E f Gemeente W Rotterdam leerling- verplegenden veldwerker groot-schuylenburg praktijkbegeleid(st)er H h i w verpleegkundigen A verpleegkundigen groepsleiders Beleidsmedewerker Welzijnszaken maatschappelijk werk(st)er maatschappelijk werk(st)er 2e kultureel werker hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen WILLEM-ALEXANDER hoofdverpleegkundige a: EEN GEDIPLOMEERDE ZIEKENVERZORGSTER b: ENKELE GEDIPLOMEERDE ZIEKENVERZORGSTERS hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen docent(e)-verpleegkundigfd WILLEM-ALEXANDER waarnemend hoofdverpleegkundige adjunct-leidster VRIJDAG 31 DECEMBER 1976 TROUW/KWARTET Gemeenteziekenhuizen: Rotterdam vraagt voor het Zuiderziekenhuis voor de Coronary Care Unit. Ervaring in hartbewaking en diploma Coronary Care is ver eist. Tevens kunnen worden geplaatst enkele die na gebleken geschiktheid de kursus Intensive Care kunnen volgen onder supervisie van dr. P.J. van der Schaar. De duur van de opleiding is één jaar. De verpleegkundigen zullen werkzaam zun op de Coronary Care Unit en lopen stage op de Chirurgische Intensive Care. Het salans loopt tot f 2.220,- per maand (excl. toelage 1976), afhankelijk van opleiding en ervaring. Verdere inlichtingen worden graag telefonisch gegeven door de hoofdverpleegkundige zr. J.A. van der Krans, tel. 010- 843311. Schriftelijke sollicitaties kunnen direkt worden gericht aan de adjunkt-direktnce, zr. CC. Rigetti, Zuiderziekenhuis, Groeneveld 15, Rotterdam. Huize Heimerstein, tehuis voor geestelijk gehandikapten zal graag voor 3 buitenpaviljoens in kontakt komen met In het bezit van het Z-diploma en/of M.B.O.-I. W-diplo ma of gelijkstaande opleiding. Salaris volgens richtfijnenen van de N.Z.R. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht door de direkteur van het instituut. Cuneraweg 12 te Rhenen. In onze inrichting, waar t 800 pupillen worden behandeld en verzorgd, kunnen per 1-2-1977 worden geplaatst: Wij zoeken jonge mensen die minstens 17 jaar oud zijn, met een protestants-christelijke levensovertuiging En in het bezit zijn van MAVO-. INAS- of KV/JV-diploma. ot een daaraan gelijkwaardige opleiding. Zij kunnen worden geplaatst als leerling van de 3-jarige opleiding voor hel Z-d»ploma (Zwakzinnigenzorg). Aan hen kan worden geboden: - een boeiende en dankbare werkknng te midden van onze pupillen - salaris en sociale voorwaarden volgens landeli|ke regeling - reiskosten 2 x per maand naar en van de ouder1i|ke woning, onder attrek van f 2. SO per retourreis. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot br G. P. Bijlsma. hoofd Verpleegdienst. tel. (055) 260906. toestel 132. Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraal 106, Apeldoorn. GEMEENTE KAMPEN (herhaalde oproep) In verband met de plaatselijke ontwikkelingen op het gebied van het maatschappelijk welzijn is bij de afdeling Onderwijs. Cultuur en Welzijnszaken van de secretarie plaats voor een in de rang van hoofdcommies. Deze functionaris zal in nauw overleg met alle betrokken instellingen en instanties verdere vorm moeten geven aan het plaatselijk welzijnsbeleid. Hij zal meer in het bijzonder worden belast met het voorbereiden en opstellen van beleidsadviezen, onder meer met betrekking tot de subsidieverlening coördinatie en communicatie tussen instellingen en overheid. Voor deze NIEUWE FUNCTIE wordt gedacht aan iemand met een brede algemene ontwikkeling en een opleiding op het niveau van een afgestudeerde in één der sociale wetenschappen Eveneens kunnen in aanmerking komen zij. die een ruime ERVARING hebben op het terrein van welzijnszaken en ten minste in het bezit zijn van het diploma GA-I en/of HSA. Salarisgrenzen: 2674 - tot 3440.- per maand. De gebruikelijke rechtspositieregelingen (o.a. verplaat singskostenvergoeding) zijn van toepassing. Telefonische inlichtingen kunnen worden gegeven door het hoofd van de afdeling Personeelszaken (05202-7855. toestel 124). Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad aan burgemeester en wethouders. Oudestraat 133 te Kampen. Reeds ingezonden sollicitaties behoeven niet te worden herhaald. Bij de afdeling Maatschappelijke Zorg van de Gemeentelijke Sociale Dienst is een vakature ontstaan binnen het leidinggevend team. We willen die plaats bezetten met een die ook plaatsvervangend chef van de afdeling is. De afdeling telt 20 medewerklstlers. De aksenten in de funktie liggen op - methodische werkbegeleiding, individueel en groepsgericht; - stimuleren van het groepsproces, ook binnen de units; - meewerken aan bepaling en vormgeving van het afdelingsbeleid. In aanmerking komen afgestudeerden sociale akademie of HBO-mw, met een goede kennis van de bij de sociale dienst uit te voeren wenen en regelingen, met name de ataemene bijstandswet. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot eenbeveling. Salaris maxiumaal f3440. bruto per maand. Bij de selectie vervullen enkele leden van de afdeling een medebeoordelende rol. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Schriftelijke sollicitaties, met binnen 14 degen te sturen aan van nummer PZ 77001 en wethouders. Stadhuis, Lelden. HET CONSULTATIEBUREAU VOOR ALCOHOL EN DRUGS TE LEEUWARDEN vraagt wegens uitbreiding een die met zijn (haar) inbreng in de staf het team komt versterken. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. Tevens een voor tijdelijk (1 Va jaar) in verband met uitzending van een onzer medewerkers in ontwikkelingswerk. Hierbij strekt belangstelling voor preventie tot aanbeve ling. Voor beide functies is een diploma sociale academie (dagschool of urgentie-opleiding) vereist. Salarisgrenzen afhankelijk van opleiding en ervaring volgens rijksrege ling. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds; AOW-premie voor rekening werkgever. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en referenties binnen 2 weken na verschijnen van dit blad te richten aan de directeur van het bureau. Postbus 221Leeuwarden, bij wie ook nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen (tel. 05100 - 23981). STICHTING JONGERENWERK RIDDERKERK zoekt met spoed ca. 500 bezoekers per week. rechtspositie: LOAC CIIB - goede kontaktuele eigenschappen - bereidheid in de avonduren en weekends te werken - liefst ervaring in soortgelijk werk (vrijw.) - m.b.o. niveau - spoedig in dienst kunnen treden - aktiviteiten kunnen ontplooien Inlichtingen: 01804-17804 of 010-760038 vragen naar Jan Berens. Sollicitaties binnen 6 dagen te richten aan: Jongerencentrum de Singel. Baljuwstraat 1Ridderkerk. Aanstelling geschiedt NA goedkeuring gem. raad v. Ridderkerk. Sfichting DE REGENBOOG, zoekt op korte termijn onder harddrug gebruikers. Zijn werkferrein zal voornamelijk in de Amsterdamse binnenstad zijn, waar het harddrug gebruik in hoge mate toeneemt. Hij zal werken in een team, bestaande uit een maatschappelijk werker en een arts. Een specifieke opleiding is niet vereist. Enige ervaring met harddrug gebruikers en krisis interventie wordt wel verlangd. Gevraagd wordt, gezien het karakter van de stichting, een positief christelijke levensovertuiging. Voor nadere informatie omtrent deze funktie, kunt u bellen de heer Jelle van Veen, telefoon 020 - 25 37 37. Schriftelijke sollicitaties t.o.v. bovengenoemde, te richten aan Stichting DE REGENBOOG, Kloveniersburgwal 95, Amsterdam. Ons centrum "Nassau-Odijckhof" is een nieuw en modern huis waar 120 lichamelijk zieke bewoners verpleegd en verzorgd worden. In het voorjaar van 1977 zal op één van de vier afdelingen van 30 bewoners de funktie van afdelingshoofd vakant komen. Daarvoor willen wij nu reeds in kontakt treden met een Leiifinggevende verpleegkundige Als taak krijgt het afdelingshoofd de zorg voor het plannen van de werkzaamheden, het begeleiden van de medewerksters en het onderhouden van de kontakten met de familieleden van onze bewoners. Gegadigden dienen tenminste in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging A en enige ervaring te hebben met leiding geven. Gezien het karakter van onze stichting, verwachten wij van de aan te stellen kandidate een positief protestants christelijke levensover tuiging. Wilt U meer informatie? Belt U dan de hr. G. v.d. Boom, coördinerend hoofdverpleegkun dige. Sollicitaties kunt U richten tot de heer N. Goedhart, verpleegkundig direkteur, Nassau- Odijcklaan 3, Driebergen tel. <03438) 5811 Voor het herstellingsoord Mens en Samen leving te Lunteren wordt gevraagd een verpleegkundige (m/v) In een goed samenwerkend team wordt de nadruk gelegd op persoonlijke benadering en optimale begeleiding van niet- bedlegerige patiënten. Sociale belangstelling en goede kontaktuele eigenschappen zijn voor deze funktie belangrijk. Aanstelling in de schaal van maximaal 1e Verpleegkundige A. Salaris volgens C.A.O.. P.G.G.M. pensioen regeling. Sollicitaties aan de direktie van het herstellings oord. Boslaan 68 te Lunteren. tel. 08388-2666. PROTESTANTS ZIEKENHUIS vHERTOGENBOSCH In ons ziekenhuis (310 bedden) bestaat de vakature voor: voor een van de chirurgische afdelingen (41 bedden) Op deze afdeling worden, behalve chirurgische, ook traumatologische, urologische en KNO heelkundige patiënten verpleegd. Gedacht wordt aan een kandidaat in de leeftijd van 30 d 35 jaar. deze dient te beschikken over: - ervaring in leidinggevende positie. - goede organisatorische en kontaktuele eigenschappen - een voltooide stafopleiding. - bekwaamheid op chirurgisch verpleegkundig gebied. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd verplegingsdienst, de heer M. Martens, tel.: 073-124411, toestel 2014. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelzaken, Deutersestraat 2, 's-Hertogenbosch. In ons verpleeg- en reactiveringscentrum „Nassau-Odijckhof te Driebergen hebben wij plaats voor in de funktie van waarnemend afd. hoofd. Ons centrum is nieuw en geschikt voor de verpleging van 124 lichamelijk zieken, die verdeeld over 4 afdelingen van elk 31 plaatsen worden verpleegd. Gezien het karakter van onze stichting verwachten wij van de gegadigden een positief protestants christelijke levensovertuiging. Wil u meer informatie? Belt u dan de hr G. v.d. Boom, coördinerend hoofdverpleegkundige. Sollicitaties kunt u richten tot de heer N. Goedhart, verpleegkundig direkteur. Nassau-Odijcklaan 3. Driebergen, tel. (03438J-5811 Psychologisch Centrum voor kindertherapie vraagt een mannelijk agogisch medewerker, die als taak heeft: - stimuleren en coördineren van creatieve en culturele activiteiten - Onderhouden van contacten met scholen voorV.O. - Bevorderen van een goed pedag. en therap. leefklimaat. De vervulling van de functie leidt tot onregelmatige diensten. Het instituut werkt vanuit een christelijke levensbeschouwing. Er is interne, externe en polikl. behandeling van intelligente neurotische kinderen tussen 7 en 16 jaar. Het werksysteem is gericht op een zo kort mogelijke behandeling door een warme, konsekwente toepassing van beschikbare the rap. mogelijkheden. Sollicitaties met uitvoerige inlicht, over opl., ervaring, en salaris aan de psycholoog-direc teur. Kerkstraat 95 - Nijmegen tel. 080/77.19.23. [et le loc Eer kir ;ep ran me' ter: 3a: iro protcht school voor verplegenden en verzorgenden bennekom Wij zoeken op korte termijn een die er voor voelt om, - de B-opleiding in het Port. Chr. Streekzieken huis gedurende 2 jaar te helpen afbouwen. - in de A-opleiding, eveneens in het Prot. Chr. Streekziekenhuis, te werken aan de opbouw van een vernieuwd programma psyhiatrie en psychiatriese verpleegkunde en integratie hiervan in de andere onderdelen van de A-opleiding en om voorts in de A-opleiding één en op den duur meerdere groepen te helpen opleiden. 24. Kg Tb Voor deze funktie is het noodzakeli)k een opleiding tot docent(e) gevolgd te hebben, of nog te volgen. Wij verwachten van onze nieuwe kollega dat deze vanuit christelijke levensovertuiging aan deze opleiding wil meewerken. Oriëntering in en kontakt met de praktijk in het ziekenhuis is mogelijk en gewenst. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. C.J. van Doorne, direktrice van de school, tel. 08389-9101. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door mevrouw T.P. Andeweg van de afdeling personeelszaken. Edeseweg 118, Bennekom. 30. Tb; Tel Kh Th: doe var 41. wit 43. 42. 43 PROTESTANTS ZIKENHLXS vfERTOGtNBOSOI Op de KINDERAFDELING van ons ziekenhuis komt per 1 februari 1977 de funktie vakant van: Voor deze funktie achten wij het van belang, dat dejg3 kandidate beschikt over: f[5 - aantekening kinderverpleging met enige jaren erva ring. - organisatorische en kontaktuele eigenschappen. - belangstelling voor opleidingsaspecten. bij voorkeur een voltooide stafopieiding. Leeftijd 30 jaar. Aanstelling zal geschieden in de rang van eerster i,., verpleegkundige A. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling [00 personeelzaken. Deutersestraat 2, 's-Hertogenbosch. ,r" STICHTING INTERNE KRAAMVERZORGING DEI HERVORMDE GEMEENTE vraagt voor haar kraaminrichting 't Amersneiöog Bekensteinselaan 18-22. Amersfoort een diploma Ziekenverpleging A met vereist. Salariëring in de funktie van eerste verpleegferl kundige. Wtn Sollicitaties te richten aan de heer N. van Operaweg 77, Amersfoort.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 34