Kerststerren. Bij B&C. 23, 21, 42, 39.- Peek&Cloppenburg vrije universiteit CARNAVAL IN RI0! FAMILIEBERICHTEN 4 UW IDEALE VAKANTIEPARTNER M.B.A.-er WOENSDAG 15 DECEMBER 1976 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tol en met vri|dag telefonisch van 9.00*19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond Is dit alleen.mogetijk van 18.00-20.00 uur. De Heer van alle leven maakte ons erg blij met de geboorte van Martinus Roelf Arie en Martha Mulder Rengenier en Klaasjan Delfzijl. 11 december 1976 Stuiker 5 Willem Dijkema en Tannetje van Hulsteijn Assen. 10 december 1976 rst De Klenckestraat 40 Mede namens onze kinde ren en kleinkinderen willen wij heel hartelijk allen dan ken die, op welke wijze dan J ook. hun belangstelling hebben getoond bij het 40- jang ambtsjubileum en ons 40-jang huwelijksjubileum en er toe bijdroegen dat we heerlijke feestelijke dagen hebben beleefd. Samen danken wij met u onze God voor wat Hij in Zijn liefde heeft gegeven. Ds. M. Wilschut II. Wilschut den Broeder Soest. Veenbesstraat 448. Psalm 75 I (ber.) Donderdag 23 december 1976 hopen onze lieve Ou ders en Grootouders Abr. van der Linden en J. van der Linden- van Spengen de dag te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het hu welijk traden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Mijdrecht, december 1976 Raadhuislaan 19 B Gelegenheid tot feliciteren op woensdag 29 december 1976 van 20130-21.30 uur in het Ver gebouw van de Ge ref Kerk. Herenweg te Vin- keveen God mijn God zal mij behoeden. Hij houdt voor mijn heil de wacht moet ik lang zijn hulp verbeiden Zijne liefde blijft mij leiden. Door een nacht hoe zwart hoe dicht roert Hij mij tn 't eeuwig licht. Zondagmiddag ontfermde God zich over zijn moegestreden kind en nam haar tot Zich, onze geliefde Moeder. Schoonmoeder. Oma en Over grootmoeder Marijtje Paarlberg weduwe van Thomas Leijen in de ouderdom van 82 jaar Canada. St. Catherines. M Meerveld-Leijen G. Meerveld Smitsville, T Geerlof-Leijen D. Geerlof Kuipersveen. M van Dijk-Leijen M. van Dijk Baarn. K. J Leijen M L Leijen-van Amerongen Hengelo. N Bijsterbosch-Leijen J Bijsterbosch Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Baarn. 13 december 1976 Balistraat 21a De rouwdienst wordt gehouden donderdag 16 december a s om 14 00 uur in de „Kruiskerk". Oude Utrcchtseweg 4 In aansluiting daarop zal de teraardebestelling tegen 15.00 uur plaats vinden op de Nieuwe Alge mene Begraafplaats aan de Wijkamplaan te Baarn. In plaats van kaarten Heden nam de Here tot Zich, onze zorgzame Vader. Broer. Zwager en Oom Mattheus Hermannus Holtrust weduwnaar van Christina Jacoba Donner op de leeftijd van 76 jaar. Wassenaar J Holtrust Leiden A Holtrust New York G. Holtrust en verdere familie. Ocgstgeest. 13 december 1976 Kamphuizenlaan 4 Correspondentie-adres Wassenaar. Dirk de Raetlaan 1. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit, Haagweg 31. Leiden. Thuis en aan het Rouwcentrum geen bezoek De begrafenis is bepaald op vrijdag 17 december a s om 1 00 uur op de Oude Algemene Be graafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aanZee. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis op de begraafplaats. God nam onverwachts tot Zich onze geliefde Zwager en Oom Mattheus Hermannus Holtrust weduwnaar van Christina Jacoba Donner. Sterke God zijn kinderen in deze smartelijke weg. 's-Gravenhage: J Donner Rijssen: J. W. de Hoogh-Donner Oegstgeest.E Donner neven en nichten. Oegstgeest. 13 december 1976. Met verslagenheid geven Bestuur. Leerkrachten en Leerlingen van de Chr Nat. School te Wou- brugge kennis van het plotseling overlijden van de Heer A. C. van Tienhoven gedurende ruim 25 jaar onderwijzer aan bovenge noemde school. Psalm 103 6 en 7 (n liedboek) Uit alter naam S Couperus. h.d.s. Woubmgge. 14 december 1976 Maar 't t$ mijn ziel en zaligheid te zijn bij God. die zelf mij leidt, 'k Vertrouw op Hem geheel en al. den Heer. wiens werk ik roemen zal. Psalm 73 11b Zonder ooit ook maar een enkele klacht te hebben geuit is na een jarenlange ziekte overleden mijn innig geliefde Vrouw, onze Moeder en Groot moeder Grietje Verweij-v. d. Laan op de leeftijd van 70 jaar. De wetenschap dat zij. uit dit aardse lijden ver lost, de hemelse zalen is binnengegaan is ons tot rijke troost Sellingen. 13 december 1976 Hassebergerweg 27 G. Verweij Emmen G. Kamphuis-Verweij J. Kamphuis 2e Exloërmond: F. Oldenbeuving-Verweij A. Oldenbeuving Vlagtwedde: G Verweij F. Verweij-Zevenbergen Haren: G W Verweij Woldendorp A. Stegmeijer-Verweij J. Stegmeijer Arnhem: H. J Verweij Benoni (Z.A) H. Verweij L. F. Verweij-Wiechers Kiel-Windeweer: A J de Roos-Verweij P. de Roos Sellingen: C. Verweij T. Louwes-verloofde en kleinkinderen De begrafenis is bepaald op zaterdag 18 december a.s. om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Sellingen. Zij die de begrafenis willen bijwonen worden om 13.00 uur in de Geref. kerk te Sellingen verwacht waar de rouwdienst aanvangt om 13.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid te condoleren in „de Hoeksteen". Romeinen 10:9 en 10 Op ?0 jarige leeftijd werd uit onze familiekring weggenomen onze lieve schoonzuster en tante Grietje van der Laan echtgenote van G. Verweij Hengelo (A) P G Hagen Voorschoten C. Verweij G. C. Verweij-Dompeling G. G. Verweij J. Verweij Breda: J. M. Kootstra-Verweij Hilversum. E. Verweij-Rouvoet Wezep: J Zuijderduyn M. Zutjderduyn-Verweij Bennekom: J. P B. G. Ketel-Sanders Koudekerk: B den Braver D. den Braver-Wille nichten en neven Sellingen. Hassebergerweg 27 13 december 1976. ..De Heer is mijn herder" Heden ontsliep in haar Heer en Heiland onze lieve moeder en oma Anna van der Heide-Krol op de leeftijd van 75 jaar. sinds 1975 weduwe van Taeke van der Heide. Door haar groot Godsvertrouwen blijven wij ge troost achter. M van de Nadort-van der Heide A. H. van de Nadort Rijswijk' T Bilkes-van der Heide J Bilkes Hoofddorp: B. J Nibbering-van der Heide N Nibbering Rolf - Anita Heemstede A. van de Vijver-van der Heide H J M. van de Vijver Gouda. 14 december 1976 Bernhardflat 41. Kon. Wilhelminaweg 253. Corr adres Van Vredenburchweg 605. Rijswijk (Z.H). De overledene is opgebaard in Huize „Juliana". Kon. Wilhelminaweg 251. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 17 decem ber a.s. te 13.00 uur op de algemene begraafplaats „IJsselhof" te Gouda Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Ps 23 vers 4 onber. Met droefheid geven wij kennis, dat de Here uit ons midden heeft weggenomen na een langdurige ziekte mijn innig geliefde Man. onze lieve Vader. Behuwd- en Grootvader Willem Degelink op de leeftijd van 71 jaar. S. C. Degelink-Kroon D. Degelink W H Degelink-Les J. C. Stolk-Degelink H L. Stolk B. Degelink W J Degelink-Brik W Degelink H. B Degelink-Ansems de Vries en kleinkinderen Rotterdam. 12 december 1976 Jan Trooststraat 12. De overledene ligt opgebaard in het rouwcentrum Zuid-Holland. Maasdamstraat 4. (Mijnsheren- plein). Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag a s van 19.30 tot 20 15 uur De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 16 december as in de kapel op de begraafplaats Crooswijk. om 13 00 uur. waarna de begrafenis zal plaatshebben in het familiegraf Vertrek vanaf het woonhuis om 12.30 uur. Geheel onverwacht nam de Heer tot Zich onze lieve moeder en grootmoeder Janna Dirkje Snaterse weduwe van Steven Straatman op de leeftijd van 74 jaar. Alkmaar: Harry en Hanky Straatman- Hazenberg Voorburg: Pieter en Barbara van den Beukei- Straatman Amstelveen: Hans en Liesbeth Leene-Straatman Scheveningen: Eduard en Peta Straatman-Clarke en kleinkinderen Amstelveen. 13 december 1976. Wimbledonpark 109. Corr. adres: Straat van Gibraltar 47. De overledene is overgebracht naar de rouw kamer „van Vuure" aan de Gen. de la Reylaan 2 te Bussum. Aldaar geen bezoek. Een dienst zal gehouden worden vrijdag 17 de cember a.s. om 12 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hilversumseweg te Bussum. waarna de begrafenis tegen 12.30 uur zal plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren direct na de begrafe nis in de aula. Met leedwezen geven wij u kennis van het overlij den van onze oud-voorzitter de heer Haitse Wiersma Wij gedenken met grote dankbaarheid zijn inspi rerend werk gedurende zeer vele jaren in kring van onze Stichting. Namens het Bestuur van de Stichting Sneek 1940-1945 Th. A. Lycklama a Nijeholt, voorzitter G. Oppewal, secretaris. In 't holle van zijn hand. O. hoe veilig zijn Gods kinderen, in 't holle van Zijn hand. Veilig in Jezus ontslapen, mijn lieve vrouw en onze lieve zorgzame moeder en oma, zuster, schoonzuster en tante Marijtje van Dorp echtgenote van Jan Nieuwstraten op de leeftijd van 56 jaar. Uit aller naam: J. Nieuwstraten Vlaardingen, 13 december 1976 Madoerastraat 15 Er zal een dienst van woord en gebed worden gehouden op vrijdag 17 december a.s. om 12.00 uur in de „Pniëlkerk", H. R. Holststraat te Vlaar dingen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Holy", Olmendreef te Vlaardingen, aankomst aldaar om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren 's avonds vanaf 7.00 uur in het woonhuis. Heden nam de Here plotseling tot Zich, onze lieve zorgzame vader, be huwd- en grootvader, broer, zwager en oom Hendrikus Kalkhoven weduwnaar van H. van Dalen, in de ouderdom van 75 jaar J. C. Leemans-Kalkhoven Rob, Marian H. Kalkhoven J. E. Klakhoven- Oudshoorn Inge en verdere familie Leiden, 14 december 1976 Neerburgerkade 21 Corresp. adres: Lekstraat 37 De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud", van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: donderdagavond a.s. van 8.00-9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 17 december a.s. in de aula van de algemene begraafplaats „Rhijn- hof', aanvang 12.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Here nam heden van ons weg onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Sybren J. Bakker in de ouderdom van bijna 85 jaar. Sedert 13 februari 1956 weduwnaar van Jantje Deinum. „Nooit kan 't geloof te veel ver wachten" Gezang 291:1 en 2 Odijk: Jik en Ridzert Admiraal-Bakker Rijswijk (Z.H.): Jan en Leny Bakker-Horzelenberg Brummen: Jaap en Jo Bakker-Buitelaar Pingjum: Tjeerd en Jikke Bakker-Vellinga Leeuwarden: Rinkje en Abe Feenstra-Bakker Schraard: Hendrik en Foekje Bakker-Giliam klein- en achterkleinkinderen Franeker, 13 december 1976 Froonacker flat 37 De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 16 december "s middags om 2 uur in de geref. kerk te Pingjum. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de dienst. Correspondentie-adres: Tj. Bakker. Molenlaan 13, Pingjum. Heden is in Jezus ontslapen onze lieve Broer, Zwager en Oom Hendrik de Lange Hij mocht 76 jaar oud worden. Bij de veelheid van mijn ge dachten in mijn binnenste Verkwikten Uw vertroostin gen mijn ziel. Psalm 94 19 Den Haag (Kijkduin): M van Popta-de Lange W E. van Popta Amstelveen: J de Lange-Breeman Amersfoort J. de Lange-Coljé Fijnaart (N. Br l J Ph. de Lange A F. de Lange-Stehouer Neven en nichten. Leeuwarden, 14 december 1976. m Blouse met kant garnering. Mt. 92 (23.-) t/m 164 (33.-). v. Blouse met kant- garnering. Mt. 92 (21 -) t/m 164 (32.-). Lange corduroy jurk. Zwart. Mt. 104 (55.-) t/m 146 (69.-). F" ff" Katoenen jurkje in oosterse motieven. Mt. 92 (42.-) t/m 128 (54.-). V.a. Lange rok. Bloemetjes katoen. Mt. 128 (39.-) t/m 167(48.-)./V~V Perscombinatie reizen Kijk in hel kleurri|ke winterprogramma Grabs thuisgezondén als u de bon invu'l NAAM ADRES PLAATS In een open envelop zonder postzegel opstu ren aan Perscombinatie Reizen, antwoord nummer 2792. Amsterdam Heden nam .de Heer tot Zich onze Zuster Hendrika Anna van Gaasbeek diakones in de ouderdom van 77 jaar. Zij was ruim 53 jaar aan ons huis verbonden Jesaja 55 12 Want in vreugde zult gij uittrekken en in vrede geleid worden. Bestuur. Directie en Zusterkring Ned. Herv. Diako- nessen Inrichting Amsterdam. 13 decem ber 1976 Overtoom 295 De rouwdienst zal ge houden worden donder dag 16 december te 11 uur in de aula van de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Vertrek van Overtoom 295 te 10.30 uur. Voor de grote belangstelling en de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde Man. onze lieve Zoon. Schoon zoon. Broer en Zwager Roelof Schonewille betuigen wij onze oprechte dank. Regien SchoneWille-Steenbergen Familie Schonewille Familie Steenbergen Hollandscheveld. december 1976 amsterdam De Interne Béheersdienst omvat her Uni versiteitsrestaurant, de Huisdrukkerij, Huis houdelijke Dienst, Bureau Congreszaken, Telefooncentrale en Dienstadministratie. Voor de administratie, die de financiële verslaglegging verzorgt van bovengenoem de afdelingen, zoeken wij een De werkzaamheden, die in teamverband worden verricht, bestaan uit administratie ve en boekhoudkundige rapportering ten behoeve van de leiding yan de dienst. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met een M.B.A.-opleiding of gelijkwaardig ni veau. Leeftijd tot 35 jaar. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen met mevrouw De Graaff, tel.020- 548 43 14 (alleen 's morgens). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 050-3826, te richten aan de Dienst. Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert. m Vertrek 13 februari 1977 onvergetelijk fascinerend kleurrijk Boek nu! Prijs 14-daagse reis va 2648,— Perscombinatie reizen geli Sep Wibautstraat 131 Amsterdam Tel 020-913456 tioo dwe gele gen 1 gich aan,

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8