en tante Johanna Zoeteman geboren Noordegraaf op de leeftijd van 66 jaar. Berkel: J. Hoogwerf-Noordegraaf P. Hoogwerf Rotterdam: D. Noordegraaf Rotterdam: C. Noordegraaf R. W. Noordegraaf-Bontsema neven en nichten Hoogvliet 18 februari 1977 Abadanstraat 32a Correspondentieadres. P. Hoogwerf, Lindenlaan 52 Berkel Z.H De overledene ligt opgebaard in de rouwkame'" van het Ikazia ziekenhuis, Montessoriweg 1 Rot terdam Zuid. Rouwbezoek en gelegenheid tot con doleren dinsdagavond van 7.15 uur tot 7.45 uui Er zal een rouwdienst worden gehoude woensdagmiddag 23 februari in de aula van d algemene begraafplaats „Oudeland". Oudi j landseweg Hoogvliet, plm. 2.30 uur waarna d 1 begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.15 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12