i bon P 1 P 1 V SOLWERD II I I I n Trouw FAMILIEBERICHTEN HERVORMDE KWEEKSCHOOL ZWOLLE A.M. van BRUGGEN Voorlichtingsdag 1977 (J> Melk moet. Melk doetje goed. KOK ELKE OCHTEND OPNIEUW Voor het opgeven van een kleine gerubriceerde advertentie in twee grote ochtendbladen. j^Schriif hier uw tekst. 1 letter per hokje. Cijfers, leestekens en woordtussenruimten tellen voor 1 letter. Minstens 2 reeels beschriiven. ,1 ZATERDAG 8 JANUARI 1977 TROUW/KWARTET 11; kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen mogelijk van 18.00-20.00 uur. Jan Bulthuis weduwnaar van Anje Oldenhuis en Alberdina Jeannetta Veenstra «even met dankbaarheid kennis van hun voorgenomen huwelijk, dat D V op vrijdag 21 januari 1977 voltrokken /al worden in het gemeentehuis te Veenendaal om 2 uur j 's middags De kerkelijke bevestiging zal plaats vinden om 7 uur 's avonds in een dienst uitgaande van de Geref. Kerk te Veenendaal in de Poortkerk. Poortjesgoed 1. te Veenen daal. In deze dienst hoopt voor te gaan de Weleerw. heer ds. J. H. van der Hoeven van Drachten. Wc houden receptie in hotel-restaurant La Montagne, Kerkewijk 115, Veenendaal van 8.30 tot 10.00 "s avonds. Veenendaal. Noorderkroon 54 Zeist. Oude Arnhemseweg 179 Ons toekomstig adres is Zuiderkruis 94. Veenendaal. Getrouwd: Ds J. Stoffels en Mej. P. A. Goethals Valkenburg. 5 jan. 1977. Spoorlaan 9. Op d v. 13 januari hopen onze ouders en grootouders K. Lanser en Z. J. Lanser-Ouwendijk hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Gelegenheid hen hiermede te feliciteren op zaterdag 15 januari a s. van 18.30 tot 19 30 uur in de zaal van de Rehooothkerk Noordsingcl 88, Rotterdam. Rotterdam. Beursjeskruid 19 Psalm 27 vers 7. In de volle overtuiging een kind van God te zijn is uit ons midden weggenomen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en lieve Opa Gerrit Schaap op de leeftijd van 74 jaar. Amsterdam, W. Schaap—Rijnders Utrecht. G. H. Schaap Amsterdam, A. G. Schaap M. SchaapAlderlieste Huizen, H. Schaap M. A. Schaap—Vreugdenhil kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam-Nieuwendam, 5 januari 1977 Overveenstraat 2 De overledene is thuis opgebaard, alwaar gelegen heid tot afscheidnemen zaterdagmiddag van 2-5 uur. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 10 januari om 12.15 uur in de Ned. Herv. Kerk, Kerkepad te Amsterdam-Nieuwendam, waarna de crematie zal plaatshebben om 13.50 uur in het crematorium „Westgaarde", Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Geen bloemen Geen toespraken. Het personeel van de drie lagere scholen van de Vereniging voor Christelijk Nationaal Schoolon derwijs te Amsterdam-Nieuwendam heeft met leedwezen kennis genomen van het overlijden van het Oud-Schoolhoofd, de heer G. Schaap Met dankbaarheid herinneren wij ons de wijze, waarop de heer Schaap gedurende vele jaren het gezicht van de scholen in Nieuwendam heeft bepaald. Amsterdam, 7 januari 1977 Namens het personeel van de C. F. Capelleschool: B. A. Postma Jan van Nassauschool: N. Tilstra Timotheüsschool: E. Graves Met leedwezen namen wij kennis van het overlij den van ons Oud-Bestuurslid de heer G. Schaap Gedurende vele jaren hebben wij van zijn_ kennis en werkkracht mogen profiteren. In het bijzonder heeft hij zich verdienstelijk ge maakt als voorzitter van de schoolcommissie van de Chr. Scholengemeenschap IJdoorn. Als voorzitter van de Bouwcommissie had hij een belangrijk aandeel in het tot stand komen van het thans in gebruik zijnde schoolgebouw. Wij bewa ren aan hem een prettige herinnering. Namens het bestuur van de vereniging voor Chr. Beroepsonderwijs T. C. Wielsma, voorzitter E. M. W. Burggrafer, secretaresse Amsterdam, 7 januari 1977 Mijn tijden zijn in Uw hand Psalm 31:16 a Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze trouwe en gelief de Medewerkster en Collega, mevr. G. J. Colijn-Rotgers Zij heeft vele jaren haar taak met toewijding verricht en bijgedragen tot een goede en prettige samenwerking. Wij denken met gevoelens van grote dankbaar heid aan haar terug. Vroomshoop. 7 januari 1977 Bestuur, direktie, personeel en leer lingen van de Chr. Technische School te Vroomshoop. Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan onze Jieve Man, Vader en Grootvader Johannes Gerrit Bavinck Door zijn levensopvatting was hij voor ons een grote steun en hij zal ons tot voorbeeld blijven. Hij werd 69 jaar. Eindhoven: G. Bavinck-Sneller Odijk: B. J-F. Bavinck A. H. M. Bavinck-van den Donk Kortenhoef: D. Bast-Bavinck H. J. W. A. Bast Nuenen: M. W. H. Zonneveld-Bavinck N. Ph. Zonneveld en kleinkinderen Eindhoven, 6 januari 1977 Alb. Thijmlaan 26 Volgens ons aller wens zal dé begrafenis in beslo ten kring plaatsvinden., Johannes Gerrit Bavinck Een onvergetelijke fijne Broer werd uit onze familiekring door God opgeroepen. Huis ter Heide: G. M. Schoep-Bavjnck Utrecht: D. Kernkamp-Bavinck Haren (Gr.): J. Bavinck H Bavinck-Petersen Rotterdam: E. M. Bavinck A. W. Bavinck Amsterdam: R. Zijlstra 6 januari 1977. Aan oudleerlingen van de Comenius Akademie (voorheen Hervormde Kweekschool) te Zwolle wordt meegedeeld dat de directeur, de heer 1 maart a.s. met pensioen hoopt te gaan. Het bestuur van de Comenius Akademie biedt de Heer en Mevrouw Van Bruggen een receptie aan op woensdag, 23 februari in de buitensociëteit, Stationsweg 4 te Zwolle. Het afscheid van de huidige akademiebevolking begint om 10 uur, de eigenlijke receptie om half drie. Oudleerlingen, die van plan zijn te komen, kunnen zich tot uiterlijk 1 februari in verbinding stellen met de heer H. van den Berg, Willem Barentszstraat 69, Zwolle (tel. 05200-35856). U krijgt dan een circulaire met nadere gegevens. Het bestuur. OPENBARE KENNISGEVING De commissaris der Koningin in de provincie Utrecht maakt i bekend, dat provinciale staten j van Utrecht in vergadering bij- een zullen komen op woensdag I 19 januari 1-977, aanvang 14.00 I uur in de statenzaal van het j Provinciehuis, Achter St. Pie- i ter 20 te Utrecht. De commissaris der Koningin I voornoemd, P. J. Verdam. j Met verslagenheid geven wij kennis van het plot selinge overlijden van drs J. G. Bavinck Lid van de Raad van Commissarissen van de N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken. Wij zullen de nagedachtenis van onze vriend en collega, wiens hartelijke persoonlijkheid, grote ervaring, kennis en waardevolle adviezen door ons zeer gemist zullen worden, in hoge ere houden. Raad van Commissarissen N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken Eindhoven, 6 januari 1977. Met diep leedwezen geven wij kennis van het onverwachte overlijden van Drs J. G. Bavinck Lid van de Raad van Commissarissen van de N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken. Gedurende tal van jaren heeft hij, eerst als Direc teur Sociale Zaken en vervolgens als Commissa ris van onze Vennootschap, velen aan zich ver plicht door zijn grote persoonlijkheid, zijn kunde en wijsheid. Wij zullen zijn nagedachtenis in hoge ere houden. Raad van Bestuur N.V. Philips'. Gloeilampenfabrieken Eindhoven, 6 januari 1977. A! N.V. VERZEKERING MAATSCHAPPIJ „DE DRIE PROVINCIËN", gevestigd te Groningen verklaart, dat zij de ver klaring inhoudende af stand van het recht tot verhaal in geval van brandschade, explosie- schade, en bedrijfsscha de tengevolge van brand en/of explosie, welke verklaring in het jaar 1954 in dit blad werd ge publiceerd, met ingang 1 januari 1977 wederom in trekt en derhalve de vrij heid herneemt om in haar goeddunkende gevallen dit verhaalsrecht uit te oefenen. Theologische Hogeschool van de Gereformeerde Kerken in Nederland Koornmarkt 1, Kampen (Studiejaar 1977-1978) Op zaterdag 22 januari 1977 wordt voor hen, die belangstelling hebben voor de theologische studie, een voorlichtingsdag gehouden. Deze dag begint om 10.00 uur met een ontvangst in het gebouw, 'Koornmarkt 1. Tijdens deze bijeenkomst worden inlich tingen verstrekt over de studie, financiële aspecten, huisvesting etc. Opgave bij het bureau van de THHK, Koornmarkt 1Kampen. Tel. Ö5202-7811 Voor een 15-jarig meisje zoeken wij in de provincie Utrecht of Noord-Holland niet te ver van Amsterdam een hartelijk kostpleeggezln waar zij ongeveer een half jaar kan verblijven. Reakties gaarne aan Centrale voor Pleeggezinnen. Ko ninginneweg 184a. Amsterdam. Tel. 020-766720. Ik drink melk.H Ronnie Bierman, actrice. Uook? verpleeghuis Commissarissen en Raad van Bestuur van De Erven de Wed. J. van Nelle N. V. geven met groot leedwezen kennis van hét overlijden van de heer Drs. J. G. Bavinck Commissaris der Vennootschap Rotterdam, 6 januari 1977. Enige en algemene kennisgeving Heden op het feest van Drie Koningen overleed mijn lieve Man, de musicus Toon Vranken Uit aller naam Rie Vranken-Hoedjes Amsterdam, 6 januari 1977 Palestrinastraat 2 De profundus en gelegenheid tot afscheid nemen maandagavond om 8 uur in de „Krijtbergkerk" Singel 448 te Amsterdam De plechtige Requiemmis zal worden opgedragen dinsdag 10.30 uur in deze kerk, waarna de bijzet ting om 12.30 uur op het RK Kerkhof „Buitenvel- dert" Amstelveenseweg 351 <Na de bijzetting gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het Kerkhof. Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft bete kend is heden, voorzien Van H. H. Sacramenten der Zieken, rustig overleden mijn lieve Man, onze Vader en Opa Leo van Ruiten echtgenoot van Truce -Beelen. geboren 24 november 1900 Lisse: G. A. van Ruiten-Beelen Amsterdam: Wil en Charles Njiokiktjien Aniek en Lan Den Haag: Anneke van Ruiten Amsterdam: 1 Dick van Ruiten Dayton-Ohio USA: Thijs en Dianne van Ruiten Matthew en Mark Voorburg: Marian en Hans Sondaal Carla én Sandra Oegstgeest. Trudy en Jan Matze Amsterdam: Helen van Ruiten Rotterdam: Leo van Ruiten Mary Dolle Lisse, 7 januari 1977 Schoolstraat 18 De Heilige Eucharistieviering voor zijn zielerust zal plaatsvinden op dinsdag 11 januari a.s. om 10.30 uur in de Parochiekerk van St Agathakerk. Heereweg 273 te Lisse. waarna begrafenis in het familiegraf aldaar. Avondmis voor vader maandag 10 januari a.s. om 19.15 uur in bovengenoemde kerk. waarna gele genheid tot condoleren na de begrafenis in „De Beurs". Haven 4 te Lisse. Thuis liever geen bezoek Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van Toon Vranken Ridder in de Orde van Oranje Nassau Hij was oprichter en 40 jaar dirigent van ons* Collegium Musicum Amstelodamense Zijn bezielende leiding, liefde voor de muziek en zijn warme menselijkheid blijft ons een dierbare herinnering Namens leden en oud-leden van het Colle gium Roos Flothuis Iedje Sikkel-Franken Hans Fonck 6 januari 1977 Zie, God is mijn heil, ik vertrouw en vrees niet. Heden overleed op de leeftijd van 82 jaar onze geliefde Diakones Gonda Vasseur Zij was 50 jaar aan ons Huis verbonden. Bestuur, directie en zusterkring van het Diakonessenhuis Utrecht 5 januari 1977 De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 10 januari om 11.30 uur op de Algemene Be graafplaats „Tolsteeg" aan de Opaalweg te Utrecht. Vooraf zal in de Fliednerzaal van Huize Henriëtte Swellengrebel, Burg. Fockema Andraelaan 10, Utrecht, een dienst van Woord en Gebed worden gehouden om 10.30 uur. Geheel onverwacht heeft de Heere van ons geno men onze lieve zoon, broer, zwager, oom en neef, Leendert Taal, op de leeftijd van 33 jaar. Uit aller naam, D. Taal Scheveningen, 6 januari 1977. Nieboerweg 13. Geen bezoek aan huis. Leendert is opgebaard in de rouwkamer „Atro- pos". Van Boetzelaer- laan 292. Gelegenheid tot condoleren zaterdag middag van 2—4 uur, zondagmiddag van 12—1 uur en maandagavond van 7—8 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 11 januari om 11.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van rouwkamer „Atro- pos" om 11 uur. APPINGEDAM postbus 52 solwerderweg 9 telefoon 05960-22931 In ons prot. chr. verpleeghuis komt binnen kort de funktie vakant van aan wie de leiding van de keuken en perso- neelseetzaal zal worden toevertrouwd. Gegadigden dienen over organisatorische en leidinggevende eigenschappen te be schikken en in het bezit te zijn van de voor deze belangrijke funktie vereiste vakdi ploma's. Ervaring als kok in een instelling en in het samenstellen van dieetvoeding wordt vereist. Minimum leeftijd: 35 jaar. Salariëring volgens de regeling van de Natio nale Ziekenhuisraad. Medewerking wordt verleend bij het vinden van passende woonruimte. Schriftelijke sollicitaties aan de direktie, Sol werderweg 9, postbus 52, Appingedam. Daar het ons, gezien de zéér vele blijken van medeleven en belangstelling ons betoond na het overlijden van onze lieve Vader i ds. G. Staal, onmogelijk is, ieder persoonlijk te bedanken, willen wij allen langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. namens de familie j P. Staal Groningen, januari 1977. j 6 januari is overleden onze lieve vriendin en oud-collega van de „De Savornin Lohmanschool". Jans Koning. Zij was een geliefd lid van de oude garde. Uit aller naam: A. C. Arntzen. Amsterdam, 6 januari 1977- Als "Pijltje" in Trouw en als "Victorie" in de Volkskrant. Samen 365.000 betalende abonnees. Dagelijks aantal lezers: ca.één miljoen.(NOP '75) Opsturen aan Trouw, Postbus 859, A'dam. In linkerbovenhoek vermelden V/P ei c 5C rcH a* 'C 1 2 9.10 3 1456 Voor bneven onder no. 2.- extra. Plaatsingsdatum(s). Naam Adres Plaats Telefoon Handtekening

Nieuwe Leidsche Courant | 1977 | | pagina 12