FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 15 FEBRUARI 1977 kunnen van maandag tol en me! vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is d.i alleen mogelijk van 18 00 20 00 uur. Geef dat het ran ons leert j te kijken naar Hem die i licht der wereld is en altijd meer np Hem gaat lijken Sen lichtglans m de duis ternis is. Gezang 333 4 Met dank aan God en vol bewondering voor Zijn schepping delen wij U mee dat ons gezin opnieuw werd verrijkt met de ge boorte van Gezina Frederika Carolina Aldert W. v d Gang Carolien H vd Gang- Bouwman Jan-Michiel t Dokkum. 13 februari 1977 Woudhorne 37 Tijdelijk ..Sionsberg", afd C? kamer 28 Want voor zodanigen is het koninkrijk der Hemelen Matth 19 14b Na een langdurige ziekte nam God tot zich op de leeftijd van 11 jaar Gert Meijer teerling van de school met de Bijbel te Wester bork. Onze innige deelneming gaat uit naar zijn ouders, zusje en verdere familie Westerbork. 12 februari 1977 Leerlingen Personeel Bestuur Oudercommissie Dankbaar en blij hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen vrijdag 25 februari a.s. onze 40-jarige huwelijksdag te herdenken. D. v A. v. d. Put d. Put-Nijhof Aalten. februari 1977. v Meiberg 17. Gaarne geven wij u de gelegenheid om ons hiermede te feliciteren zaterdag 26 februari van half zeven tot acht uur in sociëteit De Harmonie. Hofstraat. Aalten Nog onverwacht heeft God tot Zich genomen mijn lieve vader, zwager en oom Willem Johannes Roos op de gezegende leeftijd van 84 jaar. ..Hij is verlost. God heeft hem welgedaan." Uit aller naam: j C. Roos I r Amsterdam. 14 februari 1977 Currespondentic-adres. Pnns Bernhardplein 101* De bijzetting in het familiegraf heeft in stilte op de begraafplaats „Zorgvlied" plaatsgehad Het college van Dekanen van de Vrije Universiteit geeft met ontroering kennis van het overlijden van de emeritus hoogleraar V Dr. Herman Dooyeweerd Wij gedenken met dankbaarheid zijn inspannin gen voor de opbouw en de ontwikkeling van een reformatorische wijsbegeerte en zijn werkzaam heden voor het onderwij - in de encyclopedieën de lilosofie van het recht. Namen-- het college van Dekaneif Prof Mr J de Ruiter Rector Magnificus Prof Dr R H Amsterdam. 13 februari 197' De Faculteit der Rechtsgeleerdheid aan de Vrije Universiteit nam met weemoed kennis van het overlijden van Prof. dr H. Dooyeweerd dn- haar vanuit een diep gewortelde overtuiging gedurende bijna 40 jaar met zijn grote gaven tn voorbeeldige irouw gediend en op vele leerlingen een stempel gedrukt heeft. Amsterdam, 12 februari 1977 I A Diepenhorst. j dekaan G Snel. abactis Het bestuur van de Vereniging voor Calvinis tische Wijsbegeerte deelt hierbij mede dat in Christus is ontslapen Prof. dr. H. Dooyeweerd Met dankbaarheid gedenken wij. hoe hij door woord en geschrift beslissend vorm heeft gegeven aan het reformatorisch filosoferen. Namens het bestuur van de Ver. voor Calv Wijsbegeerte Prof. dr ir. H van Riessen. voorz. Drs. B Kee. secr. Wij ontvingen bericht dat in Christus ontslapen is prof. dr H. Dooyeweerd Met dank aan God voor de uitzonderlijke gaven die Hij ons schonk in zijn leven, werken en per soon zullen wij hem gedenken. Als oprichter en curator van onze stichting heeft hij zeer veel betekend voor het uitdragen van de bijbelse boodschap in het wijsgerig onderwijs aan openba re universiteiten en hogescholen Namens het bestuur van de Sticht. Bijz Leerst. v. Calv Wijsbegeerte: Mr J. Koffeman. voorz Dr ir J A. Pais. secr ..For of Him. and through Him, and to Him, art all things". Passed away, to be with his Lord, in his 83rd year Professor Herman Dooyeweerd philosopher of law. co founder of the movement for Reformational philosophy, inspiring teacher for countless students in many parts of the world, outstanding Christian scholar and gentleman. Gratefully remembered by the members of The Groen van Pnnsterer Society. Feb 12. 1977 Amsterdam Met droefheid maar dankbaar voor al het goede wal hij voor ons gedaan heeft geven wij kennis dat plotseling van ons is heengegaan, op de leef tijd van 61 jaar mijn lieve man, onze dierbare vader en lieve opa Wijnandus Wilhelm Koch echtgenoot van Gijsbertje Streefkerk Uden: G. Koch-Streefkerk Veldhoven: Gert en Rina Miami: Erna en Randolph Wapserveen: Wynand en Marjan Oost Souburg: Anneke en Peter en alle kleinkinderen Uden. II februari 1977, Keizershof 807 De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op woensdag 16 februari om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Uden waarna begrafenis op de centrale begraafplaats nabij de Kennedylaan Sa menkomst voor deze uitvaart om 13.40 uur in de ontvangkamer in Huize St. Jan. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. De dierbare overledene is opgebaard in het mor tuarium van Huize St. Jan. Kerkstraat 8 te Uden. Bezoek: dagelijks van 16.00—16.30 uur en van 19.00-20.30 uur. Op Uwe morgen zult Ge ons halen We ontstijgen aan dit aards bestaan, en gaan Uw hoge vensters stralen - recht op Uw open huisdeur aan Gez. 394:7 Na een langdurig en moedig gedragen lijden nam God tot Zich Kornelis Boersma geboren 22 mei 1903 overleden 13 februari 1977 Groningen. Petrus Campersingel 173. J. Boersma-Muntingh Emmen: T. W. Fransen-Boersma D. Fransen Jorinde. Hans, Gerlien, Else Zwanenburg: W. C. van Es-Boersma M. H. van Es Hanneke, Nienke. Mathilda, Guus Voorburg: S K. Th. Boersma S. M. Boersma-Donkerbroek Sytske, Kees. Albert Haren (Gr E. A. H. Alkema-Boersma E. W. Alkema Wim, Joke. Thom De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van het Uitvaartcentrum „Algemeen Be lang". Esdoornlaan 187, Groningen (wijk Sel- werd). Bezoek woensdagavond van 7-8 uur. Een samenkomst zal worden gehouden op don derdag 17 februari a.s om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats „Selwerderhof", waarna aldaar de begrafenis zal plaatsvinden. Na een langdurig, maar geduldig en moedig ge dragen lijden, is op de leeftijd van 73 jaar door zijn Heiland tot heerlijkheid bevorderd onze ge liefde zwager Kornelis Boersma Sinds 1929 echtgenoot van Joukje Muntmgh Groningen. 13 februari 1977 Middelharms T. C. A Muntingh- Offnnga Groningen A. Muntingh H. Muntingh-de Wit Arnhem G Muntingh A. Muntingh-Witteveen Groningen. A. J. Kloeze E. Kloeze-Grasdijk Bennckom: F Muntingh A. M. Muntingh-Goote Heden nam de Here tot Zich in het Vaderhuis, onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Marrigje Rotteveel weduwe van W. Mast in de ouderdom van 80 jaar. „De Heer is mijn Herder" Doetinchem: K Maatman-Mast D. Maatman Veenendaal: J Roeleveld-Mast J Roeleveld Doetinchem J Mast A. M. Mast-v. Boesschoten Scherpenzeel: G R Mast G. W. Mast-Wassink kleinkinderen en achterkleinkind Doetinchem 12 februari 1977 Verpleegtehuis „Den Ooiman" Corr. adres: Marsmanstraat 92. Doetinchem De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 17 februari om 14.30 uur op de oude begraafplaats te Wierden. De rouwdienst zal worden gehouden in de Geref. Kerk te Wierden om 13 45 uur. waar vooraf g^e- genheid is om afscheid te nemen van moeder en de familie te condoleren. Onbegrijpelijk zijn Uw wegen. Heer. maar wij zijn stil door het plotseling overlijden van onze beste vriend Menco Bolt Annie en Hielke Veenstra Annet Carolien Margreet Erasmu&singe! 15. Heerhugowaard O God. die droeg ons voorgeslacht in nacht en stormgebruxs. bewijs ook ons uw trouw en macht wees eeuwig ons tehuis. Op de dag des Heren is. in de blijdschap van haar geloof, ontslapen, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth van der Hout echtgenote van Cornelis van der Sar op de leeftijd van 72 jaar. Schipluiden: C. van der Sar Maasland: A. Dijkshoorn - van der Sar A. N. Dijkshoorn Leidschendam: J. van der Sar Vlaardingen: L van der Sar K. van der Sar-Keijzer Schipluiden: C. van der Sar G. J. van der Sar-te Rietstap N. van der Sar Vlaardingen: E. Keijzer-van der Sar C. Keijzer en haar geliefde kleinkinderen Schipluiden: 13 februari 1977 Oostveenseweg 13. A Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdag en woens dagavond a.s. vanaf 7 30 uur in het woonhuis. Er zal een dienst van Woord en Gebed worden gehouden op donderdag 17 februari a.s. om 11.00 uur v.m. in de Gereformeerde Kerk te Schiplui den. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Schipluiden. Aankomst aldaar om 12.00 uur. In Jezus ontslapen onze zeer lieve zuster, schoon zuster en tante Elisabeth van der Sar-van der Hout echtgenote van C. van der Sar op de leeftijd van 72 jaar Leidschendam: Joh. v.d. Hout G. v.d. Hout-Vis Oldeberkoop: J. G. v.d. Hout G. v.d. Hout-v.d. Marei Linschoten: H. E. Binnendijk-v.d. Hout 's-Gravenhage: N F v.d Hout Neven en nichten Schipluiden, 13 februari 1977 Oostveenseweg 13a Van ons ging heen naar haar Heer en Heiland onze geliefde schoonzuster Elisabeth van der Hout echtgenote van C van der Sar. Loosduinen B Lcmckert-van der Sar Canada C van der Wees-van der Sar J. C. van der Wees Voorschoten: J E. Los-van der Sar Zoetermeer J Kahsvaart-van der Sar J. Kalisvaart Zoetermeer. 13 februari 1977. Psalm 25 2 (berijmd) Tot onze diepe droefheid heeft de Heere, geheel onverwacht, tot zich genomen, mijn geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante Adriana Elisabeth van Tienhoven Geb Ligthart echtgenote van A. van Tienhoven in de ouderdom van 83 Jaar. Mede namens de kinderen, behuwd-, klein- en achterkleinkinderen A. van Tienhoven Rotterdam, februari 1977 Kortekade 114b De overledene Is opgebaard in de rouwkamer Hoflaan 81 (hoek Slotstraat). Bezoek woensdag van 21.30-22.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 17 fe bruari a.s. op de N.H begraafplaats „Oud Kralin gen". Kralingseweg 334. na aankomst in de kapel om 12.00 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.30 uur Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel „Nu blijf ik bij U voor altijd" Ps. 73 9 (berijmd). In volle vrede is in Jezus ontslapen, mijn lieve man. onze zorgzame vader, groot- en overgroot vader Gerrit Jacob Bestebreurtje, in de ouderdom van 81 jaar. 's-Gravenhage: D. Bestebreurtje-Troost Voorburg: A. van IJsseldijk-Bestebreurtje Ph. van IJsseldijk Ulestraten (L.): J. Bestebreurtje J. N. Bestebreurtje-Louisse Kleinkinderen deren en achterkleinkin- 's-Gravenhage, 12 februari 1977. Nunspeetlaan 344. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het woonhuis, Nunspeetlaan 344. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 17 februari a.s. om 1 30 uur in de Valkenboskerk aan de Zuider- parklaan 2. alwaar gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst. De teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 2 45 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduy- nen" ingang Kamperfoeliestraat ..Zalig zijn de doden, die in den Here sterven, dat zij rusten mogen van hun arbeid". Openb. 14 13 (O.V.) Geheel onverwacht nam de Here tot Zich Zijn kind. mijn zeer lieve man, onze zorgzame liefheb bende vader, grootvader, behuwdzoon, broer, be- huwdbroer en oom Cornells Jan van der Ven op de leeftijd van 61 jaar. Barendrecht: J. van der Ven-Stehouwer Adri en Ike van der Veen-Louwerens Jan-Kees, Margreet je Willy en Nico Berkhout-van der Ven Jacovine, Helmut en verdere familie. Barendrecht, 12 februari 1977 Mr. Lohmanstraat 15. Geen bloemen De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 16 februari 1977 in de Be- thelkerk, Schaatsbaan 1 te Barendrecht 13.50 uur. De begrafenis zal plaatsvinden plm. 15.00 uur op de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. „Ik heb de vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig hecht". God nam op Zijn tijd tot Zich, onze lieve Marij van Doorn, zij werd 62 jaar. Den Haag: Jan en Mienke Castricum: Piet en Wil Rijswijk: Harmien Scheppingen: Goof en Riek Castricum: Wim en Marijke Rijswijk, 12 februari 1977 Burgemeester Elsenlaan 275 Corr.-adres: Sportlaan 362 Den Haag. Geen bloemen. Marij is opgebaard in het rouwcentrum Honor Postremus. Emmastraat 11 te Rijswijk. Gelegen heid tot afscheidnemen van 4.30-5.30 uur. De rouwdienst waarin zal voorgaan ds J. D. B. van der Meulen, gereformeerd predikant te Rijswijk, zal D.V. worden gehouden donderdag 17 februari om 12.30 uur in de Messiaskerk. Generaal Be renschotlaan te Rijswijk. De begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats Duinrust te Beverwijk om circa 3 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de rouwdienst in de kerk en in de ontvangkamer van de begraafplaats na de begrafenis. „Ik heb de vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig hecht". God nam op Zijn tijd tot Zich. Marij van Doorn op de leeftijd van 62 jaar. Mede door haar vrolijke karakter heeft zij de kinderen tot Jezus gebracht. Namens het bestuur'en de leidsters van de Prinses Juliana kleuterschool A. Vreugdenhil, voorzitter J. Colijn, secretaris mevr. H. Kwaak, hoofd der school 's-Gravenhage, 12 februari 1977 Viljoenstraat 8 ..Zo zegt de Here, uw Schepper. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij ztjt Mijn" Jes 43 1 In Jezus ontslapen onze lieve vrouw en moeder Hendrika Adriana van Til-Woels Geboren 15 juni 1921 te Willemsta<^ Emmeloord. G. van Til Den Helder: Francien Emmeloord: Pieter Jaap en Marrie Emmeloord. 12 februari 1977 Bomenweg 6 De begrafenis zal in intieme kring van de familie plaatshebben op donderdag 17 februari op de Algemene Begraafplaats te Emmeloord. Aanslui tend hieraan zal een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Nieuwe Jeruzalemkerk te Emmeloord: de aanvang van deze dienst is 15.30 uur. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7-8 uur in de aula op de begraafplaats aan de Espelerlaan te Emmeloord. Heden is afgereisd naar het Raadsel achter de, Horizon, onze lieve vader, opa, broer en zwager Pieter de Vries „Oud-Onderwijzer van de Paul Krugerschool" in het vertrouwen, dat God begrip heeft voor onze vragen en in de hoop op een hereniging met zijn vrouw. Vianen: Ellen en Nico Maarsen-de Vnes Heerlen: Menno en Els de Vries-Ackaen Bart Milja Rijswijk: Christien de Vries Den Haag: Else en Jan van der Hoek-Greschel Den Haag. 13 februari 1977 Wassenaarseweg 76. „Arendsdorp", Flat 819 De overledene is opgebaard in het Mortuarium van het Bronovo Ziekenhuis, Bronovolaan 9. Den Haag Bezoekuren aldaar van 13.30-15.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 17 fe bruari a.s. om 15 00 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Sir Winston Churchilllaan te Rijswijk (Z4i.j. Vertrek van het Mortuarium om 14.30 uur. "Vaste Rots van mijn behoud" Heden nam de Heer tot Zich zijn kind. onze lieve man, vader en grootvader Albertus Wielenga op de leeftijd van 71 jaar. J P.M. Wielenga-Ackers Hans en Suze Doetinchem,- Ad en Adrie Alblasserdam: Bert en Wil Rotterdam: Tine en Theo Streefkerk: Piet en Hinke H.I. Ambacht: Geert en Leny kleinkinderen Alblasserdam: 14 februari 1977 Blokweerweg 70 B Geen bezoek geen bloemen Gelegenheid tot condoleren in "De Haven". Iep laan. Alblasserdam donderdag van 13.15 tot 13.30 uur waarna de rouwdienst wordt gehouden en daarop aansluitend de begrafenis zal plaatsvin den om ca. 14.15 uur op de begraafplaats te Alblasserdam. Toch nog vrij onverwacht nam de Here tot Zich mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Romke van der Hauw op de leeftijd van 80 jaar. Ps. 42 2. Gelijk een hinde die naar waterbeken smacht, zo smacht mijn ziel naar U. o God." Alkmaar: R. van der Hauw-Veltman Castricum: H. Kamminga-van der Hauw P. Kamminga Diepenveen: Tj. van der Hauw G. van der Hauw-Bakker Alkmaar: D. van der Hauw J. van der Hauw-Baden Weesp: S. R. Kamminga-van der Hauw M. Kamminga en kleinkinderen Alkmaar, 14 februari 1977. Verpleeghuis „De Hout." De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Associatie Uitvaartverzorging, Westerweg 320, Alkmaar. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 17 fe bruari om 11.00 uur op de algemene begraafplaats te Alkmaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula op de be graafplaats. Ingegaan in de vreugde van zijn Heer mijn gelief de man, onze lieve vader en grootvader Pieter Pleiter op de leeftijd van 80 jaar. Bussum: A. Pleiter-Elema Harderwijk. H R. Pleiter. N A. Pleiter-Koekkoek Bussum H A. van Hartingsveldt-Pleiter W. van Hartingsveldt en kleinkinderen Bussum, 13 februari 1977 Mezenlaan 19 Flat D7 De rouwdienst zal worden gehouden op donder dag 17 februari a.s. 's middags om 12 uur in de Aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nw Hilversumseweg te Bussum, waarna de begrafe nis aldaar zal plaats hebben. "Geen bloemen Na een langdurig maar geduldig gedragen lijden nam de Here tot Zich mijn geliefde vrouw, onze lie^e moeder en oma Jacoba Vermaak echtgenote van J. C. van Asch Zij werd 65 jaar. J. L. van Asch Jan - Didi Nel - Klaas Ineke - Jan en kleinkinderen Zevenaar. 13 februari 1977 Schaapsdrift 124 De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 16 februari a.s. om 14 uur in de aula „Rosorum" aan de Methen te Zevenaar Daarna volgt de teraarde bestelling op de begraafplaats aldaar. Na de teraardebestelling gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van voornoemde aula. Geen bloemen. Na een langdurig smartelijk lijden heeft het God behaagd tot Zich te nemen onze lieve tante Hendrika van der Linden op de leeftijd van 77 jr. Ps. 43 berijmd vers 5 en 4 S. J F. van der Velde en verdere familie. Rotterdam. 14 febr. 1977 Hamakerstraat 4 Corr.adres. S. J. F v. d Velde Delfgauwteweg 177 Delft De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 470 te Rotterdam. Bezoek en gelegenheid tot condoleren woensdaga vond van 9.30-10 uur. De crematie in het crematorium te Rotterdam, Maeterlinckweg No. 101, is bepaald op vrijdag 18 febr. om ongeveer 11 uur. Ontroerd door de zeer vele blijken van meeleven na he< el heengaan van mijn lieve man. onze lieve vader en opa Nicolaas van Rijs zouden wij zo graag allen persoonlijk bedanken. n Nu dat helaas niet mogelijk is, willen wij het op deze i0i manier doen en wij willen u laten weten dat iedere blijk ons heeft getroost en gesterkt. Wij danken u daar héri hartelijk voor.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8