L V Vergelijk om te beginnen, wat de Allegro allemaal aan rijplezier te bieden heeft. Kijk naar al die standaard ingebouwde extra's. Maar vergelijk ook 't pittige karakter van de Allegro. Z'n sportieve stijl. En voel zelf hoe dat stuurt! Dan zijn al die andere auto's eenvoudig nergens meer. Dan wordt u meteen weer enthousiast en ontdekt u opnieuw hoe plezierig autorijden kan zijn. Net als die nu al drieëntwintig duizend Alfegro-rijders alleen al in Nederland. De Allegro is de auto die het bewezen heeft. En het dagelijks bewijst. Daarom moet u nu één ding doen: naar uw Leyland Dealer gaan. En op uw gemak vrijblijvend een proefrit maken. Wie eenmaal dat stuur in handen neemt, heeft direkt de smaak te pakken. Want dat is nog eens wat anders dan rijden-omdat-'t-moet. Dat is rijden, puur voor uw ontspanning! Kijk en vergelijk: 1. Motor dwars voorin. 2. Voorwielaandrij ving. 3. Luchtvering. 4. Zuinigheid: 1 op 14. 5. Ruimte voor 5 personen. 6. Achterruit verwarming. 7.Tapijt vloerbedekking. 8. Radiaalbanden. 9. Schijfremmen vóór. 10. Rembekrachtiging. ÏL Gescheiden hydraulisch remsysteem. 12. Elektrische ruitesproeier. 13. Ruitewisser met 2 snel heden en tip-wis kontakt. 14. Automatisch oprolbare 3-punts veiligheidsgordels. 15. Zelfdenkende ventilator. 16. Noodknip- perlichtinstallatie. 17. Stuurslot. 18. Service, waar je ook bent. 19. Goedkope onderde len. 20. Leverbaar in: Allegro 1100,1300, 1300 Estate en 1500 Special. Enkele typen worden bovendien geléverd met: velours bekleding, hoofdsteunen vóór, slaapstoe len, handschoenenkastje met slot, klokje, sigarettenaansteker, twee buitenspiegels, achteruitrijlampen, metallic kleur en vinyl dak. En voor alle Allegro's geldt: vól jaar garantie,ongeacht het aantal kilometers. Mini-Allegro-Marina-Maxi-Princess-Triumph-Rover-Jaguar-Daimler-Land-Rover-Range Rover-Sherpa-1^ Bedrijfswagens. Prijs inkl. BTW, af fabriek. Importeur van Leyland automobielen: British Leyland Nederland B.V.Gouda.Tel.01820-11122.200 Verkooppunten in Nederland. Mogelijkheden voor leasing. Allegro! Autorijden wordtopeens weer ontspanning.

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 16