PERSONEEL wolfheze I/O I/O administratief medewerkster Jellineteentaim acquisiteur (m/vr) SECRETARESSE vrije universiteit vrije universiteit vrije universiteit le assistente huishouding Dagblad Trouw Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308- 241 PERSCOMBINATIE N.V. CODEERDER/CODEERSTER WERKVOORBEREID(SDER ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER analist(e) m sekretaresse J VERSCHOOR UITVOERDERS ERVAREN BOEKHOUDER full-time predikant psycholoog Y Stichting Kerk en Wereld Driebergen A. 1 schilder (yoIw.) b. 1 timmerman (volw.) c. 1 ondertioudsman (algemeen) ervaren analist(e) ervaren secretaresse ZATERDAG 19 FEBRUARI 1977 TROUW/KWARTET 22 De afdeling advertentie-exploitatie wens! haar landelijke acqui sitie uit te breiden met een jonge, energieke voor een team aat tot taak heefi advertentieruimte te verkopen aan voornamelijk landelijke adverteerders en reklamebureaus Dit team wordt ondersteund door onze afdeling marketing- en mediaresearch met relevant ci|termatenaal. Voor deze funktie denken wij aan iemand met een opleiding op middelbaar niveau met goede kontaktuele eigenschappen en verkoopervanng Een diploma media-planning (SRM) zal een aanbeveling zijn. Hij/zij zal in hoofdzaak telefonische contacten onderhouden met een zeer vanerend klantenbestand, waarbii in een later stadium het accent meer naar de buitendienst zal verschuiven. De juiste man of vrouw kan rekenen op een zeer boeiende funktie. die goede toekomstmogelijkheden biedt Belangstellenden kunnen zich schnftelijk wenden tot de personeelafdeling van Trouw/Kwartet b.v.. Wibautstraat 131. Amsterdam, tav E Verwilligen Nadere informatie over de funktie-inhoud wordt u graag verstrekt door de heer H. J Elfterich. tel 020-913456 toestel 713 Psychiatrisch Ziekenhuis "Woffhoze", uitgaande van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken, zoekt een Tot haar taak behoren o.e.: het verzorgen van de korrespondentie en dokumentatie voor de Ekon. Adj. Direkteur en het Hoofd Administratieve Dienst; - het typen van begroting en exploitatie-overzichten. Onze gedachten gaan uit naar een meisje van 18 jaar of ouder, dat in het bezit is van een type-diploma, en b.v. Mavo of gelijkwaardige opleiding heeft gevolgd. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen f 1105, en 1.694, bruto per maand, met verder goede uitloopmogelijkheden. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij het hoofd van de administratieve dienst, toestel 229. Belangstellendan kunnen hun schrifte- l lijke sollicitaties richten aan de direktie, t.a.v. de heer H.Huberts. I1Psych. Ziekenhuis A 70 is de uitgeefster van onder meer Het Paropl, Trouw en de Volkskrant. Voor de factureerafdeling zoeken wij een De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het opmaken en coderen van advertenties, die in onze bladen geplaatst zijn t.b.v. de facturteerverwerklng. Voor deze funktie denken wij aan iemand met MAVO-4 opleiding en ongeveer 20 jaar oud. Accuratesse is een vereiste. Voor de abonnementen-administratie zoeken wij een De werkzaamheden bestaan uit het beoordelen en verwerken van de post t.a.v. nieuwe abonnementwijzigingen, vakantie-adressen etc. Een duidelijk handschrift en een HAVO-opleiding zijn vereist. Tevens zoeken wij voor deze afdeling een voor de Financiële Mutaties Zijn/haar werkzaamheden bestaan uit het beantwoorden van telefoon en post t.a.v abonneegelden en het controleren van de verwerking van de abonnementsgelden Voor deze functie denken wij aan een MEAO-(st)er of gelijkwaardige opleiding. Inlichtingen en sollicitaties Mw. L Witmer, Perscombinatie N.Vafdeling personeelszaken. Wibautstraat 131. Amsterdam, tel. (020) 914400, toestel 504. GRAFICOM B.V. is een automatiseringscentrum, dat voornamelijk voor de Perscombi natie N.V., uitgeefster van het Parool, de Volkskrant en Trouw, werkzaamheden verricht. Voor het hoofd van het Automatiseringscentrum zoeken wij een Haar werkzaamheden zullen ondermeer bestaan uit het verzorgen van de correspondentie en het typewerk voor het hoofd en de staf van het centrum, evenals in voorkomende gevallen voor systeemanalisten en programmeurs. het notuleren van de stafvergaderingen, het verzorgen van de facturering van klanten buiten Perscombinatie N.V., het bijhouden van de agenda van het hoofd van het Centrum, archivering e.d. Voor deze functie zijn een middelbare school en secretaresse opleiding een vereiste, evenals een goede kennis van de Engelse taal in woord gen geschrift. Leeftijd 21 - 26 jaar. Ervaring strekt tot aanbeveling. Inlichtingen en sollicitaties: Mw L. Witmer, Perscombinatie N.V., afdeling personeelszaken, Wibautstraat 131, Amsterdam, telefoon 020-914400 toestel 504 amsterdam Bij het Antropogenetisch instituut is plaatsingsmogelijkheid voor een De taak zal bestaan uit het assisteren bij wetenschappelijk onderzoek van geneti sche varianten van verschillende eiwitten. Bekendheid met elektroforese-technieken, die bij dit onderzoek een belangrijk hulp middel vormen, strekt tot aanbeveling. Vereisten zijn HBO-A of HBO-B diploma en het zelfstandig kunnen werken. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door Drs. R. Frants, telefoon: 020-548 33 23 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 242-517, te richten de aan Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105. postbus 7161. Amsterdam. KON. NED. GASTHUIS HXM OOGLIJDERS Voor de verpleegkundig direktrice zoeken wij een Haar laken zullen bestaan uit: het zelfstandig kunnen assisteren bij het administratief beleid van de verpleegkundige sektor; het behandelen van de correspon dentie: notuleren van vergaderingen: het verzorgen van dokumentatie en archief. het assisteren in het opnamebe- leid. Om deze zelfstandige en verantwoor delijke funktie te kunnen verrichten is gewenst: een goed organisatievermogen; een schooiopleiding op middelbaar niveau; sekretaresseopleiding met erva ring; leeftijd van 25- 35 jaar Arbeidsvoorwaarden conform C.A.O. ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollici taties te richten aan de verpleegkundig direktrice. fX DONOtRWTIHtTt! t TftKX UT TEL 030-71MM Bouw- Aannemingsbedrijf Zoekt voor haar bouwprojekien in het westen des lands die over vokJoende ervaring en vakkennis beschikken, om woningbouw piekten te begeleiden De voorkeur gaat mI naar hen die ervaring hebben met gwtbouw Gegadigden worden verzocht hun schntte>-i*e sollicitaties te zenden aan bovengenoemd bedn/l. Postbus 625. Perms amsterdam Bij het Natuurkundig Laboratorium bestaat de vacature voor een technisch assistent/ natuurkundig assistent bij het voorkandidaats-praktikum Taakomschrijving zorgdragen voor en onderhoud van de praktikum-apparatuur meewerken aan het ontwikkelen van nieuwe praktikum-experimenten verzorgen van het documentatiesysteem, verband houdende met de aanschaf van nieuwe apparatuur. Gevraagd wordt iemand met kennis van de natuurkunde (gedacht wordt aan HBO-A niveau), terwijl enige technische ervaring op prijs wordt gesteld. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 311-507. te richten aan de Dienst Personeelszaken. Oe Boelelaan 1105. postbus 7161. Amsterdam- Buitenveldert. HARRY SIMONS AGENCIES B.V. Tijnmuiden 20-22, Amsterdam intern, handelskantoor (agenturen) vraagt gedacht wordt aan een medewerker, die: middelb. opleiding heeft; een M.B.A.-diploma'heeft of daar voor studeert; max. 35 jaar oud is en bekend is met de sociale- en belastingwetgeving. Datum van ind.treding in overleg. Voor nadere inl. en/of het maken van een alspr.: tel. 020-115151 tot 12.30 uur. In verband met het emeritaat van ds. H. Witvliet, die onderstaande functie waarneemt, zoekt de Centrale Kerkeraadscommissie voor het Bejaardenwerk der Hervormde Gemeente te Amsterdam een in de leeftijd van 40-50 jaar, voor de pastorale zorg in het Flevohuls, die in samenwerking met werkers uit andere kerken, onder wie zijn R.K. collega, duidelijk oecumenisch denkend, zijn arbeid wil verrichten. De te benoemen predikant zal door de Centrale Kerkeraad Amsterdam van de N.H. Kerk worden beroepen als predikant met bepaalde opdracht. Zijn opdracht zal o.a. zijn het pastoraat voor de bewoners van het Flevohuis in teamverband met artsen, verpleegkundigen en verzorgenden velerlei overleg met de werkers in het huis het leiden van kerkdiensten de wetenschappelijke bestudering van pastoraal-gerontologische vraagstukken. Salariëring, rechtspositie en sociale voor zieningen worden geregeld overeenkomstig de kerkorde. Een pastoraal klinische training of de bereid heid die te volgen, is vereist. Het Flevohuis is een gemeentelijk bejaarden centrum bestaande uit een verzorgingshuis met 480 bedden en een verpleegafdeling met 130 bedden. Schriftelijke sollicitatie te richten aan: drA. A. Pit. p.a. Revalidatiekliniek Overtoom, Overtoom 382, Amsterdam-W. amsterdam Bij de Subfaculteit der Psychologie kan op korte termijn geplaatst worden een met enige ervaring in psychofysiologisch en/of neuropsychologist onderzoek, om experimenteel onderzoek te verrichten naar de validiteit van cerebrale lateralisatie indices bij volwassenen en kinderen. In dit onderzoek participeren de vakgroe pen Functieleer, Klinische Psychologie en Ontwikkelingspsychologie. Naast het uitvoeren van de experimenten vormt de computeranalyse van de gemeten EEG-variabelen een belangrijk onderdeel van de werkzaamheden. De aanstelling is tijdelijk van aard voor een periode van twee jaar. Nadere inlichtingen worden verstrekt door Dr. E. H. van Olst, telefoon020-548 38 63. Schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 612-487, te richten aan de Dienst Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. In het huishoudteam van een onzer konferentiehuizen, waar regelmatig groepen kursisten of konferentiegasten ver blijven. is binnenkort plaats voor een Wij denken hierbij aan een jonge huishoud kundige voor inrichtingen of een Inas met ervaring. Samen met het hoofd van de huishouding en de 8 assistentes wordt getracht een goed team te vormen. Wij bieden een (wisselende) 5-daagsc werkweek, een salaris tot 1.905,— p.m. (afhankelijk van leeftijd) en eet v prettige zitslaapkamer. Belangstellenden kunnen nadere informaties krijgen bij niej. A. M. v. d. Put. hoofd centrale huis houdelijke dienst, telefoon (03438) 22 41. Sollicitaties gaarne richten aan de afd. personeelszaken. De Horst I. Driebergen. WONINGBOUWVERENIGING „ONS HUIS" „Willemshoeve" Venusiaan 14 Dordrecht Voor het onderhoud van ons woningbezit kunnen bij onze technische dienst in vast dienstverband geplaatst worden Van de candidaten voor de functies a en b wordt ervaring in de onderhoudssector vereist. en voor c primair ervaring in reparatie riolering, metsel- en tegelwerk e.d., terwijl hij eveneens bereid moet zijn alle voorkomende werkzaam heden te verrichten en zonodig andere vakgroepen te assisteren. Salaris overeenkomstig C.A.O. woningcorporaties. Voor passende woonruimte kan worden gezorgd. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met opgave van pers. gegevens, diploma's, referenties etc. te richten aan het bestuur onder vermelding: „Sollicitatie technische dienst". Laboratorium Jellinekcentrum Het moderne laboratorium van het Jellinekcentrum. gevestigd in de Sarphati- straat 75. houdt zich bezig met klinisch/chemische onderzoeken tb.v. de drugs- en alcoholklinieken. De werkzaamheden worden in nauw teamverband ver richten liggen op klinisch chemisch terrein. Voor zo spoedig mogelijk vragen wij voor het nieuwe laboratorium Sarphatistraat 75 van onze kliniek, die de hulpverlening aan drugsverslaafden beoogt, een bij voorkeur met opleiding HBO-A. Door de aard van het werk gaat onze voorkeur uit naar een klinisch chemisch laborant(e) ervaring in de hematologie. Deze medewerk(st)er zal klein bloedon derzoek gaan verrichten, klinische che mie en dunne laag chromatografie. gas- chromatografie. Tenslotte enkele routine matige werkzaamheden, zoals urine- onderzoek. Wij bieden een goede salariëring en se cundaire arbeidsvoorwaarden. Informaties kunnen telefonisch worden verkregen bij Jenneke Wyers, tel. (020) 25 55 55. Sollicitaties onder vermelding ..soli, lab." te richten aan de direkteur Mr. D. B. W. Postma, Keizersgracht 674, Postbus 3907, Amsterdam. Het bestuur van de vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Utrecht zoekt voor zijn bureaudirekteur een die voornamelijk belast zal worden met het voorbereiden van vergade- nngen en besprekingen, notuleren van vergaderingen, regelen van afspraken; secretariaatscorrespondentie en archivering Vanwege de veelzijdigheid en het niveau van de taken, die in belangrijke mate zelfstandig moeten worden verricht, wordt gedad aan een jonge representatieve vrouw, die zowel schriftelijk als mondeling gemakkelijk kan communiceren; die bovendien zowel met collega's als externe relaties goede verhoudingen creëert. Om deze funktie met succes te kunnen uitoefenen is een Havo/VWO en een voorgezette beroepsgerichte opleiding alsmede ervaring als direc- Salarièring en sociale voorzieningen zijn gelijkwaardig aan het niveau van deze funktie. Indiensttreding kan zo mogehjk plaatsvinden met ingang van 1 april Belangstellenden wordt verzocht brieven met uitvoerige gegevens te zenden aan de directeur ven het verenigingsbureau, die ook inlichtingen verstrekt. Adres: Cornells Houtmanstraat 2 te Utrecht, tel. 030-712270.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 22