3 NEBFO It FAMILIEBERICHTEN Parken DOCENT(E) WISKUNDE IK NEEM EEN JAARABONNEMENT. ZATERDAG 22 JANUARI 1977 TROUW/KWARTE" kunnen van maandag tot en met vri|dag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond Is dit alleen mogeli|k van 18 00-20.00 uur. In Jezus ontslapen mijn innig geliefde vrouw, onze moeder en oma Grietje Omvlee-Veldman op de leeftijd van 68 jaar Psalm 73 13 oude berijming Spreuken 31 10-12 en 26-30 Dedemsvaart J O. lec Apeldoorn J. Omvlee Sj Omvlec-Joldersma Zwolle. J. Omvlee C. Omvlee-Velsink Doetinchem F. Omvlee B. Omvlee-Stellingwerf Bodegraven R Omvlee N. Omvlee-Habold Dedemsvaart A B Omvlee H A Omvlee-Sportel Dedemsvaart F. J. Hoogeveen-Omvlee H. Hoogeveen Dedemsvaart H Omvlee A J. G. Omvlee-Muldcr Spijkcnisse: G. Omvlee I. Omvlee Gort Dedemsvaart H. Omvlee en kleinkinderen Dedemsvaart. 21 januari 1977 Lepelaarweg 31 De teraardebestelling zal plaatsvinden op dinsdag 25 januari vanuit de Gereformeerde kerk. Lange- wijk De rouwdienst vangt aan om 13.30 uur. Zij die de laatste eer wensen te bewijzen, worden om 13.20 uur in de kerk verwacht. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het gebouw „Antenne". Wilhelminastraat. Liever geen bezoek thuis. Romeinen 8 vers 18 De hoop van Gods kinderen ..Want ik ben er zeker van dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons geo penbaard zal worden." Het heeft de-Here behaagd om tot Zich te nemen Zijn kind. mijn lieve dochter, onze zuster, schoon zuster en tante Ans Kraak op de leeftijd van 43 jaar. Hoofddorp L Kraak Rozenburg (Haarl meen F. van Luling-Kraak Miranda. Gea en Leo Aalsmeer. T W. KaU-Kraak J Kats Marianne. Jan en Inge Hoofddorp. 21 januari 1977 Hoofdweg 727 Gelegenheid tot afscheid nemen maandagavond van 7.30-8.30 uur in de rouwkamer van Dunweg's Begrafenis Associatie. Tuinweg 9 te Hoofddorp. De rouwdienst zal D V. gehouden worden op dinsdag 25 januari om 13.00 uur in de Ned. Hcrv. Kerk, Hoofdweg 774 te Hoofddorp, waarna de begrafenis om i 14.15 uur zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Hodfddorp, aan de Hoofdweg hoek Vijfhuizerweg. Na de begrafenis nog gelegenheid tot condoleren in een der ontvangkamers op de begraafplaats Na een moedig gedragen lijden en in het vaste vertrouwen dat zij na haar Heer en Heiland ging, is heden de 20ste januari nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve nicht Ans Kraak Wij zullen haar nooit veTgeten Neven en nichten. Hoofddorp Met droefheid, doch dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat wij afscheid moesten nemen van onze lieve Nicht Ans Kraak op de leeftijd van 43 jaar. Uit aller naam Familie van Driel Hoofddorp. 21 januari 1977. Met verslagenheid geven wij u kennis dat op 43-jange leeftijd na een geduldig gedragen ziekte is overleden onze medewerkster Ans Kraak Ruim 26 jaar heeft zjj onze bond gediend, laatste lijk als cheffin op de afdeling secretariaat. Bestuurders en medewerksters zullen haar mis sen en met grote dankbaarheid aan haar arbeid, maar vooral ook aan haar persoon blijven terug denken. Moge de familie de troost ontvangen van Hem Die gezegd heeft ..Ik ben de Opstanding en het Leven Hoofdbestuur en medewerksters Grafische Bond C N V N F Kruijff. voorzitter L Blaauw. secretaris R F. van Kesleren. penningmeester Amsterdam. 21 januari 1977 Dankbaar voor alles wat wij in hem mochten bezitten, geven Wij verslagen, maar niet als dege nen die geen hoop hebben, kennis, dat plotseling van ons is heengegaan mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader en opa Petrus Bongers op de leeftijd van 67 jaar ..Leer ons zó onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen Ps.90 .5 T Bongers-de Bloeme W Bongers F T van Riezen T Mostert Bongers D Mostert J van Driel-Bongers B van Driel G (lammingh-Bongers A Hammingh E P Degen-Bongers K J Degen P Bongers C C Bongers-Pols J Bongers T Bongers-Speksnijder J S Bongers C Bongers B Bongers-Verkroost en de kleinkinderen: Krijn-Dirk. Tineke. Tiny. Nel. Ton. Nienke. Tineke. Rianne. Menno. Jan. Karli. Everina. Peter en Arjen Vlaardingen. 21 januari 1977 Groene weg 34 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond as van 7.00-8.00 uur in de aula van de „Marnixflat". Marnixlaan te Vlaardingen. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 26 janu ari as. ofi de algemene begraafplaats ..Holy". Olmendreef te Vlaardingen. alwaar voorafgaande in de aula een dienst van woord en gebed zal worden gehouden Aankomst aldaar om 11 15 uur v m Vlaardingen Ober Ramstadt (Did) Vlaardingen Vlaardingen Etten' Leur: In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen o Here, doet mij veilig wonen. Psalm 4 vers 9. Na een langdurige ziekte is uit zijn lijden verlost mijn lieve zorgzame man. onze lieve vader en schoonvader Dirk van Baren Echtgenoot van M G. Hoogendoorn Op de leeftijd van 61 jaar Hoogvliet: MG. van'Baren-Hoogendoorn Rotterdam: Marja en Hans Amsterdam: Coen en Connie Hoogvliet: Arie en Ineke Hoogvliet: Ineke en Gert Hoogvliet: Alex Hoogvliet 21 januari 1977 Steurweg 38 Gelegenheid tot condoleance- en rouwbezoek aan de rouwkamer van het Ikazia ziekenhui^. Montes- soriweg 1. Rotterdam-Zuid Zondagmiddag van 3 30 tot 4.00 uur en maandagavond van 7.15 tot 7.45 uur. De rouwdienst zal DV worden gehouden dinsdag middag 25 januari aanstaande om 2.00 uür in „De Bron". Posweg 99. Hoogvliet, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats ..Oudeland", Oudelandseweg 211. Hoogvliet, omstreeks 2 45 uur. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Met grote droefheid delen wij u mede dat. na een langdurig maar buitengewoon moedig gedragen lijden van ons is heengegaan onze lieve vriendin en huisgenote Johanna Jacoba Del Geboren 13 augustus 1914 Haar rustig vertrouwen op God is ons tot grote troost. H C de Nie H. de Bruin Katwijk aan Zee. 21 januari 1977 Boulevard 2 De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 25 januari a.s. in de aula van de algemene be graafplaats „Rhijnhof", nabij de Haagsche Schouw, aanvang 11.00 uur. waarna-de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. (Thuis geen bezoek.) „Ik weet dat mijn Verlosser leeft". Voor ons zeer onverwacht, nam God op Zijn tijd tot Zich onze lieve zorgzame man, vader en opa Maarten Piet Mzn., op de leeftijd van 66 jaar. A Piet-Van der Zwaard Maarten en Irene Joop en Leny Alie en Ton Wim en Ella Dick en Woudy Kees en Betsie Arie Jan Sietske en kleinkinderen Aalsmeer. 20 januari 1977 Stommeerkade 76 De rouwdienst zal D V. gehouden worden in de Geref. kerk. Ophelia- laan 247 te Aalsmeer, dinsdag 25 ja nuari a.s om 14.00 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de nieuwe algemene be graafplaats te Aalsmeer. Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren maandag van 19 00 tot 21 00 uur. Stommeerka de 76 en na afloop van de begrafenis in gebouw .."t Baken". Sportlaon 86 te Aalsmeer. Maar na de dood is 'l leven mij bereid. God neemt mij op in Zijne Heerlijkheid. Psalm 49:6 oude berijming. Hiervan ten volle overtuigd is. na een moeilijke levensavond, heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader, behuwdvader en grootvader Jan Hendrik Cornelis Kramer Hij heeft de leeftijd van 80 jaar bereikt Amsterdam. J. Kramer-van Beekum Australië. M. Terpstra-Kramer A Terpstra Jan en Lyndell Marjan en John Lynette en Graeme Patricia Amsterdam. P Kramer Amstelveen, P. Kramer H. F. Kramer-van Scheper Amsterdam. 21 januari 1977 Banne Buikslootlaan 185 Geen bezoek Geen bloemen. De rouwdienst is vastgesteld op dinsdag 25 janua ri a.s om 10.45 uur in de Gereformeerde Kerk „De Ark". Aakstraat 60. Amsterdam-noord, waarin zal voorgaan Da G J van "t Slot. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 12 uur op de Noorderbegraafplaats. Buikslotermeerdijk 83. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst en na de begrafenis. „Als Gij mij roept naar Uwen wil. naard'eeuwige gewesten, dan houdt mijn ziet zich Gode stil: Zijn wil is immers het best Ik volg Zijn stem. want zonder Hem geen musje valt ter aarde. Die mild ons gafZijn stok en staf. was die ons steeds bewaarde. Heden riep de Heere tot Zich mijn lieve man. onze zeer geliefde vader en grootvader Nicolaas van Rijs echtgenoot van Ottolina de Groot op de leeftijd van 81 jaar. Zijn leven was het gebed van Habakuk 3 i7-l*9 Zevenhuizen: O. van Rijs-de Groot USA Dick van Rijs Grace van Rijs-Heij Canada: Truus Markus-van Rijs Zaandam: Ali-Bos-van Rijns Canada: Jane Hoedeman-van Rijs Keith van Rijs Betty van Rijs-Geleynse Herman van Arnhem Agatha van Arnhem-van Rijs Hank van der Laan Ann van der Laan-van Rijs Tjomme Dijkstra Corina van Rijs Len van Rijs Wilma van Rijë-Byma en kleinkinderen Zevenhuizen. 21 januari 1977 Noordeinde 9 Gelegenheid tot condoleren maandag 24 januari a.s. des avonds tussen 7.30 en 9.00 uur. DV dinsdag 25 januari a.s. des morgens om 11.00 uur zal er rouwdienst worden gehouden in de gereformeerde kerk te Zevenhuizen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats. Wij vervullen hiermede de droeve plicht u mede te delen, dat op de leeftijd van 68 jaar is overleden, de heer W. Havelaar sr., oprichter van onze vennootschap. Wij zullen al onze krachten blijven geven om zijn levenswerk voort te zetten. HAVELAAR VERPAKKINGEN B V W. Havelaar jr M. Havelaar J. Havelaar Amsterdam. 21 januari 1977 Sloterkade 74-75 Geen toespraken. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maandaga vond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P C B u.a.. Vondelstraat 101. De crematie zal plaatsvinden dinsdag 25 januari om 13.00 uur in het crematorium „Westgaarde", Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amster dam, bereikbaar met bus 23. „Mijn genade is u genoeg". 2 Coripthe 12 9. Na een geduldig gedragen lijden werd in heerlijk heid opgenomen onze geliefde broeder en zwager Jacob van der Spek op de leeftijd van 71 jaar Zoeter meer C J van der Spek K van der Spek- van Vliet J C. van der Spek N. van der Spek S van der Spek-Pars Dordrecht: J. van Duuren-van der Spek Zoetermeer J van der Spek L van der Spek J A van der Spek-den Hollander Soest: A. Reijenga-van zier Spek Zoetermeer N. Olivier-van Mullem Zoetermeer. 21 januari 1977. Stationsstraat 104 De teraardebestelling zal plaatsvinden op dinsdag 25 januari op de algemene begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer 's namiddags 2 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk aan de Stationsstraat 86. die om 1 uur aanvangt. Gelegenheid tot controleren Stationsstraat 104 na afloop van de begrafenis in het Centrum. Frans Halsstraat 1 Op verzoek van de overledene geen bloemen. „Veilig m Jezus' armen" Geheel onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve man. onze vader en opa Wouter Havelaar p de leeftijd van 68 jaar. Amsterdam. N. Havelaar-Janssen Uitgeest. Wout en Plonf Marco en Guido Krommenie. Rinus en Ingrid Tim en Sandy Zwanenburg. John en Dita Fulco en Leonoor Amsterdam. 21 januari 1977 Elisabeth Boddaertstraat 3 I Geen toespraken. Aan huis geen bezoek. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maandaga vond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P C B u.a.. Vondelstraat 101. De crematie zal plaatsvinden dinsdag 25 januari om 13.00 uur in het crematorium „Westgaarde". Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amster dam. bereikbaar met bus 23. Vertrek van het P C B.-gebouw ongeveer 12.15 uur. Op 21 januari heeft God mijn lieve zuster, onze schoonzuster en tante Gerritdina Catharina Krijgsman na een geduldig gedragen lijden tot Zich geno men, op de leeftijd van 84 jaar. Rotterdam G.K. Krijgsman-Tollig P.C H. Krijgsman-Pino Castricum: L. de Kater-Krijgsman A. de Kater Rotterdam: J.E. Krijgsman-Reitsma Neven en nichten. Rotterdam. 21 januari 1977 Correspondentie adres: M.J. Wagter Hallincqlaan 15 Dordrecht. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 25 januari om 12.30 uur in de kapel van de Algemene Begraafplaats Crooswijk. Kerkhoflaan 5. waarna de bijzetting in het familiegraf op voornoemde begraafplaats zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel. Op Gods tijd werd thuis gehaajd onze lieve zuster en schoonzuster Ebelina Kremer op de leeftijd van 81 jaar, geliefde echtgenote van J. Smit Zuidlaren: E. Kremer G. Kremer-Koopman Uithuizen: E KREMER P. KREMER-GAASTERLAND Aalten, 20 januaTi 1977 Straks zullen wij elkaar hervinden en zonder einde samen zijn" Evangelisch Gezang. Onverwacht en na een kort ziekbed overleed onze lieve moeder, schoonmoeder en grootmoeder Teuntje Moolhuijzen-Rijneveld op de leeftijd van 78 jaar. Mieke en Leddy Koetsier. Calgary (Canada) Dick en Ingrid Moolhuijzen, Oosterhout Tonny en Bob Brown, Altoona (U.S.A.) Ab en Ria Moolhuijzen. Eindhoven Dieneke Moolhuijzen, 's-Gravenhage en kleinkinderen 's-Gravenhage. 18 januari 1977 Godetiaweg 72 De teraardebestelling heeft vrijdag j.l. in alle stilte plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats ..Westduin" te Loosduinen. NEFON.V gevestigd te Amsterdam Aandeelhouders worden uitgenodigd tot het bijwonen van de buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders, te houden op woensdag 9 februari 1977 om 14.30 uur in het Amstel Hotel. Professor Tulpplein 1. Amsterdam. Het enige punt van bespre king zal zijn het bod op de gewone aandelen van de vennootschap door de N V. Levensverzekering Maatschappij "Utrecht". Aandeelhouders, die deze vergadering wensen bij te wonen, dienen hun aandelen ingevolge artikel 25 der statuten uiterlijk 4 februari 1977 te deponeren bij één der navolgende kantoren Hollandsche Bank-Unie N.V. te Amsterdam. Den Haag en Rotterdam; Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. te Amsterdam. Den Haag en Rotterdam; D. W. Brand N.V. te Amster dam; Hollandse Koopmansbank N.V. te Amsterdam: Meekhof Jurriaans te Amsterdam; Pierson, Heldring Pierson N.V. te Amsterdam. Bij genoemde kantoren is het biedingsbericht verkrijgbaar. De Directie Amsterdam. 21 januari 1977. HANDLICHTING Notaris W Drapers te Ede. maakt bekend dat bij beschik king van de Kantonrechter te Wageningen. de dato 12 januari 1977. handlichting is verleend aan de Heer ANDREAS MA RIA JOZEF ERKEN, gebo ren te Ede 20 juli 1956. wonende te Ede. Albertine Agneslaan 4. tot het zelfstandig uitoefenen van een juwehersbedrijf met zijn broer Paul Erken al of niet in de vorm van een vennootschap onder firma, een en ander in de ruimste zin des woprds. doch met inachtneming van het be paalde in artikel 235. lid 3. van Burgerlijk Wetboek Voor de betoonde belangstelling en de blijken van mede leven gedurende de ziekte en na het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Mevrouw Geertje Goedhart-van der Sar betuigen wij onze hartelijke dank. Inzonderheid betui gen wij onze dank aan de direkteur en het personeel van het Bejaardencentrum „Rhijndael" voor de uitnemende verzorging voor en tijdens haar ziekte. Fam. van der Sar Fam. Goedhart. Koudekerk a/d Rijn, januari 1977 W. Akkersdijk Huidarts Utrecht Geen Spreekuur tot 7 februari Waarn.: Zie raambiljet of telefoonantwoord apparaat 516900. A.G.M. BEHRENS Plastisch Chirurg Alg. Ziekenhuis Zonnestraal Hilversum Alg Ziekenhuis Zonneglo ren Soest. Afwezig. Wij zoeken gezinnen in Utrecht, Amsterdam of direkte omgeving, die bereid zijn gedurende de weekends en korte schoolvakanties een kind op te nemen. Het betreft Curacaose jongens in de leeftijd van 7-12 jaar, die opgenomen zijn in hel Koninkli|k Instituut tot Onderwas voor Blinden te Huizen, en van wie de ouders op Curacao wonen Een financiële vergoeding Is geregeld. Reakties gaarne aan Centrale voor Pleeggezinnen, Ko ninginneweg 184A, Amsterdam Tel 020-766720 Bij beschikking d d 11 1977 van de Arroi mentsrechtbank te AmsteJ is ten verzoeke van M P| Ravenzwaaij en J. van| venzwaaij-van der Kulk. a curatele gesteld Johannei Ravenzwaaij. wonende| Amsterdam aan de Pri Kennedy laan 218a Bijde; beschikking is tot curatoi gesteld M P van Raven; Jr geboren 30 oktober 19- nende aan de President I dylaan 218a te Amsterd; ais toeziend curator M F mann-van Ravenzwaaij.] nende te Bergen (N H welk certificeert. i Mr E P M ter H« procureur. voorfoereidingsbesluit De burgemeester van B< huizen maakt ter void ning aan het bepaalde artikel 22 van de Wet op Ruimtelijke Ordening kend, dat de raad i gemeente in zijn verga ring van 10 januari 1 heeft besloten te verklai dat twee bestemmingsp nen (Dorp en Zuidpoli worden voorbereid voor gebied, omvattende glol de bebouwde kom gemeente. Het betreffende raads sluit (voorbereidingsbesl ligt met bijbehorende k; ten voor een ieder gemeentesecretarie, al ling algemene zaken, inzage. Benthuizen. 22 januari II De burgemeester voornoemd. I.J.P. Keijzf Algemene ledenverga ring niet maandag 24 jai ari doch donderdag 17 bruarl, aanvang 20 uut Pedagogische Acader Apeldoorn Het bést JUWELEN, GOUE en ZILVER IN- EN VERKOOI H. W. DAMES Kruissiraai 19, lel 023-3204 Haarlem (bij de Ridderstraat CHRISTELIJKE MIDDELBARE TECHNISCHE SCHOOL Aleyda van Raephorstlaan 45-Rotterdam-3013 Gevraagd met ingang van 1 maart of zo spoedit mogelijk daarna een, Prot. Chr. Beginselen. Volledig lesrooster. Sollicitanten die bereid zijn het Christelijk Onderwijs ui overtuiging te dienen worden verzocht hun brieven t< richten aan de directeur van de school, die teven- nadere inlichtingen kan verstrekken. Telefoon school 010-22.34.54; na 18.00 uur 010-244749. Perscombinatie reizen voor Weekendreizen Wintersportreizen Winterzonreizen Intercontinentale reizen Cruises Vraag hel winlerprogramma' Kleurn/k - vol a/wisseling Tel 020-913456 Adres Wibautstraat 131 Amsterdam Het spaart U en mij moeite en kosten. Wilt U mijn: X) maand/kvyartaal-atjonneme peromzetten In een jaarabonnemer Xj ik haalde door wat niet van toepassing wa Naam: Adres Plaats: Handtekening, I Datum. Ik adresseer via een open envelc Trouw/Kwartet B V antwoordnummer 27S Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10