direktrice V H. Nachthoofd<part Verpleegkundige w time) iavi Diaconessenhuis 'Voorburg LUKAS ZIEKENHUIS Belhel Ziekenhuis Delft diaconessenhuis arnhem O.K.-en Anaesthesie- verpleegkundigen hoofdverpleegkundige waarnemend hoofd verpleegkundigen VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen waarnemend eerste verpleegkundige intensive care verpleegkundigen verpleegkundige, zeister ziekenhuis. "De Hoogstraat" PSYCHOLOOG (m.ofvr.) nachthoofd VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM J academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam coördinerend hoofdverpleegkundige -time) op de kraamafdeling groepsverpleegkundige I diaconessenhuis eindhoven Hoofd fysiotherapie ZATERDAG It DECEMBER 1976 TROUW/KWARTS Het Diaconessenhuis tn Arnhem is een algemeen ziekenhuis met een protestants- chnsteti|ke grondslag waarin circa 400 patiënten kunnen worden opgenomen Mot uitzondering wan de hart- en neurochirurgie zijn alle specialismen vertegen woordigd. Mede in verband met de reeds vergevorderde bouw van het nieuwe O. K.-c om- plu met 6 operatiekamers, zullen wij in kontakt treden met O.K -assistenten met specialisatie anaesthesie alsmede verpleegkundigen, die interesse hebben voor de opleiding tot anaesthesieverpleegkundige kunnen oneens solliciteren' HERVORMD BEJAARDENCENTRUM „AVONDRUST" STRIJEN is een verzorgingstehuis voor circa 65 bejaarden. Ons tehuis wordt thans uitgebreid en geheet gemoderniseerd. De huidige direktrice, die bijna 10 jaar in „Avondrust" werkzaam is, ziet zich om persoonlijke redenen helaas genoodzaakt haar werkzaamheden te beëindigen. In verband daarmede zoeken wij een opvolgster in de funktie van informatie wordt gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, br. J. Cypers, tel. 065-430800 toestel 297. Salaris near gefang opleiding en ervaring volgens de N.Z.R.-normen. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken G A van Nispenstraat 37 - Arnhem In ons ziekenhuis wordt een gevraagd voor een heelkundige afdeling (36 bedden). Wij zien deze functie als een promotiemogelijkheid voor een verpleegkundige die in dezelfde richting heeft gewerkt en die over een aantal jaren leidinggevende ervaring beschikt. Tevens hebben wij in de nabije toekomst een plaatsingsmogelijk heid op deze afdeling voor een Dezelfde functie is ook beschik baar op een interne afdeling. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd verpleging (tel. 070-906700. toestel 212 of 629). Schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling Personeelszaken, Diaconessenhuis, Fonteynenburgh- laan 5 te Voorburg. De gedachten gaan uit naar een Salariëring en overige arbeids- verpleegkundige van Prot. Chr. levens- voorwaarden volgens de C.A.O. voor overtuiging, in het bezit van het diploma ziekenverpleging A, met een warme plaats in haar hart voor de bejaarde bewoners. Bejaardentehuizen. Interne huisvesting is niet verplicht; indien gewenst is een (vooral na de modernisering) aantrekkelijk appartement beschikbaar. Strijen is een gemeente van bijna 8000 inwoners en ligt ca. 20 auto-minuten van Rotterdam en Dordrecht. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht bij de voorzitter der „Commissie Avondrust", dhr. A. Versteeg, Reigerstraat 31 te Strijen. Om bij dit specialisme betrokken te worden vragen wij C.C.U. Cardiologie met aantekening CCU/IC en interesse voor deze specialisatie. Het ziekenhuis heeft een volledige CCU-opleiding, die 12 maanden duurt. Wilt u meer weten, neemt u dan kontakt op met de CCU van het Van Dam Ziekenhuis, tel. (010) 36 46 44. tst. 123. Het Van Dam Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 314 bedden Het ligt in het centrum van Rotterdam en is gemakkelijk bereikbaar met tram en metro. Sollicitaties kunt u richten aan mevr. J. van den Hatert, verpleegk. adj - directrice. Oe verpleegkundige dienst van het ziekenhuis Bethesda vraagt wegens uitbreiding van de verpleegkundige staf vendeP.A.A.Z.een dtoinhet bezit is ven het diploma ziekenverpleging A en B. Oe P.A.A.Z. telt 40 bedden. Oe gedachten gaan uit naar een verpleegkundige die het werken m teamverband als voorwaarde ziet om tot optime Ie resultaten te komen. Zorgvuldige samenwer king met andere disciplines staat daarbij nadrukkelijk op de voorgrond. inlichtingen worden U gaarne verstrekt door de heer A. Schouten, hoofd van genoemde afdeling, (toestel 4121. Schriftelijke sollicitaties kunt U nchten aan de afdeling lulmPHI WEIDESTEVN beharti gen. op chrisleli/ke grondslag, de intramu rale gezondheidszorg m de regio Zuld-Drentha. Ruim 600 medewerkers zgn in beide nieuwe In stellingen werkzaam. Een medische stel, waarin alia basisspecia lismen zijn vertegen woordigd. biedt moderne medische zorg. Vla regionale samen werking wordt van meer gespecialiseerde voor zieningen gebruik gemaakt Hoogaveen en omstreken genieten bekendheid vanwege een goed woon- en werkklimaat. De verbindingen met het Westen en Noorden ven het land zin snel en komtortabe'. Met lukas Ziekenhuis in Apeldoorn heeft voor de begin 1977 te openen intensive care afdeling (6 bedden) vakatures voor reeds Afhankelijk van opleiding en ervaring behoort aanstelling en een rang tot de mogelijkheden. Met het oog op de toekomst kunnen ook verpleegkundigen die in deze specifieke ziekenhuistaak geïnteresseerd raakten solliciteren voor een opleidingsplaats. Deze opleiding start in het najaar. Uw sollicitatie kunt u nchten aan de afdeling personeelszaken. STICHTING INTERCONFESSIONEEL ZIEKENHUIS ALBERT SCHWEITZERLAAN 31 - APELDOORN - TEL. 055-773131 Het Zeister Ziekenhuis heeft sinds mei 1975 een nieuw verpleeg- en behandel- huis In gebruik. Op de afdeling neurologie (32 bedden) bestaat een vakature voor een in de rang van verpleegkundige A. Promotie tot de funktie van waar nemend hoofd is te zijner tijd niet uitgesloten. Behalve het bezit van de diploma's verpleegkundige A en B zijn organisa torisch inzicht en het in teamverband leiding kunnen geven vereisten. Inlichtingen worden graag verstrekt door de verpleegkundig direktrice. zr. A. E. J. Knottenbelt, en door het hoofd van de afdeling, br. W. Hartjes, telefoon I (03404)28422. I Wilt u uw schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling per i van het Zeister Ziekenhuis, Prof. Lorentzlaan 76 te Zeist? Revalidatiecentrum Leersum centrum voor motorisch gehandicapte volwassenen en jeugdigen zoekt een Taak: Het in teamverband met andere disciplines begeleiden van volwassene en jeugdige revalidanten en evt. hun familieleden. Verlangd wordt: a. een voltooide klinisch-psychologische studie, met werkervaring op het gebied van de ontwikkelings psychologie; b. lidmaatschap of adspirant-lidmaatschap van de vereniging van gedragstherapie; c. ervaring op het gebied van echtparen- of gezinsbe handeling en trainingen. Salariëring en rechtspositie volgens Rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, aan de Direkteur Geneesheer, A. Verkuyl. Telefonische inlichtingen bij M.K. van Gessel of R.T. Schneemann. 03430-4441. vraagt per 1 februari 1977 een part-time in de rang van hoofdverpleegkundige. Deze funktie zal. hij/zij afwisselend met een collega vervullen, waardoor er sprake is van 7 nachten werken. 7 nachten vrij. Het Van Dam Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 314 bedden. Het ligt in het centrum van Rotterdam en is gemakkelijk bereikbaar met tram en metro Belangstellenden kunnen voor inlichtingen kontakt opnemen met mevr. J. van den Hatert, verpleegk. adj - directrice. tel. (010) 36 46 44. aan wie tevens sollicitaties kunnen worden gericht. Ons ziekenhuis wil graag in contact komen met gegadigden voor de functie van voor de Operatieafdelingen, Anaesthesie en de Centrale Sterilisatie, met een personeelsbestand van 75 medewerkenden. De Operatieafdelingen omvatten: 10 operatiekamers, verdeeld over 4 afdelingen, te weten Heelkunde, waaronder Kinderchirurgie, Vaatchirurgie en Traumatologie; Urologie en Plastische Chirurgie; Keel- Neus- en Oorheelkunde, Mondheelkunde; Verloskunde en Vrouwenziekten; Oogheelkunde; binnenkort wordt een uitbreiding met Neurochirurgie verwacht. De verpleegkundigen van de afdeling Anaesthesie, ca. 20 mede werkenden, vormen een zelfstandig team binnen de operatie afdelingen. De afdeling Centrale Sterilisatie heeft ca. 20 medewerkenden. Nieuwbouw voor deze afdeling is in het eerste stadium van uitvoering. De functie omvat onder meer de algemene leiding van en coördinatie over deze afdelingen; de verantwoordelijkheid voor aanvulling en vernieuwing van het instrumentarium voor bovenstaande afdelingen; het scheppen van voorwaarden om tot een optimale behandeling te komen en het bewaken en evalueren van deze voorwaarden het bevorderen van een goede praktijkbegeleiding van leerling-verpleegkundigen en cursisten specialistische opleidingen. Het accent in deze functie ligt op organisatorisch en beleidsmatig terrein. Vereisten voltooide Hogere Opleiding voor Verpleegkundigen of daaraan gelijkwaardig niveau ervaring in het leiden van een operatieafdelinginzicht in de organisatorische problemen van de eigen afdelingen en begrip voor die van andere afdelingen; goede contactuele eigenschappen. Wij zoeken iemand die de christelijke levensvisie, waarvan ons ziekenhuis uitgaat, deelt. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Mevrouw N. Filet, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, tel.020 - 548 32 71. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, te richten aan de Directie van het ziekenhuis. De Boelelaan 1117, Amsterdam. In ons ziekenhuis met 364 bedden komt de funktie vrij van De werktijden zijn: van 22.45 tot 07.45 uur voor een in overleg te bepalen aantal nachten per maand. Vereist is het diploma: A-ziekenverpleging en ruime verpleegkundige ervaring. Tevens is er plaats voor een De werktijden zijn van 22.45 tot 07.45 uur voor 14 nachten per maand. Informatie kunt u inwinnen bij Zr. A. Sterrenburg (toestel 1484). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken, op onderstaand adres. Reynier de Graefweg 3. Delft.T elefoon 015-56 93 40. In eht HOSTEL VOOR ALGEMENE PSYCHIATRIE "DE GANZENHOF" te PUTTEN kan binnenkort ge plaatst worden een (in opleiding) Taak: - individuele en groepsgewijze begeleiding van patiënten; koördinatie van de uitvoering van de behandeling; - deelname aan het overleg in het behandelteam. Eisen: - diploma ziekenverpleging-B; - bekendheid met het werken in groepen; bereid zich te scholen tot groepsverpleegkundige. Het hostel voor algemene psychiatrie "de Ganzenhot" i9 een dependance van het psychiatrisch ziekenhuis "Veld wijk" te Ermelo. In het hostel worden patiënten opgenomen, die in aanmerking komen voor een kortdurende sociotherapeutische behandeling. Van onze medewerkers verwachten wij een Christelijke levensinstelling. Belangstellenden kunnen nadere inlichtingen verkrijgen bij het Hoofd van "de Ganzenhot", mej. M. van 't Veld, telefoon 03418-3685. Sollicitaties kunt U richten aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis 0 Ermelo Het Diaconessenhuis te Eindhoven, met ca. 380 bedden, heeft op hsar grote, moderne afdeling Fysiotherapie, op korte termijn een vacature voor een Gegadigden dienen te beschikken over leidinggevende e rtsche kapacttetten. Leeftijd: 35 40 |sar. Sollicitaties te nchten aan het Hoofd van de Personeelsadministratie, Os. Th. Fliednerstraat 1 te Eindhoven.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 26