diëtist(e) de twaalf hoven huishoudkundige '9^ leerling- verplegenden stbarbara ziekenhuis groot«schuylenburg BONIFATIUS HOSPITAAL LEEUWARDEN Diakonesseninrichting Straks... met MAVO- of HAVO-diploma in de verpleging? PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS diakonessenhuis utrecht diakonessenhuis utrecht Diaconessenhuis STICHTING DE BRINK HOOFD VERZORGING EN VERPLEGING tmnl.ofvrl.) medisch directeur ZATERDAG 29 JANUARI 1977 TROUW/KWARTET HTE Het Bonifatius Hospitaal is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit v.in 364 bedden Het ziekenhuis beschikt o.a. over een Intensive Care/Coronary Care afdeling en een aföelinq Nierdialyse. Bovendien is een nieuwe kinderafdeling aanwezig. Vrijwel alle disciplines zi|n in de medische staf van het ziekenhuis vertegenwoordigd. Door toename van de werkzaamheden op de OPERATIE-AFDELING 14 moderne operatie kamers) willen wij op korte termen in kontakt komen met opgeleide O.K.-verpleegkundigen zowel voor anaesthesie instrumenteren De rang van aanstelling zal worden vastgesteld aan de hand van opleiding en ervaring. Wilt U meer informatie? Maak dan telefonisch een afspraak voor een vrij blijvende oriëntering, (tel. 05100-32211, toestel418). Sollicitaties kunt U richten aan de afdeling Personeelszaken van het ziekenhuis, Mr. PJ Troelstraweg 78, Leeuwarden. In onze inrichting, waar 800 pupillen worden behandeld en verzorgd, kunnen per 4-4-1977 worden geplaatst: Wij zoeken jonge mensen die minstens 17 }lj jaar oud zijn. met een protestants-christelijke levensovertuiging En in het bezit zijn van MAVO-. INAS- of KV/JV-diploma. of een daaraan gelijkwaardige opleiding. Zi| kunnen worden geplaatst als leerling van de 3-jarige opleiding voor het Z-diploma (Zwakzinnigenzorg). Aan hen kan worden geboden: - een boeiende en dankbare werkkring te midden van onze pupillen - salaris en sociale voorwaarden volgens landelijke regeling - reiskosten 2 x per maand naar en van de ouderlijke woning, onder aftrek van f 2.50 per retourreis. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot br G. P Bijlsma. hoofd Verpleegdienst. tel. (055) 260906, toeslel 132. Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106. Apeldoorn. Voor ons ziekenhuis met 405 bedden zoeken wij een enthousiaste Naast het geven van consulten aan klinische en poliklinische patiënten zal hij/zij meewerken aan de reorganisatie van de voedingsdtstributie aan patiënten. Mogelijkheid tot intern wonen is aanwezig. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Postbus 2900. Den Haag. Desgewenst verstrekt de diëtiste, mejuffrouw M. Th Stevens gaarne inlichtingen, telefoon 070-264141. toestel 607. ...dan kun je beter nu al komen praten Voor de opleiding tot verpleegkundige bestaat gelukkig een grote belangstelling Daarom zijn bi) alle ziekenhuizen de opleidingsgroepen al maanden van tevoren volgeboekt Ben je dus van plan om na het behalen van je diploma „in de verpleging" te gaan. dan kun je beter snel komen praten Voor een onenterend gesprek kun je bij ons ziekenhuis een afspraak maken met het Hoofd Opleiding, zuster G Barendse-van der Veen. telefoon 070-906700. toestel 229 Je kunt ook schrijven afdeling Personeelszaken. Diaconessenhuis. Fonteynenburghlaan 5 te Voorburg. Een gemeentelijk zieken huis met ongeveer 600 verpleegden en 520 me dewerkers. Naast het verrichten van klinische werkzaamheden kunnen de zenuwartsen worden betrokken bij de. 2 jaar geleden in gebruik genomen polikliniek. Salariëring naar de landelijke normen. Sollicitaties te richten aan W. Hiddema, geneesheer-direkteur, die gaarne bereid is U telefonisch alle gewenste inlichtingen te verstrekken. (05170 - 2745 of 2771) Academiestraat 10 te Franeker postbus 19 tel. 05170-2745 VERENIGING ZIEKENZORG TE RHENEN vraagt een WIJKVERPLEEGSTER In Rhenen is een gezondheidscentrum gevestigd, van waaruit alle disciplines, die werkzaam zijn in de gezondheidszorg, hun werk verrichten. Voor de basis-eenheid, waarvan wij deel uitmaken, is een hoofd-wijkverpleegkundige in functie. Salaris enz. volgens rechtspositie-regeling. Autokosten-vergoeding. Desgewenst is een dienstwo ning beschikbaar. Rhenen heeft een goed werk- en woonklimaat. Sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de sekretaris- penningmeester. Kastanjelaan 20 te Rhenen, Tel. 08376-2338. Informaties op dit adres of bij de hoofd-wijkverpleegkundige, tel. 08385-14604 of 08376 - 3300. Het Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen ziekenhuis met 540 bedden, bouwt een nieuwe Operatie Afdeling met 7 operatiekamers. In verband met de ingebruikneming van de nieuwbouw vragen wij operatie verpleegkundigen en operatie-assistenten met N.Z.R. diploma. Ook als u 4 dagen per week beschikbaar bent, kunt u in aanmerking komen. •Tevens zoeken wij kontakt met verpleegkundigen die de opleiding tot operatie-verpleegkundige willen volgen. De theoretische opleiding hiervoor wordt gege ven op de school van het Academisch Ziekenhuis. Verdere inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr. P. de Waard, hoofd Operatie Afdeling, telefoon (030) 5281 11, toestel 222. Sollicitatiebrieven kunt u richten aan het hoofd van de dienst personeelszaken. Bosboomstraat Diakonessenhuis Utrecht, een zieken huis met 540 bedden en ruim 1000 personeelsleden, zoekt een verpleegkundige voor de hoofdwacht eventueel in part-time dienstverband. De eisen voor deze funktie zijn: diploma Ziekenverpleging A ruime ervaring in de verpleging ervaring in een leidinggevende funk tie. Zij die in het bezit zijn van de kinderaantekening en een voortgezette opleiding voor verpleegkundige heb ben gevolgd of volgen, genieten de voorkeur. Tevens hebben wij plaats voor verpleegkundigen op een Interne Damesafdeling met 46 bedden. Salariëring voor beide funkties is afhankelijk van opleiding en ervaring. Nadere inlichtingen over deze functies worden gaarne verstrekt door de hoofdverpleegkundige Algemene Dienst, zr. T.M.C. Kole, telefoon (030) 52 81 11. Sollicitatiebrieven kunnen worden ge richt aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Bosboomstraat 1 te Utrecht Ten behoeve van ons goed geoutilleerd operatiekamer complex, bestaande uit 5 operatiekamers, kunnen wij op korte termijn plaatsen een waarnemend hoofd verpleegkundige Vereist:- ruime O.K.-ervaring - leidinggevende en organisatorische capacitei ten. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. Handellaan 2 Heemstede Tel 023-319310 Inrichting voor gezichtsgestoorde geestelijk gehandicapten Groningerstraat 15. Vries (Dr.) roept sollicitanten op voor de functie van die in het direktieteam mede verantwoordelijk is voor de algemene gang van zaken binnen het instituut. Leeftijdsindicatie: vanaf ca. 30 jaar. Om deze functie goed te kunnen vervullen worden hoge eisen gesteld aan: - organisatorische kwaliteiten en leidinggevende eigenschappen; - tactvol optreden; - contactuele vaardigheden en vermogen tot samenwerking. Van hem/haar wordt het bezit geëist van de diploma's Ziekenverpleging A en B of A en Z, waarbij tevens een genoten kaderopleiding voorkeur verdient. Het salaris is in overeenstemming met de belangrijkheid van de functie. De inrichting telt momenteel 80 pupillen en 130 personeelsleden en na de thans gestarte 2e bouwfase, die eind 1977 gereed komt, zal het aantal pupillen 120 zijn met 200 personeelsleden. Inlichtingen kunnen eventueel verstrekt worden door de huidige func tionaris de heer H. Schuurman. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van Stichting de Brink, Groningerstraat 15 te Vries (Dr.), tel.: 05921-1841. PSYCHOGERIATRISCH VERPLEEGHUIS I VERPLEEGHUIS de meeden 1, winsum (gr.) Begin 1976 heeft het bestuur van de Stichting Verpleeg huis Ripperda opdracht verleend tot de bouw van een verpleeghuis met 155 bedden in de gemeente Winsum (Gr.). De oplevering zal eind 1977 plaatsvinden. In verband hiermee zoekt het bestuur een arts, die in de driehoofdige leiding zal moeten gaan functioneren als Ervaring in of belangstelling voor de geriatrie en/of psychiatrie is vereist. Van de aan te stellen arts wordt verwacht dat deze mee zal denken over de verdere realisering van de bouw. Bij de Staf van de Civiele Dienst hebben wij plaats voor een gemotiveerde Zij geeft, in samenwerking met het waarnemend hoofd van de Civiele Dienst leiding aan het personeel van de huis houdelijke dienst. Het diploma Huishoudkundige voor Inrichtingen of MBO-CD is gewenst. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. Leeftijd tussen 23 en 30 jaar. Wij bieden een prettige, afwisselende werkkring met een goëd salaris. Mogelijkheid tot intern wonen is aanwezig. Telefonische inlichtingen omtrent deze funktie worden graag verstrekt door het hoofd Civiele Dienst, de heer J. A. Nanninga, telefoon 070-264141. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Postbus 2900, Den Haag. Het St. Barbara Ziekenhuis te Culemborg is een algemeen ziekenhuis met een capaciteit van 120 bedden. Als zovele kleinere Nederlandse ziekenhuizen, staat ook het Culemborgse ziekenhuis sedert geruime tijd "op de tocht". Integratie met de ziekenhuizen in het nabij gelegen Tiel - een zaak waarmee vele belangen zijn gediend - behoort tot de reële mogelijkheden. In het St. Barbara Ziekenhuis werken we met kleine units. Groepen, waarbinnen gestreefd wordt naar aangepaste vormen van teamverpleging en die onderling sterk op elkaar zijn ingespeeld. In juli 1976 heeft de staatsecretaris toestemming gegeven voor een ingrijpend renovatieplan, waarmee in september j.l. een aanvang is gemaakt. Ter versterking van onze verplegingsdienst kunnen wij op korte termijn plaatsen een afdelingshoofd - met belangstelling voor de interne vakken, w.o. cardiologie. twee eerste verpleegkundigen - voor resp. de interne en de chirurgische afdelingen een anaesthesie- verpleegkundige - liefst met N.A.V. diploma) Een psychologisch onderzoek behoort tot de mogelijkheden. Verpleeqkundkjen die qeinteresseerd ziin in een van de bovengenoemde functies kunnen zich voor nadere inlichtingen wenden tot de verpleegkundig directrice, zr. J.G. Verkoren, tel. 03450 2048/2147. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie van de stichting. Elisabethdreef 3 Culemborg. sh

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 14