eerste verpleegkundige(vrl) «J# Gemeente Rotterdam hoofd afdelingshoofd hoofd ziekenafdeling Trouw Jlc */HET REVALIDATIECENTRUM DELFT EN OMSTREKEN REVALIDATIECENTRUM Delft en Omstreken Stichting Kraamcentrum Dordrecht Adjunkt-leidster Docente verpleegkundig hoofd verpleegkundig hoofd verpleegkundigen verpleegkundig koördinerend hoofd Stichting Bejaardencentrum Enkhuizen Een ADJUNKT-DIRECTRICE tevens HOOFD VAN DE HUISHOUDING OBSTETRIE SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE DE HARTENBERG - EDE 1 GROENELAAN enkele gediplomeerde ziekenverzorgenden belaardenverzorger(ster) E INLICHTINGEN TEL. 020-913456 Toestel 743 ZATERDAG 22 JANUARI 1977 TROUW/KWARTE Het Prot. Chr. Bejaardencentrum „ZUIDERHEIDE'teHilversum vraagt voor de ziekenafdeling een Prot. Chr. Godsdienst, minimum leeftijd 35 jaar. Zij moet in staat zijn de hoofdzuster te ver vangen. Ervaring in het bejaardenwerk strekt tot aanbeveling. Gedacht wordt ook aan iemand met wijk- poli-ervaring. Het huis heeft 274 bewoners, een ziekenafde ling met 22 bedden; het huis is gunstig gelegen Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van ,,Zuiderheide", Diependaalse- laan 337, Hilversum, tel. 035-40458. heeft nog plaats voor enige FYSIOTHERAPEUTEN. Plaatsing is mogelijk op één der revalidatie-afdelingen in de Delftse zieken huizen. op de kinderafdeling op de afdeling volwassenen. De salariëring geschiedt conform de bezoldigingsverordening der gemeente Delft en ligt tussen 1865,— en 2582,per maand, exclusief 30.— toeslag. De premie AOW/AWW komt voor rekening van de werkgever. Telefonische inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer W. G. Hazelaar, hoofd van de afdeling fysische therapie voor volwassenen. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de waarnemend geneesheer-directeur van ons Centrum. Reynier de Graefweg 1. Delft. Ons telefoonnummer is (015) 569225. is binnenkort plaats voor een Verpleegkundigen, die hiervoor belangstelling hebben en die mede leiding willen geven aan de thuiskraamzorg op het gehele eiland van Dordrecht, worden uitgenodigd te solliciteren bi| het bestuur. Blekersdijk 14, Dordrecht. Eventuele inlichtingen worden gaarne verstrekt door onze leidster-docente. Zuster A A. Schreuders, telefonisch bereikbaar tussen 8.30 - 9.30 uur 's morgens onder no. 078-34982 Diploma A met kraamaantckening is vereist. Opleiding kraamspecialisatie strekt tot meerdere aanbeveling. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de rechtspositieregeling voor personeel kruisorganisaties Vanzelfsprekend wordt alle medewerking verleend tot het verkrijgen van huisvesting. Gemeenteziekenhuizen: Rotterdam vraagt voor het Bergwegziekenhuis, een druk, ge zellig ziekenhuis in Rotterdams oude Noorden: voor dc afdeling gynaecologie en obstetrie een Het verpleegkundig hoofd van deze afdeling heeft het diplo ma A en heeft naast dc kraamaantekening een voltooide staf- opleiding. Bovendien heeft het afdelingshoofd een aantal iaren ervaring «Is leidinggevend verpleegkundige op een dergelijke afdeling. Rangindelingen salaris zijn afhankelijk van ervaring. Aanstel ling als hoofdverpleegkundige behoort tot de mogelijkheden, waarbij het salaris loopt tot f 2.829,- per maand (exd. toelage 1976). voor een van de interne afdelingen een Ho verpleegkundig hoofd waarna» de gedachte uitgaat, heeft het diploma verpleegkunde A en enige jaren ervaring in een leidinggevende funktie op een interne afdeling. Het salarit loopt tot f 2 829,- per maand (eacl. toelage 1976), afhankelijk van leefuid en ervaring. voor zowel de chirurgische als interne verpleegaf- delingen Het salaris is volgens rijksregeling en loopt tot f 2.102,- per maand (exd. toelage 1976). Wie belangstelling heeft voor een van deze funkti *s kan zich schriftelijk of telefonisch wenden tot de adiunkt-dir 'ktrice, zr. S Veenstra, Bcrgselaan 62, Rotterdam, tel. 010-65 '777, aan wie ook sollicitaties kunnen worden gestuurd. Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis waar ca. 825 patiënten verpleegd worden, gehuisvest in een 20-tal paviljoenen, en met een personeelsbezetting van totaal ca. 780. waarvan ca. 360 personeelsleden in de verpleging werkzaam zijn. Als gevolg van ontwikkelingen, die zich in het ziekenhuis voltrekken, treden veranderingen op in de taak en funktie van de verpleegdienst, die konsekwenties hebben voor de organisatie- en overlegstuktuur van deze dienst. Op grond van bovenstaande heeft een herstrukturering plaatsgevonden, als gevolg waarvan behoefte is ontstaan aan een drie-tal verpleegkundig koördinerende hoofden. Inmiddels zijn er twee verpleegkundig koördinerende hoofden benoemd. Thans zoeken wij voor de nog openstaande vakature een Bovengenoemde funktionaris, die rechtstreeks ressorteert onder de Verpleegkundig Adjunkt Direkteur, zal belast worden met de algemene leiding van een zgn. Hoofdafdeling Uit dien hoofde is hij/zij verantwoordelijk voor het goed funktioneren van de Hoofdafdeling en de daarvan deel uitmakende verpleegafdelingen. De gedachten gaan uit naar een verpleegkundige met een A- en B-diploma, aangevuld met een voortgezette opleiding op het nivo van het Verpleegkundig Hoger Beroepsonderwijs Voor een goede funktie-uitoefening is het noodzakelijk, dat kandidaten beschikken over een veelzijdige verpleegkundige ervaring en enige jaren ervaring hebben opgedaan in een funktie van verpleegkundig afdelingshoofd. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevr. J. Risseeuw. Verpleegkundig Adjunkt Direkteur (05905-1331). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Aanstelling vindt plaats in de rang van Hoofd Verplegende A. Schriftelijke sollicitaties kunt U sturen aan de heer C. A. de Graaf, adjunkt direkteur Personeelszaken, Dennenoord, Zuidlaren. vraagt voor haar verzorgingstehuis voor bejaarden "OVERVEST" (capaciteit 118 bewoners) Sollicitanten dienen over een mime ervaring te beschikken, het diploma huishoudkundige voor inrichtingen strekt tot aanbeveling. Minimumleeftijd 30 jaar. Tot haar taak zal o.m. behoren het mede begeleiden van het in opleiding zijnde personeel en stagiaires. Voor de vervulling van deze funktie verwachten wij belangstelling en begrip voor de bejaardenzorg, organisatievermogen, goede kontaktuele eigenschappen. Datum van indiensttreding in nader overleg. Salariëring volgens de C.A.O. voor de bejaardentehuizen. De AOW/AWW premie komt voor rekening van de Stichting. De rechtspositieregeling voor het personeel van de gemeente Enkhuizen is van overeenkomstige toepassing. Sollicitaties te richten aan het Bestuur der Stichting, Populierenlaan 24 te Enkhuizen. Telef. inlichtingen 02280-3144. Bij het zoeken naar passende huisvesting zal alle mogelijke hulp worden verleend. In ons ziekenhuis, kapaciteit ca. 600 bedden, komt door een nieuwe opzet van onze afdeling Gynaecologie/Obstetrie de funktie vakant van op de afdeling waaronder ook de 3 verloskamers ressorteren. De afdeling telt 34 bedden en 20 zuigelingenbedjes. Het afdelingshoofd zal, onder verant woordelijkheid van het koördinerend hoofd van de Kinder- en Kraamafdeling en in nauwe samenwerking met de stafverpleeg kundigen, richting moeten geven aan het afdelingsgebeuren door: een patiënt-gerichte verpleging te stimuleren; de spanningen, inhérent aan het specifieke karakter van de verpleging op deze afdeling, op te vangen; in te spelen op het gegeven dat op de afdeling zowel artsen als verpleeg kundigen in opleiding zijn. Wij menen, dat kandidaten op een juiste wijze aan de funktie inhoud kunnen geven, wanneer zij: in het bezit zijn van het diploma Ziekenverpleging A en de Kraam aantekening; ervaring als stafverpleegkundige hebben opgedaan; in het bezit zijn van de stafopleiding of de bereidheid hebben deze te gaan volgen; in staat zijn medewerkers te motiveren en een moderne wijze van verplegen voorstaan. In overeenstemming met het niveau van de funktie zal aanstelling in de rang van hoofdverpleegkundige plaatsvinden. Op ons personeel is de rechtspositie regeling van de Gemeente Zwolle van toepassing. Schriftelijke sollicitaties kunt u, onder vermelding van nr. 7657, richten aan de afdeling Personeelszaken, Dr. C. A. van Heesweg 2 te Zwolle. MHj CHRISTELIJK CENTRUM VOOR GEESTESZWAKKEN Apeldoornseweg 60, Ede. Binnenkort ontstaat in ons Centrum, waar 360 zwakzinnigen hun thuis hebben, een vacature voor 2 afdelingen van 12 meervoudig gehandicapte kinderen. De kinderen zijn in de leeftijd van 6-25 jaar, het betreft geen bedlegerige groepen. Wij zullen voor deze functie graag in contact komen met bij voorkeur vrouwelijke belangstellenden. Gedacht wordt aan een verpleegkundige met ervaring en organisatorische en begeleidende capaciteiten. Tevens christelijke levens overtuiging. Leeftijd: 25 jaar of ouder. Opleidingsniveau: Diploma Z of B Z Stafopleiding of gelijkwaardige scholing gewenst. De taak betreft o.m.: het organiseren van het werk op de afdelingen; dit in samenwerking met de functionaris, die het gebeuren in een aantal paviljoenen coördineert het leiden en begeleiden van 14 leerling verpleegkundigen en gediplomeerden het samen met medewerkers en adviseurs opzetten en uitvoeren van het behandelings plan voor de kinderen het onderhouden van relaties met andere paviljoenen en diensten; oudercontacten. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de verpleeg kundige dienst, telefoon (08382) 441toestel 119. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de Algemeen Directeur, Postbus 75, Ede. verpleeghuis voor 100 somatisch zieken en 60 demente bejaarden te AMSTELVEEN Huize „DE SCHUTSE" Gereformeerd tehuis voor Bejaarden Hemsterhuisstraat 123 Amsterdam-Slotervaart - Telefoon 020-150666 Voor de ziekenafdeling (20 bedden) van ons tehuis, waar ca. 150 bewoners worden verzorgd, vragen wij een Onze gedachten gaan uit naar een verpleeg kundige met het diploma ziekenverpleging A en/of B, met pos. Chr. levensovertuiging en in staat om leiding te geven aan een team van zowel full-time, als part-time mede werkers. Salariëring in de rang van 1e verpleegkundige A volgens de C.A.O. voor Bejaarden tehuizen. Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen te richten aan de directrice, Zr. A. A. Nagel. Ter versterking van ons team vragen wij Groenelaan is een modern verpleeghuis in Amstelveen waar in een sfeer van collegiale samenwerking met alle disciplines gestreefd wordt naar een optimale verzorging en reactivering van de bewoners. De salariëring (volgens landelijke regeling) is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De mogelijkheid voor deelname aan de cursus Voortgezette Opleiding van Ziekenverzorgende is aanwezig. Amstelveen heeft goede busverbindingen en ligt vlakbij Amsterdam. Verzoeken om inlichtingen en sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direkteur V. A. Peters. De Helpende Hand 9. Amstelveen. Tel. (020) 45 30 51. Woongemeenschap voor ouderen „De Vliedberg", Hoge Pad 2. OUDDORP. Z-H. vraagt voor spoedige indiensttreding een Van deze medewerker(ster) wordt verwacht dat htj/zij reeds ervanng in het werk heeft en daardoor zeltstantSg kan optreden Deze funktie bevat veel werkzaamheden in algemene dienst, dus niel gebonden aan een bepaalde afdeling. De konkrett werkzaamheden liggen uitsluitend op het terrein van de verzorg ging. r Gezien de aard van onze bewoner» een jxot.-christetijk», levensovertuiging gewenst e< bewoner» Het huis is 5 jaar oud en biedt plaats aan ongeveer 100 b Wij kunnen bieden ke medewerking bij hel zoeken naar huisvesting (Intern wonen met meer mogek|k) I® een goede sfeer onder personeel en bewoners MeedenkeSU aan een optimale verzorging van onze bewoners wordt zeer of pnjs gesteld een mooie omgeving met duinen en strand salaris en rechtspositie volgens CAO. Sollicitaties en inlichtingen ten: direkteur van „De Vliedberg", dfr heer J. Bout. Hoge Pad 2. Ouddorp Z.-H. Tel. 01878-1777. over de aantrekkelijke advertentie tarieven van worden u gaarne verstrekt

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 20