eyenoords orm ver e zoeken Weer Ruud Geels Amsterdam houdt winst nu wel vast Cruijff en Neeskens Bunnikzijde roert zich Michels kandidaat "fC Den Haag sn onder "Vee treffers vellen Haarlem onverdiend Verrassende zege bij Telstar: 0-2 NDAG 24 JANUARI 1977 SPORT TROUW/KWARTET 9 JARCELONA Johan Cruijff en ohan Neeskens zullen op woensdag 9 februari in het Vembley stadion in Londen mee- pelen in de vriendschappelijke .edstrijd van het Nederlandse lftal tegen Engeland. Mr. Jaques logewoning, voorzitter van de itichting betaald voetbal, en Ton twikstra. de financiële expert van |ie sectie, hebben over het vrijge ven van de twee internationals za terdagavond in Spanje met het be- ,uur van FC Barcelona over eenstemming bereikt. De KNVB heeft zich daarbij ver plicht de FC Barcelona een schade loosstelling te betalen. De Spaanse club had deze vergoeding als voor waarde gesteld. Mr. Hogewoning: ..Het is dan wel zo. dat er die woensdagavond geen competitie voetbal in Spanje is. maar Barcelo na stelt dat het door het afstaan van Cruijff en Neeskens in komstenverlies lijdt, doordat het geen of minder lucratieve contrac ten voor (buitenlandse) wedstrij den kan afsluiten." UTRECHT Scheidsrechter Kees de Bruin heeft het duel FC Utrecht- Roda JC in de tweede helft voor twee minuten gestaakt. Bij de stand 2-5, bereikte de overigens constante regen van rotjes en vuur pijlen een „hoogtepunt" toen een rookbom in het door Roda JC ver dedigde doel werd gegooid. De Utrecht-supporters van de inmid dels beruchte Bunnik-zijde in het stadion Galgewaard, waren ver antwoordelijk voor de ongere geldheden. Het was dit seizoen overiigens pas voor het eerst, dat de Utrechtse fans in eigen stadion 'voor moeilijkheden zorgden. De Bruin verklaarde na afloop: „Ik heb alleen even voor een periode van afkoeling willen zorgen. Geen moment heb ik gedacht aan het definitieve staken van de wed strijd. Het bestuur van FC Utrecht had er tenslotte alles aan gedaan om moeilijkheden te voorkomen. Er waren zo'n dertig agenten bij die tribune geposteerd. Ik maak hier uiteraard wel een rapport over". Reactie van de teleurgestelde FC Utrecht-voórzitter Kees Werkho ven: „Wat mij betreft had de politie die tribune dit keer schoon mogen vegen. Ons bestuur weet echt niet meer wat hier tegen gedaan kan worden. Ik geloof trouwens niet' eens meer dat dit nog een zaak van het bestuur is. Zelfs het Justitionele apparaat weet hier geen raad mee. Het nieuwe overleg van de Federa tie van Supporters Verenigingen vind ik een goed initiatief. Maar in dit geval schiet Je daar weinig mee op. Want deze mensen zijn hele maal geen lid van een echte sup portersvereniging." BARCELONA Tijdens het ver blijf in Barcelona hebben de sectie bestuurders mr Jacques Hogewo ning en Ton Zwikstra ook contac ten gehad met Rinus Michels. co ach van Barcelona. Onderwerp van gesprek is daarbij ook het Neder lands elftal geweest, dat straks na de w.k.-kwallficatlewedstrijd tegen Belgie op 26 maart opnieuw zonder bondscoach zit. Zoals bekend is Jan Zwartkruis slechts voor een tweede serie van twee duels als interlm-bondscoach door het mi nisterie van defensie vrijgegeven. Mr. Hogewoning: .We hebben Mi chels verteld dat een functie bij de KNVB financieel natuurlijk min der aantrekkelijk zou zijn dan die bij een club als Barcelona. We heb ben de indruk gekregen dat hij zich een en ander kon voorstellen. Afge sproken is er op het ogenblik nog niets. Wie weet moet hij zijn over eenkomst met Barcelona bij een eventueel kampioenschap wel ver lengen. Maar in principe is hij zeker een ernstige kandidaat. or Theo Reitsma .VEN'TER Na Telstar heeft ook Go Ahead gestoeid met de putatle die Feyenoord dit seizoen degelijk leek te hebben n «gebouwd. De Deventer ploeg liet na wat Telstar in de roes van chllsen wel gelukt was, scoren, en bezoedelde Feyenoord daarom •teren niet al te zeer. Mokkend over het gebrek aan vorm lag er in toch altijd nog de troost van een gelijkspel voor de Rotter damse topclub. Boskov, die zijn ploeg vorige week IDHOVEN Aan één doelpunt :ft Eindhoven voldoende gehad een zwaarbevochten zege op FC ;n Haag te behalen. Een gelijkspel js wellicht een betere uitslag ge- v5est, maar de Eindhovense verde diging speelde een glansrol en gaf de eHgenvallende Haagse aanvalslinie Ben kans. Het doelpunt, dat de Bfedstrijd besliste, viel al in de veer- eifende minuut, toen Van Vliet ver- arjimde de solo te onderbreken van t ublieksbinder Savic. De pass van I te Joegoslaaf belandde bij de kleine nWeijenberg. die raak schoot. lindhoven kreeg in die beginfase og meer kansen, maar doelman ^alje toonde zich een waardige ver- anger (en wellicht opvolger) van 'hie. FC Den Haag probeerde daar- a wel degelijk iets aan de ach- irstand te doen. maar het opbou- inde werk van het middenveld ird vaak verknoeid door het peu- irige spel van de aanvallers, van Je Hoekema door Dijkstra uit de lqedstrijd werd gespeeld. de tweede helft bleef Eindhoven il loeren op mogelijkheden de irsprong te vergroten, maar nam iarvoor geen risico's. Daardoor in FC Den Haag een groot veldo- trwicht opbouwen, dat leidde tot van sensationele momenten voor la^t doel van Eindhoven. Doelman ljanski gaf echter geen krimp en irkwam in de slotfase een vrijwel :er doelpunt van de overigens ma- spelende Mansveld. De Haagse ivoerder stond na rust in de spits. INDHOVEN-FC DEN HAAG 1-0 (1-0) 14. Bleij- erg 1-0. Scheidsrechter: Ettekoven. schouwers: 5000 ndhoven: Adjanski; Blijderveen, Dijkstra, oemers. Savic, Strik. Warnaar, Soers; Scha- Tdonk. Bleijenberg. Jacobs (Ooedhart. thuma) t DEN HAAG: Oalje; Ouwehand (Toet). Van let. Mansveld. Korevaar; Klla. Perazlc. Al- Jol, Hoekema, Swanenburg Noèl) nog het verwijt naar het hoofd slin gerde dat er apathisch was rondge stapt, vernietigde zijn gezelschap dit-maal niet in het openbaar. Toch veroorloofde Feyenoord zich op nieuw een ^peelhelft waarin het de gebeurtenissen gelaten op zich liet afkomen. De vorm ontbreekt, dat is duidelijk, maar de ijver om via noest gedraaf toch vat te krijgen op de wedstrijd en op het geluk straalde er evenmin vanaf. In de tweede helft was het tempo wel opgeschroefd, verstopten de spelers zich wat min der achter hun eigen problemen maar groeide de zaak niet naar het vereiste niveau. Boskov: „Het ont breekt ons aan directe acties". Onze ker als Feyenoord de laatste weken is, wordt dikwijls de weg van de minste weerstand gekozen. Er wordt nauwelijks bewogen en bij balbezit zijn de afspeelmogelijkheden ang stig klein. Opportunisme verkiest Feyenoord in deze moeilijke periode evenmin. Go Ahead groeide in de rol van de tegenstanders die de kansen kreeg aangereikt. Hard werkend, loerend op een prestatie die vooral via de counters tot stand moest worden ge bracht. Al in dc tweede minuut was de kans op een doelpunt le vensgroot. Woudsma verscheen aan de rechterkant die Go Ahead voor die counterspeelwijze toen op het oog had en snelde vrijuit op Treytel aan. Gebrek aan durf ontnam hem de kans want hij probeerde de Feye- noord-aanvoerder niet te omspelen maar schoot tegen hem aan. In de laatste minuut van de eerste helft was er nog een moment waarop scoren voor Go Ahead leek wegge legd. Een van de weinige Feyenoor- ders die zich niet in het moeras weet, Harry Vos, liep echter attent in de weg toen Jo Kórver zich in een ideale positie waande. Körver sprak van een duw waardoor hij uit balans raakte. Scheidsrechter Wellinga ont ging het, althans een overtreding, en Harry Vos liep stil zijn weg, ervan overtuigd dat hij nuttig in de weg had gelopen. Eredivisie Go Ahead-doelman Spijkerman is zijn oude ploeggenoot Jan van Deinsen (midden) te slim af. Körver (links) hoeft niet in te grijpen. De kansen van Go Ahead waren al voor rust typerend voor de wedstrijd al was de Rotterdamse formatie ach teloos tegen onnozel werk bij Go Ahead opgelopen waaruit toch ook merkwaardige momenten in het strafschopgebied aan de andere kant ontstonden. De rust, de zeker heid dat Feyenoord dan wel een topclub is, maar aan te pakken viel, bleek pas in de tweede helft zijn heilzame werking te hebben. Het manco van de thuisclub ging schuil op het middenveld dat niet eendrachtig kon aansluiten bij het kwaliteitsbesef dat het trio Körver- Van Kooten-Kristiansen zich had aangeschaft. Kist, Oude Wesselink en Vuskovic konden hun directe te genstanders wel aan, maar zetten het wedstrijdverloop niet naar hun hand. Daardoor bleef het in de buurt van Treytel vrij rustig. Eenmaal slechts bleek hij voorbestemd tot grabbelen, maar toen Kristiansen een fout van Van Deinsen vertaaide in een gang naar het Feyenoord-doel veegde Schneider de zaak schoon. De Deen is overigens een duidelijke aanwinst bij Go Ahead. Wiel Coerver had de zeer linksbenige voetballer voor de taak geplaatst aan de rech terkant te spelen en dat teruggetrok ken te doen. Kristiansen werd ge noodzaakt tot een slopende arbeid maar voelde de vermoeidheid pas in de slotfase. Zijn taak was zeer veel omvattend omdat het middenveld wel werkte, maar niet voetbalde (ci taat van Wiel Coerver). De andere drie namelijk die zich wel sterker toonden dan Kreutz, De Jong en Van Til hielden de ruimte voor het acte ren namelijk te groot en plaatsten Van Kooten zo te veel op een eiland. Ze waren te schuchter en bleven dat toen Van Til naar de kant werd ge roepen. De jonge Rotterdammer had zijn kans niet gegrepen nu hij als elfde man mocht aantreden en Ver- heyen na slordige wedstrijden op de reservebank moest zuchten. Van Til werd in de slotfase nog wel verruild voor Melis, waardoor Van Deinsen alsnog op het middenveld kwam. Ook in die opstelling raakte Feyen oord het nare gevoel niet kwijt dat de kwaliteit en werklust van Wim Jansen gemist worden. Go Ahcod-Feyenoord 0-0. Scheidsrechter: Wel linga. toeschouwers: 13.000. Go Ahead Spijkerman. Woudsma, Lodeweges. Walbeek en StrIJdveen; Kist, Oude Wesselink en Vuskovic, Kristiansen, Van Kooten en Korver. Feyenoord: Treytel, Schneider, Rijsbergen, Van de Korput en Vos; Kreuz, De Jong en Van Til (Melis); VreIJsen. Nico Jansen en Van Deinsen 1STERDAM Haarlem, dat et halve ei begeerde en ei- ^nlijk ook wel verdiende eeg tenslotte niet meer dan lege dop. In de voorlaatste linuut brak Ruud Geels, op- leuw hij, met zijn tweede doel- ünt het verweer van Haarlem: r oor de koploper een normaal resul- lat na een wedstrijd die eigenlijk let normaal was. Ajax speelde on tkend sterk in de eerste twintig ilnuten en plukte uit die periode fn treffer van Geels, die een flitsen- B aanval van Van Dord enTahama- l voltooide omdat hij op de juiste laats was. Bij Geels is dat natuur- |k niet toevallig. Sax hield Haarlem onverminderd in n greep, maar de flonkering van de :rren verdween geleidelijk. De joeg van Barry Huches durfde niet It te komen en speelde daarmee öax ronduit in de kaart. „Wij heb- en voor rust laf gespeeld", conclu- Berde Hughes na afloop. „Maar na 1st waren wij veel dichterbij de Blijkmaker dan Ajax bij zijn tweede belpunt", voegde hij eraan toe. To- lislav Ivic, redenerend uit de ande- I hoek kwam tot precies dezelfde jinclusie. „Voor rust geweldig ge- beeld. na rust weggevallen. Ons betbal vroeg een enorme hoeveel- Bid conditie en die was er niet. Wij linnen dit beter maar vergeten en bs instellen op de wedstrijd van Ogende week". laardoor die metamorfose in het bel? Gedeeltelijk door Barry Hug- Bs. In de rust overtuigde hij zijn ploeg, die geschokt aan de strijd was begonnen omdat doelman Boersma bij de warming-up een blessure aan de enkel had opgelopen, waardoor op het laatste moment Dick Dortmundt, die zaterdag ook al had gespeeld, in het doel moest. Dortmundt begon met een blunder als een huis op een schot van Notten, maar herstelde zich fantastisch en groeide uit tot de beste man van het veld, samen met Ruud Krol overi gens. Haarlem kwam feller terug uit de kleedkamer na rust, Ajax had er een deel van zijn kwaliteit achtergela ten. Het grootste deel. Het midden veld viel weg, Notten zag geen ope ningen meer, het zwoegen van Schoenaker leidde tot niets en de geblesseerde Erkens werd vervangen door Lerby, die netzo goed buiten de lijn had kunnen blijven. Zuidema, invaller voor Ling, die lichamelijk wel aanwezig was maar meer ook niet. kwam door het wegzakkende middenveld in het luchtledige te hangen. Pas toen Ivic zijn zwakste man, Lerby dus, op de linkervleugel had gezet, waar hij weinig kwaad kon doen, ging het wat minder slecht met Ajax. Haarlem drukte het steeds meer stuntelende Ajax terug tot binnen het strafschopgebied, maar sloot zichzelf daarmee op. Daardoor bleef het aantal kansen beperkt. Op een pass van Van der Ban had Wentink een fout van Zuidema kunnen uit buiten, maar hij miste. De Vries had zes minuten voor het einde ook nog één keer de gelijkmaker voor zijn voeten liggen. Hij schoot echter langs de buitenkant van de paal. Zuidema en Geels haalden Ajax Simon Tamahata's voorberei dend werk bij het eerste Ajax- doelpunt. tenslotte toch nog uit de moeilijkhe den. Zuidema ontfutselde Huyg de bal en plaatste naar Geels die op zijn best is in een één-tegen-één situatie met de doelman. Het was zijn tweede kans, het werd zijn tweede doelpunt, zijn twintigste uit dit seizoen, het achttiende op eigen veld. Ajax-Haarlrm 2-0(1-0) - 20 Oeels 1-0 89. Oeel» 2 0 Scheidsrechter Van Dijken. Toeschouwers: 14 000 Ajaa: Schrijvers. Van Dord. Dusbaba. Krol. Suurbier Erkens iLerbyi Nolten, Schoenaker. Linit iZuidcmai. Oecls. Ta ham sta Haarlem: Dorlmundl. WrnUnk. Peys. Huyg. De Vries George. Wildbret. Pralt iDe Winkel). Van der Bun. Mclgers (De Oeeri. De Kip door Jan van Galen VELSEN In tegenstelling tot wat de laatste weken te doen gebruikelijk was, gaf FC Amsterdam de overwinning nu eens niet uit handen in de allerlaatste fase, maar symboliseerden de Amsterdammers zelfs hoe groot het groeiende gevoel van eigen dunk is, middels éen voortreffelijk doelpunt van invaller Bommel. Daarmee werd nadrukkelijk afgerekend met een op alle fronten falend Telstar, vorige week tegen Feyenoord nog zo geroemd om inzet en middenveld. En juist op die twee facetten schoof het onzekere Telstar onder FC Amsterdam door. De inzet en het middenveld. Het waren de essentiële verschillen tussen het Telstar en het FC Amsterdam van gisteren, het Amsterdam volgens trainer Pim van de Meent, van nu. Vanzelfsprekend uiterst content met het resultaat, concludeerde Van de Meent later dat zijn team nu eindelijk het niveau qua spelpeil en qua geestelijke even wichtigheid heeft bereikt, waar het volgens zijn zeggen allang thuishoor de, maar door tal van ongelukkige factoren niet haalde. Van de Meent: „Er zijn niet zoveel blessures meer (Husers en Flinkevleugel zijn echter nog steeds niet fit, red.), de interne discussies of zoals je wilt ruzies zijn wat bijgelegd en wat eigenlijk het belangrijkste is, de jongeren begin nen nu zo'n beetje hun draai te vin den. Vergeet niet dat het voor Jon gens als De Leeuw, Bommel, Swart en noem maar op erg moeilijk is om zonder ervaring iedere week weer de ene mentale tik na de andere te moeten incasseren. Dat had tijd no dig dat groeiproces, maar op het ogenblik zijn we in de fase aangeko men dat ze een stootje kunnen heb ben. Het klinkt vreemd, maar ik moet zeggen dat ik nu pas een team heb dat een beetje uitgebalanceerd is." Dat zelfvertrouwen gekoppeld aan een geweldige inzet relateerde weer aan een beginoffenslef van de Amsterdammers, gevolgd door een verder gelijk opgaande strijd in de eerste helft. In die periode scoorde FC Amsterdam dan ook middels de andermaal uitblinkende André Wet zel. Om precies te zijn gebeurde dat in de 25e minuut, nadat Wetzel knap gebruikmaakte van een verkeerde terugspeelbal van middenvelder Ton Kamphues. Voor en na die tijd wer den de kansen gelijk verdeeld, al was de beste mogelijkheid dan voor Telstar. Cees de Jong haalde een inzet van Ton Kamphues na een voorzet van Co Stout van de lijn. Opvallend was ook dat het midden veld van Telstar ditmaal (tegen Fey enoord 1-0 was het het sterkste wa pen) niet de kans kreeg de zaken te controleren. Daarvoor domineerde het Amsterdamse middenrif met vooral Leen van der Merkt en Heini Otto te sterk. Zo ontregelde Van der Merkt het spel van Jos Jonker, de man die tegen Feyenoord nog zo nadrukkelijk de aandacht op zich vestigde Leen van der Merkt daaro ver „Ik was blij dat ik Jonker tege nover me had, want dit soort te genstander heb ik in mijn zak. Met een keiharde verdediger heb ik veel meer moeite." Toch moest FC Amsterdam in de tweede helft met de rug tegen de Eindhoven-FC Den Haag 1-0 Sparta-PSV 0-2 Ajax-Haarlem 2-0 NAC-AZ'67 0-0 FC VW-De (.raafschap 1-1 FC Twente-NEC 2-3 FC Utrcrht-Roda JC 2-0 Tels(ar-FC Amsterdam 0-2 Go Ahead Eagles-Feyenoord 0-2 Ajax 2* IS 3 2 33 36-13 Feyenoord 20 13 S 2 31 49-19 PSV 20 10 s 5 25 38-21 Utrecht 20 10 4 5 24 39-37 AZ'67 20 9 5 6 23 47-22 RodaJC 20 9 S 6 23 33-20 NAC 20 8 6 6 22 30-30 Sparta 20 8 S 7 21 32-34 'Den Haag 20 7 s 7 20 32-25 Haarlem 20 7 6 7 20 24-29 GA Eaglos 20 4 9 7 17 25-42 FC Twonta 20 6 4 10 16 23-26 FC VW 20 S 6 9 16 21-33 Eindhoven 20 S 6 9 16 20-44 NEC 20 4 7 9 15 32-32 Telstar 20 S 4 11 14 23-39 Amsterdam 20 3 7 10 13 23-40 Graafschap 20 3 5 12 11 16-37 ZATERDAG: PSV-AJax. Zondig: FC Den Haag-Sparta, Haarlem-N AC, AZ '67-FC VVV. De Oraafschap-FC Twente, NEC-FC Utrecht, Roda JC-TeUtar, FC Amsterdam-Oo Ahead. Feyenoord-Eindhoven. Helmond Sport-SC Amersfoort 0-0 Wageningen-FC Den Bosch 0-3 Willem ll-Fortuna SC 1-2 Heerenveen-Volendam 3-2 FC Groningen-Veendam 1-1 Heracles-SC Cambuur 0-1 MW-PEC Zwolle 1-1 FC Vlaardingen-Vitesse afg. FC Dordrecht-SW afg. Vitesse PEC Zwolle Wagcningen Volendam Groningen Heerenveen Excelsior Den Bosch Fortuna SC Willem II Vccndam Vlaardingcn Cambuur SVV Amersfoort Helmond SP Dordrecht Heracles Vitesse en PEC pioen. Zondag: SC Amersfoort-Helmond Sport. FC Den Bosch-Wageningen, Fortuna SC-WUlem IL Volendam-Heerenveen. Veendam-FC Oro- nlngen. 8C Cambuur-Heracles. PEC-MVV, Vi tesse-Vlaardingen. 8VV-FC Dordrecht 19 13 3 3 29 47-13 19 11 7 1 29 30-14 19 8 6 5 22 32-26 19 8 6 5 22 26-22 19 7 7 5 21 22-19 19 9 3 7 21 22-19 19 6 8 5 20 25-25 18 6 7 5 19 29-21 19 8 3 8 19 30-29 19 7 5 7 19 28-27 19 6 7 6 19 27-28 18 5 7 6 17 18-20 19 6 4 9 16 19-31 18 5 4 9 14 15-27 18 6 2 10 14 15-31 19 3 5 11 11 15-29 17 3 2 12 8 13-33 19 1 3 IS S 11-45 Zwolle pcriodekam- De gegevens van Lotto 4 zijn 883.335 deelne mer*. inleg 3.587.340. beschikbaar voor prij zen 1 738.059 Eerste prijs: 037 241. tweede prijs: 109 449. derde prijs, 254.173, vierde en vijlde prijs elk 338 898. De winnende getallen zijn; 13 - 23 - 24 - 35- 37 - 40 Reservegetal 12. DUITSE LOTTO De winnende getallen In de Duitse Lotto zijn 2 .3 12 18 19 38 SPEL 77 De uitslag van de loterij spcl-77 luidt De gegevens van Toto 4 zijn: 228.007 define mers zorgden voor een Inleg van 727 047 Voor de prijzen ls een bedrag beschikbaar van 391.414. De prijzen zijn: eerste prijs 184 200 (inclusief Jackpot», tweede prijs: ƒ80 337 en derde prijs: 120 071 Een Juist Ingevulde kolom ziet er als volgt uit 1 •2-1-1-3-2-2-2-3-2-1-3-1 Met handen en benen verdedigt Jan Jongbloed zijn doel. Ook deze hachelijke situatie zou voor de Amsterdam-doelman goed aflopen. muur. Telstar drukte creëerde kan sen, maar legde te weinig overleg in het spel en zoals aanvoerder Paul van der Meeren het uitdrukte: „We kwamen in principe niet verder dan paniek voetbal." Ook bleven er de gaten op het middenveld en daar werd dan ook de basis gelegd voor FC Amsterdams tweede treffer. Een dieptepass vanuit het middenveld belandde op de vleugel, waarna Meijer scherp voortrok op de voor Sorensen ingevallen Bommel die keihard raak schoot. TeliUr-EC Amsterdam 0-Z (0-1) - 28 Wetzel 0 1. 88 Vsn Bommrl 0-2 Scheidsrechter Vervoort Toeschouwer* 3500 TrMar Vsn der Meeren. Dnessen. Vsn Essen. Kraal. Btschot. Kamphues. Stout (WeUerdieckl. Jonker, Gerard Staula. Stam. Kramer FC AmWcrdam: Jongbloed. De Jong. Koopman. De Leeuw. 8wart. Van de Merkt. Van Veenen daal. Otto. Sorenaen (Van Bommel). WetzeL en Meijer JEUGDCOMFETITIE. Certia Umw: FC Den Haag FC Amsterdam 1-1. Volendam-Oo Ahead Eaglet 0-1. De Oraalschap-FC Utrecht 0-3. AZ -07 Ajax 2 3, P8V Haarlem 2-1 Tweede kla.te A: Excelalor Heerenveen 5-0, SW FC Twente 1-4. Tweede klaaae Vitesse FC VVV 0-3. NAC Willem II 0-0 I. Oeels (Alaxi 20, 2. Nico Jansen (Feyenoord) 17. 3. Van der Kuylen (P8V) 15. 4 Kist (AZ 07) 14. 5. Clarke (Spartai en Van Veen (FC Utrecht) 12, 7 Oroeneweg (NAC) en Posthumus (NEC) II, 9. Nsnnlnga (Rods JC) 10. 10 Schneider (Feyenoord) 9, II. Kreuz (Feyenoord) en Wetzel (FC Amsterdam) 0,1). Postuma (P8V). Van den Berg (Haarlem). 8tzeuer (FC Utrecht). Nygaard (AZ'07), De Jong (Feyenoord), Van der Lem (Roda JC) en Hamberg (FC Utrecht) 7 EERSTE DIVISIE 1 Bursac (Vitesse) 13. 2. Brokamp <MVV) 12. 3. Engbertaen (Fortuna SO II.4. Bakker (Oronln- geni 10. 5 Oerdsen en Veenendaal iVitesaei. Bonfrere (MVV). Otdenburger (Veendami en Peelers iDen Bosch) 9.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 9