MENSEN LUISTER EVEN PTT 15 sociale deskundigen organisatie deskundigen planningsdeskundigen PREniGE FEESTDAGEN EN EEN VEIUG NIEUWJAAR f9 ló <r ■3 Er was eens een tijd waarin veel minder verkeersongelukken met een alcoholluchtje gebeurden. Dat was de eerste tijd na de invoering van del novemberwet. Maar het gaat weer mooi mis door steeds meer glaasje-op-rijders. Daar moeten we met z'n allen iets aan doen: drinker en schenker, automobilisten barkeeper, gast en gastheer. sociale deskundigen organisatie deskundigen planningsdeskundigen HOOFD CENTRALE KEUKEN (mni./vrt.) juristen en economen Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde TrOUWlezers en lezeressen personeels- funktionaris hoofd medische administratie CentrTjlog jm GEWOON cLb HOOGLERAAR rondreis 3690,- 1 4390,- ZATERDAG ie DECEMBER 1976 TROUW/KWART 'it "XV. s X -> 5» 9" c Het Staatsbedrijf der PTT vraagt ter versterking van de staven in verband met spreiding enkele tientallen Voor activiteiten ter voorbereiding en realisering van de verplaatsing van de Centrale Directie der PTT naar Groningen en de daarmee verbënd houdende reorganisatie zal een groot aantal medewerkers uit verschillende disciplines van het PTT-bedrijf in de komende tijd worden ingezet. Als gevolg daarvan zullen op korte termijn diverse afdelingen van de Centrale Directie moeten worden versterkt met enkele tientallen medewerkers, waarbij wordt gedacht aan.° zoals sociologen, sociaal psychologen, personeelswerkers, bedrijfsmaatschappelijk werkers met name organisatie adviseurs, organisatiekundigen, bedrijfs kundigen bij wie kennis van netwerkplanning is vereist. Plaatsing kan geschieden gericht naar specifieke deskundigheid in een der daarvoor bestaande afdelingen. Eisen - universitaire of hogere beroeps opleiding; - bij voorkeur (enige) ervaring in één der betreffende werkvelden - ervaring in de ondersteuning van veranderingsprocessen; - in staat zich snel in te werken in de voorliggende problematieken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Het aanvangssalaris is in overeen stemming met de bij de Rijksoverheid geldende normen en afhankelijk van vooropleiding en ervaring. Betrokkenen moeten bereid zijn hun functie te volgen indien deze in de toekomst bij de verplaatsing naar Groningen zou worden betrokken. Desgewenst kunnen telefonisch nadere inlichtingen worden verkregen bij de heer drs. A.M.H. Holland, telefoon (070) 75 24 66. Schriftelijke sollicitaties met een beknopte beschrijving van de levensloop en vermelding van de voor de functie van belang zijnde gegevens, uiterlijk 10 dagen na verschijningsdatum van dit blad zonder postzegel te richten aan het Hoofd van de Centrale Afdeling Personeelsvoorziening en Loopbaan ontwikkeling, Centrale Directie PTT, Antwoordnummer 2424, Den Haag. CENTRALE DIRECTIE "Veldwijk" is een psyschiatrisch ziekenhuis waar ca. 800 patiënten worden behandeld en verpleegd. Het gaat uit van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Voor de verfijning en uitbouw van het totale voedingsgebeuren zoeken wij kontakt met gegadigden voor de funktie van In onze keuken vindt dagelijks onder leiding van een chef-kok de bereiding plaats van 800 tot 1000 warme- en broodmaaltij den, waarbij zowel aan patiënten als aan medewerkers een keuzemogelijkheid wordt geboden. Onze gedachten gaan uit naar een bekwaam organisator, die reeds een goede ervaring heeft opgebouwd in het leidinggeven binnen een voedingsdienst. Funktie-eisen zijn: - bekendheid met voedselverdeelsystemen in grootkeukens; een opleiding gericht op het hotelvak en/of de instellingssek- tor (MBO/HBO-niveaul; - organisatietalent en inventief vermogen; - minimumleeftijd 30 jaar. Wij stellen prijs op een christelijke levensinstelling van onze medewerkers. Nadere informatie wordt U graag verstrekt door het Hoofd Civiele Dienst, de heer O.G. Storm. tel. 03417-4848. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo De Rijksbelastingdienst vraagt Fiscaal-juristen en fiscaal-economen kunnen direct als adjunct inspecteur van 's Rijks belastingen worden aangesteld; voor juristen en economen van andere studierichtingen geldt dat zij eerst een post-doctorale opleiding met een duur van ongeveer 2 jaar dienen te volgen. De eerstvolgende opleiding vangt in september 1977 aan; degenen die voor 1 oktober 1977 hun juridische of economische studie denken af te ronden kunnen zich thans reeds aanmelden. De voorkeur zal worden gegeven aan sollicitanten die niet ouder zijn dan 30 jaar. Tijdens de opleiding wordt een salaris van minimaal f 2395,- per maand toegekend. Na het met goed gevolg voltooien van de opleiding volgt benoeming tot adjunct-inspecteur op een aanvangssalaris van minimaal f 2520,- per maand. De adjunct-inspecteur wordt na het volgen van een stage geplaatst aan een van de inspecties van de landelijk gespreide rijksbelastingdienst of aan het ministerie van financiën. Gewoonlijk drie jaar na de benoeming tot adjunct-inspecteur volgt bevordering tot inspecteur van 's Rijks belastingen. Aan deze functie is een maximum salaris van f5217,- per maand verbonden. Het normale carrièreverloop leidt vervolgens tot een functie met als maximum salaris f 6253,- per maand. Verdere promotie is mogelijk. Voor belangstellenden is een brochure verkrijgbaar met informatie over de rijksbelastingdienst, de functie van inspecteur bij die dienst en de opleiding daarvoor. Deze brochure kan schriftelijk of telefonisch worden aangevraagd bij het Rijksinstituut Belastingen, Breestraat 18 te Leiden (telefoon 071-12 5641). In de brochure is een aanmeldingsformulier opgenomen; het wordt op prijs gesteld als daarvan bij sollicitatie gebruik wordt gemaakt. In verband met het in te stellen selectieonderzoek dient de aanvraag voor de brochure uiterlijk 17 januari 1977 te zijn ontvangen. Alle in deze advertentie genoemde salarisbedragen zijn gebaseerd op de eind 1976 geldende salarisregelingen en zijn exclusief een toeslag van f 30,* per maand en 7,8% vakantie uitkering. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven: tel. 020—913456, Toestel 743 Nederlandse Christelijke Radio V De NCRV is een van de grote omroep organisaties. In dit veelzijdige bedrijf, met een sterk kreatieve inslag, neemt de afdeling Personeelszaken een bescheiden, maar belangrijke plaats in. De afdeling bestaat uit een Chef Per soneelszaken en drie administratieve medewerksters. Het bestaande team zal worden uitge breid met een nieuwe medewerker, die tevens de chef moet kunnen vervan gen. Voor deze vakature zoeken wij een: Van de nieuwe medewerker vragen wij het volgende: - middelbare schoolopleiding - scholing op HBO-nivo in het personeelswerk enkele jaren ervaring strekt tot aanbeveling -leeftijd vanaf 25 jaar Funktie-informatie: De nieuwe medewerker zal na een ruime inwerk- periode vooral worden gevraagd zich bezig te houden met de invoering van personeelsprojekten zoals loopbaanbegeleiding, naast het individuele personeelswerk. Op een later tijdstip moet hij in staat zijn zelfstandig te funktioneren t.b.v. een bepaald bedrijfsonderdeel. Gegadigden, die kunnen instemmen met het doel van de Vereniging, kunnei hun sollicitatie richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 330 te Hilversum onder nummerpz/5. Kij Aai tei je 1 Dat wor bijv dan ren in c •n oeV' ven, bijt tasi kon de i ring bee tri Het Centraal Laboratorium van de Bloedtransfusiedient is een medisch-biotogisch instituut waar 900 medewerkers zich bezighouden met: wetenschappelijk en diagnostisch onderzoek bereiding van bloedeiwitkomponenten, bloedcelconcentraten en immuun reagentia produktie van transfusie-apparatuur en infusievloeistoffen. In verband met vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij kontakt met gegadigden voor de funktie van Hij zal, in nauwe samenwerking met de diagnostiek afdelingen en het rekencentrum, de afdeling Medische administratie dienen uit te bouwen tot een zo volledig mogeli|k geautomatiseerde administratie (met o.a. beeldschermen). Tot zijn taak behoort verder o.m. het leidinggeven aan de dagelijkse werkzaamheden van de afdeling (18 medewer kers, deels part-time). beheren en evalueren van de administratieve procedures voor het diagnostisch onderzoek. verzorging van de noodzakelijke gegevens voor de financiële afwikkeling. Voor een goede taakvervulling is het belangrijk dat de kandidaat voldoet aan de volgende eisen: leeftijd tussen 30 en 40 jaar middelbare opleiding, aangevuld met o.a. de opleiding „Medisch Administrateur" of bereidheid tot het studeren daarvoor ruime ervaring in een dergelijke bij voorkeur geautomatiseerde administratie. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd Personeelszaken. Postbus 9190, Amsterdam. Telefonische inlichtingen over de funktie kunt u inwinnen bij het huidige hoofd, de heer K. Schippers, tel. 020-512.3270. Plesmanlaan125 Amsterdam- Slotervaart Technische Hogeschool Twente L_ _J Bij de Afdeling der Technische Natuurkunde rH [n bestaat een vacature voor een in de Fysica van de Vaste Stof. De te benoemen hoogleraar zal deel gaan uitmaken van de bestaande vakgroep „Vas- testoffysica". Het onderzoek van deze vakgroep richt zich vooral op de evenwichts- en transportverschijnselen in of nabij het op pervlak van halfgeleiders. De vakgroep legt zich toe op de fundamentele aspecten van deze verschijnselen, op hun technische toepassingen en op experimentele technieken die bij het onderzoek worden gehanteerd. Tot de taak van de hoogleraar wordt gerekend: a. het continueren van en deelnemen aan het huidige onderzoek van de vakgroep; b. het leveren van bi|dragen tot het door de vakgroep te verzorgen onderwijs; c. het verrichten van werkzaamheden op het gebied van bestuur en organisatie zowel op vakgroeps- als op afde lingsniveau. Gegadigden voor deze functie dienen een ruime we tenschappelijke ervaring te hebben in bedoeld vakgebied of in een nauw daaraan verwant gebied, vaardigheid te bezitten in het overdragen van kennis en in staat te zijn leiding te geven Verzoeken om nadere inlichtingen, suggesties voor eventue le candidaten en sollicitaties dienen, voor 31 januari 1977, te worden gericht aan de voorzitter van de benoemingsadvies commissie: prof. dr L. C. van der Marei, Afdeling der Technische Natuurkunde, Technische Hogeschool Twente, Postbus 217, Enschede. Telefoon: 053-893366. 22-doogse reis 26-doogse reis Informatie/boeking Perscombina reizen Wlbautatraal 131 Amsterdam. Tel. 020-913456

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 22