B Aanmelding studiejaar 1977/1978 FAMILIEBERICHTEN Politieke genen Argentinië bedreigd gevan- Franse mijnwerkers staakten een dag Russische adviseurs in Peru" Verwarring rond Aboe Daoed rondreis 3690,- 4390,- WINKELEN ENORME OPRUIMING WEGENS VERHUIZING, MUZIEKHANDEL PUTTER DINSDAG 1 FEBRUARI 1977 PS 8-RH 10 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Wam Gij hebt mijn leven gered van de dood; itnmerj ook mijn roet ran aanstoot, zodat ik voor Gods aangezicht mag toandeien in het licht des levens. Ps. 56 14. Vertrouwend op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Cornelia Pieternella Jansen echtgenote van A Florussen in de ouderdom van 69 jaar. Voor velen van ons was ze als een moeder. Tilburg: A. Jansen ten Kaate Goes: M. E. Jansen-Dees Terneuzen: T. H. Abrahamse-Van Toor 's-Gravenhage J. B van Over bee ke-Jansen Pretoria (Z-A.k J C. Jansen M. F. Jansen-de Ruyter Neven en nichten 28 januari 1977. Rijswijk. Bazuinlaan 73. Wij geven met droefheid kennis van het plotselin ge overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Barend Menkveld Echtgenoot van Geertruida Franciska Rebel oud 63 jaar. Zutphen H Menkveld-van der Meuten Vroomshoop A. L. Ouine G. Duine-Menkveld Milncrton (Z.A.) R Menkveld H. Menkveld-Rook Hilversum H. H. Menkveld D. Menkveld-van Heiningen Arnhem. H. Menkveld N. Menkveld-Hogendijk Soest: G. Menkveld A. L. Mcnkveld-Vastenburg en hun kinderen Renkum, 30 januari 1977 Heden nam de Here tot Zich na een langdurig maar moedig gedragen lijden onze geliefde Doch ter. Zuster. Schoonzuster en Tante Maria van der Steen echtgenote van W. van Wouwe, op de leeftijd van 56 jaar ..Vaste rots van mijn behoud" Gezang 174 1 Per nis N van der Steen-Verschoor 's Gravenhage. A. van der Steen J. van der Steen-Rijsenbach Pernis" H. van der Steen M. M. van der Steen-Meijndert Pernis C. van der Steen F. van der Steen-Smink Rotterdam: N van 't Veld-van der Steen W. van 't Veld Rhoon L. Groenenboom-van der Steen L. Groenenboom Pernis: A. van der Steen G. van der Steen-Hoogstadt Pernis. A. Berghout neven en nichten Pernis. 31 januari 1977. Heden behaagde het de Here zacht en kalm tot Zich te nemen, onze geliefde moeder en groot moeder Maria van Ameronfcn sinds 27 januari 1967 weduwe van Wouterus Heuveling. in de gezegende ouderdom van 84 jaar ..Ik zal met vreugd in 't huis des Heren paan. Ps. 116:11 (berijmd) De bedroefde familie: Ranst (Big) A Heuveling N. A Heuveling-Roukes Driebergen M van Ramshorst-Heuveling Bunschoten: R. Heuveling M Heuveling-Beekhuis J Hollestelle-Heuveling J. Hollestelle en kleinkinderen Bunschoten. 30 januari 1977 Nijkerkerweg 5 Corr adres. A. Heuveling. Sophialaan 1, Soestdijk De overledene is opgebaard in het Rouw centrum van de Monuta Stichting. Bikkersweg 3 te Bunschoten. Gelegenheid tot condoleance aldaar dinsdag 1 februari van 19.00-20 00 uur en na afloop van de begrafenis De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 3 fe bruari a s om 14 30 uur op de Algemene Be graafplaats te Bunschoten Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de aula van het Bouwcentrum welke aanvangt om 14 00 uur. en wordt geleid door de Weleerwaarde heer Ds J Mak Bedroefd geven wij u kennis dat God nog onver wacht tot Zich heeft genomen onze lieve zorgzame moeder, behuwd en grootmoeder Lenntje Kamman geboren van Li ere op de ieeftijd van 75 jaar. Rotterdam: A. Kamman A. Kamman-Hofstra Spijkenisse: C. Kamman C. Kamman-Hummelman Spijkenisse: W Voogt-Kamman C. Voogt en kleinderen Hoogvliet 29 januari 1977. Huize Meeuwenhof Alverstraat 141. Correspondentie-adres. A. Kamman Berkenstein 9. Rotterdam. GEEN BLOEMEN Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van „De Meeuwenhof. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.00 uur tot 7.30 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden woensdagmiddag 2 februari in het kerkcentrum „De Bron". Posweg 99. Hoogvliet om 2.00 uur. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats ..Oudeland". Oude- landseweg. Hoogvliet om plm. 2.45 uur. Algemene kennisgeving ..De Heere kent degenen die de Zijnen zijn" Na een moedig en geduldig gedragen lijden nam de Heere uit ons midden weg. onze lieve, zorgzame man. vader en opa Jacob Jonker in de ouderdom van 72 jaar. C. Jonker-Ros A. Ouwehand-Jonker J. Ouwehand Jaap Lia Katwijk aan Zee. 31 januari 1977. B. J. Blommersstraat 7. Gelegenheid tot condoleren 's middags van 3-5 en 's avonds van 7-9 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 3 februari a s. des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerke lijk Centrum. Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. „Veilig in Jezus armen" Met grote droefheid namen wij kennis van het noodlottige ongeval, waarbij Heieen en Paulien van Alteveer leerlingen van onze school om het leven kwamen. Wij zullen jullie niet vergeten! Bussum. 31 februari 1977 Bestuur, leerkrachten en leerlingen van de Julianaschool. W. Kalfflaan 3. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Heden overleed onze geliefde zuster, tante en vriendin Geertruida Cornelia van Dort in de ouderdom van 78 jaar. Uit aller naam: L. MAST VAN DORT 's-Gravenhage. 30 januari 1977. Bejaardencentrum „Uitzicht" Daal en Bergselaan 52. correspondentieadres De Pintostraat 55 Rotterdam 12. De bijzetting in het familiegraf is bepaald op Donderdag 3 februari a.s. om 2 uur. op de be graafplaats „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. 's-Gravenhage. Heden nam de Heere zacht en kalm uit ons midden weg. onze zeer geliefde zorgzame oom Jacob Leenheer op de leeftijd van 90 jaar. C.M. Stolk-Leenheer C. Stolk Heerjansdam. 30 januari 1977. Dorpsstraat 92. Geen bezoek aan huis De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 3 fe bruari te Heerjansdam. plm. 14.45 uur. Heden nam de Here na een langdurige ziekte tot onze droefheid uit ons midden weg in de Hope des eeuwigen Levens mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, grootmoeder, zuster, schoonzuster en tante. Janna de Jong-Boer op de leeftijd van 59 jaar. Psalm 86 onberijmd. Giessenburg: G. de Jong Poortugaal: A. de Jong J. de Jong-Terlouw Giessenburg: C. van den Dool-de Jong B. J. van den Dool D. W de Jong en kleinkinderen Giessenburg. 29 januari 1977 Doetseweg 48 De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 2 februari 1977 om 14.30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats te Giessenburg om streeks 15.15 uur Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw. Dorpsstraat 57. Gies senburg Geen bloemen „Zie. Ik maak alle dingen nieuw" (Openbaring 21 5) Bevrijd van de vele pijnen die hij zo geduldig droeg, riep de HEER tot Zich Zijn dienaar, mijn innig geliefde man Jacob Roelf Veen Ridder in de Orde van Oranje Nassau Eerder gehuwd geweest met R. Hekman op de leeftijd van 62 jaar. K. J. G. Veen-Groenwold B 1860 Meise (Belgie) 30 januari 1977. Kapellelaan 163 Liever geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na afloop van de rouw dienst welke zal worden gehouden op donderdag 3 februari 1977 te 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk Leon Lepagestraat 35. 1000 Brussel. De begrafenis zal plaats hebben op het kerkhof van Sint-Lambrechts, Woluwe te Wezembeck- Oppem om 13.00 uur. Veilig in Jezus' armen. Zacht en kalm is in haar Heiland ontslapen onze lieve moeder en oma Helena Catharina Homborg weduwe van Gerrit van de Graaf in de leeftijd van 72 jaar. Hilversum. C. P. van de Graaf N. van de Graaf-Schaaij Amsterdam. S. C. van de Graaf A. H. van de Graaf-Schaaij en kleinkinderen Amsterdam, 31 januari 1977 Antillenstraat 40 huis Correspondentie-adres: Cabotstraat 35, Amsterdam De overledene is opgebaard in het mortuarium van het Andreasziekenhuis, Theophile de Bock- straat 8. bezoek dinsdagavond van 8-9 uur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 3 fe bruari te 13.00 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van Cabot straat 35 te 12.15 uur. Op vrijdag 28 januari overleed mijn schoonzoon, onze zwager en oom Bonno Gerard Mees ten Oever Rotterdam: G. W. J Buffinga-Götzen Islamabad (Pakistan): A. J. Sikkel- Buffinga A. Sikkel Warmond: S. Buffinga Heino: L. Liem-Buffinga H. H. Liem Alverna: G. Krijger-Buffinga A. Krijger Giessenburg: M. Buffinga-van Gent Neven en nichten „Uw genade iz mij genoeg." Na een langdurige ziekte is heden van ons heenge gaan. mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Baslluntje Maria Poot-Hofman op de leeftijd van bijna 86 jaar. Delf gauw: A. Poot Adr. Poot A. M. Poot-de Hoog L. Poot J. Poot-de Hoog Delft J. P. v. d. Berg-Poot H. v. d. Berg Pijnacker: W. M. v. d. Velden-Poot W. v. d. Velden Delfgauw: A. Poot J. A. Poot-v. d. Ende Den Hoorn: M. B. v. d. Velden-Poot G. v. d. Velden Klein- achterklein kinderen Delfgauw. post Delft, 29 januari 1977 Delftsestraatweg 167 Moeder is thuis opgebaard De rouwdienst, welke zal worden voorgegaan door Ds B. Martèl. zal gehouden worden in het kerkelijk centrum. Zuideindseweg te Delfgauw, op woensdag 2 februari om 1.30 uur. waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Begraafplaats aan het Koningshof te Pijnacker omstreeks 2.30 uur. Vertrek vanaf Delftsestraatweg 167 om 1.15 uur. In Uw hoede zijn wij wel geborgen. Heden is. op de leeftijd van 82 jaar. van ons heengegaan onze lieve man, vader en grootvader. Johannes van der Veen. 's-Gravenhage: N. van der Veen-Doelman Oostvoome: J. van der Veen J.A. van der Veen-Schipper 's-Gravenhage: J.C. van der Veen A.L.M. van der Veen-Alblas 's-Gravenhage: J.C. van der Veen W. van deV Veen-Siefers en kleinkinderen. 's-Gravenhage. 29 januari 1977. Malakkastraat 19 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Diaconessenhuis „Bronovo". Bronovolaan 5. Bezoekuren van 13.30-15 30 uur De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 3 februari om 12 uur in de aula van de be graafplaats ..Nieuw Eykenduynen". Kamperfoe- liestraat 2a. waarna de begrafenis zal plaatsvinden Vertrek vanaf de rouwkamer om 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden nam de Here uit ons midden weg mijn zeer zorgzame man en onze vader, groot- en overgrootvader Anke Kooistra Op de rijk gezegende leeftijd van 87 jaar. „Mijn genade is u genoeg" Rinsumageest: G. Kooistra- Wijmenga 'Sumas (Amerika): D. Kooistra A. Kooistra- Kingma Rinsumageest: F. Kooistra Dokkum: F. Doornbos- Kooistra H. H. Doornbos Ede: R. Kooistra A. Kooistra- Kakes Rinsumageest: T. Prins- Kooistra A. 'Prins Naaldwijk: E. Dekker-. Kooistra P. Dekker Klein- en achterklein kinderen Rinsumageest. 30 januari 1977 Kuiperspad 7 De rouwdienst zal wor den gehouden D.V. op donderdag 3 februari 's middags om 2 uur in de Gereformeerde kerk te Rinsumageest waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegen heid tot condoleren een half uur voor de rouw-, dienst. Thuis liever geen bezoek. In plaats van kaarten Langs deze weg willen wij U en in het bijzonder de beroepsbrandweer harte lijk danken voor de blijken van medeleven na het over lijden van mijn lieve man en onze onvergetelijke vader Jouke Ernst Oosterling M. Oosterling- Blarink Anneke Paula Maaike Wassenaar, januari 1977. Voor uw belangstelling en medeleven bij het lijden en sterven van mijn lieve vrouw Clasina M. C. van Loo- Korstanje zeg ik u zeer hartelijk dank. Ir Pit van Loo Groningen, januari 1977 PARIJS. BUENOS AIRES (ANP.AFP) Eenenveertig Argen tijnse politieke gevangenen zijn apart opgesloten en ze worden rechtstreeks met de dood bedreigd. Wanneer ze maar van het geringste verzet blijk geven tegen de moord op twee politieke gevangenen. Dar- do Cabo en Rufino Rulz, dan zullen ze worden dood geschoten. Dit heeft de Franse oecumenische hulporga nisatie „Cimade" uit Argentinië ver nomen. Evenals de internationale beweging van katholieke Juristen, het Franse genootschap van democratische Ju risten en de Franse afdeling van de pauselijke commissie Justltia et Pax. heeft de „Cimade" een tele gram verstuurd aan de Argentijnse president Videla. Ook de Argentijn se bisschoppen hebben de afgelopen tijd herhaaldelijk hun bezorgdheid uitgesproken over de steeds voort durende gewelddadigheid en rechtsonzekerheid in Argentinië. Bij een vuurgevecht met de politie in Ciudadela. ten oosten van Buenos Aires zijn vijf Argentijnse guerrilla strijders om het leven gekomen. PARIJS (Reuter). De Franse mijnwerkers zijn gisteren een sta king van een dag begonnen voor een reële loonsverhoging van twee pro cent. Deze staking Is de meest recen te In een serie die de Franse vakbon den hebben uitgevaardigd uit pro test tegen de bezuinigingsplannen van de regering. De stakingsgolf be gon vorige week dinsdag bij de spoorwegen. Verwacht wordt dat de ze week de gas- en elektriciteitsbe drijven een dag zullen staken. Ook de onderwijzers, de vuilnismensen en de werknemers bij Air France hebben al een dag niets uitgevoerd. WASHINGTON (AP. AFP) Peru heeft een nieuw wapenakkoord met de Sowjet-Unle gesloten, waardoor het aantal militaire adviseurs van de Sowjet-Unle In Latijns-Amerika de komende tijd zal oplopen. Dit staat in een rapport van de Ameri kaanse inlichtingendienst. Oeneraal Victor Velasquez, staf chef van de Peruaanse luchtmacht, bestelde volgens dit rapport tijdens een recent bezoek aan Moskou ra ketten. radarinstallaties, zes heli kopters en 36 SU-22 Jachtbommen werpers. Momenteel zijn er 75 Rus sische militaire adviseurs in Peru met het oog op de opleiding in het gebruik van de Russische wapens Volgens Israëlische kringen is de Sowjet-Unie er in geslaagd het mili taire materieel te verkopen aan Pe ru door de prijzen lager te maken dan de aanbiedingen die Frankrijk en Israël aan Peru gedaan hebben. Bovendien aanvaardt de Sowjet- Unle een lage rente en een betaling op lange termijn. DAMASCUS (DPA) Een woordvoerder van de Palestijnse be vrijdingsorganisatie PLO heeft gis teren Marokkaanse persberichten tegengesproken volgens welke de Palestijnse guerrillaleider Aboe Da oed door Syrische veiligheidstroe pen in Damascus is aangehouden. Aboe Daoed. die ervan verdacht wordt betrokken te zijn geweest bij het bloedbad van 1972 in München, werd twee weken geleden ln Parijs kort na zijn aanhouding door de Franse politie, weer op vrije voeten gesteld. Vervolgens reisde hij via Algiers naar Damascus. Het eerste bericht over de arrestatie was gisteren verschenen in het Ma rokkaanse dagblad l'Opinion, dat het uit welingelichte kringen zei te hebben ontvangen. JUWELEN. GOUD en ZILVER IN* EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19. tel 023-320431. Haarlem (bij de Ridderstraat) HANDLICHTING Bij beschikking dd. 18 januari 1977 van de Heer Kantonrech ter te Leiden (1148/76) is aan DIRK JACOBUS ADRIANUS VAN EGMOND. geboren te Leiden, 1 december 1957, wo nende te Rijnsburg. Kon. Julia- nalaan no. 87, handlichting ver leend tot: de gehele ontvangst van zijn inkomsten en de beschikking daarover, het sluiten van ver huringen en verpachtingen, het deelnemen in een ven nootschap onder firma en het uitoefenen van een beroep of bedrijf van exporteur ten doel hebbende de detail- en groot handel in sierteeltprodukten. inzonderheid planten en snij bloemen. een en ander in de ruimste zin des woords doch met inachtneming van het be paalde in artikel 235 Boek I van het Burgerlijk Wetboek. De gemachtigde van de verzoeker. TH. 1. van der Heijden, kantoor Hoge Rijndijk 103a. Leiden. Het is mij onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken voor de grote belangstelling en vele blijken van hartelijk meeleven na het overlijden van mijn man en onze zorgzame vader, pleeg- en grootvader Dirk Adrianus Torn het heeft ons diep getroffen en gesterkt, heel veel dank daarvoor. Mede namens mijn kinderen A.G. Torn-Werner Vlaardingen, februari 1977 Lijsterlaan 46 22-doogse reis 26-doofse reis Informatie/boeking Perscombinatie reizen Wlbautatraat 131 Amsterdam Tel. 020-913456 begint op deze en de andere advertentiepa gina's ELKE OCHTEND OPNIEUW De Christelijke muziekvereniging HARMONIE in Leek viert op zaterdag 12 februari aanstaande het veertigjarig jubileum. Oudleden en vrienden van de Harmonie worden bij deze uitgenodigd het feest bij te wonen. Receptie: 's middags van 15.00-17 00 uur Feestconcert: 's avonds 19.30 uur in de Gereformeerde kerk, Lindensteinlaan te Leek. Het bestuur. Gitaren, spaanse. electrische en bas gitaren, drumstellen, blokfluiten alt en sopraan. Novanex versterkers, zangzuilen, mengpalen, P A. systems. verkoop uitsluitend Dorpsweg 66, Rot terdam-zuid tel. 010-814257. Al uw telefonische bestellingen wor den gratis thuisbezorgd bellen 010- 224140. AGOGISCHE AKADEMIE FRIESLAND RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN SOCIAAL HOGER ONDERWIJS FRIESLAND (SHF) Hel SHF te Leeuwarden is een experiment tot integratie van een universitaire opleiding sociale wetenschappen en een hogere beroepsopleiding sociale akademie, studienchtingen kultureel werk. maatschappelijk werk. opbouwwerk. De opleiding voor de diploma's van de sociale akademie duurt, zoals overal. 4 iaar Ook de universitaire opleiding heeft m eerste instantie een cursusduur van 4 iaar. Diploma's: Binnen het SHF kunnen aan de Agogische Akademie Friesland de diploma's social# akademie kultureel werk, maatschappelijk werk en opbouw werk behaald worden: aan de subfaculteit sociale wetenschappen betreffende welziinsvraagstukken i.o. kan een doctoraal diploma In de sociale wetenschappen behaald worden, met als hoofdvak ofwel andragogtek ofwel psychologie otwel sociologie, met blondere aandacht voor welziinsvraagstukken. Toelatingsvoorwaarden als voor alle sociale akademtes en sociale faculteiten Aantal toe te laten studenten voor de universitaire studie maximaal 100i voor de studie sociale akademie maximaal 140 AANMELDING VOOR HET NIEUWE EERSTE STUDIEJAAR, schriftelijkvóór 28 februari, onder vermelding van naam, adres, geboortedatum schoolopleiding en studie die men te Leeuwarden wil volgen b«j hel adres SHF. Postbus 1080. Leeuwarden Nadere informatie en inschrijfformulier worden dan toegezonden

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10