i M H ii il I FAMILIEBERICHTEN Uw vakantiewoning VORMINGSLEIDSTER Uw zeilboot op de Middellandse Zee? 'n droom wordt werkelijkheid bij de Club Neptuno in La Manga. c i advertentie in twee grote ochtendbladen. 1 t, Lffef* Voor het opgeven van een kleine gerubriceerde Uvll advertentie in twee grote ochtendbladen. I I 1 B i H B I H I WOENSOAG 2 FEBRUARI 1977 Trouw/Kwartet ps 14 - rh 16 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogeli|k van 18 00-20.00 uur. Wendy dochter van Hans van Genven en Marja van Gerwen-Ketjzer Mark Almelo. 1 februan 1977 Mozartstraat 144 Plotseling is van ons heengegaan mijn lieve Man. onze Vader en Grootvader Barend Menkveld in de leeftijd van 63 jaar ..Hetzij wtj dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" Renkum G F. Menkveld Rebel Anna Paulowna Herman en Anita Jeroen. Sander Brussel: Joke en Willy Harald, Helga, Helfried Blancum: Margreet en Ber Amber Drachten: Wim en Hermien Annemarije. Hilde Hasselt: Ben en Yolanda Doorwerth: Jaap en Annelies Ermelo Truus Renkum. 30 jan. 1977 Zwanebloemstraat 30 Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum. Kamperdijklaan 6 te Heels urn Gelegenheid tot condoleren aldaar op woensdag 2 febr van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal worden geleid door ds H. Peper in de Geref. kerk van Renkum en Heelsum. Utrechtseweg 93. op donderdag 3 febr. om 10.30 uur. waarna de teraardebestelling zal plaats heb ben op de Nieuwe algemene begraafplaats, Har- tenseweg te Renkum. om 11.30 uur. De raad van de Geref. kerk van Renkum-Heelsum geeft met ontroering kennis van het plotselinge overlijden van zijn 2e scriba B. Menkveld Trooste de Heer zijn vrouw en kinderen. Namens de kerkeraad. H. Peper, praeses D. Heykamp, scriba Renkum. 30 jan. 1977. Het behaagde de Here tot Zich te nemen Zijn dienstknecht onze lieve man en daddy Hendrik Goedhart op de leeftijd van 57 jaar Jezus' verzoenend sterven was tot het laatste toe het rustpunt van zijn hart M. Goedhart-van der Meide Gerrit Ede. 1 februari 1977 Loevestein 25 Geen bezoek De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 4 februari 1977 om 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Asakkerweg te Ede Vooraf wordt een rouwdienst gehouden om 11.30 uur in de Nieuwe Kerk aan de Verlengde Maan- derweg 33. Bestuur en directie van de Geref. Soc. Academie ..De Vijverberg" te Ede hebben met droefheid kennis genomen van het overlijden van hun ge achte docent Dr. Hendrik Goedhart Allen die bij onze Academie betrokken zijn. zullen met dankbaarheid blijven gedenken aan de ar beid die hij onder ons heeft verricht in de korte tijd dat hij aan de academie verbonden is geweest. Wij zijn getroost door het geloof dat hij mocht ingaan in de rust die er overblijft voor het volk van God. Ir. J. van der Graaf, voorzitter W Huizer, alg. secretaris Drs. C. Verhoeff. directeur Ede. 1 februari 1977. Heden nam de Here tot Zich onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Hendriks Johanna Maaskant-Colijn op de leeftijd van 91 jaar llit aller naam J. Maaskant Oude Haagseweg 45 A. Amsterdam Am'tween I februari 1977 „1 Huis aan de Poel" De rouwdienst zal worden gehouden vnjdag 4 februari om 13 30 uur in ..'t Huis aan de Poel". Populierenlaan 21. waarna de teraardebestelling om 14 30 uur op „Zorgvlied". Amstcldijk te Amsterdam Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in .."t Huis aan de Poel" God nam heden tot Zich onze lieve man en vager Arnoldus Pieter van Reijn op de leeftijd van 71 jaar H van Reijn-Schaafsma Trudy Thijs Kees Willem en Stans Rotterdam. 31 januari 1977 Voorschoterlaan 55 Geen bloemen - geen bezoek - geen toespraken. De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 4 februari om 2 45 uur in de Nieuwe Oosterkerk. Gerdcsiaweg 94. hoek Boezemweg. waarna de crematie zal plaatsvinden om 4 uur in het crema torium Rotterdam-Zuid. Maeterlinckweg 101. Na de crematie is er gelegenheid tot condoleren ..De Heer regeert" Heden overleed na een kortstondige ziekte onze geliefde broer en zwager Arnoldus Pieter van Reijn Zeist: H van der Velden-van Reijn W. A. van der Velden Rotterdam: H. C. A. van Reijn-van Bekkum Tiel: A. Bienefelt-Van Reijn Zeist: C van der Neut-van Reijn D N. van der Neut Rotterdam T Noordermeer-Van Reijn S. Noordermeer Rotterdam. 31 januari 1977 Na een week van grote spanning werd nog onver wacht uit onze familiekring weggenomen in de leeftijd van 71 jaar Arnold Pieter van Reijn echtgenoot van H. van Reijn-Schaafsma Rotterdam: J. Schaafsma-van Eijsden Rotterdam: J Pijper-Schaafsma Rijswijk (Z.H.): J. van Eijsden-Schaafsma A. G. van Eijsden Peize (Dr.): H. Schaafsma-Barrée Roden (Dr.): C. W. Smith-Schaafsma G. Smith Portland (Ore) U.S.A.: G Grimsrud-Schaafsma G. I. Grimsrud Kurten (W. Dsl C. van Vessem-Schaafsma W. van Vessem Rotterdam. 31 januari 1977 Voorschoterlaan 55 Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde Voorzitter en Collega, de Heer A.P. van Reijn. Zijn overlijden heeft ons diep geschokt en zal een onvervangbare plaats open laten. Wij zullen zijn beminnelijke persoonlijkheid blij ven herinneren. Mogen zijn vrouw en kinderen de kracht vinden dit zware verlies te dragen. Bestuur en Leden A.V.O.L. Afd. Rotterdam Rotterdam. 31 januari 1977. Heden nam de Here tot Zich onze innig geliefde moeder en grootmoeder Johanna Maria Oudkerk-van Linschoten weduwe van Mr. E. Oudkerk in de ouderdom van 84 jaar. ,J)e Heer is mijn Herdermij ontbreekt mets". Psalm 23 Barendrecht S. Oudkerk G. A F. Oudkerk-van der Kroon Jolien Monica Evert Voorschoten A Oudkerk Rotterdam. 30 januari 1977 Leede 129 Correspondentie-adres: Gouwe 40. Barendrecht Geen bezoek. - Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 3 fe bruari op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Krahngseweg 334 na aankomst in de kapel om 12 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. Heden ging van ons heen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna Maria van Linschoten weduwe van Mr. E. Oudkerk in de leeftijd van 84 jaar. Rotterdam: Ev Linschoten-Goudappel Capelle a'd IJssel M C. van Linschoten Schiebroek C J. Doedens Rotterdam: J H Bijl-van Linschoten A. Meyer-v. Linschoten G P Meyer Den Haag: C Brandenberg-van Linschoten Brazilië: M van Linschoten A van Lmschoten-Lonng Neven en nichten Rotterdam. 30 januari 1977. Op Gods dag en op Zijn tijd. nam de Heere tot Zich. onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Jansje Keizer weduwe van Jan Fokkens in de gezegende leeftijd van 82 jaar. Haar dankbare kinderen: Holten: G. Wiersema-Fokkens R. Wiersema Almelo: Tj Borg-Fokkens G. A. Borg Spanje: Ch. de Jager-Fokkens Haaksbergen: A. J. Ribberink-Fokkens D. J. Ribberink Klein- en achterkleinkinderen Almelo. 30 januari 1977 „Castelloflat", Thomas Ainsworthlaan 14-115 Correspondentie-adres: Zuiderstraat 4 Onze moeder is opgebaard in de aula van het Prinses Irene Ziekenhuis. Bezoek aldaar woensdagavond van 7.45-8.00 uur. Zij. die haar de laatste eer willen bewijzen, wor den verzocht donderdag 3 februari a.s. om 12.00 uur in de Pnièlkerk, Rembrandtlaan te Almelo, aanwezig te zijn, alwaar een dankdienst zal wor den gehouden. De begrafenis zal daarna om 13.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats (W. de Clercqstraat) te Almelo. Na de teraardebestelling is er in de Pniëlkerk gelegenheid te condoleren. Met vol vertrouwen in het eeuwige leven is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn geliefde man, dnze vader, groot- en overgrootvader Sietse Hielema op de leeftijd van 78 jaar. geliefde echtgenoot van Martje de Haan. Efese 2:8 Groningen. 31 januari 1977 Oppenheimstraat 33 M. Hielema-de Haan Wieger en Dikky Janny en Jaap Jans Ep en Diny Joop en Alice Houk en Henk Etty en Jan Drewes en Tiny Sietse en Jenny kleinkinderen en achterkleinkind. De rouwdienst zal d.v. gehouden worden op vrij dag 4 februari om 12.30 uur in de ..Jeruzalem- kerk", W. A. Scholtenstraat 27. Groningen, waar na om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats ..Selwerderhof" te Groningen. Gelegenheid te condoleren na de begrafenis. Liever geen bezoek Voor de vele en hartelijke blijken van medeleven ons betoond na het plotselinge overlijden van mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Gottlieb Frederik Torn willen wij u graag hartelijk dank zeggen. Mede namens de kinderen: G. A. Torn-Grooters. Amersfoort, februari 1977 Ringweg-Randenbroek 84C Voor uw medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Jan Heersink zeggen wij u hartelijk dank. G. G. Heersink-Obbink Aalten. februari 1977. Lichtenvoordsestraat 5. (bungalow/appartement) staat deze zomer In Algarve 8 dgn v a 396 (logies) Griekenland (Kmetta) 8 dgn. v a. 657 (h/p) Griekenland (Haikd kD 8 dgn Mallorca 8 dgn. Ibiza 8 dgn La Manga 8 dgn. v a 298 (logies) Costa del Sol 8 dgn. v a 398 (logies) Torquay 8dgn. v a 392 (logies) Informatie/Boeking: Perscombinatie reizen Wibautstraal 131 Amsterdam, tel. 020-914400 v a583 (h/p) v a 515 (h/p) v a 393 (logies) Door de E.A. Heer Rechter commissaris in het faillisse ment van de HeerG B. Wevers, wonende te Amsterdam aan de Weespemjde no. 170 HI is be paald dat a de schuldvorderingen bij de curator moeten zijn ingediend uiterlijk op 10 februari 1977; b. de verificatievergadering zal worden gehouden op vrijdag 25 februari 1977 te 11 00 uur in een der lokalen van het Paleis van Justitie aan de Prinsengracht 436 te Amsterdam. Amsterdam. 31 januari 1977 P C Hooftstraat 5 Mr J. G. Cnossen Curator Bij beschikking van de rechtbank Utrecht d d. 26 janu ari 1977 is de heer JAN JO HANNES WILLEM DAN- VERS. wonende te De Bilt, Dorpsstraat vanouds Steen straat 82. onder curatele gesteld. Bij gemelde beschikking is tot curator benoemd, de heer H P. W Danvers te De Bilt en tot toeziend curator, de heer H P W. Danvers te Maartensdijk. Mr H K. Jap-A-Joe Procureur KENNISGEVING. Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op vnjdag. 18 februari 1977 te 10.00 uur ten Provinciehuize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun col lege zullen behandelen het te- gend het bestemmingsplan „Achterveld" van de gemeente IJsselstein ingediende be zwaarschriften. KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op vrijdag 4 maart 1977 te 10.00 uur ten provinciehuize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun college zul len behandelen het tegerf het bestemmingsplan „Spoorlaan 1975" van de gemeente Vinke- veen en Waverveen ingediende bezwaarschrift. KENNISGEVING. Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op vrijdag. 18 februari 1977 te 9 30 uur ten Provinciehuize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun col lege zullen behandelen het te gen het bestemmingsplan „Zui- lenstein" van de gemeente Nieuwegein ingediende be zwaarschrift. KENNISGEVING. Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op vrijdag. 4 maart 1977 te 10.30 uur ten Provinciehuize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun college zul len behandelen de tegen het bestemmingsplan „Rijnsweerd-Zuid" van de ge meente Utrecht ingediende be zwaarschriften. KENNISGEVING bedoeld In artikel 35, lid Z. van de Ruilverkavellngswet 1954. Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland brengen ter voldoening aan het bepaalde in artikel 35. lid 2. van de Ruilverkavellngswet 1954 ter openbare kennis, dat met ingang van 7 februari 1977 gedurende een maand op de secretarieen van de gemeenten Goedereede en Dirksland ter kosteloze inzage van een ieder liggen de volgende stukken, betrekking hebbende op de door hun college bij besluit van 9 juni 1971, G S no. 187/1, goedgekeurde aanvragen om ruilverkaveling van de complexen gronden, deel uitma kende van het in voormelde gemeenten gelegen blok „De Stelle", waarvan de gren» globaal in het noorden loopt langs de Oostdijkseweg. noordelijk langs de Bokkepolder, naar Goedereede Havenhoofd, via de Zandgorsweg naar de Dammenweg en vervolgens door het midden van het Zuiderdiep tot de Inlaatsluis. in het oosten door de Dirkslandsche Haven tot de Noorddijk. in het zuiden langs de Noorddijk. Provinciale weg. achter langa de bebouwing aan de Molendijk. Noorddijk. noordelijk om de Gabriellinapolder. de Buitendijk. Zuidzeedijk en Oudelandse Zeedijk en in het westen langs de aan te leggen Provinciale weg en de Oosterweg: a. het rapport van de Centrale Cultuurtechnische Commissie; b. de lijst van hen. die bij het kadaster als eigenaren bekend staan: e. de kaart, aangevende de grenzen van het blok en van de te treffen voorzieningen (wegen e.d.); d. de kaart, aangevende een voorlopig landschapsplan. Eventuele bezwaren kunnen binnen éën maand na 7 februari 1977. dus vóór 8 maart 1977, schriftelijk bij hun college Provinciehuis. Koningskade 1 te 's-Gravenhage worden ingediend Het is voor iedere eigenaar van belang na te gaan. of de vermelding van zijn naam en adres in de ter inzage te leggen lijst juist is. aangezien de stemming onder meer plaats vindt op basis van deze lijst met de daarin tot aan het einde van de zevende dag voorafgaande aan de stemming overeenkomstig het kadaster aan te brengen wijzigingen. Iedere eigenaar wordt daarom aangeraden zo nodig met medewerking van een notaris zorg te dragen voor een juiste tenaamstelling en een juiste adressering bij het kadaster. De in artikel 34c, zevende lid van de Ruilverkavelingsweg 1954 bedoelde lijst van pachters is inmiddels vastgesteld. Onder leiding van de Voorbereidingscommissie zal een viertal voorlichtingsvergade ringen worden gehouden ter toelichting van het ruilverkavelingsplan. de procedure, de stemming enz. en ter beantwoording van vragen en wel: op donderdag 3 februari 1977 om 19.30 uur in het Verenigingsgebouw te Ouddorp; op woensdag 9 februari 1977 om 19 30 uur in het Melishof te Melissant. op vrijdóg 18 februari 1977 om 19.30 uur in de Koningspleisterplaats te Goedereede; op donderdag 3 maart 1977 om 19.30 uur in het Verenigingsgebouw te Stellendam. De oproeping tot de op een nader te bepalen datum te houden stemming volgt later. Het rapport met verkleinde reproducties van de kaartbijlagen zal solang de voorraad strekt, tegen betaling van 2,50 verkrijgbaar worden gesteld en wel a. bij de hoofdingenieur-directeur voor de Landinrichting in de provincie Zuid-Holland. Van Speijkstraat 13 te 's-Gravenhage. door storting of overschijving op postrekening 417780 onder vermelding: „Bestemd voor rapport(en) „De Stelle". b. ten gemeentehuize van de gemeenten Goedereede en Dirksland; c in het waterschapshuis van de polder Goeree, Spaanseweg 2 te Ouddorp; d. bij de Rabo-bank te Stellendam. Voorstraat 77; e. op de te houden voorlichtingsvergaderingen en bij de te zijner tijd in te stellen stembureaus. 's-Gravenhage. 19 januari 1977. Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland. M. Vrolijk, voorzitter. A. Wapenaar. lo.griffier. ALGEMEEN EN CHRISTELIJK VOR MINGSCENTRUM DE KUIL te HAR DERWIJK Wegens het aanvaarden van een funktie elders van één van onze medewerksters, zoeken wij op korte termijn een full-time voor het werken met partieel leerplichtige- en inrichtingsgroepen. Deskundigheid of interesse in één-of meer van de volgende keuze-vakken strekt tot aanbeveling: naaien - koken - bloemschikken - kinderverzorging - schoonheidsverzorging. Bevoegdheid: over het algemeen zij die in het bezit zijn van een hogere beroepsopleiding. Arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn volgens Rechtspositieregeling leerplichtvriie Jeugd van het Ministerie van O. en W. Een eigenhandig geschreven sollicitatiebrief bin nen 14 dagen te richten aan het Bestuur van de Stichting. Zandlaan 2, Harderwijk. Informatie: Vormingscentrum ,,De Kuil", telefoon: 03410-14936, de heer P. de Graaf, direkteur. U kunt uw vliegreis én zeilboot nu boeken bij Perscombinatie reizen Informatie/Boeking Wibautstraat 131, Amsterdam, tel. 020-914400. Als "Pijltje" in Trouw en als "Victorie" in de Volkskrant. Samen 365.000 betalende abonnees.Dagelijks aantal lezers: ca.één miljoen.(NOP '75) Opsturen aan Trouw, Postbus 859, A'dam. In linkerbovenhoek vermelden V/P Aantal regels j^^^Schriifhier uw tekst. 1 letter per hokje. Cijfers, leestekens en woordtussenruimten tellen voor 1 letter. Minstens 2 regels beschrijven. B£ '|i cc H a' .'4"U 1 2 9.10 3 14 56 4 18.20 5 23.66 6 27.30 7 32.76 8 36.40 9 41.86 10 45.50 Voor brieven onder no.f 2.- extra. Plaatsingsdatum(s)_ Naam Adres Plaats Telefoon Handtekening

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 16