FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 21 DECEMBER 1976 TROUW/KWARTET PS8/FL kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen.mogelijk van 16.00-20.00 uur. Psalm 33 Vers 22 Met grote dankbaarheid delen wij u mede dat onze ouders en grootouders Cornells Robbemond en Adriana Robbemond-de Wilt op 22 december a.s. D V. hopen te gedenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Wilt u hen feliciteren, dan is hiervoor gelegenheid op donderdag 23 december van 19.30 uur tot 21.30 uur in het Gereformeerd Kerkcentrum, Prinsenlaan 4 te Maasdijk Kinderen en kleinkinderen. Maasdijk, Joh. W Frisostraat 8 Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve, zorgzame Moeder en Oma Agatha Annigje van den Berg weduwe van Jan Anto- nie Molendijk in de ouderdom van 88 jaar. „In het huis mijns Va ders zijn vele wo ningen". Dordrecht: C. A. Molendijk E. W. Molendijk van Grootveld Loenen (Gld.): Ph. Neerings- Molendijk A. Neerings Dordrecht: H. Gast-Molendijk C H Gast Dordrecht F Molendijk E. Molendijk-Broere Klein- en achterkleinkinderen Dordrecht. 18 december 1976 Bej centrum „Dubbel- monde". Koningstraat 290 Corr.adres: Adm. de Ruyterweg 52. De overledene ligt op gebaard in de rouwkapel van ..Dubbelmonde" Gelegenheid tot bezoek aldaar woensdag a.s. van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal D V. plaatsvinden donderdag 23 december a.s. op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht om 11.30 uur vanuit de aula. Ver trek vanaf „Dubbelmon de" om 11.15 uur. Na af loop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangka mer van de aula. Langs deze weg onze harte lijke dank voor de grote belangstelling getoond tij dens ons 50-jarig huwelijk. J. van Ganeren L. van Ganeren- van der Stoep Kampduinen, Kamer 318. Den Haag. Na een kortstondige ziekte nam de Here tot Zich onze geliefde broer en zwager Geugje Keizer op de leeftijd van bijna 76 jaar Zwartsluis: H. Keizer van Veen G. Voerman F. Voerman Keizer 's-Gravenhage: L. Keizer T. Keizer- van der Stouwe G. R. van Keimpema K. van Keimpema- Keizer 's-Gravenhage, 19 december 1976 Heden is in volle vrede van ons heengegaan mijn lieve Man, onze zeer zorgzame Vader, Grootvader en Overgrootvader Matthijs Haak in de ouderdom van 89 jaar Harderwijk: F. F. Haak-Roodenburg Wierden: A. P. C. Tempelaar-Haak A. F. Tempelaar Tokyo (Japan) J J Verkroost-Haak C. W Verkroost Bennekom; F. F. Verwoert-Haak A. P. Verwoert klein- en achterkleinkinderen Harderwijk. 18 december 1976 Huize „Randmeer", Westeinde 14. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de aula van Huize ..Randmeer". Westeinde 14 te Harderwijk. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 23 december om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 13.00 uur een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in bovengenoemde aula. In de aula op de begraafplaats is na afloop van de plechtigheid gelegenheid tot condoleren. Heden heeft God in Zijn heerlijkheid opgenomen, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Anna Smit in de ouderdom van 77 jaar Het zij Wij dan leven, het zij Wij sterven wij zijn des Heren J Smit A. Smit-Menkveld Bergum J. Smit J. Smit-van Essen Zwartsluis: C. Smit A. H. Smit-van der Stouwe Nunspeet M. C. Smit Kampen. P. Smit J. Smit-Schoonewelle neven en nichten Ermelo. 19 december 1976 Bejaardencentrum „Rehoboth" Correspondentie-adres: J Smit, Kelnanjstraat 29 Putten De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden don derdag 23 december op de algemene be graafplaats te Zwartsluis Vooraf wordt er een rouwdienst gehouden in gebouw „Vrede". Ieder die de overledene de laatste eer wenst te bewijzen wordt verzocht om uiterlijk 13.25 uur in gebouw „Vrede" aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condo leren na de begrafenis Jtfijn genade is U genoeg" Voor ons geheel onverwacht heeft God uit ons midden weggenomen, mijn lieve Man en onze dierbare Vader. Grootvader, Broer en Zwager Johannes Jacobus Schoonhoven oud-directeur van het Van Arkel Instituut, op de leeftijd van 62 jaar. W.M. Schoonhoven-van Breemen Recife (Brazilië): J G Schoonhoven M. Schoonhoven-van Schie Lisette en Esther Santpoort: W.M. Knol-Schoonhoven H.W.B. Knol Jaques en Joost Molenaarsgraaf: D.P.A. Schoonhoven A. Schoonhoven-Zijlstra Utrecht: J.J. Schoonhoven A. Schoonhoven-Beekhuis Claartje en verdere familie Soest, 20 december 1976 Veenbesstraat 272. Geen bloemen Vader is opgebaard in het mortuarium van het Ziekenhuis „Zonnegloren", Soesterbergsestraat 125, Soest. Gelegenheid tot condoleren aldaar: donderdaga vond van 7.00-7.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 24 december a.s. om 13.00 uur. in het kerkgebouw „De Open Hof", Veenbesstraat hoek Dalweg, die geleid wordt door de weleerw. heer ds M. Wilschut, waarna aansluitend om ca. 14.00 uur de teraardebestelling op de Algemene Begraafplaats aan de Veldweg zal plaatshebben. Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van de heer J. J. Schoonhoven directeur van het Van Arkel Instituut Met dank denken wij terug aan de vele jaren die hij in het belang van onze kinderen in ons midden was. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Soest 20 december 1976 Medewerkers en kinderen van het Van Arkel Instituut. Heden is na een korte ernstige ziekte in vrede ontslapen onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Maarten Speelman weduwnaar van C. W. Schalekamp in de ouderdom van 82 jaar Kinderen klein- en achterkleinkinderen H.I. Ambacht, 18 december 1976 van Kijfhoekstraat 106 C orrespondentieadres H. G. Visser, Antoniuslaan 51 De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Dienstencentrum, van Kijfhoekstraat. Be zoek aldaar dinsdag van 19.3020.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 22 december a.s. in de aula van de „Open Hof-Kerk, Schildmanstraat 72a. Aanvang van de dienst om 12.15 uur. waarna de begrafenis zal plaatshebben in het familiegraf op de algemene begraafplaats aan de Achteram- bachtseweg. Vertrek vanaf de „Open Hof" om 13 00 uur. Aankomst op de begraafplaats om plm. 13.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de „Open Hof'. Heden is in vrede ontslapen na een korte ernstige ziekte onze geliefde Broer en Zwager Maarten Speelman weduwnaar van C. W. Schalekamp Zwijndrecht: P. Speelman Zwijndrecht: L. Huyser-Speelman H. I. Ambacht: P. Speelman M. Speelman-den Hartog Zwijndrecht: W. Speelman H. I. Ambacht: A. Speelman M. E. Speelman-Roskott H. I. Ambacht. 18 december 1976 Heden werd op 57-jarige leeftijd van ons wegge nomen onze innig geliefde Man en fijne Vader Willem Gerrit Schaberg; Hij was dankbaar voor een rijk leven, en vreesde de dood niet. Hij was ons vooral als een vriend, die steeds het positieve zocht. Hoe moeilijk het zal zijn zonder hem verder te gaan. zullen slechts zij beseffen die hem gekend hebben. Zwijndrecht. J. Schaberg-van Prooijen Leiden. Johan en Jeanne Schaberg- Schoonman Zwijndrecht: Wim en Sylvia Schaberg- Barendrecht: Arie en Marjoeska Schaberg- Henk Schaberg Zwijndrecht, 19 december 1976 Rotterdamseweg 280. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 19 30-20 30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De crematie zal plaatsvinden donderdag 23 de cember om 10 40 uur in het Crematorium „Rotter- dam-Zuid". Maeterlinckweg 101. .Mijn genade is u genoeg." Na een zwaar, zeer moedig gedragen lijden, heeft God uit onze familiekring weggeno men, onze geliefde broer, zwager en oom" Carolus Jacobus Hageman op de leeftijd van bijna 60 jaar. In leven directeur van „Reis-Adviesbureau Hageman B.V." Amsterdam, C. M. van der Weijden-Hageman B reukelen. P. Hageman A. Hageman-van der Kwast Amsterdam, H. Hageman M. Hageman-Lugthart Amsterdam. H. van Donselaar-Hageman J. van Donselaar Amsterdam, S. Broos-Hageman G. H. J. Broos Amsterdam, P. J. Hageman Dordrecht, G. C. Hildering-Hageman A. J. Hildering neven en nichten Amsterdam, 17 december 1976 Vijzelstraat 87-1 Correspondentie-adres: P. Hageman, 't Heijcop 518, Breukelen Gelgenbeid tot condoleantie-bezoek dinsdaga vond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C B u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 22 de cember om 13.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. En als de loopbaan is gelopen het doel bereikt met laatste kracht, dan gaat de hemel voor haar open ze is voor eeuwig thuis gebracht. Gezang 336 6. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze lieve zorgzame Moeder, Behuwdmoeder en Groot moeder Annigje Lena Helmstrijd-Esveldt weduwe van Dr Frederik Andries Helmstrijd in de ouderdom van 77 jaar. Rotterdam: A. W. F. Helmstrijd Huizen N.H.: W. A. Helmstrijd M. L. Helmstrijd-Engelkes 's-Gravenhage: C. A. A. Rexwinkel-Helmstrijd Gibraltar: A. F. D. Michelsen-Helmstrijd H. F. Michelsen en kleinkinderen 's-Gravenhage. 17 december 1976 Benoordenhoutseweg 242 De overledene is opgebaard in de rouwkamer Hooikade 46. Bezoekuren aldaar van 16.00-18.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 22 de cember a.s. te 11.00 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van het woonhuis te 10.30 uur. „Strijd den goeden strijd des geloofs, grijp het eeuwige leven waartoe gij voor de Kerst, geroepen zijt." 1 Tim. 6: 12 In deze zekerheid ging onverwacht van ons heen, onze lieve moeder en oma Bertha Johanna Spek-van Brammen weduwe van Dirk Spek op de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam: C. Spek Bloemendaal, 19 december 1976 ,,'t Torenhoekje", Bloemendaalseweg 165 Corresp. adres: C. Spek, Verenigd Europalaan 9, Aerdenhout. Moeder is opgebaard in de rouwkamer aan de Parklaan 36 te Haarlem. Bezoek op woensdag middag van 1.00-2.p0 uur en .vavond van 8.30-9.00 uur. Tot haar nagedachtenis zal een kerkdienst wor den gehouden in de Geref. Kerk aan de Vijverweg 14 te Bloemendaal, op donderdag 23 december om 11.30 uur. Na afloop van deze dienst is er gelegen heid tot condoleren. De begrafenis vindt in de familiekring plaats. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden, op de leeftijd van bijna 65 jaar, van de Heer ir G. D. A. Klijnstra Oud-voorzitter van de Raad van Bestuur van Unilever N.V. en oud-vice-voorzitter van de Raad van Bestuur van Unilever Limited. De heer Klijnstra was van 1971-1975 voorzitter van de Raad van Bestuur van Unilever N V., waarna hij de functie van adviserend lid van deze Raad bekleedde. Wij zijn hem dankbaar voor de grote bijdrage die hij gedurende een lange reeks van jaren aan het concern heeft verleend. Wij gedenken hem met eerbied. Raad van Bestuur Unilever N.V. Unilever Limited Rotterdam, 18 december 1976. Met groot leedwezen geven wij hiermede kennis van het overlijden op 18 december 1976 van de Heer ir G. D. A. Klijnstra Lid van de Raad van Commissarissen van onze vennootschap Hij bereikte de leeftijd van 64 jaar. Zowel door zijn persoonlijkheid als door zijn belangrijk aandeel in de werkzaamheden van onze Raad van Commissarissen zullen wij met sympathie en grote waardering aan hem blijven denken. Amsterdam'Rotterdam 21 december 1976 Raad van Commissarissen Raad van Bestuur Amsterdam-Rotterdam bank nv Het bestuur en het personeel van het district Groningen van de Stichting 1940-1945 geven met groot leedwezen kennis van het overlijden van Klaas Jan Smit Vincent van Goghlaan 9 te Musselkanaal Met dankbaarheid gedenken wij dat hij in grote trouw ruim 30 jaar bestuurslid was van onze Stichting. Moge God zijn vrouw eri kinderen troosten en sterken. De begrafenis heeft plaatsgehad op 20 december j.L Voor het bestuur: H Ottevanger, voorzitter J E. Oosterheert, secretaris Voor het personeel: S. Schoon, directeur Op 17 december 1976 heeft God in Zijn heerlijk- P heid opgenomen, na een liefdevolle verzorging in I1 „Dekkerswald" te Groesbeek, gedurende de fc laatste jaren van haar leven, onze lieve Moeder. Grootmoeder en Over-Grootmoeder Agatha Wilhelmina den Hoed er Weduwe van Dirk Schouten feil op de leeftijd van 84 jaar. Ir It Wij zullen haar liefde en toewijding nimmer ver- le geten en gedenken haar in grote dankbaarheid. Namens de familie: £r G. Jansen-Schouten |a, D. E. Jansen. Correspondentie adres: Groesbeekseweg 167 te Nijmegen. De begrafenis heeft heden (21 dec.) in stilte plaats gevonden. KEER FAMILIEBERICHTEN OP PAGINA 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 10