Trouw FAMILIEBERICHTEN WAARNEMER REÜNIE AANMELDING- EN V00RUCHTINGSDA6 stichting opleiding leraren Aanmeldingen leerlingen „Guido de Brés" ZATEROAG 15 JANUARI 1977 TROUW/KWARTET ir~ kunnen v»n maandag tot en mei vrijdag telefonitch van 9.00-19.30 uur oogegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20 00 uur. Op 19 januari 1977 hopen onze Ouden A. Kapteln C. Kaptein-Nobel de dag te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare Kinderen en kleinkinderen. Rotterdam, januari 1977. Rubensstraat 26 A. Nog onverwachts heeft de Here tot Zich genomen in Zijn heerlijkheid mijn lieve Man, onze zorgza me Vader. Grootvader en Zoon Jacob van Wlerinfen op de leeftijd van 54 jaar. Wan» God is overstelpend goed die ons in vrede wonen doet Zijn goedheid is als morgendauw; elk nieuw geslacht ervaart Zijn trouw. Apeldoorn: H. M van Wieringen- van der Bent Hardegarijp: H. M. Ronner-van Wieringen E. A. J. Ronner Jurjen en Jasper Hoogeveen: M. J. van Wieringen J. van Wieringen-Los Marjan, Marco en Karin Apeldoorn: B. R. van Wieringen G. Karssen Wiessel: L. L. van Wieringen J. W. Wierda Apeldoorn: B. van Wieringen M. J. van Wleringen-Verschoor Apeldoorn. 13 januari 1977. Rhtenderstein 9. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „Monuta Stichting". Derk Kamphuisweg 6 te Ugchelen (Apeldoorn), waar gelegenheid is tot condoleantiebezoek maandag a s. van 19.00 tot 19.45 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 18 januari om 14.00 uur op de algemene be graafplaats „Heidehof te Ugchelen. „Dan ga ifc op tot Gods altaren. Tot God, mijn God, de bron van vreugd; Dan zal ik, juichend, stem en snaren Ten roem van Zijne goedheid paren. Die, na kortstondig ongeneugt'. Mij eindeloos verheugt". Psalm 43:4 Heden is In zijn Heer en Heiland ontslapen, onze geliefde zorgzame Man, Vader. Groot- en Over grootvader Aalt Jansen (eerder echtgenoot van C. Dooyeweerd) op de leeftijd van 78 jaar. Ridder In de orde van Oranje-Naasau. Ermelo: C. H. Jansen-Begeman Ermelo: A. Jansen F. J. Jansen-van Doggenaar Ermelo: A. Jansen H. Jansen-Moraal Apeldoorn: K. J. Jansen F. Jansen-Dragt Ermelo: M. Landman-Jansen W. F. Landman Elmira: (Canada) G. Jansen M. Jansen-Knevel Oudkerk: E. M. Krijger-Jansen M K. Krijger Giekerk: W. K- Andriesse-Jansen F. Andriesse Harderwijk: A. Jansen J. M. Jansen-Hop klein- en achterkleinkinderen. Ermelo, 13 januari 1977 Nassaulaan 5. Géén bezoek. Géén bloemen. Gééa toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 17 jan. 1977 om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Ermelo. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden In de Maranathakerk aan de Prinsesselaan te Ermelo, aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der begra fenis in de bovengenoemd kerkgebouw. Jiijn genade is u genoeg" In Jezus ontslapen onze lieve Zuster, Behuwd Zuster en Tante K luien* Engel in* de Boller op de leeftijd van 69 jaar A. de Ruiter G. A. de Ruiter J. F. de Ruiter-Votkamp A. C. de Ruiter A. C. de Ruiter-van Oosten i nichten. 's Gravenzande 12 januari 1977 Sand-Ambachtstraat 120 Liever aan huis geen bezoek. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op zaterdag 15 januari aj. om 11.00 uur in de Gere formeerde Noorderkerk. Langestraat 130 waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Gravenzande. Romeinen 8 vers 37 Na haar moedig gedragen lijden nam de Heer toch nog onverwacht tot Zich mijn Moeder, onze Zuster, Schoonzuster en Tante Anna Bothof weduwe van W.C. Feijten op de leeftijd van 70 jaar. Zoetermeer: W.C. Feijten jr De Bilt: J.D. Beekes-Bothof Ermelo: N. Francken-Bothof P. Francken Utrecht: M.E. Feijten E.J. Feijten De Bilt. W.C. Brandse-Feijten Zeist: J.J. Feijten H.J. Feijten-Brandse Utrecht: J. van Hee-Feijten J. van Hee Utrecht: J.L. Feijten neven en nichten Utrecht, 14 januari 1977 Gelegenheid tot rouwbezoek vanaf 9.45 uur dinsdag 18 januari in de aula van de „Tamarin de". Neckardreef 6. Utrecht. De begrafenis vindt plaats, half twaalf op de begraafplaats „Daelwijck", Floridadreef, Utrecht Psalm 62 6-9 onber. Na een langdurig geduldig gedragen lijden, nam de Here heden, voor ons nog onverwacht, tot Zich. mijn geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder. Oma, Schoonzuster en Tante ButUantJe Neeltje Sparre boom-Kranenburg op do Uoftijd van 60 jaar. W. Sparreboom Henk Sparreboom Daan en Annie Sparreboom de Koning Wim Wün en Ali Sparre boom-de Vlieger en verdere familie Barendrecht, 14 januari 1977 Voordijk 464 Aan huis liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht Scheldestraat De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden dinsdag 18 januari, in voornoemde aula, om 14.20 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvin den z 15.00 uur. Na lang ziek zijn, doch nog onverwacht, is in haar Heer en Heiland ontslapen mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder en lieve Oma Geertje Mulder-Waal op de leeftijd van 76 jaar W. J. Mulder H. M. Hermanides-Mulder R. Hermanides F. E. Visser-Mulder G. P. Visser W. J. Helfensteijn-Mulder C. A. M Helfensteijn en kleinkinderen Amsterdam, 14 januari 1977 Meerpad 23 A Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maandaga vond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101 te Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 18 januari om 11 uur op de Noorderbegraafplaats, Buikslo- termeerdijk 83 te Amsterdam Noord. Vertrek van Meerpad 23 A ongeveer 10.30 uur. ,JDe Heere was hem tot hulp en sterkte" Heden overleed mijn dierbare Man, onze geliefde Vader, onze Opa Jacobus Karei Herman van Dam Ridder in de Orde van Oranje-Nassau In de ouderdom van 73 jaar. A. H. C. van Dam-de Bruin Oegstgeest C. L. van Dam J. F. van Dam-Sterckel Jaap, Kees, Daan Hierden: B. W. van Dam-Jelsma Cora, Ada, Jaap Hilversum: M. W. C. Nievaart-van Dam M. C. J. Nievaart Mar got, Jeannette, Job Leiden: M. J. van Dam C. J. van Dam-Verkouteren Marlou, Harmen, Michiel Leiden, 14 januari 1977 Roodenburgerstraat 26 Thuis geen bezoek, geen toespraken De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 19 januari a.s. in de aula van de Algemene be graafplaats ..Rhijnhoff' aanvang 11.00 uur waar na de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaata. Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den op 14 januari 1977 van de heer S. K. H. vu Dam oud-direkteur en oud-lid van de raad van commissarissen van N.V. Distilleerderij „De Franse he Kroon" v/h Hartevelt St Zoon te Leiden. Wij zijn hem zeer erkentelijk voor de grote toewij ding waarmee hij zich gedurende meer dan 50 jaar voor deze onderneming beeft ingezet Raad van bestuur vaa N.V. Koninklijke Distilleerderijen Erven Lucas Bols. Nieuw-Vennep, 15 januari 1977. Heden nam de Heere tot Zich on2e geliefde Zus ter, Schoonzuster en Tante Zr. Clara M. H. ti. A. Slijt op de leeftijd van 76 jaar. 2 Cor. 5 1 „Want wij weten. Lynden, Washington U.S.A.: Michael A. Slijt Tjitske Slijt-Propstra Lynden, Washington U.S.A.: Frederika Brouwer-Slijt William Brouwer Gresham, Oregon: Helen Ahrens-Slijt Henk Ahrens Hines, Oregon: Clara Trainer-Slijt Charles Trainer Alamo, California: John C. Slijt Jenny Slijt-Schot Rije. New York: Christine Coffey-Slijt Dr. Roland Coffey Apeldoorn, 13 januari 1977 Generaal van Heutszlaan 40. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Rouwenhorst. Griftstraat 31 te Apeldoorn. Gelegenheid tot tekenen van het condoleantiere- gister aldaar zaterdag van 17.00-17.30 uur. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben aj. dinsdag om 10.30 uur op de begraafplaats aan de Soerenseweg. Vertrek van het rouwcentrum om 10.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula op de begraafplaats. „De Heer is mijn Herder Ps. 23 Het heeft de HERE behaagd na een langdurig en geduldig gedragen lijden, in Zijn Eeuwige Heer lijkheid tot Zich te nemen, onze lieve zeer zorgza me Vrouw en Moeder, Dochter, Zusteren Schoon zuster Maria Wlsmeler-Helsloot, op de leeftijd van 43 jaar. Utrecht: D. J. Wismeier Dirk Jan Utrecht: M. Helsloot-van Ieperen Stadskanaal: A. M. Helsloot Utrecht: D. Helsloot Bunnik: M. H. Helsloot L. Helsloot-de Vries Utrecht: L Helsloot Utrecht: E. Wismeier T. Wismeier-Smits neven en nichten Utrecht, 13 januari 1977 Govert Flinckstraat 3 De overledene is opgebaard in de aula van het ziekenhuis Oudenrijn, Van Heuven Goedhartlaan 1 te Utrecht Bezoek aldaar vrijdag- en zaterdaga vond van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben maandag 17 januari a.s. om 13.00 uur op de algemene begraafplaats „Tolsteeg", aan de Opaalweg, ingang Robijnlaan. Vertrek van de rouwkamer, Van Heuven Goed hartlaan 1, om plm. 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenisplechtigheid in de aula van de begraafplaata Welzalig hij, die al zijn kracht en hulp alleen van U oenvacht Psalm 84 3 (ber). Heden narft de Here van leven en dood van oi zijde weg, onze geliefde Broer en Zwager Aart de Vot echtgenoot van Alida Vreeken in de leeftijd van 61 jaar Leimulden C. de Vos M. de Vos-Verhoeven Ter Aar M. de Vos-Esveldt Aalsmeer H. de Vos N. M. de Vos-van Peet Aalsmeer Ant de Vos A. de Vos-Vis Lelmuiden A. Zemel de Vos C. Zemel Leimui den A. Sci Schoenmaker-de Vos A. Schoenmaker Bilderdam G. de Vos M. J. de Vos-Roos Bilderdam W. de Vos Bilderdam J. de Vos Leimuiden, 12 januari 1977 Heden heeft onze Hemelse Vader tot Zich ge nomen mijn lieve Vrouw, onze Moeder en Oma Anna Louisa Befjer-Scbulti op de leeftijd van 82 jaar. Dankbaar zullen wij haar blijven gedenken als een lieve echtgenote, moeder en oma, en ook als een blijmoedig christen. J. Be ij er E. J. Beijer A. H. L. F. Beijer—Hageman Haarlem, A. L. Hageman—Beijer Haarlem, D. Hageman klein- en achterkleinkinderen Amsterdam, 13 januari 1977 Huize „De Kimme", Beemsterstraat 548 Correspondentie-adres: Familie E. J. Beijer. Egidiuaatrsst 311 De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op dinsdag 18 januari om 10.45 uur in Huize „De Kimme". Na beëindiging van de dienst gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal daarna In familie kring plaatsvinden. Liever geen bloemen Eens aan de avond uan mijn leven Breng ik van zorg en strijden moe Voor elke dag mij hier gegeven U hoger, reiner loflied toe. In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve Broer. Zwager en Oom Johannes Adrianus Bucher op de leeftijd van bijna 60 jaar. Fam. Bucher Fam. Talen Nijmegen. 8 januari 1977 Meijhorst 35-41 Voor de grote belangstelling betoond bij het heengaan van mijn lieve Vrouw en onze zorgzame Moeder en Oma. Wllhelmlna Fels-Spijk Zijn wij u allen oprecht hartelijk dankbaar. Uit aller naam: G. Fels. Haren (Gr), januari 1977 Voor de zeer vele blijken van medeleven, ons betoond, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Zuster, Schoonzuster, Tante en Vriendin Annifje Visscher betuigen wij allen onze oprechte dank. Familie Visscher J. vap Houten Groningen, januari 1977. Apotheekhoudend huisarts zoekt Voor langere weekenden en vacantie. Oata worden nader afgesproken. Apotheekhulp aanwezig.' 8rieven onder nummer 6995, Trouw, Amsterdam. 1852 1977 van de Chr. School WESTERDIEP-WIL- DERVANK nu C. W. LUBBERSSCHOOL Op zaterdag 2 april 1977. Oud-leerlingen en oud-personeel worden, i.v.m. het 125-jarige bestaan van de school uitgenodigd zich, voor 15 lebruari a.s. schriftelijk ot telefo nisch, in verbinding Ie stellen met de heer K. Kuiper, Poststraat 64, Wilder- vank, lel. 05987-13887. ***********************>1 s ft M, PRINSES CHRIST1NASCHOOL J VOOR CHR. MAVO HAARLEM A fscheidsrecep tie C. Verstoot jL Bestuur en personeel van bovengenoemde school laten j v, U weten, dat op 1 februari a.s. de huidige directeur C. J Versloot met pensioen gaat. i i£ln verband hiermede zal er een receptie gehouden 1 J worden op Vrijdag 28 februari a.s. van 7.00 - 8.30 n.m. J ft in het "Goede Herdercentrum", Laan van Angers 1, j Haarlem (Schalkwijk). "V ft ft 7 Oud-leerlingen, ouders en andere belangstellenden^ 7 willen wij hierdoor in de gelegenheid stellen afscheid te se nemen. ft Wij hopen, dat velen door hun aanwezigheid dezejj m, receptie voor de heer Versloot tot een onvergetelijke ge- u beurtenis zullen maken. jc ft *4********************** De Stichting Opleiding Leraren te Utrecht leidt In nauwe samenwerking met de Rijksuniversiteit te Utrecht en de landbouwhogeschool te Wageningen, leraren op voor een meervoudige bevoegdheid op tweede- en derdegraads niveau in vastgestelde hoofd- en bijvakkombinaties. Het betreft hier een volledige dagopleiding van 4 A 5 jaar. Voor eventuele toelating is minimaal een h.a.v.o., v.w.o., m.b.o. of gelijkwaardir diploma Een VOORLICHTINGSDAG voor aankomende studenten zal gehouden worden in het nieuwe gebouw van de Stichting Opleiding Leraren. Archime des'aan 16 in de Uithof, op zaterdag 22 januari 1977 van 10.00-15.00 uur. Te bereiken met buslijn 14 vanaf het Centraal Station te Utrecht. Ook zal er een voorlichtingsdag voor dekanen worden gehouden op donderdagmiddag 20 januari 1977 van 13.00-16.30 uur. De inschrijving staat open tot 1 maart 1977. Hierna worden de inschrijvingen in volgorde van binnenkomst genoteerd. Brochures en aanmeldingsformulieren kunnen per briefkaart worden aangevraagd bij het studiesekretariaat van de SOL postbus 14007, te Utrecht archlmedesfaan 16, postbus 14007, utrecht, telefoon (030)-525111 Reformatorische Scholengemeenschap voor atheneum (met letijn), havo, mavo Overijsselsestraat 49, Rotterdam, tel. 010-326608 Haastrechtstraat 25, Rotterdam, lel. 010-826644 Aanmelding voor het cursusjaar 1977-1978 is mogelijk voor. HET BRUGJAAR ATHENEUM, HAVO, MAVO DE 4E KLAS HAVO OE 5E UAS ATHENEUM De klassen zullen gehuisvest worden in het nieuwe gebouw, Haastrecht straat 25, Rotterdam-Usselmonde. Voorlopige aanmelding vóór 15 maart, schriftelijk of telefonisch aan het schodadres Overijsselsestraat 49 of via het hoofd van de basisschool. Voor aanmelding na deze datum kan geen plaats meer worden gegaran deerd. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de rector drs. M. Burggraaf (tef. 01807-17523), de conrector brugklassen B. Stolk (tel. 01804-16293). Bij beschikking van de Kantonrechter te Almelo d.d. 6 januari 1977 is aan Geert Overweg, geboren te Hardenberg op 17 jui 1956, wonende te Hardei berg, Hessenweg 17, handlichting verleend, het uitoefenen van de hai del in veevoeders, tot het aangaan van alle verbinte nissen tot gemelde handel betrekkelijk, tot de ont vangst van en de beschik king over zijn inkomsten, een en ander in de ruimste zin des woords, alsmede handlichting tot het aan gaan met zijn vader Jan Hendrik Overweg van een vennootschap onder firma,* ten doel hebbende het voor gemeenschappelijke reke ning uitoefenen van de handel in veevoeders, doch met inachtneming van het geen daaromtrent tussej de vennoten in de van dt vennootschap onder firma op te maken akte zal wor den overeengekomen, alles met inachtneming van het bepaalde bij artikel 235, Boek I van het Burgerlijk Wetboek. De griffier van het Kantongerecht te Almelo. GEREFORMEERDE KERK VAN ZWOLLE Van de 4%% Obligatiele ning 1961 zijn uitgeloot 13 stukken f 1000.- genum- merd: 14-56-120-225-233- 236-260-293-302-326-369- 384 en 398; en 8 stukken 500.- genummerd: 498A-498B- 511A-511B-527A-5278- 572A-572B. Aflosbaarstelling 1 maart a.s. Betaalbaar bij de Ned.' Middenstandsbank te Zwolle. de kleine gerubriceerde advertenties in verschijnen ook als Victories in de Volkskrant Perscombinatie reizen Ga met naar de Kitzbüheler Alpen bi|voorbeeld. Kirehberg: verblijf in Gasthof Rössl (half pension) Train >.6.398 IrinalM VÜ6|M«aSN In samenwerking met jjxjie£f£ci^ Informatie/boeking: Wibautstraat 131, Amsterdam. Tel. 020-913456 naar Oostenrijk,

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 10