J wolfheze wolfheze wolfheze mm leidinggevend B-verpleegkundige gediplomeerd zieken verzorgenden arbeidstherapeuten E.E.G. LABORANT(E) B. 'DESCHAUW A. Hoofd afdeling verpleging en verzorging B. Hoofd Huishoudelijke dienst C. een Kok B huishoudkundige voor inrichtingen V het nieuwe spittaal V, verpleegkundige diaconessenhuis breda academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam Hoofd A-opleiding Coördinator praktijkwerkperioden majella ziekenhuis O.K.-verpleegkundige Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308- 241 Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308-241 Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - 241 ie het nieuwe spittaa verloskundige V waarnemend verpleegkundig hoofd vereniging "bartiméus" LOG OPEOIST(E) bartiméushage doorn stichting protestants-christelijk bejaardencentrum te Putten (Gld). Voor du in aanbouw zijnde centrum zoeken wij kontakt met gegadigden voor de functie van: met opleiding verpleegkundige-A Zi| moet bereid en in staat zijn de direkteur bij afwe zigheid te vervangen. met diploma huishoudkundige voor inrichtingen. Ervaring in een dergelijke funktie is gewenst. (als hoofd van de keuken) met eon goede vakopleiding en ervaring in het be reiden van dieetmaallijden. Gezien de doelstelling van het huis wordt van de kandidaten een posilief-christelijke levenshouding ver wacht. Uitvoerig met de hand geschreven soüictaties. met opgave van referenties, dienen binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te worden gericht aan de direkteur. Postbus 82, Putten (Gld.). protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Ons ziekenhuiskomple* bestaat uit een algemeen zie kenhuis (320 bedden), een verpleegtehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof" (150 bedden) en een reaktiveringscentrum voor langdu rig lichamelijk zieken "De Heldorhof" (150 bedden). In onze moderne centrale keuken is plaats voor een Haar taak zal in samenwerking met kollega's bestaan u - voorbereiden, koken en portioneren van ruim 800 maaltijden, waarvan 50% dieetmaallijden. controle maaltijddistributie (dir. heatsysteeml - kaartenadministratie t.b.v. de maaltijden. Voor de vervulling van deze vakature geven wij aan een huishoudkundige met praktijkervaring de voorkeur. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H.P. Claasen, hoofd van de civiele dienst, tel. 08389-9101 Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. streekziekenhuis warnsvekJ Het ziekenhuis heeft 350 bedden, waarvan 14 bedden behoren tot een modern geoutilleerde afdeling Inten sive Care/Coronary Care. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij kontakt met een die in bezit is van de specialisatie IC/CC. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het Hoofd Verplegingsdienst Zr. H. Boerdam Wij hanteren de rechtspositierege lingen van de Gemeente Zutphen. Sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken. Ooyerhoekse- weg 8. Wamsveld. 77-06 Het Diaconessenhuis te Breda is een algemeen zieken huis met 261 bedden Voor de E E G -afdehng wordt m verband mei vertrek van de huidige funktionaresse gevraagd een full-time Mogek|kheid tot aansteking van een laborant (e) met inlichtingen worden gaarne verstrekt door P Rookus en W Eland, zenuwartsen, ook de huidige funktionaresse kan de nodige informatie verstrekken Schr.fteiijke sollicitaties te neeiszaken. Langend*jk 75 Breda, onder vermelding van kodenr 004 Tr Tengevolge van een recente reorganisatie vaceert aan de School voor Verpleegkundigen van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit onder meer de nieuwe functie van De opleiding is zo gestructureerd, dat aan de praktijkwerkperiode een daarop betrekking hebbende theoretische voorbereiding voorafgaat. De 450 leerlingen ontvangen in het kader van een inservice-opleiding ruime oriëntatie in de gezondheidszorg en werken, behalve in het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit, ook gedurende drie maanden in een psychiatrisch ziekenhuis en in een verpleeghuis. Algemene functie-omschrijving 1Plaats in de organisatie direct onder de verantwoordelijkheid van de Directeur. 2. Functie: a) verantwoordelijk voor de opzet, regeling, organisatie, functionering en efficiënte uitvoering van de opleiding tot het diploma A-verpleegkundige b) verantwoordelijk voor het bereiken van een zo hoog mogelijke opleidingsgraad c) verantwoordelijk voor de bevordering van de integratie van theorie en praktijk d) verantwoordelijk voor een efficiënte indeling van en de onderlinge samenwerking tussen de docenten e) bevordering van een goede samenwerking tussen School en Ziekenhuis (Verpleeghuis) f) in voorkomende gevallen optreden als waarnemend directeur Voor de vervulling van deze belangrijke en interessante functie is gewenst diploma A-verpleegkundige ruime ervaring als verpleegkundige en verpleegkundig docent(e) voltooide of nog niet voltooide voortgezette opleiding op H.B.O.-niveau goede contactuele eigenschappen en leidinggevende capaciteiten op de hoogte zijn van recente ontwikkelingen in(de gezondheidszorg, met name in het verpleegkundig onderwijs Algemene functie-omschrijving 1Plaats in de organisatie direct onder de verantwoordelijkheid van het Hoofd A-opleiding. 2. Functie: a) leidinggeven, zowel organisatorisch als methodisch, aan de circa 12 in het praktijkveld werkzame docenten b) coördineren en stimuleren van het onderwijs in de verschillende praktijkwerkperioden c) bijdragen tot het bevorderen van een goede communicatie tussen School en praktijkveld in ruime zin d) medewerken aan het bevorderen van de integratie van theorie en praktijk e) in voorkomende gevallen als waarnemend Hoofd A-opleiding optreden Voor de vervulling van deze boeiende en veelomvattende taak is gewenst diploma A-verpleegkundige ervaring in leidinggevende functies voltooide of nog niet voltooide voortgezette opleiding op H.B O.-niveau strekt tot aanbeveling (bv. gedrag- wetenschappelijke richting) goede contactuele eigenschappen Wij zoeken medewerkers, die de christelijke levensvisie, waarvan ons ziekenhuis uitgaat, delen. Salaris volgens Rijksregeling en directe opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Aanstelling zal plaats vinden voor het Hoofd A-opleiding in een salarisschaal min. f 2.890,- en max. f 3,819,- per maand en voor de Coördinator Praktijkwerkperioden in een salarisschaal min. f 2.644,- en max. f 3.410,-. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Met gemaakte vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Inlichtingen te verkrijgen bij de heer G.H. Olie, Directeur van de School, telefoon 020-548 42 35, Laan van Kronenburg 7 te Amstelveen. Schriftelijke sollicitaties, binnen 2 weken na verschijning, te richten aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis, De Boelelaan 1117 te Amsterdam. Binnen het O.K.-team is door het vertrek van een der medewerksters een vakature onstaan, die wij het liefst vervuld zouden zien door een of een verpleegkundige, die belangstelling voorde O.K. heeft en tevens opgeleid wil worden. Het theoretisch gedeelte van de opleiding wordt door een extern instituut verzorgd. Inlichtingen worden u desgewenst telefonisch gaarne verstrekt door het Hoofd Personeelszaken (02159-31551), aan wie u ook uw sollicitatie gelieve te richten. Nieuwe Hilversumseweg 20, Bussum. In ons Socio Therapeutisch Centrum, bestaande uit een 6-tal woonwij ken, vragen wij voor één wijk (met 48 patiënten) een dto bij gebleken geschiktheid en voldoende ervaring aangesteld kan wor den in de rang van 1e verpleegkundige. Het bezit van een Rijksdiploma ziekenverpleging A is een aanbeveling. Minimum leeftijd 25 jaar. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Bij het vinden van huisvesting wordt medewerking verleend. Voor meer informatie over de funktie-inhoud kunt u kontakt opnemen met mevrouw R.G. de Vries of Mevrouw D. Mulder, toestel 363. I Schriftelijke sollicitaties kunt u richten y ®an d® direktle t.B.v. de heer H. Huberts. fi Psych. Ziekenhuis „Vereniging lol Christelijke Verzorging van Geesles- en Zenuwzieken Op korte termijn willen wij de vaste verpleegkundige staf van de afdeling Geriatrie verder uitbreiden met enkele Samen met collega's werkt u in een groep van 10 tot 16 patiënten. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Telefonische inlichtingen kunt U verkrijgen bij de heer A. Mulder, toestel 405 of bij de heer C. Boersma, toestel 312. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de direktie t.a.v. de heer H. Huberts. lJPsych. Ziekenhuis „Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" Voor meerdere therapie-afdelingen vragen wij Belangstellenden dienen in het bezit zijn van het diploma Ziekenver pleging B en/of het diploma Middelbare Arbeids Therapie of een ge lijkwaardige opleiding hebben genoten. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Telefonische inlichtingen worden U graag verstrekt door de heer W. Koopmans, toestel 469. I Schriftelijke sollicitaties kunt U v V-J y richten een de Afdeling Personeels- "k8n J"T| Psych. Ziekenhuis ..Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken" VTD47 streekziekenhuis m warnsveld/tkiwphM Voor ons ziekenhuis zoeken wij kon takt met een die onder eindverantwoording van gynaecologen werkzaam zal zijn. Voorkeur genieten zij die ook in hg' bezit zijn van een verpleegkundigs' opleiding. (V Wij hanteren de rechtspositierege lingen van de Gemeente Zutphen. R Belangstellenden kunnen hun sollich tatiebrief richten aan het Hoofd Pe^: soneelszaken, Ooyerhoekseweg 8. i Warnsveld. st ei <1 academisch ziekenhuis der» vrije universiteit amsterdam 5 Bij een van de kinderafdelingen van ons protestants-christelijk ziekenhuis ontstaat per 1 april a.s. de vacature van Op deze afdeling worden gemiddeld 16 kinderen vafl alle leeftijden verpleegd, voornamelijk algemene pediatrie en oogheelkunde. Het team bestaat uit12 verpleegkundigen (waarvan 2 cursisten kinderaantekening), een spelleidster, een receptioniste en circa 8 leerling-verpleegkundigen. De kinderaantekening is voor deze functie vereist, alsmede een ruime ervaring. Een voltooide stafopleiding strekt tot aanbeveling. De rang van aanstelling is in ieder geval, die van 1e verpleegkundige; aanstelling in een hogere rang is mogelijk. Salaris en verhuiskosten volgens Rijksregeling en directe opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Mevrouw A.H. Horlings, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, telefoon 020*548 23 85. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de personeelsdienst van het ziekenhuis, De Boelelaan 1117 te Amsterdam. In ons centrum te Doorn, waar ruim 300 meervoudige gehandikapten wonen, zoeken wij voor onze afdeling met zeer jonge en f" schoolgaande kinderen een i bij voorkeur voor de volledige werkweek. De ontwikkeling van deze kinderen wordt belemmerd door een aantal elkaar wederzijds beïnvloedende faktoren. Behalve een alge mene ontwikkelingsvertraging is er ook een visuele handikap in het geding. Dit uit zich mede in de ontwikkeling van de taal en spraak. De te benoemen logopedist(e) zal een van degenen zijn. die ingeschakeld wordt bij de stimulering en begeleiding van de taal- en spraakontwikkeling van deze kinderen. Mede in verband met het prille stadium waarin dit aspekt van het werk verkeert is het van belang, dat de logopedist(e) zijn of haar inbreng weet af te stemmen op de diverse vormen van ontwikkelingsbegeleiding, zoals die door andere medewerkers vanuit verschillende invalshoeken worden gerealiseerd. Intensieve begeleiding door een aan de afdeling verbonden orthopedagoog en arts zal zijn gewaarborgd. Voor de realisering van deze niet gemak kelijke maar wel veelbelovende taak zoeken wij kontakt met iemand die: een voltooid logopedische opleiding heeft, bereid is zich te verdiepen in de speciale problematiek van visueel gehandikapte zwakzinnigen, belangstelling heeft voor onderwerpen als psycholinguistiek, "home-training", gedragstherapeutische technieken en bereid is zich daarin verder te bekwamen, duurzaam kan participeren in professio nele begeleidingsrelaties, loyaal staat tegenover de doelstelling van de Vereniging. Salariëring zal geschieden volgens V.A.I.Z. normen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door drs. F.A. Gunther, tel (03438) 5822. tst. 325. »l Sollicitaties te richten aan centrum (j( Bartiméushage afdeling Personeelszaken, no Postbus 87, Doorn. ke christelijk instituut voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen oude arnhemse bovenweg 3

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 18