n Ji [19771 Bedorven maag en diarree. Geldleningen verpleegkundige FAMILIEBERICHTEN SCH0EVERS vlaardingen duits :sc MAANDAG 27 DECEMBER 1976 TROUW/KWAR" kunnen deze week tot en met donderdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Voor de krant van maandag kan dit vrijdag tot 16 uur en ook nog op zondagavond van 18.00- 20.00 uur. Us is opnij 'n famke tabi- troud. we neame har: Hinke. 21 desimber 1976. G. Huismans-v.d. Werf S. Huismans Dieuwke Hospitaal Zithulele p.k. Mqanduli 5080, TRANSKEI Afrika. Voor al de hartelijke blij ken van medeleven en war me belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw Inge Kornet-Hutteman wil ik mede namens de ou ders, broers en zusters van Inge en mij langs deze weg mijn oprechte dank uit spreken. R. P. L. Kornet Rotterdam, december 1976 Schalk Burgerstraat 33b Onze geliefde broer Johannes Kranendonk (echtgenootvan F. van Gemeren) 1? heden in zijn Heer en Heiland ontslapen Scherpenzeel Valeriaanlaan 40: W. Kranendonk A. Kranendonk-de Waard Rijnsburg Z.H. Burg. Meijdoornstraat 19: A. Kranendonk M. Kranendonk-Stibbc Bennekom van Balverenweg 53: M. v.d. Jagt-Kranendonk P. v.d. Jagt Rotterdam 26 december 1976. Die zijn hoop in hachlijkst lot vestigt op den Heer, zijn God. Psalm 146, vers 4b Met grote dankbaarheid aan God dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, maar met diepe droefheid ge ven wij kennis van het overlijden van onze lie- zorgzame Moeder. Groot- en Overgroot moeder Elisabeth van Eijs weduwe van Antonie Homburg in de gezegende leeftijd van 94 jaar. Vleuten: G. A. Niekerk- Homburg M Niekerk Breda: A. Homburg W G. J A. Homburg- van der Woude Utrecht: L. Bassa-Homburg H. C. A. Bassa Silvolde: H. Homburg van Tricht Klein- en achterkleinkinderen Utrecht, 24 december 1976. St. Ludgerisstraat 10. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 28 december om 15.00 uur op de N. H. be graafplaats te Oud- Zuilen. Vooraf zal er een dienst worden gehouden in de Geref. Bethelkerk. J. M. de Muinck Keizerlaan 2a. welke aanvangt om 14.00 uur. Na afloop is er in de kerk gelegenheid de familie te condoleren. „Zie Ik maak alle dingen nieuw" Heden nnm de Here tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Johannes Kranendonk op de leeftijd van 57 jaar Rotterdam: F Kranendonk-van Gemeren Rotterdam: Nel en Leen Zwart-Kranendonk Léone, Bastien Barend recht: Lia en Andnes van der Linden- Kranendonk, Corine, Remco Rotterdam: Wout Kranendonk en Connie van Driel Suzan Kranendonk en Leen Groen en verdere familie Rotterdam. 2G december 1976. Emilissedijk 264. Geen bloemen - Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren: dinsdagavond van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Baiendrecht, Scheldestraat. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 29 december om 11.00' uur in voornoemde aula. waarna de begrafenis zal plaatsvinden plm. 11.30 uur. Plotseling werd van ons weggenomen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en lieve Opa Jan Kuiper op de leeftijd van 55 jaar. Amsterdam. G. Kuiper-Bijkerk Heerhugowaard, F. Kuiper A. Kuiper-Zantingh Aalsmeer. H. Kuiper E. Kuiper-Verhoef Amsterdam. P. Kuiper M. Zwaaneveld Amsterdam. J. Kuiper L. Diesveld Alphen a d. Rijn, A. Versloot-Kuiper J Versloot en kleinkinderen Amsterdam. 23 december 1976 Slotermeerlaan 137 huis Gelegenheid tot condoleantie bezoek maandaga vond van 7 30-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 28 december om 13 uur in de Ned. Herv. kerk „De Hoeksteen", Louis Couperusstraat 133, Amster dam (Slotermeer). waarna de begrafenis zal plaatsvinden tegen 14 uur op de begraafplaats „Westgaarde", Ookmeerweg 275 einde Osdorper- ban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Op kerstmorgen werd na een ernstige ziekte in volle vrede uit onze familiekring weggenomen onze Broer, Zwager en Oom Arie van der Steen echtgenoot van Foekje Nobel op de leeftijd van bijna 56 jaar. Pernis: M van der Steen-Meijndert J. van der Steen Poortugaal M. J van der Steen-van Ree Hoogvliet: F van der Steen-van der Steen L. van der Steen Poortugaal L. Berk-van der Steen J Berk neven en nichten Bodegraven. 25 december 1976 Hierin is de liefde, niet dat wij God lief gehad hebben, maar dat Hij ons heeft liefgehad en Zijn Zoon gezon den heeft als verzoening voor onze zonden. 1 Joh. 4 10. Dankbaar gedenkend wat hij in zijn leven voor ons allen heeft betekend, berichten wij u dat onze lieve Man, Vader en Opa Hendrik Kraaijeveld echtgenoot van A Ekhart en eerder van S. M. Euser, door God in het Vaderhuis is opgenomen. Hij werd 80 jaar. Zwijndrecht: A. Kraaijeveld-Ekhart Franeker: D. Verduijn-Kraaijeveld A. Verduijn Zwijndrecht: A. J. Kraaijeveld M. J. Kraaijeveld-van Pelt Apeldoorn: A. M. Menkveld-Kraaijeveld J. Menkveld en kleinkinderen Zwijndrecht, 24 december 1976, Joh. Poststraat 183. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond 28 de cember a.s. van 7.00-8.00 uur in de bijzaal van de Ichtuskerk aan de Frits Vogelstraat te Zwijndrecht. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 29 de cember a.s. om 2.00 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht Hieraan zal voorafgaan een dienst in de Ichtus kerk, welke zal aanvangen om 1.15 uur. Op Kerstavond is thuis gehaald onze geliefde Broer en Zwager Hendrik Kraaijeveld op de leeftijd van 80 jaar. Zwijndrecht: P. Buitendijk-Kraaijeveld A. Kraaijeveld-den Hollander D. van der Giessen-Kraaijeveld L. van der Giessen Erica: J. de Jong-Kraaijeveld J. de Jong Rijssen: A. Korteweg-Kraaijeveld Jac. Korteweg Zwijndrecht: N. Kraaijeveld A. C. Kraaijeveld- Peters van Nijenhof Honselersdijk: N. van der Eijk-Kraaijeveld M. M. van der Eijk Zwijndrecht: G. Flasch. Zwijndrecht, 24 december 1976 Opgenomen in heerlijkheid onze geliefde Zwager Hendrik Kraaijeveld op de leeftijd van 80 jaar. Amersfoort: M. Ekhart Amsterdam: J. Ekhart H. Ekhart A. Ekhart-Blok Soest: W. P. Ekhart J. Ekhart-Nagel Dordrecht: A. Rippen-Ekhart C. Rippen Amsterdam: A. van der Bij-Ekhart J. van der Bij S. Ekhart-de Vries Doorn: W. Ekhart Amstelveen: A. C. Spoelstra-Ekhart Zwijdrecht. 24 december 1976. Die in de Zoon gelooft heeft het eeuwige leven Voor ons onverwacht heeft de Heere tot Zich genomen onze geliefde Zwager en Oom en mijn Huisgenoot Bartholomeus Jacobus van der Kolk weduwnaar van Christina Maria de Boer in de ouderdom van bijna 81 jaar. Baarn, mevrouw S. J. Lorenzen-de Boer Amsterdam, A. A. de Boer G. A. de Boer-van der Kooi Naarden, J. de Boer Weesp, mevrouw P. C. de Boer-Krul Amsterdam, mevrouw G. Ubels-Medema en verdere familie Amsterdam, 23 december 1976 Langswater 425 Correspondentie-adres: A. A. de Boer, Bernisse- straat 61 huis Amsterdam. Geen bloemen De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben dinsdag 28 december tegen 15.00 uur op de be graafplaats Zorgvlied, Amsteldijk. Vertrek van de rouwkamer om 14.30 uur. Thuis en in de rouwkamer geen bezoek Heden heeft God tot Zich genomen mijn geliefde Man onze lieve Broer. Zwager en Oom Jacobus Willem Oosthoek echtgenoot van Margaretha de Jong in de ouderdom van 73 jaar. Mede namens de familie: M. Oosthoek-de Jong Bergambacht, 23 december 1976. Badhuisstraat 8. Gelegenheid tot condoleren maandag 27 decem ber 's avonds van 7.30-8.30 uur in het rouw- centrum. Schoolstraat 24a te Bergambacht. Voor af wordt een rouwdienst gehouden in „De Scha kel" welke aanvangt om 11.15 uur. Geen bloemen NIEUWE CURSUSSEN IN JANUARI: TYPEN (ook apoedopl.) I STENOGRAFIE (N, F. D, E.) 1 MIDDENSTANOSOPL. TALEN (Ned Frans, Duits, Engels: I conversatie, bedrl|fscorr.) BOEKHOUDEN INSCHRIJVING VOOR EENJARIGE BEROEPSOPLEIDINGEN aanvang september: SECRETARESSE AFD. SECRETARESSE RECEPTIONISTE-INF. RECEPTIONISTE Prospccius op aanvraag. ma. t/m do. 10.88-J0.30 uur an vr. 10.00-1S.80 uur. Ook gevestigd te Arnhem. Den Haag. Hilversum. Nijmegen. Rotlerdam, Rijswijk, Tilburg. Utrecht en Vlaardingen. üWi. zuivert maag en ingewanden vereniging voor christelijk voortgezet onderwijs vraagt per 1 januari 1977 t.b.v. de scholengemeenschap Westtand-Zuid DOCENT voor 24 lessen per week. Inlichtingen bij de rector Dr. J. van der Schaar, tel. 010-348555 Brieven te richten aan het bureau van de Vereni ging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs, Van Hogendorplaan 100a. Vlaardingen. Op le Kerstdag heeft de Here nog onverwacht van ons weg genomen, mijn lieve Man, onze geliefde Vader en Grootvader Jan Miedema op de leeftijd van 78 jaar Harderwijk: T. Miedema-van der Poorte Hoogeveen: C. Miedema F. Miedema-van Gorcum Leeuwarden: A. E. Bootsma-Miedema F. W. Bootsma Hoogeveen: G. Weyer-Miedema M. B. Weyer en kleinkinderen Harderwijk, 25 december 1976. Kranenburglaan 3. Geen bloemen - Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Beetsstraat 17 te Har derwijk. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 29 december om 12.00 uur op de Alge mene Begraafplaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 11.00 uur in bovenge- noemdrouwcentrum.Indeaula op de begraafplaats is na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Al ga ik door een dal van diepe duisternis, Gij zijt bij mijPsalm 23 De HERE nam op le Kerstdag tot Zich, onze lieve moeder en grootmoeder Roelofje de Jong-Jonkhof weduwe van Jan de Jong, op de leeftijd van 82 jaar. A. W. de Jong J. de Jong-Meijer Jan-Arent en Willy Cock Johan Roeland Michiel Haarlem, 25 december 1976 Kloppersingel 71 Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer Park laan 36 te Haarlem, alwaar gelegenheid is tot bezoek, maandagavond van 7.30-8 uur en dinsdag 's middags van 2-3 uur en 's avonds van 7.30-8 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben woensdag 29 december a.s., 14.00 uur op de Noorderbe graafplaats aan de Vergierdeweg te Haarlem. Vertrek van Kloppersingel 71 ca. 13130 uur. Zacht en kalm in Jezus ontslapen onze lieve Moeder. Groot- en Overgrootmoeder. Zuster en Tante Neeltje Hameetman-Nieuwenhuizen weduwe van Pieter Hameetman in de gezegende ouderdom van 89 jaar. J. Hameetman J. Hameetman-Vaandrager A. P. Heus-Hameetman M. J. Hameetman G. Hameetman A. Hamectman-Catsburg M. Verwey-Nieuwenhuizen Klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 23 december 1976 Favrestraat 69 Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 8-8.30 uur in de rouwkamer aan de Voorschoter laan 51 De begrafenis zal plaatsvinden D. V. dinsdag 28 december op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 12.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 12 uur. Tevens gelegenheid tot condoleren na afloop der begrafenis in de kapel op de begraafplaats. „Ik weet mijn Verlosser leeft In dit vertrouwen is van ons heengegaan onze geliefde Vader, Groot- en Overgrootvader Willem Boer weduwnaar van C. de Hoop, in de gezegende ouderdom van 90 jaar Noordeloos: A. Boer J. Boer-Slob Giessenburg: J. de Jong-Boer G. de Jong C. Boer D. Boer-de Jager Gouda: M. Luteijn-Boer J. A. Luteijn Klein- en achterkleinkinderen Giessenburg, 23 december 1976 Neerpolderseweg 51 De rouwdienst zal worden gehouden D.V. 28 de cember om half twee in de Nederlands Her vormde kerk te Giessenburg, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Gies senburg, omstreeks half drie. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het verenigingsgebouw van de Ned. Herv. kerk. Dorpsstraat 57. Geen bloemen. Geen toespraken. Het Bestuur van het Chr. Geref. Bejaardencentrum „DE KONINGSHOF", Immanuël Kantstraat 90, Rotterdam, tei. oio-19 66 55 vraagt in verband met huwelijk van de huidige zuster een KOU tampi IOV, che Diploma en ervaring zijn gewenst. Wij vragen van betrokkene: - een positief Chr. instelling - liefde voor de ouder wordende mens. Voorwaarde en salariëring volgens C.A.O. voor bejaardentehuizen. Dames en/of heren die voor deze funktie belangstelling hebben worden verzocht hun sollicitatie te zenden aan de direkteur. ;ende roor c pov. I jn Kaï (twaal i ster „O Heer, die onze Koning zijt, laat niets uw Rijk verhind'ren maar open voor uw kind'ren de poorten van uw woning wijd Laat met uw Feestkleed aan ons tot uw bruiloft gaan." Op de avond van eerste kerstdag, twee dagen voor haar 90e verjaardag heeft de Here plotseling opgenomen in zijn Heerlijkheid onze lieve Moe der. Groot- en Overgrootmoeder Cornelia Ketel-van Dorp Sedert 11 november 1940 weduwe van Johannes Carel Ketel Nijverdal: J. C. Batelaan Ketel J. Batelaan Koudekerk a.d. Rijn: J. Ketel G. Ketel-van Aalst C. Ketel J. Ketel-Kraan Leiden: K. Ketel-Nieuwenhuis Voorburg: S. E. van Dokkum;Schüller H. van Dokkum klein- en achterkleinkinderen Koudekerk a.d. Rijn. 25 december 1976 Prins Bernhardstraat 39 Moeder is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencomplex „Nieuw Poelgeest". Dr.Vlaan- derenlaan 40. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdaga vond van 19.30-21.00 uur. Ieder die de overledene de laatste eer wil bewijzen wordt uitgenodigd op donderdag 30 december a.s. de rouwdienst bij te wonen in de zaal van Nieuw Poelgeest Aanvang 11.30 uur. waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats te Koudekerk aan den Rijn. „Zalig zijn zij die in de Here sterven" Voor ons nog onverwacht is in zijn Heer en Heiland ontslapen onze geliefde schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Cornells Adriaan de Groot echtgenoot van D. van Essen in de leeftijd van 57 jaar. Didam: A. de Groot J. de Groot-Jubels Driebergen: J. A. Schuitman M. Schuitman-de Groot Driebergen: D. de Groot L. de Groot-Degelink Utrecht: J. S. Roosen A. Roosen-de Groot H. Keur E. Keur-van Zeumeren Utrecht: A. C. de Groot A. de Groot- Fennema Kampen: A. van Essen-Balk Oosterwolde: P. van Essen D. van Essen- Fijge Kampen: P. J. van Essen A. C. van Essen- Huizinga B reukelen: H. van Essen- v.d. Lee neven en nichten 24 december 1976 Algemene kennisgeving In plaats van kaarten Heden behaagde het de Heere geheel onverwachts uit ons midden weg te nemen, onze geliefde Broer. Zwager en Oom Arie Kuijt in de ouderdom van 80 jaar. G. Kuijt KI. Kuijt- v.d. Plas W. Kuijt A. Kuijt-v. Schie Mevr. W. Kuijt-Remmelzwaal N. Kuijt L. E. Kuijt- v. Schie neven ea nichten Katwijk aan Zee. 26 december 1976 Jacob van Heemskerklaan 6 Rouwbezoek: des nam. van 3-5 en 7-9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 29 december a.s. des nam. 1.45 uur in het Jeugdhuis. Voorstraat 72. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de be graafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Kat wijk aan Zee. DV W !fr was la: kti voor bezitters van een eigen hui: 2e hypotheken jer tv n De ei tunner Balsl f gene 1 de e: Netto in handen mm 1% alsluitprovisie 7.000,- 10.000,- 15.000,- 25.000,- 40.000,- 60.000,- Terugbetahng per maand (aiies inbegrepen) 180 mnd. 120 mnd js ovei jevsk: 126,50 190,— 316,50 506,— 759,— 105.—Ihes g; 149,50 UitdS 224,—de we 373,50 jaar I 597,50 jmeril 896,— t te Waard Elk ander kapitaal (tussengelegen of hóger) is ook mogelijk. Géén onderzoekkosten, géén notariskosteni°v géén taxatiekosten. U krijgt de gewenste lening netto j|oern< handen. fden W)V tc Graag informeren wij u snel, vrijblijvend en onder strikffspel geheimhouding nader. In blanco couvert (of naar wens kend een persoonlijk gesprek) ontvangt u alle inlichtingen, mgetv er lee IKarp t en Öenm b hij pes r win: Uw intermediair voor alle credleten Rnancieringskantoor Moonen, Saroleastraat 42. Heerlen. Tel. 045-710806/710698 Buiten kantooruren (alsmede op zaterdag en zondag)eind Tevens 045-214197 pioet i* B egaji ilov »ki e „Bij U Heere schuil ik kovs Na een geduldig gedragen lijden heeft de Her j toch nog onverwacht tot Zich genomen onze liev Man, Vader en Opa Jan Heersink op de leeftijd van 61 jaar. Aalten: G. G. Heersink-Obbink Gerrit, Riet en Mark rn: Maaike en Geert Trudy Tjitske en Theo 1 Aalten. 25 december 1976. Lichtenvoordsestraatweg 5. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 2Sj\J| december a.s. op de Algemene Begraafplaats ..Berkenhove" te Aalten. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in hel uitvaartcentrum, Romienendiek 2a, welke orri 13.30 uur begint. Zij die de overledene de laatste eer willen be wijzen worden hierbij uitgenodigd. i Op de Eerste Kerstdag nam de tot Zich mijn lieve zoon en Broer, Zwager en Oom Jan Heersink op de leeftijd van 61 jaar. Aalten: G. Heersink-Geurkink J. B. Oberink-Heersink F. A. Oberink J. D. Heersink C. J. M. Heersink-Mons Zuid-Afrika: G. H. Heersink A. Heersink-Meijer Canada: G. J. Heersink I. Heersink-Paul G. Heersink neven en nichten Aalten 25 december 1976. Her» onzé Tvoc jlop< ba! za xd ;ele gu groi neir Öse va (nfl af t. z jat nat het "Door een nacht hoe zwart hoe dicht voert Hij mij in 't eeuwig licht* b j. Door de Heer thuis gehaald onze lieve Schoon zoon. Zwager en Oom Jan Heersink echtgenoot van G. G. Obbink Aalten: W. B. Obbink Bosch en Duin: T. Y. Smit-Obbink F. Smit Aal ten: G. Obbink H. H. Obbink D. J. Obbink-Onvlee Pijnacker: J. W Obbink J. Obbink-van Overbeeke Scherpenzeel: H. J. Obbink G. Obbink-Heitmeijer neven en nichten Aalten, Eerste Kerstdag 1976. Hf

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10