I DemanNanlsoplan \Neeter\ian isoplan maatschappeliik werkster LEIDER VROUWELIJKE SECRETARIS (STAFFUNCTIONARIS) DIREKTEUR Hl/V y- een part-time maatschappelijk werktstler MAASLAND ^Het Evangelisatiecentrum van de Qere formeerde kerken komt graag in kontakt met personen die geïnteresseerd zijn in kerkelijk opbouw- en vormingswerk renovatie beveiliging Moor behaaglijk enveilig wonen MAATSCHAPPELIJK WERKERS ZATERDAG 1t FEBRUARI 1977 TROUW/KWARTET 20 »n het Psychiatrisch Ziekenhuis "Veldwijk" in de sekt or Langdurige psychiatrische behandehng. een centrum voor Aknverende Bezigheid. In dit centrum dat de Kotbaan heet 2 Bezigheidsleid(st)ers Zij zullen hier samenwerken met een teem dat bestaat uit, Bezigheidsleidlstlers. Orthagoog. Leider Muzikste vorming. Bewegingsleidster, Verpleegkundigen en Ziekenverzorgen den. Dit team biedt de groep patiënten een dagprogramma aan dat gericht is de patiënt zo optimaal mogelijk en daarbij zoveel mogelijk zelfstandig te laten funktioneren. Wij vragen voor deze funktie: - Opleiding Bezigheidstherapie Epe of Breda. Opleiding M B O. A T. - of een soortgelijke opleiding met liefst enige ervaring. Genen het karakter van ons ziekenhuis is een Christelijke levensinstelling vereist. Voor nadere informatie en voor het aanvragen van een sollicitatieformulier kunt u kontakt opr afdeling personeelszaken, tel. 03417-4848 Schriftelijke sollicitaties dienen te worden gencht aan de Geneesheer-Oirekteur van Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo z DE RAAD VOOR DE ZENDING DER NEDERLANDSE HERVORMDE KERK zoekt als lid van het secretariaat een TAKEN: voorlichting aan kerkelijke gemeenten en vrouwengroepen in Nederland het onderhouden van contacten met een aantal kerken in Indonesië door bezoeken en correspondentie zowel in Indonesië als in Nederland zal zij speciale aandacht moeten geven aan initiatieven die de deelname van de vrouw in het kerkelijke en sociale leven bevorderen als lid van het team van secretarissen vorm géven aan het beleid van de Raad voor de Zending. VEREISTEN: academische opleiding of daaraan gelijkwaardige vorming leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 45 jaar liefst enige ervaring overzee De persoon die wij zoeken kan ervaring hebben als bv leraar, theoloog, sociaal werker, socioloog. Indien zij geen Indonesië-kennis höfcft zal zij eerst zich uitvoerig op Indonesië kunnen oriënteren. van geschikte personen wordt op prijs gesteld. Verzoeken om informatie en sollicitaties voor 15 maart te richten aan drs. H. Bootsma, algemeen secretaris, privé adres: Prins Bernhardlaan 41, Oegstgeest. tel. 071-151395. Jeugdwelzijnsinstelling „Stichting voor Jeugd en Maatschappij in het arrondissement Zutphen" vraagt voor tijdelijk Gedacht wordt daartiij aan halve dagen Ook urgentie- kursisten kunnen solliciteren. De aanstelling zal in beginsel tol 31-12-1977 zijn. doch verlenging is mei geheel uitgesloten. De Stichting houdt zich vooral bezig met hulpverlening aan jongeren, voornamelijk in het kader van Ge zinsvoogdij en Voogdij. Graag schriftelijk reageren bij de sollicitatie-kommissie van de Stichting, Nieuwsled 81 te Zutphen. Tel. 057SO-14794. Jeugdhuis DENNENOORD te Doorn zoekt een die in nauwe samenwerking met de me dewerkers de werkzaamheden koordi- Een bij de funktie passende opleiding en ervaring zijn vereist. Salaris overeenkomstig de richtlijnen van het W.I.J.N. Inlichtingen te verkrijgen bij de heer A. C. Oudman en brieven te richten aan de sollicitatiekommissie. p/a postbus 14070 te Utrecht, tel 030-512231 STICHTING ANKERCLUBHUISWCRK ROTTERDAM VRAAGT jeugdleider (ster) voor het werken met schoolgaande jeugd en tieners tot 14 jaar. Opfeidingseisen- Middeioo, Kopse Hof, H.B.O.-k.w., M.B.O.-k.w. of endere geëigende opleiding. Salaris volgens Loac-regeling. Sollicitaties te richten aan het centraal bureau Stichting Ankerclubhuis werk. Grotekerkpiein 5, Rotterdam-3001, tel. 010-114685 Inlichtingen omtrent funktie-inhoud bij de her C.L.A.M. van Leersum, Trefcentrum "De Kom", Posweg 259, Rotter dam-Hoogvliet. tel. 010-162419/165419. Meisjeshuis PERSIJN te Maartensdijk vraagt een koordinator voor de "opvanggroep" je taken zullen zijn: - het verrichten van koördinerertde werkzaamheden betreffende de dagelijkse gang van zaken - coaching van het team groepsleiding - verzorging van eksterne kontakten in voorkomend geval inspringen in de groep - meedraaien in bereikbaarheidsdienstrooster van direk- tie en hoofdleiding We verwachten van jóu: - tenminste een afgeronde MBO-IW of HBO-IW opleiding - bij voorkeur ervaring in het werken met oudere mefsjës - grote inzet en betrokkenheid. Salaris en andere arbeidsvoorwaarden volgens de cao van de fdat. Ziekenhuisraad. Informatie over deze funktie kun je krijgen bij de direktie van huis Persijn, Achterweteringseweg 10 te Maartens dijk, telefoon 03461-1398/1384. Sollicitaties te richten aan de benoemingskommissie. Het bestuur van de Stichting Dienstverlening en Huisvesting bejaarden te Maasland vraagt voor haar Dienstencentrum een Indiensttreding per 1 mei of later. Het diploma H.B.O., afd. Sociaal-Cultureel werk strekt tot aanbeveling. Leeftijd niet jonger dan 25 jaar. De C.O.A.M.- regeling is op rechtspositie en salariëring van toepassing. Woning beschikbaar. Sollicitaties binnen 14 dagen aan de secretaris: M. Rieuwerts, Kon. Julianaweg 104, Maasland. Inlichtingen bij de huidige functionaris: Chr. Huyer, 01899-18052. Btnnenkort ontstaan binnen onze ker ken nieuwe piaatsmgsmogelilkheden voor werkers in de evangelisatie, met name »n de grootstedelijke centra HetEvangefisahecentrum is recht streeks betrokken b»j het scheppen van deze rneuwe arbeidsplaatsen De plaatselijke of regionale kerke lijke organen zijn de benoemende instanties. In de te ontwikkelen werkvefden gaat het om. het hefpen van gemeenteleden bi| hun missionaire opdracht. het samen met hen zoeken naar eigentijdse vormen van evangelisatie; het uitbouwen van bestaande evan- gelisatiewerkvormen Om toekomstige sollicitatie- en benoe mingsprocedures te bespoedigen wil len wij graag met het oog op mogelijke verwijzing nu reeds in kontakt komen met belangstellenden Gedacht wordt voor de toekomstige arbeidsplaatsen aan b v mensen met opleiding sociale aka- demie (plus V O of een daaraan gelijkwaardige opleiding; universitair geschoolde agogen. predikanten met interesse en erva ring in opbouwprocessen De formule vanwaaruit wij werken luidt "In het geheel van Gods opdracht ver staan wij onder evangelisatie die kom- munikatieve bestaanswijze en werk zaamheid. waarbij de gemeenteleden als deelgenoten in Jezus' zending, uit nodigen om te delen in het bevrijdend handelen van de Heer." Voor nadere informatie W.B van Til. Evangelisatiecentrum. Postbus ^03. Leusden. tel 033-43244 Warmte-isolatie In een goed ge ïsoleerd huls woont u prettiger. Isolatie houdt 's winters de warmte binnen en 's zomers, in combinatie met Isoplan zonwering.de warmte buiten Bovendien is het een goede investering, want het bespaart stook kosten. Geluidwering Om geluidoverlast van buiten te weren. Om rustiger te wonen, om beter geconcen treerd te kunnen werken. Renovatie Vakkundig aan gebrachte voor zieningen om de verouderde bouw aan de eisen van deze tijd aan te passen tbr opti malisering van het wooncomfort Beveiliging Voor het langvingerig gilde vormen partiku- liere woningen steeds meereen dankbare prooi. Ook al bentu tegen inbraak verzekerd, dan nog kan een goede Lipsbeveiliging u veel I besparen. Neem kontakt op met Isoplan voor vrijblijvend advies, prijsopgave, subsidie en financieringsvormen. I Verzenden in gesloten KI jlu enveloppe zonder postzegel aan Isoplan B V Antwoordnummer i0( te Apeldoorn, tel (055) 23 20 38. Bogaardslaan 10 Ondergetekende wenst informatie over O warmte-isolatie O geluidwering O renovatie O beveiliging Naam. Straat: Plaats: Tel.: De regio Zuid-West van de Algemene Reclasseringsvereniging vraagt voor de werkeenheid Rotterdam-Oost. Walenburgerweg 71, Rotterdam, een Omschrijving werksituatie: hulpverlening aan en begeleiding van mehsen die met justitie In aanraking komen of dreigen te komen meer dan drie-kwart van de gesprekken vindt plaats op het buro of bij de kliènten thuis werken in een team samengesteld uit 7 maatschappelijk werkers (2 vr. en 5 mnl.), 2 adm. krachten, een psychiatrisch konsulent en een teamkoördinator het werkgebied bevat geografisch gezien Rotterdam-Oost plus aangrenzend deel van de provincie to{ de lijn Schoonhoven - Gouda - Waddinxveen frekwente werkbegeleiding en t.z.t. supervisie Vereisten: opleiding sociale akademie of HSA. richting maatschappelijk werk enige ervaring met maatschappelijk werk kunnen omgaan met korte en langere kontakten goede uitdrukkingsvaardigheid i.v.m. rapportage Salariëring vindt plaats volgens daartoe vastgestelde schalen, afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding. Het minimum ligt op 1925.bruto per maand. Het te bereiken maximum ligt op 3410, De betaling van de premie AOW/AWW komt voor rekemng van de werkgever. Tot de sekundaire arbeidsvoorwaarden behoren o.a. opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, de mogelijkheid tot deelname aan een kollektieve ziektekosten verzekering en tegemoetkomingen in verhuiskosten. De Algemene Reclasseringsvereniging is een landelijk opererende welzijns organisatie. waarbinnen elt regionale werkgebieden en een landelijk buro samenwerken. Elke werker kan lid worden en daardoor invloed op het beleid uit oefenen en modezeggenschap verkrijgen. Het Landplijk Buro Is gevestigd In s-HertogenboschZuiderpatkweg 280, tel. 073 - 123221. De regio Zuid-West omvat de arrondisse menten Dordrecht. Middelburg en Rotterdam. Naast een koördinerend centrum zijn er een zestal werkeenheden met totaal 65 medewerkers, waarvan 50 maatschappelijk werkers. Nadere informatie kan ingewonnen worden bij: de regiokoördinator. de heer J. van Holten. Singel 78. Dordrecht, tel. 078 - 47777: de teamMoördinator, mevrouw L. A. Nijdam. Walenburgerweg 71, Rotterdam, let. 010 - 652655. Sollicitaties richten aan het regio- buro Zuid-West, Algemene Reclasseringsvereniging, Singel 78. Dordrecht. Hervormde gemeente en Gereformeerde kerk Voor de opvang en begeleiding van verpleegkundi gen, in de leeftijd van 17-25 jaar, te Ermelo. zoeken pastoraal medewerk(st)er Wij denken hierbij aan een gediplomeerde van een bijbelschool, of iemand met een gelijkwaardige opleiding, die gemakkelijk contacten legt in de persoonlijke sfeer. Genoemde arbeid wordt verricht namens de Hervormde gemeente en de Gereformeerde kerk ter ptaatse. Salarrsregeting en opname in een pensioenfonds vinden plaats volgens kerkelijke richtlijnen. Nadere informatie over dit nieuwe project wordt gaarne verstrekt door: C. Oijkstra, tel. 03417-2395 predikant van de Gereformeerde kerk; L. Roetman. tel. 03417-2657. predikant der Hervormde gemeente. Schriftelijke sollicitaties voor 1 maart a.s. te richten aan L A. van Dijk, Azalealaan 13, Ermelo. s 511. Ier Ing 1st s< tl. vi lg. ild: g< SURINAMER ZIJN IN NEDERLAND g Dat Is vaak niet gemakkelijk, 'n Beetje hulp kan dan heel f fijn ol noodzakelijk zijn. g Drie Instellingen voor Maatscheppelljke Dienstverlening in Gelderland met als vestigingsplaatsen )rt ARNHEM, WINTERSWUK en ZEVENAAR, vragen voorlopig voor de tijd van Mn jaar (MAN/VROUW) (HALF-TIME) txj voorkeur zeil afkomstig uit Suriname, die vanuit het algemeen maatschappelijk werk ter plaatse en in samen werking met de Slichting Wan'Attl te Arnhem hulp zullen bieden aan Surinamers in een van de werkgebieden van deze instellingen. Vereisten: Sociale academie ol H.B.O. (ook 3e en 4e jaars kunnen reftekteren). Kennis van taal (talen) en kuituur van Suri name. Inzicht In vraagstukken waarmee Surinamers kunnen worden gekonhonteerd. Bereidheid tot samenwerking. Geboden wordt; Een arbeidsovereenkomst voor Mn |aar. (ma*. 20 uur per week) Rechtpositie volgens COAM. Pensioenverzekering. SOLLICITA TIES binnen t dagen ie richten aan de Centrale Sollicitatie kommissie l.a.v. de heer A. Assmann. Didamsastraat 35 te Zevenaar Van deze kommissie maken deel uit vertegenwoordigers van genoem de drie Stichtingen en een vertegenwoordiger van de Stichting Wan Alk.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20