<£H5> Vroom Dreesmann en Trouw ffüdejfydcwK, verzekeren u: wat u geboekt heeft, dat krijgt u ook. FAMILIEBERICHTEN VLIEG NAAR VERRE WERELDDELEN MET New York Seychellen Mexico Rio de Janeiro Indonesië ZATERDAG 29 JANUARI 1977 kunnen van maandag tol en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-9134S6. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Soli Deo Clono Op vrijdag 28 januari J.L mochten wij met onze ou ders en grootouders E. E. Strating en T. Strating-Kooistra te herdenken dat zij die dag 40 jaar geleden in het hu welijk traden Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Sneek. Worp Tjaardastraat 147 Op 3 februari a s hopen onze ouders/grootouders H. C. J. Koning en T. Koning-van den Berg hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Gelegenheid tot gelukwensen op zaterdag 5 februari van 17 00-18 30 uur in Hotel Cocagne. Vestdijk 47. Eindhoven Eindhoven. Jacques Parkstraat 8. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster en tante Jeannette Veenstra-Siebesma Ze mocht 77 jaar worden. Zij overleed in de overtuiging dat de Heer van Leven en Dood ook haar Herder is. Hattem: P Siebesma P. Siebesma-Baur Grootegast: D. de Bock-Siebesma J W P de Bock Arnhem: J. N. van der Horst-Siebesma Alkmaar: J. Siebesma J. Siebesma-Holzman Arnhem. R. Siebesma J Siebesma-van Asch neven en nichten IJsselmuiden. 28 januari 1977, Huize „Engelen berg". Slenkstraat 14. Corr. adres; J. N. van der Horst-Siebesma Monni- kensteeg 272, Arnhem. De teraardebestelling zal plaatsvinden dinsdag 1 februari a s. op de algemene begraafplaats van IJsselmuiden. Vooraf zal een samenkomst worden gehouden in de Gereformeerde kerk, Dijkgraafstr 5 te IJssel muiden, welke zal aanvangen om 13.30 uur. Ver trek vanaf het kerkgebouw om 14.00 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in een der zalen van de Gereformeer de kerk. Heden nam de Here tot Zich Jeannette Siebesma weduwe van Sipke Veenstra, eerder van Pieter Faber Ze mocht 77 jaar worden. „Zie ik heb u in Afijn handpalmen gegraveerd" Jesaja 49:16 P. Renkema. exec, test Emmalaan 18, Putten. IJsselmuiden, 28 januari 1977, Huize „Engelenberg", Slenkstraat 14. De begrafenis is bepaald dinsdag 1 februari a s. op de algemene begraafplaats van IJsselmuiden. Vooraf zal een samenkomst worden gehouden in deGereformeerde Kerk Dijkgraaf straat 5 te IJs selmuiden welke zal aanvangen om 13.30 uur. Vertrek van het kerkgebouw om 14.00 uur. Tot onze grote droefheid is heden toch nog onver wacht van ons heengegaan onze dierbare oom en oud-oom Anne Willem van Lennep op de leeftijd van 71 jaar Arlesheim (Zw.h E. de Vnes Driebergen. M de Vries Amstelveen. H. W. P. Re mm erts de Vries E J H Rem merts de Vries-CaDcoen en kinderen Huizen (N.H.): R. van den Honert J van den Honert-Warren en kinderen Pittsfield (Mass.) U.S.A.: L. van den Honert D. H. van den Honert-Johnson en kinderen Kaapstad (Z.A.): R. W. van den Honert A. H. M van den Honert-Fusseil en kinderen Den Haag: B. U. R. van Kretschmar van Veen-van den Honert N. F van Kretschmar van Veen en kinderen Amsterdam. 27 januari 1977. Heden nam God tot Zich onze dierbare broer en zwager Anne Willem van Lennep op de leeftijd van 71 jaar. Oosterbeek: A. C. van den Honert-van Lennep Amsterdam: H. J. van Lennep O. E. van Lennep-Boissevain Amsterdam, 27 januari 1977 Willemspark weg 118 Geen bezoek De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 1 februari te 11 uur op de begraafplaats „Zorgvlied", aan de Amsteldijk. Vertrouwend op Gods beloften is heden zacht en kalm in Jezus ontslapen onze lieve moeder en grootmoeder Trijntje Mulder-Dijkhuis Weduwe van Pieter Jan Mulder te Stedum 7-10-1896 t te Groningen 27-1-1977 Haren (Gr.): J P. Mulder M. Mulder-Allaart Apeldoorn: A. van Vliet A. van Vliet-Boer Nw. Vennep: A A. E. H. Meijer-Mulder P J. Meijer en kleinkinderen Correspondentieadres: Hertenlaan I A, Haren (Gr). Moeder is opgebaard in een rouwkamer van de „Nebo-flat", Paterswoldseweg 288, Groningen. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 29 januari a.s. van 16.30-17.30 uur De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 31 januari a.s. om 12.00 uur in de „Nebo-flat", waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Noorder begraaf plaats. Moesstraat, Groningen om plm. 13.00 uur. Na een langdurig en moedig gedragen lijden nam de Here tot Zich onze geliefde schoonzuster en tante Trijntje Mulder-Dijkhuis Sedert 17 april 1942 weduwe van Pieter Jan Mul der, op de leeftijd van 80 jaar. Groningen, 27 januari 1977 „Nebo-flat", Paterswoldseweg 288 Leeuwarden: W. P. Ruitinga-Mulder G. Ruitinga Groningen: M. H. Mulder A. E. H. Mulder Neven en nichten „Jezus leeft" Opgenomen in de vreugde van zijn Heer, mijn lieve man, onze vader en grootvader Maarten Wilschut, dienaar van de Heer Jezus Christus oud 63 jaar. Soest: H. Wilschut-den Broeder Groningen: H. J. Baas-Wilschut J. J. R. Baas Badhoevedorp: W. J. Sikkel-Wilschut D. Sikkel Haarlem: A. Wilschut P. S. Wilschut-Jaarsma Leusden: A. Wilschut L. Wilschut-Hinloopen Amsterdam: G. J. Wilschut K. ten Hove Eindhoven: C. A. Wilschut H. E. Wilschut-Göbel Utrecht: M. H. Wilschut M. A. Wilschut-Kok Soest: E. C. M. van der Wal-Wilschut W van der Wal en kleinkinderen. Soest, 27 januari 1977 Veenbesstraat 448 Liever geen bezoek Geen bloemen. Vader ligt opgebaard in het Mortuarium van het Ziekenhuis „Zonnegloren", Soesterbergsestraat 125, Soest, waar gelegenheid is tot condoleren op zaterdag 29 januari a.s., tussen 15.30 en 17.00 uur. Dienst van Woord en Gebed op maandag 31 januari a.s. om 13.00 uur, in de Julianakerk, Juliana laan 19 te Soest, die geleid zal worden door de Weleerwaarde Heer Ds. D. Land. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Veldweg te Soest. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Amsterdam-West bericht met verslagenheid het overlijden van een van haar voorgangers Ds. M. Wilschut Van 1951 tot 1966 heeft hij Gods Woord in onze gemeente verkondigd in de kracht van de Heilige Geest Geve de Here mevrouw Wilschut en haar kinde ren Zijn kracht en bijstand om met dit verdriet te leven. J. P. Dondorp. praeses R. W. van de Mark, scriba. Met droefheid geeft mede namens het Bestuur van de Vereniging voor wetenschappelijk onder wijs op gereformeerde grondslag, het Regionaal Bestuur Utrecht kennis van het overlijden van zijn voorzitter Ds. M. Wilschut Zijn jarenlange belangstelling voor christelijke wetenschap, betoond in activiteiten ten dienste van Vereniging en Vrije Universiteit zullen wij dankbaar gedenken. Voor het Regionaal Bestuur Utrecht Drs. L. Wieringa, secretaris Soest 27 januari 1977 De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Delfzijl deelt met droefenis mee dat in Jezus is ontslapen onze vroegere predikant Ds M. Wilschut Hij diende onze gemeente van 1940-1943. De Here zij zijn vrouw en kinderen tot steun. H. Dijkhuis, praeses P. J. Wüdeboer, scriba Delfzijl, 28 januari 1977. Ingegaan tot het Feest van zijn Heer onze onver getelijke vriend Ds. Maarten Wilschut Nieuw Vennep Ds G Rang M Rang Pijper Mijke en Jan Marjo 27 januari 1977 Elke zaterdag in pagina's vol vakaturesvoor ONDERWIJZEND- VERPLEGEND- VERZORGEND- EN HOGER PERSONEEL ..EN DE RUBRIEK WELZIJNSEN VORMINGSWERK Vbor alle inlichtingen Telefoon 020-913456 tst. 794.783 en 750 TROUW/KWARTET t Voor medezeggenschap Christelijk Nilioiuil Vakverbond Utrecht, Ravelban 1. Postbus 2475, Telefoon 030-941041 I Vroom Dreesmann en Hotelplan voor vakantiereizen zonder schaduwzijden Is dat een zonnige gedachte of niet? De 6 pluspunten vanhetreisburo vanVtoom Dreesmann 1 Veelzijdigheid Wij werken met 74 touroperators. U kunt met ons dus alle kanten op. 2 Onafhankelijkheid en objektiviteit Wij geven advies naar maat en naar uw wensen, los van elke binding met welke tour operator dan ook. 3 Deskundigheid Onze 35 reisburo's worden bemand door specialisten die na een gedegen opleiding vaak zelf op uw bestemming geweest zijn. Die weten dus waarover ze praten met u! 4 Snelheid Juist omdat onze specialisten meestal persoonlijk op de hoogte zijn, gaat er geen onnodige tijd verloren met het inwinnen van informatie. 5 Kreativiteit Dat vinden wij noodzakelijk als het om uw vakantie gaat Wij zijn dan ook voortdurend op zoek naar nieuwe mogelijkheden. 6 Betrouwbaarheid Vroom Dreesmann staat erachter. Wat wilt u nog meer? VROOMS DREESMANN Ze weten van reizen en prijzen Met grote ontroering vernam de Kerkeraad voor Algemene Zaken van de Gereformeerde Kerk van Hilversum het overlijden te Soest op 27 januari 1977 van Ds. M. Wilschut Van april 1943 tot september 1951 diende hij met enthousiasme en grote trouw de kerk van Hil versum. Velen in ons midden gedenken met dankbaarheid zijn persoon en werk. Moge onze trouwe God mevrouw Wilschut en haar kinderen sterken dit verlies te dragen. Namens de K.A.Z.: Ds. P. van Oosterhoudt, praeses, J. C. Langeveld, scriba. Curatoren en hogeschoolraad van de Theolo gische Hogeschool van de Gereformeerde Kerken in Nederland te Kampen geven met ontroering kennis van het overlijden van Ds. M. Wilschut Met veel waardering en dankbaarheid gedenken wij de wijze waarop ds Wilschut vele jaren als curator voor de hogeschool werkzaam is geweest. Namens curatoren: G. Y. Vellenga, president R. de Vries, secretaris Namens de hogeschoolraad: K. Runia, rector Bbdroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, delen wij u mede dat God tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Harm Jan Schroten op de leeftijd van 74 jaar. „Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Afijn". Deze doopbelofte is onze troost. M. Schroten-van Dijk, Egbert en Lien, Klazien en Gerard, Ger en Emiel, Henk en Corry, Herman en Ambro, Marry, Anneke, en kleinkinderen. Epe, 28 januari 1977 Preekberg 15. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Potgietersingel 7 te Zwolle. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 1 februari a.s. om 10.45 uur in bovengenoemd rouwcentrum, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 12.00 uur op de begraafplaats „Bergklooster" te Zwolle. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats Zie, ik ben met u al de dagen, tot aan de voleinding der wereld. Matt. 28, vers 20. Zeer onverwacht werd heden door God opgeroe pen mijn trouwe echtgenote, onze lieve moeder en oma Theodorina Eleonora Cornelia Cohen Stuart-Micheels, op den leeftijd van 78 jaar. 's-Gravenhage: ir. H. G. C. Cohen Stuart Poortugaal: M. H Cohen Stuart J. P. Cohen Stuart-van Nieuwenhuijze Meppel: M. K. Nauta-Cohen Stuart A. P. Nauta Geldrop: H. van Witteveen-Cohen Stuart R. A. J. O. van Witteveen 's-Gravenhage: J W. T. Cohen Stuart A. A. E. Cohen Stuart-Bodisco Massink Poortugaal:- G. H. Cohen Stuart M. E. J. Cohen Stuart-Jumelet En kleinkinderen. 's-GRAVENHAGE. 28 januari 1977. Segbroeklaan 582. De overledene is thuis opgebaard; bezoek maan dagavond van 7—8 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 1 februari om 2 uur in dc Bethlehemkerk, Laan van Meerdervoort, hoek Azaleastraat, waarna de be grafenis zal plaatshebben om ongeveer 3.15 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a. Gelegenheid tot rouwbeklag na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. Want Gij hebt mijn leven gered ran de dood; immers ook mijn voet van aanstoot, zodat ik voor Gods aangezicht mag wandelen in het licht des leyens. Ps. 56 14. Vertrouwend op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Cornelia Pieternella Jansen echtgenote van A. Florussen in de ouderdom van 69 jaar. Voor velen van ons was ze als een moeder. Tilburg: A. Jansen-ten Kaate Goes. M. E. Jansen-Dees 's-Gravenhage: J. B. van Overbeeke-Jansen Pretoria (Z.A.): J. C. Jansen M. F. Jansen-de Ruyter Terneuzen: T. H. Abrahamse-Van Toor Neven en nichten 28 januari 1977. Rijswijk, Bazuinlaan 73. Op weg naar school werd uit ons gezin weggeno men onze lieve Zoon en Broer Henri op de leeftijd van 15 jaar. Wij trachten troost te vinden in het Woord van de Bijbel: Ik heb je bij je naam geroepen, jij bent van Mij. Jesaja 43 lb Bedum, 27 januari 1977 Julianalaan 16 M. Dijkema H. A. Dijkema-Haak Jan Wim Carlo Yvonne Thuis liever geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 31 januari a.s. om 14.00 uur vanuit het gebouw „Con cordia", Prof. Mekelstraat 1 te Bedum. De rouwdienst aldaar begint om 13.30 uur en zal worden geleid door de weleerwaarde heer ds J. de Vries. Na de begrafenis gelegenheid tot condo leren. God haalde Zijn kind, ons clublid Henri Dijkema naar Huis. De Geref Jeugdcentra le Bedum. Hierdoor wil ik u, mede na mens mijn kinderen, be danken voor de door u be toonde belangstelling naar aanleiding van het overlij den van mijn echtgenoot Cornelis Adriaan de Groot Het medeleven is zo groot geweest dat het mij niet mogelijk is u persoonlijk te bedanken. Borculo, januari 1977. Th. P. de Groot van Essen Mevr. Kuipers- Rietberglaan 21, Borculo. „Zalig de doden die in den Here sterven." De Here heeft plotseling thuis gehaald onze va der. groot- en overgroot vader Willem Barendrecht op de gezegende leeftijd van bijna 83 jaar. te Pre toria, Zuid-Afrika F. Barendrecht W. Barendrecht- van Nielen klein- en achterkleinkinderen. Schoonhoven, Voorne 4 27 januari 1977. Voor de vele en hartelijke blijken van medeleven ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Zr. Clara M. H. H. A. Slijt betuigen wij familie, buren, vrienden en kennissen onze oprechte dank. In het bijzonder de wijkpredikant en de vervangers, HH doktoren en het verplegend personeel van het Juliana Ziekenhuis te Apeldoorn voor de liefde volle behandeling ondervonden. Uit aller naam: Michael A. Slijt Apeldoorn, januari 1977 Gen. van Heutszlaan 40. Perscombinatie reizen 8 dgn. v.a 1297 15 dgn. v.a 2050 14 dgn. v.a. 1840 13 dgn. v.a2548 22 dgn.v.a 3690 Informatie/Boeking: Wibautstraat 131, Amsterdam Tel. 020-913456 M.i.v. 1 februari 1977 zal Dr M. A. van Dongen chirurg, zijn praktijk in het St. Elisabethziekenhuis tl Leiderdorp beëindigen, i.v.m. het aanvaarden van een functie elders. De praktijk zal worden voortgezet door H J. Ellerbeck, chirurg, in maatschapverband met O. A. M Langezaal en E. M. Vroom, chirurgen. Spreekuur vol gens afspraak, tel. 071-899250 tst. 510. In plaats van kaarten Vóór de zeer vele bewijzen van deelneming, die wj mochten ontvangen bij het overlijden van onze geliefd! moeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella Coppoolse-de Kam zeggen wij u allen zeer hartelijk dank. inzonderheil dokter Bekker en de wijkverpleging voor de liefdevol) zorg. Namens de familie: J. Coppoolse Oostkapelle, 29 januari 1977. Diep getroffen door de zeer vele blijken van medelevei tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve mal onze vader en opa Jan Dijkstra hebben ons goed gedaan. Wij danken U daar voor. Mede namens de kinderen J. Dijkstra-Bijlsma Leiderdorp, januari 1977, Ridderhof 10. Wij willen langs deze weg u allen die met ons hebb< meegeleefd, in welke vorm dan ook, bij het overlijdt van onze Egbert hartelijk dank zeggen. Sleen Jan. 1977 Fam. J. Geugies Bannerschul testraat 19 Hierbij willen wij u hartelijk danken voor uw belangstelling en medeleven in de voor ons zo moeilijke dagen tijdens de ziekte en na het overlij den van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jacobus van der Kooy Mede namens de kinderen: E. E. van der Kooy-Boers 's Gravenzande, januari 1976 Monsterseweg 74.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 8