I/O r .L 1/0 verpleegkundig docent(e) 6 qdd°rp eerste verpleegkundige(vrl) eerste assistente voor de huishouding de mathenesser bogert vrije universiteit vrije universiteit gastheer (vrouw) begeleid(st)er AUToraMA ADMINISTRATEUR Gervenhof administratief medewerkster JONG BOUWKUNDIG TEKENAAR assistente uitgifte psychiatrisch i ziekenhuis "vogelenzang" te bennebroek (n.h.) Burgerziekenhuis Amsterdam r Verpleegkundige, die in Amsterdam wil (blijven) werken waarnemend hoofd kraamafdeling verpleegkundigen gemeente ziekenhuis vraagt gemeente arnhem A. assistente in de huishouding B. voedingsassistente hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen te 1TER0AG 8 JANUARI 1977 TROUW/KWARTET 2 BUREAU ZWART, MUL CO. B.V. Accountants en Belastingsconsulenten Utrecht Baarn - Nijkerk Vraagt: MEDEWERKER Leeftijd 20 25 jaar. Zijn taak zal in eerste instantie voor een belangrijk ge deelte het voeren van administraties omvatten. Afhankelijk van studieresultaten en vorderingen in de praktijk, geleidelijke uitbreiding van werkzaamheden tot het gehele terrein van de accountancy. Opleidingsniveau MEAO of HAVO met voortgezette studie in de economisch-administratieve richting. voltooiing van de studie voor Accountant-admini stratieconsulent is opneming in de directie mogelijk. Klein team - prettige sfeer - goede honorering - auto. Sollicitaties (uitsluitend schriftelijk) aan: Bemuurde Weerd W.Z. 14 - Utrecht. amsterdam Bij de Subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Wetenschappen is op korte termijn op het studiesecretariaat plaats voor een voor halve dagen Haar taak bestaat o.a. uit het bijhouden van het adressensysteem van de studen ten, de geautomatiseerde studentenadmi nistratie en het verrichten van typewerk zaamheden. De gedachten gaan uit naar een kandidate op MAVO/HAVO-niveau, typediploma en enige administratieve ervaring. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 620-77, te richten aan de Dienst Personeelszaken, De Boelelaan 1105. Postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. De Subfaculteit zelf is gevestigd in de Lairessestraat 142, Amsterdam. PI l«t uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" 1 De Glind, Barneveld. Met ingang van 1 februari 1977 ontstaat bij het jeugddorp "de Glind", gelegen tussen Leusden en Bameveld een vakature voor een fuM-time direktie- secretaresse Zij die beschikken over een adequate opleiding en ervaring, maar vooral over goede contactuele mogelijkheden en voldoende persoonlijkheid voor dit verantwoordelijke werk worden uitgeno digd hun sollicitatiebrieven te richten aan de drs. C. Goede Dzn., direkteur. "De Rudolphstichting", Postbus 130, Barneveld tel. (03425) 1441. Een uniek nederlands dorp waar normale kinderen, die door omstandigheden buiten hun eigen gezins verband moeten verblijven, een verzorging en op voeding krijgen, die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats in de maatschappij weer kunnen innemen. B.V. Archhektenbiieau J. Lengkeek h.b.o. architekt B.N.A. Binnenkort is er op ons bureau weer plaats voor een enthousiast Wij denken aan iemand met een opleiding op (tenminste) M.T.S. niveau met enkele jaren tekenervaring, die het prettig vindt verantwoor delijk werk te verrichten in een betrekkelijk klein team. Graag Uw geschreven sollicitatie met opgave van alle gegevens aan ons bureauadres: Aeolusweg 127, Postbus 59, De Bilt, tel. 030-761587. amsterdam Bij de Subfaculteit der Tandheelkunde kan een op de Klinische behandelzalen (voor hele dagen) worden geplaatst. De werkzaamheden bestaan o.m. uit: het verstrekken van instrumenten en materialen aan studenten t.b.v. de patiënten behandeling het gereed maken van trays Gevraagd wordt een accurate instelling enkele jaren Mavo/Havo Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met mevrouw Vermaas, telefoon 020-548 44 59 of 548 44 60. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 280-87, kunnen gericht worden aan de Dienst Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Amsterdam, Postbus 7161. Op korte termijn zoeken wij een voor het organiseren van aktivi- teiten in het ontmoetingscentrum voor de patiënten van ons zieken huis. Deze aktiviteiten zijn: het organiseren en bevorderen van de vrijetijdsbesteding en rekreatie; het beheren van het ontmoe tingscentrum in overleg met het aanwezige personeel; het vervullen van buffetdien sten; samenwerking en overleg met bewonersraad. Ervaring met dergelijk werk en de omgang met psychiatrische pa tiënten strekken tot aanbeveling. Aan deze funktie zijn wisselende diensten verbonden, waarvoor een toeslagregeling van toepas sing is. Sollicitaties of verzoeken om na dere inlichtingen kunnen worden gericht aan de afdeling Perso neelszaken, Rijksstraatweg 113, Bennebroek. tel. (02502) 7741, tst. 2034. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. „Het" goedkoopte-eiland van Noord-Nederland met vestigingen in Emmen, Stadskanaal en Veendam vraagt voor spoedige indiensttreding een ervaren voor de centrale administratie te Veendam. Voor deze leidinggevende funktie is een M B A.-diploma vereist Aan een ambitieus en energiek persoon bieden wij een zelfstandigeverantwoordelijke werkknng. Gegadigden worden verzocht hun sollicitaties met vermelding van leeftiid. opleiding en huidige werkkring schriftelijk te zenden aan de direktie van AUTORAMA. Beneden Oosterdiep 163. Veendam De afdeling opleiding van het Diakonessenhuis Utrecht heeft de taak 200leerlingen op te leiden voor het diploma Ziekenverpleging en 140 leerlingen voor het diploma Ziekenverzorging. De leerling ziekenverzorgenden van de verpleeghuizen Albert van Koningsbruggen en Tamarinde nemen deel aan deze opleiding. Het opleidingsteam bestaat uit een hoofd Opleiding, 5 verpleegkundig docenten voor de A-opleiding, 3 verpleegkundig docenten voor de Ziekenverzorging en 2 administratieve medewerksters. Binnen het opleidingsteam Ziekenverzorging is i.v.m. het vertrek van een van de huidige docenten plaats voor een Wij zoeken een verpleegkundig docent(e) die als lid van het opleidingsteam de leerlingen een goede theoretische opleiding en een adekwate begeleiding kan geven. Van de kandidaat wordt verwacht, dat hij/zij meewerkt aan de organisatie van de opleiding. De voorkeur gaat uit naar iemand die naast het diploma A Ziekenverpleging de docentenopleiding met succes heeft gevolgd, en ervaring heeft met de opleiding Ziekenverzorging. Rang en salaris zullen overeenkomstig opleiding en ervaring worden vastgesteld. Informaties kunt u inwinnen bij de heer G. W. van Osch, hoofd Opleiding, tel. (030) 512711 na 19.00 uur (03450) 4204. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer D. C. de Haan, hoofd Personeelszaken, Bosboomstraat 1 te Utrecht, Kom eens praten bij het Burgerziekenhuis, een oudogend. maar modern geoutilleerd ziekenhuis, waar iedereen elkaar nog bij de naam kent, ondanks de 250 bedden, alle specialismen, een drukbezette polikliniek etc. Een ziekenhuis in één van de gezelligste buurten van Amsterdam, met volop winkels, het Oosterpark en Tropenmuseum. Goed te bereiken, zowel met de tram (lijn 9) als met de trein (het Muiderpoortsta- tion ligt vlakbij). Wij zoeken voor de funktie van een verpleegkundige met Kraamaantekening/-specialisatie. die zal worden aangesteld in de rang van eerste verpleegkundige. Ook hebben wij op die afdeling plaats voor voor de late dienst. De werktijden zijn 17.30-23.15 uur. minimaal 3 avonden per week. De Kraamafdeling telt 10 bedden en 10 wiegen. Inlichtingen? Zr. D. C. de Rooy-Spaan, hoofd Verpleegkundige wil u deze gaarne telefonisch verstrekken. (020) 926969. Belangstelling? Maak dan even een afspraak met onze personeelsdienst, of schrjjf een bondige brief aan het hoofd van de personeelsdienst. Linnaeusstraat 89 te Amsterdam. a. waarnemend eerste of eerste verpleegkundige voor de afdeling Gynaecologie en Obstetrie. b. waarnemend eerste of eerste verpleegkundige voor de afdeling Cardio en Intensive Care. c. anaesthesie-verpleegkundige met specialisatie Anaesthesie dan wel ervaring als anaesthesie- verpleegkundige en de bereidheid de anaesthesie Specialisatie te volgen. d. verpleegkundigen, die opgeleid willen worden voor de Specialisatie Cardio Care. e. verpleegkundigen, die opgeleid willen worden voor de Specialisatie Nierdialyse. Inlichtingen over de funkties a, b en c worden gaarne verstrekt door Br. Henkelmann, Hoofd'verplegingsdienst, telefoon 085 - 777777, toestel 422. Inlichtingen over de specialisaties kunnen verkregen worden bij Zr. Carpentier, plaatsvervangend Hoofd Opleiding, telefoon 085 - 777777, toestel 469. Sollicitaties kunt U richten aan de personeelsafdeling van het Gemeente Ziekenhuis, Wagnerlaan 55 te Arnhem. In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiverings centrum „Nassau Odijckhof" te Driebergen hebben wij op korte termijn plaats voor een Naast haar werkzaamheden van algemene huis houdelijke aard zal zij ook assisteren in het perso- neelsrestaurant. Liefst in het bezit van INAS, O.V.B. of Verz. ass. diploma. Haar werkzaamheden zullen bestaan uit de verzor ging van maaltijden, koffie en thee voor de bewo ners. Gezien het karakter van ons huis dienen dg aan te stellen kandidaten vanuit een positief protestants christelijke levensovertuiging te willen werken. Informaties over deze funkties kunt u verkrijgen bij de heer R. Ie Clercq, hoofd huishoudelijke dienst, tel. 03438-5811. Sollicitaties kunt u richten aan de heer N. Goed hart. verpleegkundig direkteur, Nassau Odijcklaan 3, Diebergen. Het Prot. Chr. Bejaardencentrum „ZUIDERHEIDE"teHilversum vraagtvoordeziekenafdelingeen Prot. Chr. Godsdienst, minimum leeftijd 35 jaar. Zij moet in staat zijn de hoofdzuster te ver vangen. Ervaring in het bejaardenwerk strekt tot aanbeveling. Gedacht wordt ook aan iemand met wijk- poli-ervaring. Het huis heeft 274 bewoners, een ziekenafde ling met 22 bedden; het huis is gunstig gelegen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van „Zuiderheide", Diependaalse- laan 337, Hilversum, tel. 035-40458. De Mathenessfer Bogert is een prot. chr. bejaardenverzorgingscentrum, gelegen bij de grens van Rotterdam en Schiedam, waar ruim 140 bejaar den worden verzorgd. Wij zoeken een die het hoofd van de huishouding bij afwezigheid kan vervangen. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met het diploma Huishoudkundige en ervaring. Heeft u een INAS-opleiding en minstens vijf jaar ervaring in een soortgelijke functie, dan kunt u ook solliciteren. Interne huisvesting is mogelijk; geeft u in de toekomst de voorkeur aan een eigen woning, dan bemiddelen wij gaarne. De functie-eisen zullen in een persoonlijk gesprek worden doorgenomen. Wij verzoeken u uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de directrice van De Mathenessef Bogert, Franselaan 110 in Rotterdam-3007. Het verpleeghuis Gervenhof, gelegen in het centrum van de Brabantse hoofdstad, is een modern verpleeghuis voor 90 soma tisch zieken, verdeeld over 3 afdelingen van 30 patiënten. Op één van deze afdelingen hebben wij een vacature voor een verpleegkundige A of A en B die zal worden aangesteld als afdelingshoofd Wij stellen hoge eisen aan contactuele vaardigheid, het kunnen werken in teamverband en leidinggeven. Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten die zich willen inzetten voor de begeleiding van langdurige zieken. Stafopleiding kan tot aanbeveling strekken. Sollicitaties en/of verzoeken tot inlichtingen kunt u richten aan de directrice zr. A. A. Rotscheid. Protestant verpleeghuis Gervenhof Gervenstraot 2, 's-Hertogenbosch k telefoon 073 - 141075

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 21