z-gediplomeerden wolfheze hoofd-huishouding J/lmkUwj Gemeente Rotterdam opleiding tot B-verpleegkundige een verpleegkundige waarnemend afdelingshoofd ZIEKENVERZORGENDEN cfesamaritaan 'sHeeren Loo-Lozenoord enthousiaste medewerk(st)er \H. waarnemend afdelingshoofd arts (m/v) Dr. J. H. Pameijer Vereniging te Rotterdam wij zoeken een fysiotherapeut(e) FLEVOLAND - R-U-l-M-T-E-L-A-N-D HOOFDWIJKVERPLEEGKUNDIGE hoofd van de opleiding ziekenverzorging Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 241 ZATERDAG 8 JANUARI 1977 TROUW/KWARTET Het Bestuur van de Stichting Rusthuiien „Westelijk Schouwen" vraagt voor haar rusthuisDUINOORD" te HAAMSTEDE (ZLD) (97 bewonersl Voor deze leidinggevende functie zoeken wij een ervaren medewerkster die over organisa torische kwaliteiten beschikt. Diploma Huishoudkundige strekt tot aanbe veling. Salaris volgens de C.A.O. voor de Bejaarden- tehuizen. I Voor huisvesting kan worden gezorgd. Sollicitaties of verzoeken om inlichtingen te richten aan de directeur de heer Groenendal, Kloosterweg 18. Haamstede, tel. 01115-2120. Het Zendrgscentrwi van de Gereformeerde KerVen in Nederland zoekt voor het Nyanje Hospital van de Reformed Church in Zambia. De uitzending vindt plaats na een vooropleiding van een half jaar. Sollicitaties te richten aan ds. A. Vos, Zendingscentrum, Postbus 204, Leusden-C, tel. 033-43244. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Op een opname afdeling van ons centrum waer een 60-tal patiènten worden verzorgd en verpleegd, komt binnenkort de functie van Voor de vervulling van de vakature denken wij aan een verpleegkundige, die ervaring heeft opgedaan in een leidinggevende funktie. Vereist wordt het diploma Ziekenverpleging B en A. Gegadigden moeten bereid zijn de stafopleiding te volgen. Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voor verdere informaties kunt u zich wenden tot de verpleegkundig adj. direktrice (tel. 05920-21777 tst. 2202). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Dennenweg 9, Assen. Voor de ingebruikname van het laatst* der 5 paviljoens i verpleeghuis vragen wjj nog enkele Informaties over de vakante funkties kunnen telefonisch worden ingewonnen, bij de verpleegkundig direkteur, aan wie ook schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht. TR8-1. de Samantaan" onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg. Koningin Juhanaiaan 59. Sommeisdih (Middeihamis). Telefoon 01870-2500 (ProtXhr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo Voor onze afdeling Fysiotherapie vragen wij op korte termijn een die ons team van zes personen wil komen versterken. Vereisten: een positieve instelling tén opzichte van de fysiotherapie - veel geduld bij het omgaan met zwakzinnige pupillen waarbi| het directe resultaat niet op de eerste plaats komt gevoel voor "bewegen" zelfstandig kunnen werken en ontplooien van eigen initiatief positief christelijke levensovertuiging. Van de kandidafa)t(e) wordt verwacht dat hij/zij in het bezit is van het A.M.O.Z.-diploma en/of het Z diploma. Het salaris wordt vastgesteld volgens de door de N.Z.R. vastgestelde salarisschalen, terwijl andere gunstige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. VERENIGING fcHEEREN LOO Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. N. J. van Beugen, hoofd afdeling Fysiotherapie, tel. (03417) 6868. toestel 137-138. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer - directeur. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Op de interne afdeling van ons centrum, waar patiënten tijdelijk verblijven, die ten gevolge van hun lichamelijk ziek zijn een intensieve verpleegkundige behandeling nodig hebben, komt binnenkort de funktie vakantvan Voor deze funktie is het diploma ziekenverpleging B vereist, terwijl daarnaast het diploma ziekenverpleging A tot aanbeveling strekt. Gegadigden moeten bereid zijn de stafopleiding te volgen. Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voor verdere informaties kunt u zich wenden tot de verpleegkundig adj. direktrice (tel. 05920-21777 tst. 2202). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken Dennenweg 9, Assen. Wij willen graag in kontakt komen met de opzet van begeleidingsplannen en een activiteiten; overleg met huisartsen en andere behandelende geneesheren; toezicht houden op: gebruik van medicijnen; persoonlijke hygiène; hygiëne in het algemeen. die part-time 24 uur per week) beschikbaar kan zijn voor de medische begeleiding van 300 geestelijk gehandi capte kinderen en volwassenen, die voor het merendeel geplaatst zijn in, door het Ministerie van C.R.M. gesubisidieerde, dagverblijven in Rotterdam. Deze arts zal zijn/haar werkzaamheden in goed overleg verrichten met de leiding in de dagverblijven. Speciaal vermelden wij hier de aanwezig heid van de fysiotherapeute. Door groeiende kennis en ervaring verwachten wij dat hij/zij ook een bijdrage zal kunnen leveren in de verdere vormge ving van de hulpverlening in regionaal verband en/of in de deskundigheidsbe vordering van de medewerklstjers. Salaris en arbeidsvoorwaarden in nader overleg te regelen. Zijn/haar taak zal vooral bestaan uit: Voor sollicitaties en inlichtingen kunt u verrichten van individueel onderzoek; z'ch wenden tot G.J. Mevis, algemeen stellen van diagnoses; directeur. Van Vollenhovenstraat 62 te consulteren van medewerk(st)ers en Rotterdam, ouders en samen met hen werken aan Telefoon (010) 116120. Amstelhof aan de Amstel - tussen Magere Brug en Waterlooplein - is een modern verpleeghuis voor bejaarden. Momenteel hebben wij de zorg voor zo'n 200 bewoners, maar straks - als de in gang zijnde restauratie in 1978 alles weer in de oude glorie zal hebben hersteld - zullen dat er 3 50 zijn. Voor deze paramedische functie komt in aanmerking de man/vrouw met het diploma fysiotherapie en enkele jaren ervaring in een ziekenhuis of instelling of als zelfstandige. Leeftijd 25 - 40 jaar. Serieuze kandidaten verzoeken wij schriftelijk te solliciteren - met ver melding van gegevens over op leiding en ervaring - bij de afdeling Personeelszaken van Amstelhof. Amstel 51 in Amsterdam. Telefoon: 020 - 22 51 51. toestel 118 (de heer J.'J. Parree). 'iitëi'ii'ïïiliirilj'ijjji'iii Wie over Flevoland hoort, denkt aan ruimte. Ruimte om te wonen en te ontspannen. Maar er is ook volop ruimte voor uw persoonlijke ontplooiing in een nieuwe en dynamische omgeving. In de moderne gezondheidscentra in Lefystad en Dronten werken artsen, verpleegkundigen, maatschappelijk werkers, e.a. samen in multidisciplinaire teams. Voor het geven van leiding aan de 14 wijkverpleegkundigen, die in Oostelijk Flevoland werkzaam zijn, zoeken wij een Hier ligt een goede promotiekans voor een wijkverpleegkundige, met voldoende ervaring, omdat een voltooide kaderopleiding niet beslist vereist is. Zij moet echter wel bereid zijn deze alsnog te volgen. Huisvesting is hier geen probleem. Voor gebruik van eigen auto wordt kilometervergoedinmg gegeven. Eventueel is een auto beschikbaar. Rechtspositieregeling van de Kruisorganisaties. Inlichtingen verstrekt de Stichting Kruiswerk Fleveoteftn (tel. 03210-2059) of de V.A.D. Zr. Koster (tel. 05200-13537). Schriftelijke sollicitaties graag aan: Bestuur Stichting Kruiswerk Flevoland Schans 10, Dronten. Gemeentelijke Verzorgingstehuizen: Rotterdam vraagt voor het Verpleeghuis Meerweide een Het verpleeghuis Meerweide - waar ongeveer 140 (voorname lijk bejaarde) somatisch zieken worden verpleegd - heeft de opleiding tot ziekenverzorgende in eigen huis. Daarvoor worden tweemaal per jaar kursusgroepen samenge steld die vanuit de staf een intensieve begeleiding krijgen. De taak van het Hoofd Opleiding omvat het opstellen van lesroosters voor de vier kursusgroepen en het geven van theo rielessen over verpleegkunde. Daarnaast onderhoudt het hoofd kontakten met het vaste team andere docenten dat aan het verpleeghuis en de opleiding verbonden is. Bovendien regelt het hoofd de klinische lessen (en geeft die eventueel zelf) en heeft het toezicht op de praktijkbcgeleiding, waarvoor een aparte medewerker is aangesteld. Tot de verdere taken horen dan nog het (mede)selekteren en beoordelen van leerlin gen en een aantal administratieve taken ten behoeve van de geneeskundige hoofdinspektic. Het salaris loopt tot f 2.582,- per maand (excl. toelage 1976) en is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Vereist voor deze funktie zijn het diploma Ziekenverpleging A en een voltooide docentenopleiding. Verdere inlichtingen worden graag gegeven door de direk trice, zr. W.E.A. Schornagel, Verpleeghuis Meerweide, Grote Hagen 20, Rotterdam, tel. 010-822111. In april 1977 en september 1977 kunnen in ons ziekenhuis nog enkele geplaatst worden voor de Kandidaten kunnen in het tweede leerjaar van de opleiding beginnen, in dien gedurende tenminste 3 jaar met goed gevolg een opleiding is ge noten in een voor de partiële B-opleiding erkende zwakzinnigeninrich ting. Vereiste vooropleiding: Mavo-4. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. I Sollicitaties en verzoeken om inlichting- V,l, y en kunt u richten een de afdeling Perso- yr neelszaken. j_ Psych. Ziekenhuis „Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken''

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 24