'Jir De Marina Mark II Omdat u niet over één nacht ijs gaat Alles wat u doet, bekijkt u goed. 't Mooie uiterlijk van de Marina zal u daarom niet afleiden van waar 't werke lijk om gaat. Namelijk dat u 'n auto wilt, en geen zorgen aan uw hoofd. Die auto krijgt u.Voor f 11.550,- (voor die fantas tisch royale Marina is dat zonder meer een erg scherpe prijs). Hier zijn tien overwegingen die elk de doorslag kun nen geven: Marina rijden! L Solide auto. De motor van de Marina stamt af van beroemde,door en door beproefde automodellen.'n Goede garan tie voor onbezorgd rijden. En het geldt niet alleen voor de motor: ook de ver snellingsbak, de cardanas, de achterwiel aandrijving, de wielophanging en het onderstel van de Marina hebben hun sporen al jaren verdiend.Zorgeloos rijden dus verzekerd. 2. Meer standaard extra's.Wat u bij 'n ander vaak extra moet betalen, heeft de Marina standaard. Kijk maar: radiaal- banden, elektrische ruitesproeier.ruite- wisser met 2 snelheden en tip-wis kon- takt,achterruitverwarming, automatisch oprolbare 3-punts veiligheidsgordels, noodknipperlichtinstallatie.stuurslot, achteruitrijlampen en anti-verblindings- spiegel.Maar ook schijfremmen vóór, rembekrachtiging.'n gescheiden hydraulisch remsysteem en torsiestabi lisatoren voor en achter. 3. Nét iets mooier. De Marina is een auto met allure,alleen al door z'n smaak vol afgewerkt interieur en z'n duidelijk eigen karakter.Waarom zou een solide auto niet wérkelijk mooi mogen zijn? 4. Uitstekende prestaties. De Marina, daar trekt u snel mee weg en hoge kruis- snelheden houdt hij moeiteloos vol. Acceleratie? Van stilstand tot 100 km/u in even 12 seconden, bij de 1.8 modellen. Met z'n koppel van 13.4 mkg bij 2900 t.p.m. (1.8 Special) is de Marina een uit stekende caravantrekker. 5. Royaler: echte vijfpersoons-auto. Een ruimere auto in déze prijsklasse vindt u niet! De Marina is een echt royale vijfpersoons gezinsauto met bovendien een kofferruimte van maar liefst 550 Itr. 6. Voordelig in onderhoud.Nóg 'n voor deel van z'n solide ontwerp en uitvoering. En u weet wat onderhoud vandaag de dag kost. De Marina is weinig onder houdsgevoelig. Uw onderhoudskosten zijn daardoor gering. 7. Zuinig in benzinegebruik. Eén op 13 (typen 1.3). In deze klasse,bij zó'n forse auto, is dat erg ekonomisch. 8. Service. Alleen al in Nederland geven meer dan 200 Leyland Dealers u alle service voor uw Marina.Zij hebben een ruime voorraad onderdelen, die bovendien gunstig geprijsd zijn. a Garantie.Voor alle Marina's geldt: een vól jaar garantie, ongeacht het aantal kilometers dat u rijdt. ld Leverbaar in vier typen. Marina 1.3 Coupé, 1.3 4-deurs,1.8 4-deurs Special en 1.8 Coupé GT. De 4-deurs typen ook met automaat. Enkele typen worden bovendien geleverd met: stoffen bekle ding, slaa pstoelen, hoof dsteu nen vóór, klokje, sigarettenaansteker, twee buiten spiegels, toerenteller, halogeen vérstra- Iers,getint glas, metallic kleur en vinyl dak. Ja, wie niet over één nacht ijs gaat, voordat hij een auto koopt, denkt nü aan de Marina Mark 11. Leer 'm kennen! Hij staat voor u klaar bij de Leyland Dealer. Al vanaf 11.550,

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 16